Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore

Broj postova : 106

PostajNaslov: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   04.09.10 0:23

http://www.vecernji.hr/zagreb/pad-temperature-kao-udar-dzep-moral-velikogoricana-clanak-186042

Barišić, naš vrli gradonačelnik veli da će pokušati riješiti problem grijanja ... ako će to biti brzo poput dvorane ili šetnice ili poduzetničkih zona, dragi moji ... m3 bukovine sa dostavom je cca 250 kn ... ili se bute smrzavali ....
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

Broj postova : 1353

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   05.09.10 12:46

Hahahahaha, hehehehe, dobro zamijećeno "će pokušati" riješiti. Ma ništa nova, ništa nova, sve u njihovom stilu ZNA SE , "ću, ćeš, će, ćemo, ćete, će", pa tako 20 - 4 godina.

Moram se smijati i na naslov, hehehehe, jer, da, "skoro pa je tu..."

Drugo goričko "ledeno doba" - da, skoro pa je tu... budemo mi to fest platili.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

Broj postova : 2046

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   17.11.10 10:40

Kakvo ledeno doba, kakva zimska noć?
Temperature su super, još nisam izvukla čizme iz ormara.
A i nove, velike, široke cijevi su umetnute po gradu i nikak da zima stigne da se cijevi dokažu.
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator

Broj postova : 287

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   17.11.10 14:15

pl. to što ti nisi još izvukla čizme iz ormara HEP-u ne sprečava dizanje cijena do neba, a razlog bu izmislili u hodu.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   17.11.10 15:12

Neo je napisao/la:
pl. to što ti nisi još izvukla čizme iz ormara HEP-u ne sprečava dizanje cijena do neba, a razlog bu izmislili u hodu.
Ništa za ovaj narod nije visoko do neba. geek

Sve se da izdržati, pa bome i cijena grijanja. Mizerija.
A zamislite da nemate grijanje? Aha? Kaj bi onda?
Bolje imati toplinu, pa platiti koliko košta da košta nego da vas muči hladnoća. Od hladnoće se možeš i smrznuti, ali od velikog računa te malo zaboli glava, popiješ tableticu i sutra je novi dan. sunny
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   17.11.10 17:06

plemenitašica je napisao/la:
Neo je napisao/la:
Ništa za ovaj narod nije visoko do neba. geek

Sve se da izdržati, pa bome i cijena grijanja. Mizerija.
Bolje imati toplinu, pa platiti koliko košta da košta nego da vas muči hladnoća. Od hladnoće se možeš i smrznuti, ali od velikog računa te malo zaboli glava, popiješ tableticu i sutra je novi dan. sunny

Eto ga na...opet Vi kroz sarkazam, ali pravo "u sridu" - punat za Vas što bi se reklo na Sinjskoj Alki.
A ovo poboldano je valjda rezon i stav i njih u HEP-u i Mi-glista - plati narode i pij tablete i ovakve i one druge (sedative i antidepresive).
Da, zato ste u pravu kad ozbiljno, uprkos smajliću, kažete:
"Ništa za ovaj narod nije visoko do neba."
I da pitam: znači Vi i čizmice imate u ormaru? Neka, drago mi je, makar netko da ima
Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   17.11.10 17:24

Rožica-ljutibijes je napisao/la:

Da, zato ste u pravu kad ozbiljno, uprkos smajliću, kažete:
"Ništa za ovaj narod nije visoko do neba."

Pa da, kaj nije tak.
Šute, zavukli su se doma i čakaju da im se Jadranka nasmješi. Možda joj doma i plješču puni nade kak smo na dobrom putu da krenemo na put itakodalje. Ili im je već puna kapa, pa još jače šute.
Rožica-ljutibijes je napisao/la:

I da pitam: znači Vi i čizmice imate u ormaru?
Nego da imam, i to ne jedne, godinama skupljam i sad imam negdje oko 10 pari (dva više manje), čak i gumene.
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   17.11.10 19:36

Onda me ne bi nitko ucjenjivao i grijao bi se punoooo jeftinije.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   17.11.10 20:08

Neo je napisao/la:
Onda me ne bi nitko ucjenjivao i grijao bi se punoooo jeftinije.
Slažem se, ovako koliko oni "odrežu" toliko plati...pa se kuhao ili hladio.
Već sam na temi Komunalije-Grijanje pisala o ovome...da, čista ucjena i pljačka.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   17.11.10 22:37

Neo je napisao/la:

Onda me ne bi nitko ucjenjivao ...........
Neo, to su ozbiljne kritike. Molim, pazite kakve rečenice pišete. Moglo bi se dogoditi da vam nove cijevi nikad ne pute u pogon, a onda - nema grijanja?
Ili mislite da bute nosili drva u lift? Kak ne? A na prakingu umjesto auta budete držali 4 m drva? Gle, gle, to bi moglo. Parking se plaća ali samo za automobile (registrirane), a ako posložite drva, ne plaćate niti dnevnu niti noćnu kartu.
jocolor geek jocolor
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

Broj postova : 1957

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   17.11.10 23:05

VG Plin je bio dobar projekt i na dobrom putu da počne rješavati probleme plinofikacije a time i grijanja u Velikoj Gorici i Turopolja, međutim eto sve što je pozitivno i dobro a pokrenuli su poltički protivnici treba uništiti, hrvatski prosjek u koji se dobro uklapa i priča sa VG Plinom u Velikoj Gorici.
Zašto je to tako?
Jer ovi lijevi su razmišljali dugoročno a ovi desni samo kratkoročno, što može danas da se mazne, ne ostavlja se za sutra, kakve dugoročne planove, tko zna gdje smo mi i gdje ćemo biti dugoročno .
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   17.11.10 23:19

Neo, to su ozbiljne kritike. Molim, pazite kakve rečenice pišete. Moglo bi se dogoditi da vam nove cijevi nikad ne pute u pogon, a onda - nema grijanja?

Uz ovakvu cijenu grijanja na struju bi mi bilo jeftinije. Ali kada si s HEP-om to ti je kao da si potpisao za mafiju, nema izlaska, osim s nogama naprijed.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   17.11.10 23:49

Neo je napisao/la:

Uz ovakvu cijenu grijanja na struju bi mi bilo jeftinije. Ali kada si s HEP-om to ti je kao da si potpisao za mafiju, nema izlaska, osim s nogama naprijed.

Neo imam tu privilegiju da se moram "mučiti" i grijati na drva, kamin sa staklom od pola kvadrata, grijanje na drva ne bi mijenjao za ništa, bez obzira na muku i trud, ako se dobro organizira to i nije neka velika muka, malo truda, za razliku od termostat okrenuti, zaista prekrasno, zdravo, ugodno a u današnje vrijeme kad usporedim cijene nergenata i cijena grijanja, grijem se vrlo povoljno i uz to još uživam. Dakle želim reći da tko god ima mogućnosti prebaciti se na drva i ako to učini puno će uštediti, uživati i malo se pomučiti.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

Broj postova : 2140

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   18.11.10 2:50

Čisto me zanima, znatiželje radi.

Grijanje svakako predstavlja stavku u kućnom budgetu, ali koliko trošite na komunikaciju (telefon, internet, mobitel). U mom slučaju to je oko 700 kn svaki mjesec.

Prije sam mogao bez svega toga, sada više ne. Kada to usporedim sa grijanjem dođem do ovog razmišljanja, svakako trošim previše na komunikaciju.

Možda bi nam grijanje bilo lakše podnosti da se podjeli na jednake mjesečne anuitete. Naravno, pitanje energenta i sustava puno znači. Mislim da bi ga lakše podnosili svi kada bi se gore navedeno rješilo.

p.s. većina zgrada ima ravne krovove, što je sa sunčevom energijom?
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   18.11.10 14:14

Meni je debelo najveća stavka grijanje
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   18.11.10 14:23

Ante je napisao/la:
Čisto me zanima, znatiželje radi.

Grijanje svakako predstavlja stavku u kućnom budgetu, ali koliko trošite na komunikaciju (telefon, internet, mobitel). U mom slučaju to je oko 700 kn svaki mjesec.

Ohoho Ante, ima se ima, pa sad će neki na to reći, nije grijanje ni skupo, kad Ante može na telefon dati toliko.
Samo niste Vi mjerilo kao takvo i za to, koliko ostali potroše na telefon? Usput jedno pitanjce, da niste i Vi možda u Upravi Fine zaposleni kao još jedan Ante?
Bilo kuda, Ante svuda.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

Broj postova : 2140

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   18.11.10 16:24

Nisam, nisam. To stanje ne bih poželio ni najgorem neprijatelju. Biti kao moj imenjak, mislim.

Nego, zašto sam napisao tu usporedbu. Baš iz razloga stavljanja u omjer. To što ja potrošim toliko na komunikacije, sam za sebe kažem da sam blesav. Ali na to ne režim.

Na grijanje režim.

Zato sam i napisao u zadnjem dijelu prethodnog posta što bi po mom mišljenju trebalo napraviti u svezi grijanja.

A telefon, s tim ću se morati uloviti u koštac.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   18.11.10 21:50

Neo je napisao/la:
Meni je debelo najveća stavka grijanje

I meni...najveća i najnepravednija
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...   

[Vrh] Go down

U jednoj zimskoj noći ..... kaj se smijete,skoro pa je tu ...
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pitanje o posteljici
» Pronađena beba ukradena iz majčine utrobe