Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

DC Velika Gorica

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

Broj postova : 1353

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   09.02.11 2:55

mariofil68 je napisao/la:

... možda i nije ova kučica jedne političke opcije tema za diskusiju o programima ali nema veze.
Molim lijepo mariofil68, budite ljubazni i objasnite onako zdravoseljački jasno, bez dvojbi i zagonetki ovu Vašu gornju rečenicu i posebno ovaj poboldani dio. Želim čuti i znati
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

Broj postova : 2046

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   09.02.11 3:17

Rožica-ljutibijes je napisao/la:

... možda i nije ova kučica jedne političke opcije tema za diskusiju o programima ali nema veze.
Molim lijepo mariofil68, budite ljubazni i objasnite onako zdravoseljački jasno, bez dvojbi i zagonetki ovu Vašu gornju rečenicu i posebno ovaj poboldani dio.
Kućica je metafora za temu na forumu, a "jedne političke opcije" odnosi se na jednu stranku. Zaključak: otvorit će temu o programima političkih opcija kad bude imao ispiraciju. Rozzžica ne dižite se na zadnje noge sa šakama naprijed, nije mislio da je forum neadekvatno mjesto za izražaj, nego kućica sa oznakom DC. Skužajte na grubim riječima, ali učinilo mi se da ste narisali ratničke boje.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

Broj postova : 1957

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   09.02.11 9:51

Nije li ovih 21 glas u Vukovaru, gdje bi zasita mogao relano očekivati veću podršku VŠO, početak kraja VŠO i DC?
Šta Vi mislite? A da otvorimo anketu kome će se VŠO uspjeti upucati za parlamenatarne izbore?
Meni se čini da Kerum ima najviše šansi, dobar je i snalazi se dobro ispod stola. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   09.02.11 10:13

JOSIPJOŽA je napisao/la:
......... kome će se VŠO uspjeti upucati za parlamenatarne izbore?
Meni se čini da Kerum ima najviše šansi, ........
A Bandić?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

Broj postova : 2140

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   09.02.11 12:44

Oni nešto i vrijede na izborima, ali ona ništa. Što će im ona?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   09.02.11 13:31

Ante je napisao/la:
Oni nešto i vrijede na izborima, ali ona ništa. Što će im ona?

Pa Ante nešto sam neprovjereno načul, priča se po gradu, da je VŠO već nešto i pregovarala s Kerumom ispod stola. Laughing
Da su se složili i posložili oko nekih stvari, ak je istina? Navalila je opako, Kosor, Kerum.....hm, tko je sljedeći s K.............?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   09.02.11 13:51

To svi znaju da je bilo nešto ispod stola...
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore

Broj postova : 245

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   09.02.11 19:06

Rožica-ljutibijes je napisao/la:

Molim lijepo mariofil68, budite ljubazni i objasnite onako zdravoseljački jasno, bez dvojbi i zagonetki ovu Vašu gornju rečenicu i posebno ovaj poboldani dio. Želim čuti i znati

Pa, zdravoseljački, ovaj Forum je ozbiljnija i kvalitetnija udruga građana koja konkretizira svoje priojedloge i ima više članova od "kučice"!!! Dok se u Rvatskoj bude moglo osnivati stranka sa 5, 10 ili 200 članova razbacanih na sve strane, dok u Rvatskoj budu mogle funkcionirati takve "političke opcije" dotle mislim da ovaj forum ne bi trebao raspravljati o marginalnim pojavama na političkoj sceni jer danas u Rvatskoj ima više od 100 "političkih stranaka ili udruženja" što je klasični primjer prčije kao takve. U tom smjeru sam pisao dok sam stavljao svoju misao kad sam se Dnevnika nasisao i na toaletu zbrisao. Ispričavam se na umjetničkoj slobodi u haiku poeziji radnog naslova Duvno Commerce versus Livno Lithenštajn Ltd. @
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   10.02.11 2:23

Istina, ali na žalost u našem gradu igraju važnu ulogu. Na moju veliku žalost, ali je to realnost.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik

Broj postova : 58

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   10.02.11 14:30

Stranaka ima mnogo, ali građani nemaju baš neki izbor. Zanimljivij su mi likovi poput Marija Pejaka koji je ušavši nedavno u HSS promijenio 5. stranku Laughing Bolje da osnuje svoju Pejak & co. Zadnja u kojoj je bio bila je DC, te je jendo vrijeme bio direktor čistoče, no neznam zašto je smijenjen
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   10.02.11 14:40

tomy je napisao/la:
Stranaka ima mnogo, ali građani nemaju baš neki izbor. Zanimljivij su mi likovi poput Marija Pejaka koji je ušavši nedavno u HSS promijenio 5. stranku Laughing Bolje da osnuje svoju Pejak & co. Zadnja u kojoj je bio bila je DC, te je jendo vrijeme bio direktor čistoče, no neznam zašto je smijenjen

Istina a onda je i Zoran Žic na dobrom putu da završi u HSS. Laughing dug je put pred njim a i mlad je, ima vremena. Laughing A ako svi putevi iz DC vode u HSS, kako velite, onda je za očekivati, ukoliko se i HSS ne raspadne do tada, kao i DC.
Da, zaista zanimljivi likovi, koji svoja uvjerenja i ideologije mijenjaju prema dnevnim, osobnim potrebama, valjda, imate pravo.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   10.02.11 15:10

tomy je napisao/la:
Užasava me polemika o ljudima koji nisu na forumu. Naročito kad isti ti nisu javne osobe (bar ne više ako je riječ o Mariu). "Branila" sam i prije ljude koje ne poznajem a bili su prozivani, budem i sada jer dobro poznajem Maria Pejaka od rane mladosti.

Nikada nisam doživjela da je taj čovjek rekao ijednu laž. Bar ja nisam osjetila. Njega uvažavam kao osobu od povjerenja i kao osobu koja zaista hoće bolje ovom gradu.
Biste li nabrojili tih 5 stanaka?
Znam za DC (znam da je i tri puta brisan iz te stranke), znam da je on skoro pa kriv što se VŠO razmahala po ovom gradu, ali kad je shvatio s kim ima posla (uostalom kao i još neki) izašli su iz stranke.
Postoje ljudi koji imaju silan entuzijazam, ideje, sposobnost, dar govora ali ne podnose stereotipe i šprancu. Mario je takav.
Da, bio je direktor čistoće i smijenjen je službeno zbog zdravstvenih razloga, a neslužbeno - podigao je radnicima plaće, osmislio PRODAJU smeća pa je bio razapet jer nikad gradsko komunalno poduzeće nije stvaralo dobit (raspolagalo je s novcem iz proračuna), petljao se u rješavanje zbrinjavanja smeća u Mraclinskoj dubravi, i mnogih drugih problema u VG Čistoći.
Mario je, na žalost, bio u krivoj stranci tj sa krivim vođom. I na vrijeme je otišao jer NIJE HTIO biti u talu.
Mario Pejak je potreban Gorici, i nadam se da će poduzeti nešto da se opet aktivira jer to nije član na papiru, nego osoba od ideje i akcije. Usput, vrlo promoćuran i pametan, zabavan i neustrašiv. Davno sam na onom forumu napisala, dok je on sam pisao, da ima moje duboko poštovanje.
Usput kad sam mu rekla tko sam, jako mi je stisuno ruku i nasmijao se od uha do uha.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   10.02.11 15:17

Uvaženi Josipjoža po vašem po ovome što ste sada napisali opravdali ste moju sumnju iz postova koje pišete po drugim foruma, a to je da se palite na Žic Zorana Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore

Broj postova : 245

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   10.02.11 15:31

Pa sad, tog lika baš i ne poznam osobno ali vidim da se je počelo opasno izborno prepucavanje kad nema argumenata. I di baš "novi član", a dosadašnji spavač iz Velike Mlake ( kakve slučajnosti) počinje prozivanje. Pa poštovani novi članu Tommy ( eh da si bar Memy) daj molim te objasni iz koje stranke su došli lokalni dužnosnici tvojeg DC-a? Gosp. Kunić, Gđa. Zelenika i Gđa. VŠO? Koje su transformense imali i koga proganjali prije transpormacije u centar, sa kime su koalirali u centru i kako su se onda okrenuli u desno.
Možda da odemo dublje?
Kojoj Partiji je pripadao predsjednik Sabora? Čiji brat je bio komesar KPRH u Hercegovini i svog buraza poslao u Rijeku, pa u Klanadu da izući vojne vještine? Za koju službu je radio advokat iz Osjeka prije nacionalne osvještenosti? Koji obrt je završio Manolić da bi stekao puno povjerenje bivšeg generala JNA. Čovjek je bio glavni koordinator za konc logore i političke neistomišljenike na području Juge do 1963 godine ( nekako u to vrijeme su i Hebrangu starog roknuli, zar ne?). Moraš biti malo dinamičniji, konstruktivniji i analitički smisleniji.
Nemoj misliti da branim nekog Pejak-a ( pa i predsjednica HSP-a se isto preziva) več mi je glupo kad osjetim da se razni spavači uključuju u raspravu na forumu u suprotnom smjeru - umjesto da predlažeš konkretne pomake u životu u našem Turopolju ti pokušavaš ispasti pametan. Lele, koda te Kunić iz Mlake školovao.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   10.02.11 15:49

Samo sam rekao da znam jednog koji je promijenio već 5. stranku, a vi svi odmah na zadnje noge, zašto? Josipjoža odmah sa svojom simpatijoj Žic Zoranom na kojeg se pali! Naravno da znam iz koje je stranke tko došao, ali još nisam čuo da je netko promijenio 5 stranaka, eto to sam mislio, a vi mali odmah na mene Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   10.02.11 15:51

Meni je razumljiv prelazak iz stranke u stranku istih/slični nazora (tipa HNS-SDP, HDZ-HSS), ali prelazak iz jedne krajnosti u drugu mi je malo ipak nejasno. No opet svatko ima pravo izbora. Ja na kraju odlučujem na izborima da li mi je takva vrsta ponašanja prihvatljiva ili ne.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   10.02.11 16:09

tomy je napisao/la:
Uvaženi Josipjoža po vašem po ovome što ste sada napisali opravdali ste moju sumnju iz postova koje pišete po drugim foruma, a to je da se palite na Žic Zorana Laughing Laughing Laughing

tomy Vaša sumnja može biti kreativna, možda sanjate i Hlapičgrad, ako je moj avatar Vas potaknuo na maštu, mašta radi svašta, zaista ne mislim snositi odgovornost za Vaše znojenje u sumnjama tko je tko gdje na forumima, ja imam ovaj forum i baš mi je na njemu lijepo se družiti i pristojno komunicirati sa svim forumašicama i forumašima, uvjeren kako ni Vi to nećete uspjeti pokvariti, kako reče mariofil68 koji je dobro zapazio, da ste spavač koji se naglo probudio iz svog sna, dali je bio Hlapićgrad, neznam a ni ne interesira me. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   10.02.11 16:17

tomy je napisao/la:
Samo sam rekao da znam jednog koji je promijenio već 5. stranku, a vi svi odmah na zadnje noge, zašto? Josipjoža odmah sa svojom simpatijoj Žic Zoranom na kojeg se pali! Naravno da znam iz koje je stranke tko došao, ali još nisam čuo da je netko promijenio 5 stranaka, eto to sam mislio, a vi mali odmah na mene Laughing Laughing

Kažu mi ovako: "Možeš biti svojom voljom ili te netko drugi upiše u nekoliko stranaka, ali kad počneš aktivno politički djelovati onda moraš odabrati stranku i sve druge zatražiti da te brišu. Možeš biti u nekoliko stranaka paralelno." Jel to ide tak?
Ako da, onda bi se ja mogla učlaniti baš u sve, pa nek me ima. Arrow Ista stvar ili si u svima, ili nisi niti u jednoj. Twisted Evil
Tako je moguće i Mario bio na popisima, a u stvarnosti kad je odlučio aktivno baviti se politikom onda je odabrao DC.

Tomy - zašto se se sjetili Maria? Zašto se niste sjetili recimo Rojca?
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   10.02.11 16:20

žao mi je što ne mogu više sudjelovati u raspravama jer radim, a kad sam na poslu ne pada mi na pamet krasti vrijeme i visiti na internetu.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   10.02.11 16:25

tomy je napisao/la:
žao mi je što ne mogu više sudjelovati u raspravama jer radim, a kad sam na poslu ne pada mi na pamet krasti vrijeme i visiti na internetu.
Čekam odogovor, nije problem.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   10.02.11 16:48

Iskreno čuo sam za tog čovjeka, mislim da se njegovo ime veže uz HNS? nisam siguran. Bio bih Vam zahvalan za koju rečenicu o njemu Wink
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   11.02.11 18:55

tomy je napisao/la:
Iskreno čuo sam za tog čovjeka, mislim da se njegovo ime veže uz HNS? nisam siguran. Bio bih Vam zahvalan za koju rečenicu o njemu Wink
HNS - uuuuooooooooo ne znam baš.
Ne znam o tom čovjeku ništa osim da je bio prvi predsjednik DC u VG (iz koje je stranke došao tj koju je napustio ne znam - davno je to bilo).

Miljenko Rojc, inače osnivač DC-a u Velikoj Gorici
http://193.58.252.6/html/2003/11/04/ClanakTx.asp?r=zag&c=3

Nakon toga ide u HSP kod Bukovca.
http://www.vjesnik.hr/html/2005/05/17/Clanak.asp?r=zag&c=5
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   11.02.11 19:46

plemenitašica je napisao/la:
tomy je napisao/la:
HNS - uuuuooooooooo ne znam baš.
Ne znam o tom čovjeku ništa osim da je bio prvi predsjednik DC u VG (iz koje je stranke došao tj koju je napustio ne znam - davno je to bilo).

Miljenko Rojc, inače osnivač DC-a u Velikoj Gorici
http://193.58.252.6/html/2003/11/04/ClanakTx.asp?r=zag&c=3

Nakon toga ide u HSP kod Bukovca.
[url=http://www.vjesnik.hr/html/2005/05/17/Clanak.asp?r=zag&c=5
http://www.vjesnik.hr/html/2005/05/17/Clanak.asp?r=zag&c=5[/quote[/url]]

Turbulentno političko vrijeme u Velikoj Gorici u kontinuitetu, zanimljivo je da su uglavnom isti akteri
koji stalno migaju lijevo-desno ovisno o trenutnim potrebama. Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   12.02.11 11:07

Rojc je izašao iz DC-a jer nije htio sa Šukerom. Tu istu politiku je nastavio i u HSP-u.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore

Broj postova : 441

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   12.02.11 15:19

http://www.demokratski-centar.hr/sredinjica/item/1260-izbori-uvijek-dodu-u-lose-vrijeme-jer-cemo-se-posvadati.html

Hahahahah kako li ova teta samo kalkulira,u kojoj god koaliciji dc bio bit će korektiv hahaha.baš me je nasmijala u ovaj tmuran dan,.........ona korektiv hahahaha
I Kosoricu baš nevoli,odkad to odkad su smjenili Šukera njenog omiljenog počasnog građanina,hahah,dobar vic,žena joj neda poziciju i odma ju nevoli,a ona bi dala sve za poziciju.

Oćito je da kako nema Kosorici šta ponuditi i nevažna joj je tako je i svima drugima.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   

[Vrh] Go down

DC Velika Gorica
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 6 / 20.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Pročitati!
» trudnička odjeća
» POLAZAK U ŠKOLU