Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Šimunović - gradski nadzornik

Go down 
+6
koko-vg
Neo
Ante
JOSIPJOŽA
Rožica-ljutibijes
plemenitašica
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty25.01.11 11:31

Sad se potvrđuje slika Šukerovih instaliranja u važne državne tvrtke, Hubak (HZZO) smijenjen, Šimunović(Fina) a što je sa Vidovićem (HAC)? U HAC-u je med i mlijeko, vjerojatno je i HAC tako supješan zahvaljujući Vidoviću, kao što je to Fina sa Šimunovićem. Laughing

Kak veli koko-vg demontaža je počela, hoće li se obaviti do kraja? Je li Vidović sljedeći, šta mislite?
Meni se čini da je krenulo u tom smjeru nakon smjene Ivana Šukera, e sad kako tako brze reakcije, nekako mi to govori sve da je to i Jaca sve dobro znala, pa kad se riješila Šukera, krenula je dalje s njegovim repovima.

Pitanje za sve, hoće li Vidović "preživjeti" u HAC-u?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty25.01.11 19:59

Ante je napisao/la:

A jesu ga.
Jesu ga, jesu, ogolili...ali, hm....hoće li pasti, pitanje je sad Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 375790 . Pa javite kada čujete - čekam. Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 778688

Ante je napisao/la:
E sada mi nešto prigovorite o mom bombončeku Very Happy
Samo da taj "bombonček" nastavi čistiti do kraja i na svim razinama. Hm, ja to očekujem i tek tada ću reći glasni: RESPEKT, a do tada sam na čekanju i još od mene nema niti ono prvo "R" od respekt Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 668755 . Puno previše je posla u tom području za odraditi Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 432701 .
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty25.01.11 20:15

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
......Samo da taj "bombonček" nastavi čistiti do kraja i na svim razinama. Hm, ja to očekujem i tek tada ću reći glasni: RESPEKT, .......
Ja niti tada, niti nikada.
Ništa nije bolja niti gora od ove nakaze koja sliči na Kafkinog Gregora.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty25.01.11 23:42

plemenitašica je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:
......Samo da taj "bombonček" nastavi čistiti do kraja i na svim razinama. Hm, ja to očekujem i tek tada ću reći glasni: RESPEKT, .......
Ja niti tada, niti nikada.
Ništa nije bolja niti gora od ove nakaze koja sliči na Kafkinog Gregora.

Ne tako oštro. Barem pokazuje volju. I to je nešto.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty26.01.11 0:11

Jao kukulele. Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 920306
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty26.01.11 0:19

Ante je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:
......Samo da taj "bombonček" nastavi čistiti do kraja i na svim razinama. Hm, ja to očekujem i tek tada ću reći glasni: RESPEKT, .......
Ja niti tada, niti nikada.
Ništa nije bolja niti gora od ove nakaze koja sliči na Kafkinog Gregora.

Ne tako oštro. Barem pokazuje volju. I to je nešto.

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Jao kukulele. Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 920306

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 60396 ........ Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 67749 Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 67749 Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 920306 Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 920306 ....eh, baš ste me slatko nasmijali ...do suza Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 310591
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty26.01.11 0:24

A kud ste navalili Very Happy
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty31.01.11 14:36

Eto kako nam Šimunović radi.

Direktor logistike u Fini je Jarnjakov štićenik optužen za pronevjeru

Oko pola milijarde kuna vrijednu nabavu Fine vodi štićenik bivšeg glavnog tajnika HDZ-a Ivana Jarnjaka Kristijan Igrec kojeg ŽDO iz Varaždina sumnjiči za gospodarski kriminal težak 2,5 milijuna kuna, piše Večernji list.

Igrec je u Fini zaposlen 2008. kao savjetnik uprave, a 2010., kada je podignuta optužnica protiv njega i njegove majke Anice Igrec, promaknut je u direktora sektora logistike, pa tako osim nabave vodi i sve Finine investicije, nekretnine i vozni park.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Direktor-logistike-u-Fini-je-Jarnjakov-sticenik-optuzen-za-pronevjeru
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty31.01.11 17:47

Jaooooooj kukulele ovaj savjetuje ovoga. Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 67749
Ma ne, nismo mi u banani, mi smo u ............zaključite sami.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty31.01.11 18:39

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ma ne, nismo mi u banani, mi smo u ............zaključite sami.
Učestali obrazac ponašanja ZNA SE gadova i onih koji ih imenuju i onih koji odrađuju.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty12.02.11 11:04

Još se drži u FINI. Koliko dugo?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty12.02.11 14:21

Ante je napisao/la:
Još se drži u FINI. Koliko dugo?

Jučer je bila i rasprava u Saboru na tu temu, pa je Hebrang spominjao nešto te različite privatne poslovne školice, kakvu je i Antiša završil otprilike koliko sam shvatil, nisam baš sve povezal, upravo s tim školicama je izjednačen status redovnih studenata na Sveučilištu i onih koji su završili takve razne poslovne škole, privatno i da se to treba promjeniti. Ak sam dobro shvatil, je netko pratio ili zna o čemu se radi?

A koliko dugo? Ante, pa kaj niste čitali da je imenjak jako uspješan u Fini, zakaj bi ga mijenjali?
A čovjek ima i višu poslovnu školu s tamo nekakvog Libertasa, zvuči kao Harward. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty14.02.11 13:39

JOSIPJOŽA je napisao/la:

A čovjek ima i višu poslovnu školu s tamo nekakvog Libertasa, zvuči kao Harward. Laughing
Ja isto ne vidim problem. Uspješan čovjek, zadnje kaj se uspješnog sjećam je pokroviteljstovo FINE na sajmu automobila u VG.
Možda jedino bi bio uspješniji da javno kažu kako FINA pomaže djecu s posebnim potrebama u gradu VG. Jer svi ZNA SE znamo da FINA to čini, samo eto, neće se nakaza s tim hvaliti.
Njemu je glavna tema partizani i apsolvent Beus.
Ma Beus da je i pastir ovoga pojede na svim poljima. Jer Ante nemre biti niti pastir, on je čoban čoban čoban.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty14.02.11 18:11

plemenitašica je napisao/la:
Njemu je glavna tema partizani i apsolvent Beus.
Ma Beus da je i pastir ovoga pojede na svim poljima. Jer Ante nemre biti niti pastir, on je čoban čoban čoban.

Napad je najbolja obrana. Ako želiš nešto sakriti, onda na to ukazuj kod drugih.
A ovaj dio je samo kompleks manje vrtijednosti. A moj imenjak ga svakako ima razloga i imati Very Happy
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty26.02.11 2:18

Zanima me ako ima istine u onom komentaru na stranicama HNS-a kako će se ponašati na ovoj sjednici GV.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty26.02.11 11:24

Ante je napisao/la:
Zanima me ako ima istine u onom komentaru na stranicama HNS-a kako će se ponašati na ovoj sjednici GV.

Predvidivo ili nepredvidivo, pitanje je sad?
Ma ja mislim da Antiša sad ima pravu temu, dok Karamarko kopa uokolo, zna se 1941.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty11.03.11 17:33

Daje se na znanje, daje se na znanje: Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 971811


Vijećnik GV grada VG uvaženi š**** Ante Šimunović više nije vijećnik.


Pitate se kako? Logično. Odjavio je prebivalište iz grada i ne može biti vijećnik ovog grada.

Zašto je to učinio tek sada? Zato jer je bio pritisnut od ZNA SE šefa.

Tko će ga zamijeniti: ZNA SE gospođa Kurilovčan.



Pouka: konačno će sjednice vijeća sličiti na sjednice, a ne na teretanu (trening) po živcima.



Nego, s obzirom da više nije vijećnik, Šimunović više nema imunitet pa bi neki vijećnici konačno mogli dobiti odštetu na sudu jer su najavljivali da će se obračunati sa Šimunovićem kad mu prestane mandat.



Ha…….. svaka rit dojde na šakret.



https://www.youtube.com/watch?v=gCaQz3r15LM



Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 415214 Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 694810 Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 415214
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty11.03.11 17:51

plemenitašica je napisao/la:
Daje se na znanje, daje se na znanje: Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 971811


Vijećnik GV grada VG uvaženi š**** Ante Šimunović više nije vijećnik.


Pitate se kako? Logično. Odjavio je prebivalište iz grada i ne može biti vijećnik ovog grada.

Zašto je to učinio tek sada? Zato jer je bio pritisnut od ZNA SE šefa.

Tko će ga zamijeniti: ZNA SE gospođa Kurilovčan.



Pouka: konačno će sjednice vijeća sličiti na sjednice, a ne na teretanu (trening) po živcima.



Nego, s obzirom da više nije vijećnik, Šimunović više nema imunitet pa bi neki vijećnici konačno mogli dobiti odštetu na sudu jer su najavljivali da će se obračunati sa Šimunovićem kad mu prestane mandat.



Ha…….. svaka rit dojde na šakret.



https://www.youtube.com/watch?v=gCaQz3r15LM



Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 415214 Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 694810 Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 415214

https://www.youtube.com/watch?v=SiACNM4V990&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=12QImRyyl1Q&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=iazjhMlMV8U&feature=fvwrel
Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 138410 Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 664235
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty11.03.11 18:38

plemenitašica je napisao/la:

Kako doznajemo iz krugova bliskih gradskoj upravi „kaznenu prijavu“ potpisuje nitko drugi nego Ante Šimunović, čuveni „drveni pravnik“, tajnik HDZ-a Velike Gorice i predsjednik Kluba vijećnika HDZ-a u Gradskom vijeću, protagonist jedne od najvećih pljački javnoga novca u Velikoj Gorici – obnovi zgrade Pučkog otvorenog učilišta iz 2004. godine.
............Ima li ta nakaza imunitet samo vijećnika ili je zaštićen i od nas građana?
Uvijek me podsjećao na Kafkinog Gregora. Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 132115
Zar je moguće da se počasni građanin odrekao svojeg najboljeg vojskovođe? Utvrda se urušila, hoće li ostati i temelji?
Tko će sad biti predsjednik kluba vijećnika? A tko će im biti tajnik?
sun1
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty11.03.11 20:43

Ovo nisam očekivao. Da će ovog odreči. Znači Šuki je stisnuo. Početak kraja. Nema glavnog operativca. Tko je sljedeći? Vidović? Hubak?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty13.03.11 20:59

Ni ja nisam očekivao, međutim ne bi se ja puno radovao zbog toga a što ak nam takav kao Antiša završi na listi za parlamentrane izbore i u Saboru, to mi je još veća šteta nego da bi bio samo vijećnik u VG?

To ne znači da neće i dalje rovariti po VG? Što ako će on "glumiti" Šukera u Saboru možda, jer očito je da za Šukera nema mjesta više na listi? Uh, svašta je tu još moguće.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty13.03.11 21:27

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ni ja nisam očekivao, međutim ne bi se ja puno radovao zbog toga a što ak nam takav kao Antiša završi na listi za parlamentrane izbore i u Saboru, to mi je još veća šteta nego da bi bio samo vijećnik u VG?

To ne znači da neće i dalje rovariti po VG? Što ako će on "glumiti" Šukera u Saboru možda, jer očito je da za Šukera nema mjesta više na listi? Uh, svašta je tu još moguće.

Ma dajte najte, prosim! Najprije najte coprati, a na listi može biti - maaaa..... dalje - nisam baš sigurna. Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 778688 Ma ne vjerujem da goričani i turopoljci baš budu tak sljepci i bedaki Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 375790
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty13.03.11 21:31

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ni ja nisam očekivao, međutim ne bi se ja puno radovao zbog toga.


Ja se radujem, i da mi niste uskraćivali radost. Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 672564

JOSIPJOŽA je napisao/la:

a što ak nam takav kao Antiša završi na listi za parlamentrane izbore i u Saboru, to mi je još veća šteta nego da bi bio samo vijećnik u VG?

To ne znači da neće i dalje rovariti po VG? Što ako će on "glumiti" Šukera u Saboru možda, jer očito je da za Šukera nema mjesta više na listi? Uh, svašta je tu još moguće.

Pa nek završi i neka tamo ratuje protiv partizana jer samo to i zna. Hoćete li reći da bi mogao biti ne protjeran nego nagrađen. Možda je to tajni plan kapitalca kontra Jadranke.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty13.03.11 21:41

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ni ja nisam očekivao, međutim ne bi se ja puno radovao zbog toga.

Ja se radujem, i da mi niste uskraćivali radost. Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 672564
JOSIPJOŽA je napisao/la:

a što ak nam takav kao Antiša završi na listi za parlamentrane izbore i u Saboru, to mi je još veća šteta nego da bi bio samo vijećnik u VG?

To ne znači da neće i dalje rovariti po VG? Što ako će on "glumiti" Šukera u Saboru možda, jer očito je da za Šukera nema mjesta više na listi? Uh, svašta je tu još moguće.
Pa nek završi i neka tamo ratuje protiv partizana jer samo to i zna. Hoćete li reći da bi mogao biti ne protjeran nego nagrađen. Možda je to tajni plan kapitalca kontra Jadranke.

I ja se radujem i to iskreno i djetinje - radujem kak ste i vidjeli. Potpisujem ostalo plemenitašica. Basketball
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty13.03.11 23:21

Mislim da Jadranka nema veze s ovim.

To je unutarstranački sukob.

Antiša je zaključio da nema podrušku za rušenje Šukera i spašava sebe. Ne diraj ti mene, neću ni ja tebe.

Samo me zanima da li je Antiša bio u dosluhu s gradonačelnikom.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Šimunović - gradski nadzornik   Šimunović - gradski nadzornik - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Šimunović - gradski nadzornik
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gradski proračun

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Gradonačelnik, Gradsko vijeće-
Forum(o)Bir: