Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 zvonimirova

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

zvonimirova Empty
PostajNaslov: zvonimirova   zvonimirova Empty17.11.10 17:16

...naime, prije skoro 3 mjeseca (19.08.) sam postavio pitanje na gradskom portalu vezano uz stanje na zvonimirovoj ulici vezano uz nepropisno i opasno po život parkiranje "spododa" na pločniku preko puta ZABA-e... te sam dobio odgovor da:" procijenit će prometni stručnjaci izlaskom i uvidom situacije na terenu..." fakat su stručnjaci kada još uvijek nisu izašli na teren i izvidili situaciju... ili su možda naručili prometnu studiju (to je sad in) pa čekaju da se izradi... ili čekaju da netko nastrada pa da se onda u roku od dva dana postavi sve kaj sam pisao (četvrta zebra, ležeći policajci te stupići)... tako je, prije tjedan/dva (nisam siguran),samo na drugoj strani nastradao mladi bračni par sa djetetom (tamo kod one kemijske čistionice)...lik je, zbog nepreglednog izlaska iz sporedne u glavnu ulicu, te zbog parkiranog kombija koji je zaklanjao preglednost, izašao samo pola metra/metar, da bi mogao vidjeti, i na njih je naletioo drugi auto u kojem su bili još mlađi vozač i suputnica.. srećom, nitko nije nastradao, samo je velika materijalna šteta na oba vozila (totalke)... a čuo sam u prolazu da su stanari obližnjih kuća i stanova tražili višekratno da se postavi zrcalo da bi se povećala sigurnost... fucking zrcalo im je problem staviti... a ja bih i zebru i policajce i stupiće... kak da ne... ali neka, čekam da se pojavi studija o mojoj molbi... pa ,tek je tri mjeseca prošlo, zar ne???









http://www.gorica.hr/2010/08/zvonimirova-stupici-zebra-policajci/


Zvonimirova - stupići, zebra, policajci...


19.08.2010.

PITANJE:
Poštovani,
često šećem sa suprugom i djecom Zvonimirovom ulicom, pogotovo onom “novom” stranom, te sam svakodnevno svjedok da prolaz majki sa djecom, pogotovo ako su mala djeca u kolicima u pitanju, nije moguć. Naime, ta strana nerijetko služi kao parkiralište automobila koji trebaju samo “skoknuti” u ZABA na sekundu, te se stanu, ako već ne na cijeli pločnik, onda ga zauzmu 90% tako da prolaz ispada nemoguća misija. Kako ste lijepo krenuli na samom početku ulice sa postavljanjem stupića, bio sam u uvjerenju da će se “vapaj” roditelja sa malom djecom uskoro uslišiti. Stoga Vas molim da, ako je ikako moguće, postavite i u nastavku stupiće da bi se roditelji nesmetano mogli kretati sa svojom djecom. Napominjem da je i izlazak na zvonimirovu ulicu ponekad toliko otežan da morate sa automobilom izaći skoro na pola križanja da bi se moglo vidjeti da li je prolaz slobodan. Također, da li postoji mogućnost da se iscrta i četvrta zebra na križanju, jer da bi majka sa djetetom u kolicima prešla ulicu i otišla u ljekarnu ili banku, potrebno je da umjesto jedne zebre pređe preko tri. Također, istom tom ulicom se nesavjesni pojedinci znaju provesti brzinama nerijetko većim nekoliko puta od dozvoljene. Da li je moguće postaviti “ležeće policajce” da bi se osigurala sigurnost naše djece, ili je potrebno da netko nastrada, kao u kolodvorskoj, pa da bi se onda nabrzinu postavili traženi policajci i/ili iscrtala četvrta zebra.
Unaprijed zahvalan,
Božidar

ODGOVOR:
Poštovani,
Inicijativu za postavljanje stupića cijelom dužinom ulice procijenit će prometni stručnjaci izlaskom i uvidom situacije na terenu, te će nakon toga biti donesena odluka o njihovom eventualnom daljnjem postavljanju.
Upravni odjel za komunalne poslove
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

zvonimirova Empty
PostajNaslov: Re: zvonimirova   zvonimirova Empty17.11.10 17:34

Prometna studija ja gotova, bar sam tak čitala tu na forumu.
https://gorica.forumhr.com/gradonaelnik-gradsko-vijee-f2/gradonaelnik-barisi-i-upravljanje-velikom-goricom-t38.htm
Naslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom zvonimirova Empty10.11.10 13:50
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

zvonimirova Empty
PostajNaslov: Re: zvonimirova   zvonimirova Empty17.11.10 18:07

manimal je napisao/la:
ali neka, čekam da se pojavi studija o mojoj molbi... pa ,tek je tri mjeseca prošlo, zar ne???


...fala plemenita cheers ... samo sam ja bil sarkastičan (kao i uvijek) No
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

zvonimirova Empty
PostajNaslov: Re: zvonimirova   zvonimirova Empty17.11.10 21:25

plemenitašica je napisao/la:
Prometna studija ja gotova, bar sam tak čitala tu na forumu.
https://gorica.forumhr.com/gradonaelnik-gradsko-vijee-f2/gradonaelnik-barisi-i-upravljanje-velikom-goricom-t38.htm
Naslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom zvonimirova Empty10.11.10 13:50
manimal je napisao/la:
manimal je napisao/la:
ali neka, čekam da se pojavi studija o mojoj molbi... pa ,tek je tri mjeseca prošlo, zar ne???
...fala plemenita cheers ... samo sam ja bil sarkastičan (kao i uvijek) No
Pa ja i čitam puuuunoooo sarkazma kod Vas oboje. A i kako bi se drugačije o ovome moglo pisati nego sa sarkazmom ili bijesom i ljutnjom.
Ozbiljnosti i nema je dok se uistinu ne desi neka strašna tragedija.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

zvonimirova Empty
PostajNaslov: Re: zvonimirova   zvonimirova Empty17.11.10 22:32

manimal je napisao/la:
manimal je napisao/la:
ali neka, čekam da se pojavi studija o mojoj molbi... pa ,tek je tri mjeseca prošlo, zar ne???


...fala plemenita cheers ... samo sam ja bil sarkastičan (kao i uvijek) No
Imate vi sreće kaj su vam odgovorili. Sigurno ste im simpatični. bom
Bar znate da "stručnjaci" motre raskršće i cijelu Zvonimirovu. Možda su postavili i studnete brojače automobila pa će brojati godinu dana i onda budu znali protok vozila, podijelt će sa 365 i onda dodaju još bar 20 % (to su oni koji voze noću, ali ih brojači nisu pobrojali) i eto prosjek.
Onda će analitičari izanalizirati dnevni protok sa dnevnim prosjekom i usporediti sa godišnjim protokom sa godišnjim prosjekom.
Moguće da budu zaključili da se ta dva prosjeka podudaraju, međutim to su vozila koja prometuju Zvonimirovom, a nama/njima treba broj mama i kolica koja prelaze 3 zebre.
I onda opet studenti - brojači pa dnevno, pa mjesečno, pa godišnje i evo - novi lokalni izbori su pred vratima, treba se pripremati za preizbornu kampanju, a onda nema vremena za STUPIĆE U ZVONIMIROVOJ I ZA ZEBRU PREKO CESTE.
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

zvonimirova Empty
PostajNaslov: Re: zvonimirova   zvonimirova Empty17.11.10 23:42

plemenitašica je napisao/la:
manimal je napisao/la:
manimal je napisao/la:
ali neka, čekam da se pojavi studija o mojoj molbi... pa ,tek je tri mjeseca prošlo, zar ne???


...fala plemenita cheers ... samo sam ja bil sarkastičan (kao i uvijek) No
Imate vi sreće kaj su vam odgovorili. Sigurno ste im simpatični. bom
Bar znate da "stručnjaci" motre raskršće i cijelu Zvonimirovu. Možda su postavili i studnete brojače automobila pa će brojati godinu dana i onda budu znali protok vozila, podijelt će sa 365 i onda dodaju još bar 20 % (to su oni koji voze noću, ali ih brojači nisu pobrojali) i eto prosjek.
Onda će analitičari izanalizirati dnevni protok sa dnevnim prosjekom i usporediti sa godišnjim protokom sa godišnjim prosjekom.
Moguće da budu zaključili da se ta dva prosjeka podudaraju, međutim to su vozila koja prometuju Zvonimirovom, a nama/njima treba broj mama i kolica koja prelaze 3 zebre.
I onda opet studenti - brojači pa dnevno, pa mjesečno, pa godišnje i evo - novi lokalni izbori su pred vratima, treba se pripremati za preizbornu kampanju, a onda nema vremena za STUPIĆE U ZVONIMIROVOJ I ZA ZEBRU PREKO CESTE.

zvonimirova 67749
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

zvonimirova Empty
PostajNaslov: Re: zvonimirova   zvonimirova Empty18.11.10 2:40

Ovo što su odgovorili nije odgovor. OK, vidjeli ste pitanje, Upravo koja dobijaš plaću iz naših odgovori.....
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

zvonimirova Empty
PostajNaslov: Re: zvonimirova   zvonimirova Empty18.11.10 12:38

Ante je napisao/la:
Ovo što su odgovorili nije odgovor. OK, vidjeli ste pitanje, Upravo koja dobijaš plaću iz naših odgovori.....

...to znamo i ti i ja... i ostali "normalni" ljudi... ali oni ne zvonimirova 570667 ... to me podsjeća na onaj "famozni" natpis na vratima : "VRAĆAM SE ODMAH" zvonimirova 375790
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

zvonimirova Empty
PostajNaslov: Re: zvonimirova   zvonimirova Empty21.06.11 12:40

...stupići - nula bodova...
...četvrta zebra - nula bodova...
...ljenguza od murjaka - nula bodova...

...u moje ime, u ime moje djece, i u ime ostalih građana, fala grackoj upravi na pravovremenom rješavanju problematike...
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

zvonimirova Empty
PostajNaslov: Re: zvonimirova   zvonimirova Empty21.06.11 13:26

Pa iz tog razloga stalno zapošljavaju nove ljude kako se ubuduće ne bi toliko čekalo Very Happy
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

zvonimirova Empty
PostajNaslov: Re: zvonimirova   zvonimirova Empty24.06.11 11:28

Čudno, zar ste svi Vi cijenjeni forumaši stvarno očekivali da će "kamatari" prilikom otvaranja svog butiqua zadovoljiti zakonom regulirane uvjete o broju parkirnih mjesta ili da će netko uvesti službu Pauk u 7 po veličini grad u deželi? Ma zar ste zaista očekivali da su građani, porezni obveznici i njihova djeca prioritetna stavka kad državni službenici trebaju provoditi zakon, koji bi kao trebao biti jednak za sve građane i subjekte u deželi.
"kucni vo drvo" rekli bi iz grupe Leb i sol.
Uostalom, zašto bi se građani uopče šetali sa malom djecom oko "kamatara"? Postoji osnovana sumnja da imaju neke čunde namjere pa je odjel za prostorno planiranje preventivno procijenio da bi najbolje bilo ogluhom na zahtjev ili upit pokazati da oni nisu tamo na platnom spisku da bi služili građanima već su građani na ti koji bi trebali služiti njima. Samo ne za vrijeme pauze.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

zvonimirova Empty
PostajNaslov: Re: zvonimirova   zvonimirova Empty27.06.11 1:28

Baš si svašta zamišljamo Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





zvonimirova Empty
PostajNaslov: Re: zvonimirova   zvonimirova Empty

[Vrh] Go down
 
zvonimirova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Grad Velika Gorica-
Forum(o)Bir: