Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Grijanje

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Grijanje Empty
PostajNaslov: Grijanje   Grijanje Empty29.10.10 23:23

VLADA PREDALA OVLASTI


Cijene grijanja u rukama lokalnih vlasti!



Hrvatski sabor izmijenio je danas Zakon o energiji, pa će cijene toplinske energije, umjesto Vlade, ubuduće određivati predstavnička tijela jedinica lokalne samouprave

Lokalna bi predstavnička tijela tako određivala visine tarifnih stavki u tarifnim sustavima za djelatnosti proizvodnje toplinske energije (s iznimkom za povlaštene kupce), opskrbe toplinskom energijom (s iznimkom za povlaštene kupce) i tarifni sustav za distribuciju toplinske energije.

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/93828/Cijene-grijanja-u-rukama-lokalnih-vlasti.html

Brišiću, spusti cijenu grijanja, sada možeš.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Grijanje Empty
PostajNaslov: Re: Grijanje   Grijanje Empty30.10.10 0:31

Ante je napisao/la:
VLADA PREDALA OVLASTI
Cijene grijanja u rukama lokalnih vlasti!
Hrvatski sabor izmijenio je danas Zakon o energiji, pa će cijene toplinske energije, umjesto Vlade, ubuduće određivati predstavnička tijela jedinica lokalne samouprave
Lokalna bi predstavnička tijela tako određivala visine tarifnih stavki u tarifnim sustavima za djelatnosti proizvodnje toplinske energije (s iznimkom za povlaštene kupce), opskrbe toplinskom energijom (s iznimkom za povlaštene kupce) i tarifni sustav za distribuciju toplinske energije.

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/93828/Cijene-grijanja-u-rukama-lokalnih-vlasti.html

Brišiću, spusti cijenu grijanja, sada možeš.
Moš mislit! Basketball Samo se vi nadajte Grijanje 812283 . Kažu, a to i ja mislim "obećanje - ludom radovanje". Grijanje 778688 Zato "malo morgen" ne nadajte se - previše. Manja nada - manje razočaranje Grijanje 779695 .
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Grijanje Empty
PostajNaslov: Re: Grijanje   Grijanje Empty14.11.10 23:44

Kakvo spuštanje cijena, grad je investirao u nove cijevi:

Grijanje Scena005

Vi bi sve. Kak ne.
pirat
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Grijanje Empty
PostajNaslov: Re: Grijanje   Grijanje Empty14.11.10 23:49

plemenitašica je napisao/la:
Kakvo spuštanje cijena, grad je investirao u nove cijevi:

Grijanje Scena005

Vi bi sve. Kak ne.
pirat

Sve će to stanari višestruko i skupo platiti i već plaćaju Grijanje 778688 Grijanje 778688 Grijanje 778688 Grijanje 922828 Grijanje 172457 Grijanje 172457 Grijanje 172457
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Grijanje Empty
PostajNaslov: Re: Grijanje   Grijanje Empty15.11.10 12:05

S obzirom na ovako "hladno" vrijeme na zadnjem računu nisam primijetio da je išta spuštena cijena grijanja.

@pl. te nove cijevi uračunate su na svakom računu, održavanje je obveza davatelja usluga
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Grijanje Empty
PostajNaslov: Re: Grijanje   Grijanje Empty15.11.10 12:40

Neo je napisao/la:
@pl. te nove cijevi uračunate su na svakom računu, održavanje je obveza davatelja usluga
Ha, eto, onda nema spuštanja cijene, cijevi ste platili i sad vam bu još toplije.
A osim toga, pol grada je razrovano i sad je u blatu zbog tih "vaših" cijevi.
Niste platili da dovedu ulice i nogostupe u prvobitno stanje.
Imate i to platiti, jer do kad bumo mi "grijači na lož ulje" gacali po blatu koje je nastalo zbog vas.
Idem u knjižnicu i knjiga bi mi mogla pasti, zamazati se i onda imam još i dodatni trošak dok platim novu knjigu jer ne mogu vratiti zamazanu. I sve to zbog vas koji imate nove cijevi.
No, krasno.. Grijanje 664235
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Grijanje Empty
PostajNaslov: Re: Grijanje   Grijanje Empty15.11.10 13:06

Neo je napisao/la:
S obzirom na ovako "hladno" vrijeme na zadnjem računu nisam primijetio da je išta spuštena cijena grijanja.

@pl. te nove cijevi uračunate su na svakom računu, održavanje je obveza davatelja usluga
Ne samo da nije spuštena cijena, nego su računi Grijanje 2vl3dl3za ovaj mjesec čak oko 90% veći od prethodnog Grijanje 778688 . To je nama "naša lokalna nakazna-družba" dala Grijanje 172457

plemenitašica je napisao/la:
Neo je napisao/la:
@pl. te nove cijevi uračunate su na svakom računu, održavanje je obveza davatelja usluga
Ha, eto, onda nema spuštanja cijene, cijevi ste platili i sad vam bu još toplije.
A osim toga, pol grada je razrovano i sad je u blatu zbog tih "vaših" cijevi.
Niste platili da dovedu ulice i nogostupe u prvobitno stanje.
Imate i to platiti, jer do kad bumo mi "grijači na lož ulje" gacali po blatu koje je nastalo zbog vas.
Idem u knjižnicu i knjiga bi mi mogla pasti, zamazati se i onda imam još i dodatni trošak dok platim novu knjigu jer ne mogu vratiti zamazanu. I sve to zbog vas koji imate nove cijevi.
No, krasno.. Grijanje 664235
No, krasno....i budemo, budemo mi to platili i te kak....kaj mislite da budemo prošli samo tak drunken Grijanje 172457 . A tako mi žao zbog Vaših knjiga study Grijanje 812283
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Grijanje Empty
PostajNaslov: Re: Grijanje   Grijanje Empty15.11.10 14:52

Eto, što znači razumijeti napisano, naročito kad pratiš pisanje osobe.
Rožica - hvala vam. Grijanje Koshechka09ke0
Pokušavam zamisliti što bi pisali neki drugi ljudi na moj gornji post, koji je pisan sa totalnim sarkazmom. Bolje da ne razmišljam.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Grijanje Empty
PostajNaslov: Re: Grijanje   Grijanje Empty15.11.10 15:02

plemenitašica je napisao/la:
Eto, što znači razumijeti napisano, naročito kad pratiš pisanje osobe.
Rožica - hvala vam. Grijanje Koshechka09ke0
Pokušavam zamisliti što bi pisali neki drugi ljudi na moj gornji post, koji je pisan sa totalnim sarkazmom. Bolje da ne razmišljam.

I nemojte, nemojte....niti zamišljati niti razmišljati drunken . "Sarkazam" - šta mislite da "ti neki drugi ljudi" affraid znaju šta je to scratch , a kam da ga znaju pročitati Grijanje 375790 , dajte najte, prosim, pa ste Vi pametna žena queen sunny Grijanje Koshechka09ke0 Grijanje 664235 .
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Grijanje Empty
PostajNaslov: Re: Grijanje   Grijanje Empty15.11.10 15:27

plemenitašica je napisao/la:
Idem u knjižnicu i knjiga bi mi mogla pasti, zamazati se i onda imam još i dodatni trošak dok platim novu knjigu jer ne mogu vratiti zamazanu.

A ti dođi s autom i plati parking kao što ga mi redovno plaćamo pa nećeš ići kroz blato. Grijanje 375790
[Vrh] Go down
Sponsored content





Grijanje Empty
PostajNaslov: Re: Grijanje   Grijanje Empty

[Vrh] Go down
 
Grijanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Grad Velika Gorica-
Forum(o)Bir: