Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DC Velika Gorica

Go down 
+8
mariofil68
nino_VG
Rožica-ljutibijes
Mišel
Neo
plemenitašica
JOSIPJOŽA
Ante
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty28.02.11 1:18

Saša hvali sve koji plate Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty28.02.11 22:36

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Eto ga, kao što smo i pisali ovdje, tko je stajao iza portala, potvrdilo se i javno. Laughing

http://www.mojagorica.com/turopoljski-glasnik-preuzeo-portal-mojagorica-com/#comment-987


Turopoljski glasnik preuzeo portal mojagorica.com



25.02.2011.
Od 24. veljače 2011.g. Turopoljski glasnik d. o. o. preuzeo je portal mojagorica.com, te će nastaviti informirati javnost o stanju u Velikoj Gorici i Turopolju.
Srdačan pozdrav!
Zoran Žic
izvršni urednik

E sada je dobro pitanje:

Znaju li glavni i odgovorni urednik, te izvršni urednik od koga su oni preuzeli portal, oni bi to trebali znati, jel tak?

http://www.mojagorica.com/impressum/
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty01.03.11 1:19

Naravno.

Preuzeli sami od sebe Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty01.03.11 11:27

plemenitašica je napisao/la:
.........Gospodine Žic - podsjećam vas na vaše rečenice koje ste mi pisali
u privatnim porukama 24. siječanj u 10:48

Koliko vam treba vremena da napravite neke promjene, pomake sad kad imate nekakvo sredstvo?
TKO je pisao pod mojim nickom i nickovima ostalih forumaša?

Gospodine Žic, vidjeh jučer na mailu da ste željeli uspostaviti komunikaciju. Kako ja mailove uglavnom čitam preko moba, dodirnula sam nešto krivo, i sad nemam spremljen taj vaš poziv (nadam se da nije bio upomoć - šala).
No, vidjeh i da nije bio mail, nego čini mi se poziv na chat. Željela sam kliknuti kasnije ili tako nešto, no nije tako ispalo. Isprika.
Pokušala sam vam slati poruku preko fb, ali vas tamo više nema u izdanju u kojem ste bili, a ja vas nemam namjeru tražiti po bespućima interneta.
Stoga, ako želite, pišite mi na mail : plemenitashica@gmail.com i odgovorit ću vam kao i svaki put do sad.

Usuput pozdravljam sve čitače i iz DC i MI gliste koji vrlo promptno reagiraju naročito tamo gdje nije potreba, a tamo gdje je nasušna nema ih ni u tragovima.
Kako se osjećate u zadnjih par dana?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty01.03.11 13:31

plemenitašica je napisao/la:

Usuput pozdravljam sve čitače i iz DC i MI gliste koji vrlo promptno reagiraju naročito tamo gdje nije potreba, a tamo gdje je nasušna nema ih ni u tragovima.
Kako se osjećate u zadnjih par dana?

DC Velika Gorica - Page 8 67749 ....legenda ste queen , baš me nasmijaste. Osjećaju se valjda po***no kao i njihov po***ni građanin - makar bi trebali DC Velika Gorica - Page 8 703205 . (uh, sto se ovaj smajlić onak bezobrazno izrugujuće smije - baš ga volim).
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty02.03.11 1:33

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

Usuput pozdravljam sve čitače i iz DC i MI gliste koji vrlo promptno reagiraju naročito tamo gdje nije potreba, a tamo gdje je nasušna nema ih ni u tragovima.
Kako se osjećate u zadnjih par dana?

DC Velika Gorica - Page 8 67749 ....legenda ste queen , baš me nasmijaste. Osjećaju se valjda po***no kao i njihov po***ni građanin - makar bi trebali
Nisam trebala dugo čekati. Cool
Rožica možda se osjećaju kao izgubljene ovce dok ih čobanka traži da joj daju pisanu potporu i dive se njenim djelima i uspjesima.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty03.03.11 17:19

Nemaju oni problema s pisanjem i potpisivanjem Very Happy
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty04.03.11 0:51

I za kraj, što nam je činiti? Ja mislim
..... ma ništa ne mislim, što ću misliti kad ne mogu ništa smisliti, a
uostalom što i kako ja mislim baš ništa nije do sada promijenilo, a
stalno mislim. Zato imam glavobolju. Budite mi živi i zdravi! Pusa
Kostadinka Velikovska

Ovo sam prenjela dio sa njenog bloga,a čini mi se da je to kronično u DC-u
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty04.03.11 1:06

Ovo je odlično. Dajem plus.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty06.03.11 22:10

Ne tako davno,svega prije mjesec dana je VŠO ovako zborila

http://www.demokratski-centar.hr/component/k2/item/1261-dc-vraca-snagu

Zanima me znajući činjenicu da se dotična okreće kako vjetar puše,a i uzimajući u obzir da su njeno političko znanje i procjene vrlo loše kako danas diše?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty07.03.11 12:01

E kada se i javno prizna da je pitanje unaprijed dogovoreno, kaj imamo dalje za komentirati.
Poslušajte snimku, zaključite sami čemu služi gradski portal.
TAZ je sigurno moralna vertikala koja se brine o nama, građanima i proračunu. Laughing

http://www.gorica.hr/2011/03/odrzana-15-sjednica-gradskog-vijeca/#more-7702

Tajana Amšel Zelenika (DC) postavila je pitanje o poslovnim rezultatima i gledanosti predstava Scene Gorica za vrijeme ravnateljskog mandata Senke Bulić. Odgovor Zvonka Kunića, pročelnika Upravnog odjela za društvene djelatnosti, školstvo i predškolski odgoj možete poslušati u priloženom zvučnom zapisu.

Zvučni zapis

Za preslušavanje, kliknite na strelicu.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty07.03.11 12:22

Po snimci se ne vidi da su goričani nahrlili gledati predstave, hmmm
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty07.03.11 16:56

Računica je jednostavna.

Na ovih nekoliko predstava skoro 15 000 gledatalja. To svakako nije malo.
Kada se dodaju druge broj sigurno ide preko 20 000 u Velikoj Gorici.

Ako ćemo o zaradi, ne vidim da se piše o prodanim predstavama (van Gorice).

A s druge strane, neka se zboje minute i tekstovi o Gorici u svim medijima pa da se vidi koliko bi to koštalo.

A ovo besplatne karte, nekako mi se čini logičnim da je Kunić kao nadležni pročelnik naručivao iste. Sjećam se jako puno DC-ovaca (Kunića, TAZ, VŠO sa pratnjom, Drašković....). Zanima me da li su oni platili karte.

Klasika za Kunića i DC, ništa on nije znao oko obnove POU, a ne zna ni sada....netko drugi je uvijek kriv, a plaćica dolazi.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty07.03.11 17:38

Ante je napisao/la:
Računica je jednostavna.

Na ovih nekoliko predstava skoro 15 000 gledatalja. To svakako nije malo.
Kada se dodaju druge broj sigurno ide preko 20 000 u Velikoj Gorici.

Ako ćemo o zaradi, ne vidim da se piše o prodanim predstavama (van Gorice).

A s druge strane, neka se zboje minute i tekstovi o Gorici u svim medijima pa da se vidi koliko bi to koštalo.

A ovo besplatne karte, nekako mi se čini logičnim da je Kunić kao nadležni pročelnik naručivao iste. Sjećam se jako puno DC-ovaca (Kunića, TAZ, VŠO sa pratnjom, Drašković....). Zanima me da li su oni platili karte.

Klasika za Kunića i DC, ništa on nije znao oko obnove POU, a ne zna ni sada....netko drugi je uvijek kriv, a plaćica dolazi.

Pa to je čak i vanzemaljcima jasno, da resorni pročelnik je odgovoran i nadležan za taj resor.
Najkomičnije od svega je da upravo DC na čelu s Kunićem pokušava kopati jamu nekom drugom u koju sam upada.
Tipično za one koji lažu, obmanjuju, manipuliraju, trguju jer kada se tako ponašaš nikada neznaš kad ćeš se uhvatiti u vlastitu mrežu laži i obmana. Kako kaže narodna: U laži su kratke noge.
Laughing
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty07.03.11 18:37

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Pa to je čak i vanzemaljcima jasno, da resorni pročelnik je odgovoran i nadležan za taj resor.
Najkomičnije od svega je da upravo DC na čelu s Kunićem pokušava kopati jamu nekom drugom u koju sam upada.
Tipično za one koji lažu, obmanjuju, manipuliraju, trguju jer kada se tako ponašaš nikada neznaš kad ćeš se uhvatiti u vlastitu mrežu laži i obmana. Kako kaže narodna: U laži su kratke noge.
Laughing

A oni gaze li gaze - dalje. Tako to rade neki u ovoj "lijepoj našoj" banani
DC Velika Gorica - Page 8 375790
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty07.03.11 18:48

Slušajući ne znam procijeniti tko je gluplji, luđi, idiot? TAZ ili Kunić ili VŠO koja je i namjestila igru.
Nego, zanima me kako je to pitanje došlo na aktualni sat sada? Zašto se o tome nije razgovaralo onda kad se nije podržalo financijsko izvješće tj kad je bivša ravnatljica Bulić bila na sjednici?
DC je još jednom dokazao kako samo znaju zabijati nož u leđa. Fujjjjjjjjj.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty07.03.11 18:52

plemenitašica je napisao/la:
Slušajući ne znam procijeniti tko je gluplji, luđi, idiot? TAZ ili Kunić ili VŠO koja je i namjestila igru.
Nego, zanima me kako je to pitanje došlo na aktualni sat sada? Zašto se o tome nije razgovaralo onda kad se nije podržalo financijsko izvješće tj kad je bivša ravnatljica Bulić bila na sjednici?
DC je još jednom dokazao kako samo znaju zabijati nož u leđa. Fujjjjjjjjj.

Pa kad nisu imali o čemu pametnom... ma sve ste i sami rekli Basketball
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty07.03.11 19:13

plemenitašica je napisao/la:
Slušajući ne znam procijeniti tko je gluplji, luđi, idiot? TAZ ili Kunić ili VŠO koja je i namjestila igru.
Nego, zanima me kako je to pitanje došlo na aktualni sat sada? Zašto se o tome nije razgovaralo onda kad se nije podržalo financijsko izvješće tj kad je bivša ravnatljica Bulić bila na sjednici?

Nisu, jer bi tada netko mogao(Senka Bulić) argumentirano braniti podatke, ovako sada mogu trkeljati do besvijesti, sami međusobom, odmah se to našlo i na gradskom portalu za zna se prezentaciju i promidžbu, i dok milijuni iz gradskog proračuna odlaze tko zna kam, važno je pokušati prezentirati javnosti kako se tobože brine o gradskom novcu i tko brine? Isti taj, vječni pročelnik Kunić, koji je direktno odgovoran za sve što se događalo i događa u njegovom resoru pa i POU, kako sada, tako i za vrijeme Senke ali bogme i za vrijeme obnove POU.

5,5 mil kuna iz proračuna je u direktnoj pogodbi zna se kome, kod javne nabave za 2011. godinu
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty07.03.11 19:45

Ante je napisao/la:
Računica je jednostavna.

Na ovih nekoliko predstava skoro 15 000 gledatalja. To svakako nije malo.
Kada se dodaju druge broj sigurno ide preko 20 000 u Velikoj Gorici.

Ako ćemo o zaradi, ne vidim da se piše o prodanim predstavama (van Gorice).

A s druge strane, neka se zboje minute i tekstovi o Gorici u svim medijima pa da se vidi koliko bi to koštalo.

A ovo besplatne karte, nekako mi se čini logičnim da je Kunić kao nadležni pročelnik naručivao iste. Sjećam se jako puno DC-ovaca (Kunića, TAZ, VŠO sa pratnjom, Drašković....). Zanima me da li su oni platili karte.

Klasika za Kunića i DC, ništa on nije znao oko obnove POU, a ne zna ni sada....netko drugi je uvijek kriv, a plaćica dolazi.

Nekoliko predstava i koliko su koštale

Poražavajuća posjeta kazalištu
05.03.2011
















Kazalište Scena Gorica imalo je sjajnu
promidžbu i dobar marketing uzmemo li u obzir da je za predstave
proizašle iz njegove produkcije čula cijela Hrvatska. No, iako su
medijski privlačile veliku pozornost, predstave su zabilježile prilično
loš odaziv velikogoričke publike, pokazuju brojke koje smo saznali.

Gledamo
li prosječnu popunjenost dvorane predstava Osvrni se gnjevno, Aladin,
Kiklop, Ježeva kućica, Pijani proces i Pir malograđana za koje imamo
podatke pojedinačno je po predstavi prodano 150 karata. Ipak, odstupanja
pojedinih po troškovima produkcije i zaradi od karata pokazuju da su
dječje predstave bile hitovi, a sve ostalo promašaji.

- Vjerujem
da bi svakog Goričana interesirala osnovna statistika vezana uz vlastitu
produkciju pučkog otvorenog učilišta, iako bi točni naziv trebao
glasiti privatna produkcija - rekao je pročelnik za društvene
djelatnosti Zvonko Kunić, koji je iznio ove podatke.

Predstava Osvrni se gnjevno
u sedam svojih izvedbi imala je 657 gledatelja od čega njih 402 ju je
pogledalo besplatno. Produkcija je koštala 296 tisuća kuna, a svaka
izvedba dodatnih 4900 kuna. Zarada od karata je iznosila 10200 kuna. Pir malograđana u sedam izvedbi pogledao je 961 gledatelj od čega
preko gratis karata njih 436. Svaka izvedba je stajala 8700 kuna, a
produkcija je iznosila 463 tisuće kuna. Kroz karte je uprihođena 21
tisuća kuna pa je minus od ukupnog troška iznosio ravno pola milijuna
kuna.

Kontroverzni Kiklop u posljednje četiri izvedbe na
daskama dvorane Gorica vidjelo je 964 ljudi od čega 397 na gratis karte.
Produkcija je koštala 215 tisuća kuna, svako prikazivanje dodatnih
10.500 kuna, a od karata je predstava uprihodila 28 tisuća kuna. Pijani proces
u 9 izvedbi vidjelo je 1080 gledatelja od čega točno polovica preko
gratis karata pa je zarada od karata iznosila 21 tisuću kuna. Produkcija
je iznosila 256 tisuća kuna, a izvedba svake predstave 9700 kuna.

Kao svijetli primjer recimo da je dječju predstavu Ježeva kućica
vidjelo 6670 gledatelja, a od toga izdano je tek 566 gratis karata.
Svaka izvedba, od njih čak 33, koštala je 4300 kuna, a kroz njih
uprihođeno je 130 tisuća kuna kroz prodaju karata. Cijena produkcije
nije poznata. Aladin s Lukom Nižetićem u glavnoj ulozi izveden je dvadeset puta, a
pogledalo ga je 4442 ljudi od čega njih 229 na gratis karte. Produkcija
je koštala 216 tisuća kuna, a svaka izvedba 7900 kuna. Predstava je
pokrila trećinu troškova odnosno uprihodila je 120 tisuća kuna.

-
Dopuštam mogućnost da se nekome nešto sviđa, a nekome ne. No da
izmišljotine postanu završne istine je nedopustivo - poručuje pročelnik
Kunić želeći ovim podacima stati na kraj parolama "tisuće Velikogoričana
pohrlile u kazalište i "prihodi su bili blizu samofinanciranja".

U
iznesenim troškovima nisu uključeni troškovi plaća zaposlenih POUVG-a,
ravnateljice, tehnike, majstora kao ni troškovi propagande i
reprezentacije za premijere.

Podatke o posjećenosti predstava
Šuma striborova, M Butterfly, Koliko je slana tvoja tama, Mišobox, The
Pillowman, Postojani kositreni vojnik, Ljubavna pisma i Crtančica nisu
poznate, a od njih se još izvode, koliko je nama poznato, samo
posljednje dvije.


vgdanas.hr

Sad čete reći da je i taj portal pod HDZ-om...
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty07.03.11 20:02

tomy, predpostavimo da to i je sve tako, što nije ali dobro.
Tko je bio pročelnik resora pod kojim je POU i direktno kontrolirao takav "odliv" novca iz proračuna?
Tko je bio pročelnik resora kada se POU obnavljalo, kada su nestali milioni iz proračuna i to vrapci na grani pjevaju? Isti pročelnik koji se danas sjetio iznositi takve podatke, dakle g.Kunić.
Neka onda g.Kunić objasni što je on to vodio, što je on to radio i za to dobivao plaću, što je on to kontrolirao?
Po zakonu je direktno odgovoran kao pročelnik, posebno dodatno jer nije ukazao na nepravilnosti, ako ih je bilo a bilo ih je kako nam danas prezentira. Halo, o čemu mi ovdje raspravljamo?
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty07.03.11 20:35

JOSIPJOŽA je napisao/la:
tomy, predpostavimo da to i je sve tako, što nije ali dobro.
Tko je bio pročelnik resora pod kojim je POU i direktno kontrolirao takav "odliv" novca iz proračuna?
Tko je bio pročelnik resora kada se POU obnavljalo, kada su nestali milioni iz proračuna i to vrapci na grani pjevaju? Isti pročelnik koji se danas sjetio iznositi takve podatke, dakle g.Kunić.
Neka onda g.Kunić objasni što je on to vodio, što je on to radio i za to dobivao plaću, što je on to kontrolirao?
Po zakonu je direktno odgovoran kao pročelnik, posebno dodatno jer nije ukazao na nepravilnosti, ako ih je bilo a bilo ih je kako nam danas prezentira. Halo, o čemu mi ovdje raspravljamo?

Samo pobijama tezu HNS-a da su tisuće i tisuće goričana nahrlile u kazalište i kako je kazalište rentabilno.
Koliko je ono posječenost po predstavi? 30 gledatelja, ako odbijemo gratis ulaznice za elitu iz ZG koji su se i pošteno najeli na račun velikogoričana.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty07.03.11 21:22

Kultura i sport nisu nikada rentabilni.

A ovaj spin je ispod razine.

A koliko je ljudi išlo, 15 000 nije malo.

A DC neću ni komentirati, što više prčakš više smrdi.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty07.03.11 22:03

tomy je napisao/la:
............

vgdanas.hr

Sad čete reći da je i taj portal pod HDZ-om...

Ne nije, niti ću to reći. VG danas je prenio ono što je bilo na sjednici. VG je respektabilni portal i urednik/ci su stalno na svim događanjima i o tome izvještavju ili dobiju pisane materijale kao što je ovaj koji ste vi citirali.

A zašto mi ne odgovorite na pitanje?
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty08.03.11 11:11

Ante je napisao/la:
Kultura i sport nisu nikada rentabilni.

Samo u Hrvatskoj, kod nas je sve na državnim jaslama
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty12.03.11 11:37

Pa ne bi baš tako bilo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





DC Velika Gorica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
DC Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 8 / 20.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» HNS Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica
» SDP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: