Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Božićni dar za poplavljene obitelji

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Božićni dar za poplavljene obitelji Empty
PostajNaslov: Božićni dar za poplavljene obitelji   Božićni dar za poplavljene obitelji Empty10.12.10 13:48

Jučer sam se čula sa obitelji iz Bukevske Sopi. Naime, zvala sam ih da ih pitam što im je nuajpotrebnije za Božić.
Stoga predlažem svima koji imaju osjećaj za pomoć da mi se jave mailom
plemenitashica@gmail.com pa ću ima napisati kamo mogu donijeti. Dogovorila sam prostor u centru VG sa Udrugom Rješenje za tebe. (vrijeme kad će netko biti u prostoru ću javiti kasnije, ali najvjerojatnije iduća subota 18.12.)

Pomoć koju prikupim ću odvesti (a može sa mnom tko god želi, čak ste i poželjni) u Bukevsku Sop, Zablatje i Obed. Ako bude toga više uključit ću i Trnje i Strmec.

Želja mi je odnijeti ljudima kuglice za bor, bor, ostale ukrase, lampice, razne sitne poklone pod bor, naročito za djecu, pa i hrane, toplu odjeću.
Naime, znam da im je isplaćena pomoć, ali ne znaju od silnih novaca da li bi si prije kupili linoleum, drva koja je voda odnijela, farbu za zidove, namještaj, posteljinu, jastuke, stolice, itd.

Pozivam sve nas, koji imamo bar malo viška da se odreknemo i pomognemo tim ljudima.
Nekoliko puta koliko sam bila tamo rečeno mi je: svaka pomoć je dobro došla. Ravnam se po tome.
[Vrh] Go down
solution4you
Novi član
Novi član
solution4you


Broj postova : 4

Božićni dar za poplavljene obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Božićni dar za poplavljene obitelji   Božićni dar za poplavljene obitelji Empty11.12.10 18:45

Poštovana,
naši članovi imaju želju dostaviti namještaja ( par stolica, stolic, tabure...) kao i odjecu pa nas zanima da li imate kakvog sponzora koji bi Vam pomogao sa dostavnim vozilom da navedeno možete dostaviti na destinacije koje ste naveli?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Božićni dar za poplavljene obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Božićni dar za poplavljene obitelji   Božićni dar za poplavljene obitelji Empty13.12.10 19:01

solution4you je napisao/la:
Poštovana,
naši članovi imaju želju dostaviti namještaja ( par stolica, stolic, tabure...) kao i odjecu pa nas zanima da li imate kakvog sponzora koji bi Vam pomogao sa dostavnim vozilom da navedeno možete dostaviti na destinacije koje ste naveli?
Ne na žalost, sve kaj sam do sad odnijela sam vozila svojim autom, a krevet koji sam pronašla u donaciju su ljudi išli svojim traktorom.
No, ako toga ima dovoljno pokušat ću nekaj smisliti, ako treba i platiti da se preveze, ne bi ta fura trebala biti skupa.
Vi svakako računajte da će taj namještaj koji imate ići u Bukevsku Sop. Hvala unaprijed.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Božićni dar za poplavljene obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Božićni dar za poplavljene obitelji   Božićni dar za poplavljene obitelji Empty09.12.11 1:50

http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/pomozite-odlikasici-i-njezinoj-napacenoj-obitelji/
Obavijestite građane ,možda tko može pomoći.To su naši sugrađani.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Božićni dar za poplavljene obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Božićni dar za poplavljene obitelji   Božićni dar za poplavljene obitelji Empty09.12.11 11:01

Mišel je napisao/la:
http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/pomozite-odlikasici-i-njezinoj-napacenoj-obitelji/
Obavijestite građane ,možda tko može pomoći.To su naši sugrađani.



Hvala Mišel za ovaj link, koji mi je osobno bio potresan, zamislio me jako.

Iskoristio sam i moje neke kanale, te sam obavijestio jedan dio građana ukoliko bilo tko bude mogao pomoći posredno ili neposredno. Tko zna možda ipak obitelj Bašić i mala Anamarija dožive jedan ljepši i sretniji Božić.

Ovdje mi je zanimljiv odnos grada Velike Gorice i HEP-a prema obitelji Bašić, što je sramotno!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Božićni dar za poplavljene obitelji Empty
PostajNaslov: Re: Božićni dar za poplavljene obitelji   Božićni dar za poplavljene obitelji Empty

[Vrh] Go down
 
Božićni dar za poplavljene obitelji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Fond za poplavljene
» Fond za poplavljene - TEMA PREMJEŠTENA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Svi smo mi...-
Forum(o)Bir: