Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zimska služba

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Zimska služba Empty
PostajNaslov: Zimska služba   Zimska služba Empty08.11.10 19:18

Dragi moji nije li Vam ovo poznato od nekud i od nekada, mene pamćenje drži još uvijek dobro i sjećam se da su ovakve najave bile i prošle godine a da smo grcali u snijegu kao nikada do sada.
Kakva su Vaša iskustva od prošle zime i kakva su očekivanja od ove?
Poziv smo dobili, ja sutra idem kupiti lopatu za snijeg, pa da smo spremni očistiti Grad i Turopolje od snijega.
"Omladinskim snagama, radnijem brigadama, mi žanjemo žito, žito........ Zimska služba 730334 Pripremite i ovo, dobro je za zimu.

http://www.vgdanas.hr/zimske-sluzbe-spremne-1774.aspx

Gradska zimska služba danas je predstavile svoje snage kojima će se suprostaviti zimskim uvjetima. Ralice, posipači, traktori i ljudstvo spremni je za zimu. Priliku da upogone svoje strojeve ipak će pričekati još jedno vrijeme jer dugoročne vremenske prognoze najavljuju topao mjesec.

Zimska služba podjeljena je na veliku i malu službu. Velika s jedanaest vozila komunalca i kooperantima brine za prohodnost gotovo 130 kilometara cesta, dok dodatnih 270 km odrađuju kooperanti s traktorima i ralicama. Mala služba čiste pješačke staze, trgove i autobusna stajališta.

Mi ćemo učiniti sve što možemo kad padnu prvi snjegovi da uradimo svoj posao u što kraćem roku, no pozivam i građane da rade zajedno s nama i da se pridržavaju određenih pravila i prioriteta u zimskom razdoblju - rekao je direktor VG Komunalca Josip Kolarec, a prenosi RVG.

Sezona pripravnosti službe počinje 15. studenog i traje sve do sredine ožujka te je organizirana prema prioritetima i stupnjevima pripravnosti. Opremu kojom zimska služba raspolaže provjerili su i gradonačelnik Dražen Barišić i zamjenik Stjepan Kos, te policijski inspektor Ante Brkić.

- U predstojeću zimsku sezonu ulazimo sa svim raspoloživim kapacitetima u gradu i okolici i spremni smo na sve izazove - rekao je gradonačelnik Barišić.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Zimska služba Empty
PostajNaslov: Re: Zimska služba   Zimska služba Empty08.11.10 19:45

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Dragi moji nije li Vam ovo poznato od nekud i od nekada, mene pamćenje drži još uvijek dobro i sjećam se da su ovakve najave bile i prošle godine a da smo grcali u snijegu kao nikada do sada.
Kakva su Vaša iskustva od prošle zime i kakva su očekivanja od ove?
Poziv smo dobili, ja sutra idem kupiti lopatu za snijeg, pa da smo spremni očistiti Grad i Turopolje od snijega.
"Omladinskim snagama, radnijem brigadama, mi žanjemo žito, žito........ Zimska služba 730334 Pripremite i ovo, dobro je za zimu.

http://www.vgdanas.hr/zimske-sluzbe-spremne-1774.aspx
Mi ćemo učiniti sve što možemo kad padnu prvi snjegovi da uradimo svoj posao u što kraćem roku, no pozivam i građane da rade zajedno s nama i da se pridržavaju određenih pravila i prioriteta u zimskom razdoblju - rekao je direktor VG Komunalca Josip Kolarec, a prenosi RVG.

Već sam pisala o ovome i sve što mogu reći za prošlu zimu jeste SRAM VAS BILO Zimska služba 922828 , a ovu zimu budemo vidjeli velike i male pogone zimske službe. Koje i kakve laži i nebuloze Zimska služba Hsw96v kao i inače od đavolje družine Zimska služba 257600 Zimska služba 257600 Zimska služba 257600 .
GrrrrrrrrZimska služba Angryec1Zimska služba Angryec1Zimska služba Angryec1
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Zimska služba Empty
PostajNaslov: Re: Zimska služba   Zimska služba Empty08.11.10 21:02

Samo da ne bude kao i prošle zime.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Zimska služba Empty
PostajNaslov: Re: Zimska služba   Zimska služba Empty08.11.10 21:14

Ante je napisao/la:
Samo da ne bude kao i prošle zime.

Zimska služba 522991 Blago Vama s Vašim optimizmom Zimska služba 703205 .
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Zimska služba Empty
PostajNaslov: Re: Zimska služba   Zimska služba Empty08.11.10 22:11

Pa kaj je Vama, vidite i čitate da je sve spremno. čak ste i Vi pozvani da sudjelujete, molim lijepo, kaj se sada žalite? Zimska služba 730334 Zimska služba 920306
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Zimska služba Empty
PostajNaslov: Re: Zimska služba   Zimska služba Empty26.11.10 22:42

Večeras sam se vozio za Dobranec i u povratku sam sreo ralicu koja čisti snijeg, neznam kak je u drugim mjestima, moram kazati da nakon prolaska ralice je bilo puno ugodnije voziti po bregima.
Ovo što sam vidio večeras je pohvalno da je zimska služba na terenu, posebno po bregima i vrhovju.
Imate li kakvih informacija od nekud drugdje kak prolazi vožnja uz prvi snijeg? Basketball bounce
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Zimska služba Empty
PostajNaslov: Re: Zimska služba   Zimska služba Empty26.11.10 23:25

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Večeras sam se vozio za Dobranec i u povratku sam sreo ralicu koja čisti snijeg, neznam kak je u drugim mjestima, moram kazati da nakon prolaska ralice je bilo puno ugodnije voziti po bregima.
Ovo što sam vidio večeras je pohvalno da je zimska služba na terenu, posebno po bregima i vrhovju.
Imate li kakvih informacija od nekud drugdje kak prolazi vožnja uz prvi snijeg? Basketball bounce

A do Bune i meje s Kravarskom općinom još ni da se primaknu. Čak su i autobusi kasnili i s teškoćom vozili, posebno na dijelu Velike Bune.
No, moram napisati da su i vozači osobnih prometala vrlo neodgovorni i nisu na cesti bili prikladno opremljeni za ovakve snježne zimske uvjete, pa je i to stvaralo probleme. Za svaku osudu je takvo ponašanje neodgovornih pojedinaca - vozača, posebno jer je već cijeli ovaj tjedan bila najava o snježnim padalinama.

Iskreno se nadam i želim vjerovati da se neće ponoviti prošla zima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zimska služba Empty
PostajNaslov: Re: Zimska služba   Zimska služba Empty

[Vrh] Go down
 
Zimska služba
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Grad Velika Gorica-
Forum(o)Bir: