Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 HNS Velika Gorica

Go down 
+6
Mišel
plemenitašica
Ante
Neo
Rožica-ljutibijes
JOSIPJOŽA
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty30.01.11 1:40

Krasne čestitke,i ja im se također pridružujem.

haenesovci sretno
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty30.01.11 2:12

Kako vrlo poštujem goričke Ha en es ovce i ja im želim sretan 20. rođendan.




HNS Velika Gorica - Page 3 Picture016ze HNS Velika Gorica - Page 3 Picture030z



HNS Velika Gorica - Page 3 Gradiipark01 HNS Velika Gorica - Page 3 2010muzej01


Moje cvijeće je iz turopoljskih šuma (ili ako baš hoćete vrhovečkih) i goričkih parkova.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty30.01.11 2:18

Ja ih vidim jednu do druge tj ispod druge,4 prekrasne slikice
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty30.01.11 2:26

Mišel je napisao/la:
Krasne čestitke,i ja im se također pridružujem.

haenesovci sretno

Aaaaaa, imam ja još i dodatak za HNS Velike Gorice: Take a chance on me





Mišel je napisao/la:
Ja ih vidim jednu do druge tj ispod druge,4 prekrasne slikice

Da, poštovana Plemenitašica, lijepo se vide sve četiri krasne slikice - Vi ste to uredili super queen .
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty30.01.11 3:01

Vidi se da je uloženo puno truda. Čestitam.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty30.01.11 12:19

Pridružujem se lijepim čestitkama.

HNS Velika Gorica - Page 3 Godisnjica1
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty31.01.11 18:23

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=245:hns-velike-gorice-sveano-obiljeio-obljetnicu-&catid=1:latest-news

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=19:20-godina-hns-a-velike-gorice&Itemid=54

Vidim da su HNS-ovci slavili, a nije bilo najave, kao obično, neznam zašto ali vidim da je bilo masovno, veselo, velika svečanost, dobro 20. godina je posebna svečanost ali po svemu što vidim na slikama HNS-ovci su se ponovo dobro potrudili i priredili pravi spektakl. Čestitam!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty31.01.11 18:37

JOSIPJOŽA je napisao/la:
....
Vidim da su HNS-ovci slavili, a nije bilo najave, kao obično, neznam zašto...
Ja sam bila. Bilo je veselo, opušteno, bez prenemaganja, puno ljudi, fina DOMAĆA klopa, kolači najbolji (mađarica, breskvice i pita od jabuka ....... a jaj jaj da mi je sad koji).
Zašto nije bilo najave ne znam, ali pretpostavljam da je bio ograničen broj ljudi koliko je mjesta u restoranu, pa od članova i gostiju koje su pozvali nisu mogli još i nepozvane (javno pozvane) ugostiti koji bi eventualno došli vidjeti kaj se događa.
Koliko je gorički HNS bitan dokazuju i čelni ljudi stranke koji su bili i zabavljali se.
U svakom slučaju super sam se podružila sa mnogim dragim ljudima i otišla doma sa poklonima. Hvala HNS-u na pozivu, i hvala ljudima dobre volje.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty31.01.11 21:02

plemenitašica je napisao/la:

Ja sam bila. Bilo je veselo, opušteno, bez prenemaganja, puno ljudi, fina DOMAĆA klopa, kolači najbolji (mađarica, breskvice i pita od jabuka ....... a jaj jaj da mi je sad koji).
......

Koliko je gorički HNS bitan dokazuju i čelni ljudi stranke koji su bili i zabavljali se.

Izgleda da je bilo baš na nivou i razini - kakva je i stranka HNS I love you , jednostavno a opet kulturno uz blagu, narodnjačku umjerenost i otmjenost, koja pripada svakom našem slobodoumnom građaninu, a opet u skladu s ovim kriznim vremenom. Nisam ni na trenutak pomislila da bi moglo biti drugačije. flower Bravo HaeNeSovci Velike Gorice i Turopolja cheers HNS Velika Gorica - Page 3 59319 .
plemenitašica je napisao/la:

Zašto nije bilo najave ne
znam, ali pretpostavljam da je bio ograničen broj ljudi koliko je
mjesta u restoranu, pa od članova i gostiju koje su pozvali nisu mogli još i nepozvane (javno pozvane) ugostiti koji bi eventualno došli vidjeti kaj se događa.


Hihihihihiiiiii, HNS Velika Gorica - Page 3 694809 za takve su onda trebali prirediti vole na ražnju i Seku ili Cecu (u svakom slučaju davorike dajke.........)
HNS Velika Gorica - Page 3 880142 .
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty17.02.11 19:07

Mladi HNS-a poručili Barišiću: Mladi su vam zadnja rupa na svirali!

Smanjeni iznos iz velikogoričkog proračuna namijenjen neprofitnim udrugama koje se bave mladima podigao je prašinu na velikogoričkoj političkoj sceni. Mladi velikogoričkog HNS-a prozvali su gradonačelnika Dražena Barišića ustvrdivši da su mu “mladi zadnja rupa na svirali”.

http://dalje.com/hr-zagreb/mladi-hns-a-porucili-barisicu--mladi-su-vam-zadnja-rupa-na-svirali/340505
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty08.03.11 12:23

http://www.hns-vg.com.hr/

"Ženama pola svijeta, muškarcima pola kućanstva"
....evo HNS-ovki i HNS-ovaca opet na ulici, za dan Žena.

Pridružujem se čestitkama za međunarodni praznik, dan Žena. bounce
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty09.03.11 9:44

JOSIPJOŽA je napisao/la:
http://www.hns-vg.com.hr/

"Ženama pola svijeta, muškarcima pola kućanstva"
....evo HNS-ovki i HNS-ovaca opet na ulici, za dan Žena.

Pridružujem se čestitkama za međunarodni praznik, dan Žena. bounce

Kaj su to HNS-ovke i HNS-ovci dijelili, nekakav prah za relaksiranje? Laughing


http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=262:enama-pola-svijeta-mukarcima-pola-kuanstva&catid=1:latest-news
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty09.03.11 14:36

JOSIPJOŽA je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
http://www.hns-vg.com.hr/

"Ženama pola svijeta, muškarcima pola kućanstva"
....evo HNS-ovki i HNS-ovaca opet na ulici, za dan Žena.

Pridružujem se čestitkama za međunarodni praznik, dan Žena. bounce
Kaj su to HNS-ovke i HNS-ovci dijelili, nekakav prah za relaksiranje? Laughing


http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=262:enama-pola-svijeta-mukarcima-pola-kuanstva&catid=1:latest-news

Bravo HNS-ovci - tu među i s nama građanima. Lijepo, simbolično i dobra poruka cheers

HNS Velika Gorica - Page 3 580510 Pobogu JOSIPJOŽA samo da nas i oni "ne relaksiraju" ko i Jaca.... ajme meni - kakav tek onda bude avatar HNS Velika Gorica - Page 3 920306 HNS Velika Gorica - Page 3 67749
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty19.04.11 9:17

HNS Velike Gorice s dvije akcije na ulici, pred uskršnji vikend.

Dan planeta zemlje "Ništa nije otpad" Petak, 22. travnja 2011.

Uskršnja akcija HNS-Liberalni demokrati Velike Gorice, Subota, 23. travnja 2011.
http://www.hns-vg.com.hr/

HNS Velika Gorica - Page 3 Danuskrs1
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty19.04.11 19:50

JOSIPJOŽA je napisao/la:
HNS Velike Gorice s dvije akcije na ulici, pred uskršnji vikend.

Dan planeta zemlje "Ništa nije otpad" Petak, 22. travnja 2011.

Uskršnja akcija HNS-Liberalni demokrati Velike Gorice, Subota, 23. travnja 2011.
http://www.hns-vg.com.hr/

HNS Velika Gorica - Page 3 Danuskrs1

malo lupanja z jajcima HNS Velika Gorica - Page 3 67749
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty19.04.11 22:20

tomy je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
HNS Velike Gorice s dvije akcije na ulici, pred uskršnji vikend.

Dan planeta zemlje "Ništa nije otpad" Petak, 22. travnja 2011.

Uskršnja akcija HNS-Liberalni demokrati Velike Gorice, Subota, 23. travnja 2011.
http://www.hns-vg.com.hr/

HNS Velika Gorica - Page 3 Danuskrs1

malo lupanja z jajcima HNS Velika Gorica - Page 3 67749

Vrijeme Uskrsa i jeste vrijeme "jajca" i "lupanja z jajcima" - ak niste znali. Lijep način da se kaže poštovanje prema tim danima i tradiciji.

Bolje i malo lupanja z jajcima u uskršnje vrijeme - nego prodavanje magle cijele godine ili "jajca pod bubrege"- kaj neki trgovački centri delaju furt.
HNS Velika Gorica - Page 3 94512 HNS Velika Gorica - Page 3 871539 Hvala Bogu dragom, ljudi imaju oči a i drže do svoje tradicije pak sve vide. Laughing
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty20.04.11 11:00

goriii sun2
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty20.04.11 11:21

Molim admina da prezadnji post od tomy (učenika VŠO Laughing ) prenese u temu o DC Velike Gorice.
Ovo je tema o HNS-u i nezaslužuje zagađivati se sa DC, što tomy čini mi se namjerno čini(što potvrđuje i njegov zadnji post sa smajlićima).

tomy, koliko mi je poznato kad je ovo već tema o HNS-u, da su HNS-ovci puno napravili za neke obitelji, udruge ali ne mašu uplatnicama pred fotoobjektivima kao tvoja "humana predsjednica i humani DC"
A ovaj zadnji smajlić s plamenom mi se čini ono kao kako će DC izgoriti na sljedećim izborima i pretvoriti se u pepeo i prah. Pepeo i prah zemlji, zemlja pepelu i prahu. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty20.04.11 11:32

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Molim admina da prezadnji post od tomy (učenika VŠO Laughing ) prenese u temu o DC Velike Gorice.
Ovo je tema o HNS-u ......
A zabunil se čovjek, kaj ste odmah stali u karate položaj (iako ne znam koji je to Cool ).

No, ako je itko u ovom mojem zavičaju najbolji u brizi, razgovoru i pomoći svojim građanima onda je to HNS i tu nema prostora baš ni za kakvu polemiku ili sumnju. Pretpostavljam da žene vode glavnu riječ, što je i normalno, a muški dio vrlo pozorno i sa voljom prati, podupire i odrađuje.
Onaj tko to ne vidi je slijep, glup, bezobrazan.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty20.04.11 12:27

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Molim admina da prezadnji post od tomy (učenika VŠO Laughing ) prenese u temu o DC Velike Gorice.
Ovo je tema o HNS-u i nezaslužuje zagađivati se sa DC, što tomy čini mi se namjerno čini(što potvrđuje i njegov zadnji post sa smajlićima).

tomy, koliko mi je poznato kad je ovo već tema o HNS-u, da su HNS-ovci puno napravili za neke obitelji, udruge ali ne mašu uplatnicama pred fotoobjektivima kao tvoja "humana predsjednica i humani DC"
A ovaj zadnji smajlić s plamenom mi se čini ono kao kako će DC izgoriti na sljedećim izborima i pretvoriti se u pepeo i prah. Pepeo i prah zemlji, zemlja pepelu i prahu. Laughing

HNS Velika Gorica - Page 3 168288 E moj jožica( Beusov potrčko) HNS Velika Gorica - Page 3 871539 tebe je Bog nagradio, znaš kak se veli,blago tebi.... HNS Velika Gorica - Page 3 67749

Zgorel si ti odavno, na lokalnim izborima 2009. HNS Velika Gorica - Page 3 67749
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty20.04.11 12:33

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Molim admina da prezadnji post od tomy (učenika VŠO Laughing ) prenese u temu o DC Velike Gorice.
Ovo je tema o HNS-u ......
A zabunil se čovjek, kaj ste odmah stali u karate položaj (iako ne znam koji je to Cool ).

No, ako je itko u ovom mojem zavičaju najbolji u brizi, razgovoru i pomoći svojim građanima onda je to HNS i tu nema prostora baš ni za kakvu polemiku ili sumnju. Pretpostavljam da žene vode glavnu riječ, što je i normalno, a muški dio vrlo pozorno i sa voljom prati, podupire i odrađuje.
Onaj tko to ne vidi je slijep, glup, bezobrazan.

Svaka akcija koja je za korist bilo koga ili čega je za svaku pohvalu, pogotovo ako je humanitarnog karaktera. Neki se ovdje očito sprdaju iz toga
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty20.04.11 14:19

tomy je napisao/la:

malo lupanja z jajcima HNS Velika Gorica - Page 3 67749

Nije točan Vaš navod niže, jer ako se netko sprda s prigodnim obilježavanjem drugih i tradicijom, onda ste to Vi, a ja sam Vam na to i odgovorila.HNS Velika Gorica - Page 3 668755

tomy je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Molim admina da prezadnji post od tomy (učenika VŠO Laughing ) prenese u temu o DC Velike Gorice.
Ovo je tema o HNS-u ......
A zabunil se čovjek, kaj ste odmah stali u karate položaj (iako ne znam koji je to Cool ).

No, ako je itko u ovom mojem zavičaju najbolji u brizi, razgovoru i pomoći svojim građanima onda je to HNS i tu nema prostora baš ni za kakvu polemiku ili sumnju. Pretpostavljam da žene vode glavnu riječ, što je i normalno, a muški dio vrlo pozorno i sa voljom prati, podupire i odrađuje.
Onaj tko to ne vidi je slijep, glup, bezobrazan.

Svaka akcija koja je za korist bilo koga ili čega je za svaku pohvalu, pogotovo ako je humanitarnog karaktera. Neki se ovdje očito sprdaju iz toga

Lijepo Vam je queen kolegica po forumu i jasno odgovorila, a ak ne znate onda se dajte malo raspitajte. Laughing
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty20.04.11 23:39

tomy je napisao/la:


E moj jožica( Beusov potrčko)

Zgorel si ti odavno, na lokalnim izborima 2009.

tomy jednom prilikom sam nešto rekao i napisao. Ponavljati nema smisla, suludi gubitak vremena.
Pak si nešto pobrkal, veli se pretrčko. Laughing
A što se tiče izbora, svaki su moji dok god mogu glasati.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty21.04.11 10:29

JOSIPJOŽA je napisao/la:
tomy je napisao/la:


E moj jožica( Beusov potrčko)

Zgorel si ti odavno, na lokalnim izborima 2009.

tomy jednom prilikom sam nešto rekao i napisao. Ponavljati nema smisla, suludi gubitak vremena.
Pak si nešto pobrkal, veli se pretrčko. Laughing
A što se tiče izbora, svaki su moji dok god mogu glasati.

U životu bolje sam trčati u smjeru koji želiš nego da te drugi usmjeruju i zapovijedaju gdje i kako trebaš hodati, trčati, stajati, prositi, prodavati, lagati,...

Netko još nije dovoljno zreo da sam donosi odluke, klinci se drže mamine suknje jer nisu hrabri niti sposobni za samostalan život u svijetu.

Polako jožica, stigneš prvo završi osnovnu školu HNS Velika Gorica - Page 3 67749
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty21.04.11 15:50

[quote="JOSIPJOŽA"]
tomy je napisao/la:


E moj jožica( Beusov potrčko)

............
Pak si nešto pobrkal, veli se pretrčko
Mislim da ste obojica nekaj pobrkali.

Potrčko je onaj koji trčkara okolo za i u ime nekoga.
Pretrčko je onaj koji pretrčava (figurativno iz jedne u drugu stranku).

Tko je Beusov potrčko ne znam, nisam nikoga u HNS tako doživjela.
A pretrčko.. uffff ima ih po VG koliko hoćeš od Brdeka ili Božića (a i prije), preko dijela SDP (neću ih imenovati), znamo koji su, nisu na forumu pa ih ne bi rado spominjala da krivo ne shvate (kao i uvijek). DC ne treba niti spominjati, oni su najfriškiji primjer.
[Vrh] Go down
Sponsored content





HNS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
HNS Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» SDP Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» DC Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: