Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gradsko Vijeće Velike Gorice

Go down 
+8
Neo
koko-vg
mariovg
Mišel
Ante
Rožica-ljutibijes
plemenitašica
JOSIPJOŽA
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty11.12.10 18:19

http://www.tvgorica.com/2010/gradsko-vijece-13-sjednica/

TVG se sustavno uništavalo a sada se koristi za promociju laži i neistina , normalnom čovjeku, građaninu kada pogleda ovaj prilog sa sjednice GV je jasno sve i gadi mu se.
Kaže VŠO da ovo GV nije hrvatska sabornica, jeste, jeste VŠO, upravo jeste, jer iste stvari se događaju kao i u hrvatskoj sabornici, nadamo se svi ne još zadugo.
I upravo ste Vi gospođo VŠO doprinijeli tome.
Jad, bijeda i čemer koji osjeća svaki građanin.
Sad Vam je i TVG dobra za plasiranje laži, politikanstva i nebrige za građane, upravo kao što je to trenutnoj vladajućoj koaliciji i u hrvatskom Saboru, koji čuvaju svoje pozicije, plaće i beneficije a da ih zaboli ona stvar za Narod, na sreću stvari idu u dobrom smjeru i nadam se uskoro će te odlepršati svi zajedno u ropotanu prošlosti iz koje će te se teško kasnije moći vratiti, koliko ste zla i muke donijeli ovom narodu.

A onda kaže predsjednica GV:

Još 2006 godine ukazivala sam na Sanaderova vrlo čudna ponašanja. I dok sam ga ja kritizirala drugi su mu pljeskali. Zbog svojih kritika bila sam etiketirana kao bijesna i uvrijeđena bivša ministrica koja se ljuti jer je smijenjena.

http://vesnaskareozbolt.bloger.hr/

A tako je onda prigrlila HDZ i Ivana Šukera u Velikoj Gorici, koji mu je isto pljeskao, koji je sa Sanaderom ruku pod ruku i podržava Sanadera, dočekuje ga na aerodromu itd. I još nalazi sva moguća obrazloženja za ispravnost prijedloga za nagradu po***ni građanin.

VŠO je sama sebe potukla toliko puta da to više ni pas nemože polizati, kao što rekoh stvari ipak idu u dobrom smjeru, bu to Jaca sve sredila, prije negoli i sama odleprša u ropotarnu prošlosti.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty11.12.10 19:32

Naravno. Ja volim pročitati sve.

A VŠO. Za sva vremena. Irelervantna. Površna. Kupljena. Prodana. Beskorisna.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty13.12.10 19:18

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Tekst koji se pojavio na portalu slučajno ili ne poslije naših postova na ovom forumu.
Indikativno je da je danas velika posjeta na forum, što je dobro i pohvalno za ovaj forum.
Betika ne spava i ide dalje sa svojim nalogodavcem gradonačelnikom Barišić u manipulacije.
Pročitajte molim Vas pozorno tekst koji je potpisao gradonačelnik Barišić.

Pa to ne bi polizao ni pas s maslom, kada se zna da je točka dodjele priznanja bila skupna, kada se zna da je ovo bio protest protiv imenovanja Ivana Šukera za počasnog građanina Velike Gorice a nikako protiv institucija i pojedinaca koji su sudjelovali u spašavanju u poplavama, to je čak jasno i svim tim ljudima samo ne Vama gradonačelniče, jasno je i Vama itekako samo Vi u svom maniru i dalje manipulirate s javnošću kao što to radite svakodnevno, ništa me takvo ne iznenađuje od Vas, može Vas biti sram kako zbog prijedloga za počasnog građanina tako i zbog ovog teksta gdje ponovno igrate s emocijama stradalih građana u poplavama.
Najbolje da odete do njih i pitate ih za mišljenje i o nagradama i o ovom Vašem priopćenju.

Zadnji pokušaj očajnika da se iskupe za sramotno dodijeljenu nagradu "po***ni građanin" Grada na čijem ste čelu i koji vodite, povijest će to potvrditi, možda nećemo ni tako dugo čekati.


http://www.gorica.hr/2010/12/barisic-politika-postala-vaznija-od-ljudskosti/#more-7156

Barišić: ‘Politika postala važnija od ljudskosti’


09.12.2010.

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 184-125x83Gradonačelnik Dražen Barišić izrazio je žaljenje što vijećnici SDP-a, HNS-a i HSLS-a ne priznaju nagradu Turopoljsko srce.

- Žao mi je što su vijećnici SDP-a, HNS-a i HSLS-a ponovno politiku stavili ispred ljudi. Svojim neprihvaćanjem prijedloga Javnih priznanja Grada Velike Gorice poslali su jasnu poruku da im napori i nastojanja ljudi, posebice onih koji su spašavali ljudske živote i imovinu tijekom velike poplave – ne znače ništa. (Turopoljsko srce – nagrada je koja se dodjeljuje za posebnu požrtvovnost i hrabrost te humanost ljudi u iznimnim situacijama, kao što je bila situacija u velikoj rujanskoj poplavi.)
Možda to i ne čudi, jer nisu ni svjesni koliko su napora i nadljudskih snaga tijekom akcije obrane i spašavanja uložili velikogorički vatrogasci i djelatnici i volonteri Crvenog križa. Boravili su na terenu bez spavanja i odmora nekoliko dana, dok su nekima od njih i samima bile poplavljene kuće i imanja.
Najmanje što im Grad može dati u znak zahvale jeste upravo nagrada Grada „Turopoljsko srce“.
Ovim putem ponovno se javno zahvaljujem i čestitam svim nagrađenima, kojima će nagrade biti uručene na svečanoj Akademiji 13. prosinca, na Dan grada. Istovremeno se i ispričavam svim laureatima, posebice onima koji dobivaju nagradu „Turopoljsko srce“, što su politički stavovi dijela spomenutih vijećnika, bili iznad ljudskosti, i što prijedlog Povjerenstva nije naišao na punu podršku i jednoglasnu odluku svih vijećnika, bez obzira na političko opredjeljenje – jer, naši vatrogasci i volonteri Crvenog križa u vrijeme poplave nisu pitali tko je iz koje stranke i tko kome pripada, već su spašavali i pomagali svakome kome je bilo potrebno.

GRADONAČELNIK
Dražen Barišić


Dražen Barišić: Politika je važnija od ljudskosti
Dobro reče gradonačelnik, samo ne reče kome, udarnim naslovom na portalu grada potvrdi i kome.
Naime u naslovu nema Turopoljskog srca na koje se gradonačelnik pozivao u svom izvjeću nego je udarni naslov: Ivan Šuker-Počasni građanin Grada Velike Gorice.
Svaka čast gradonačelniče i kako reče Franjo Tuđman jednom prilikom, to možete prodavati "stoki sitnog zuba", koje je na sreću sve manje, za sada 11% a nadam se da će biti i još manje za neko vrijeme. Basketball bounce

http://www.gorica.hr/

Ivan Šuker - počasni građanin Grada Velike Gorice

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Nagrada2-125x83Na danas održanoj Svečanoj akademiji povodom Dana Grada Velike Gorice, podijeljena su godišnja gradska priznanja zaslužnim pojedincima i organizacijama.

Tako je počasnim građaninom Velike Gorice proglašen potpredsjednik Vlade i ministar financija Ivan Šuker, a po prvi puta su podijeljena “Turopoljska srca”, gradska nagrada za hrabrost, požrtvovnost i humanost.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty13.12.10 19:24

Da sam na mjestu svih onih drugih nositelja odbila bih nagradu javno u mikrofon s obrazloženjem da ne želim biti u grupi u kojoj je Šuker.
Možda sam ja ipak preradikalna? Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 214363
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty13.12.10 19:35

plemenitašica je napisao/la:
Da sam na mjestu svih onih drugih nositelja odbila bih nagradu javno u mikrofon s obrazloženjem da ne želim biti u grupi u kojoj je Šuker.
Možda sam ja ipak preradikalna? Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 214363

Da, ja čak vjerujem da bi veći dio njih to i napravio, međutim muči ih ono što i većinu građana Velike Gorice, odgovor je u redcima ispod napisanu od strane Inicijative građana Velike Gorice.
Mene zanima recimo tko je preuzeo nagradu za Vatrogasce, obzirom da je Hubak na čelu Vatrogasne zajednice ili ljudi koji su vodili vatrogasce na terenu i na terenu bili i dan i noć, tako nekoliko dana za redom?

"...Znademo da je mnoge Ivan Šuker ustrašio, da su mnogi o njemu ovisni i boje se njegove dalekosežne poltičko-financijske ruke! Naš javni strah je veliki javni uspjeh Ivana Šukera!
Zato strah i od potpisivanja PROTESTA!
Koliko treba javne hrabrosti u demokratskoj Hrvatskoj za javno pokazivanje svog mišljenja i stava?
Njegov zastrašujući položaj i politička moć su pri kraju, Osvećivati se ne smijemo, oduprijeti se moramo!
Građani Grada Velike Gorice"
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty13.12.10 20:37

http://www.vgdanas.hr/svecana-akademija-grada-1951.aspx

A zajedništvo i pozitivna energija i vladajućih i oporbe osjetila se odobravanjem i prihvaćanjem gotovo svih nagrađenih osim imena u jednoj kategoriji - počasno građanstvo.

Tu zajedništva više nema jer oporba je diskretno okrenula leđa i izašla iz dvorane Pučkog otvorenog učilišta kada se za govornicu pozivao prvi u povijesti počasni građanin Velike Gorice - potpredsjednik Vlade, ministar financija i nekadašnji gradonačelnik Velike Gorice Ivan Šuker.

[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty13.12.10 23:11

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Da sam na mjestu svih onih drugih nositelja odbila bih nagradu javno u mikrofon s obrazloženjem da ne želim biti u grupi u kojoj je Šuker.
Možda sam ja ipak preradikalna? Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 214363


Mene zanima recimo tko je preuzeo nagradu za Vatrogasce, obzirom da je Hubak na čelu Vatrogasne zajednice ili ljudi koji su vodili vatrogasce na terenu i na terenu bili i dan i noć, tako nekoliko dana za redom?

Da, evo kao da sam naslućivao, g.Boris Turan zapovjednik javne vatrogasne postrojbe, koji je danima i noćima bez odmora bio na terenu, tako tjedan dana za vrijeme poplava nije mogao primiti nagradu, jer one su rezervirane za ZNA SE krokodile, pa tako i Krešo Hubak po uzoru na Ivana Šukera ima prioritet, da imaju imalo časti, srama i poštenja i jedan i drugi bi prepustili te nagradu ljudima koji to zaslužuju i kojima bi trebale pripadati.

Izvrsna zahvala i motivacija g. Turanu i njegovom timu vatrogasaca.



http://www.gorica.hr/2010/12/dan-grada-velike-gorice/#more-7213
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty13.12.10 23:14

Uvijek me nanovo izneneade. Mislim da ne mogu pasti niže, ali nekako uvijek uspiju.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty14.12.10 12:23



Trash....... bounce

Ante je napisao/la:
Uvijek me nanovo izneneade. Mislim da ne mogu pasti niže, ali nekako uvijek uspiju.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty14.12.10 13:53

Svaka slučajnost sa Velikom Goricom je slučajna. Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 920306

[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty14.12.10 23:10

Nikad čula ovu pjesmu od Žaka.
Tko mi je kriv kad se ne pojavljujem na pravim mjestima.
geek
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty15.12.10 0:09

Plemenitašice, zbog ove izjave ogroman plus kod mene.....
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty15.12.10 20:46

Ante je napisao/la:
Plemenitašice, zbog ove izjave ogroman plus kod mene.....
Fala, ali ne kužim kaj vas je tak "dirnulo". Question
Možete mi pojasniti i u privatnjači. scratch
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty16.12.10 1:00

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Plemenitašice, zbog ove izjave ogroman plus kod mene.....
Fala, ali ne kužim kaj vas je tak "dirnulo". Question
Možete mi pojasniti i u privatnjači. scratch

Kaj u privatnjači i mi bi znali kaj je to Antu dirnulo?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty16.12.10 3:09

plemenitašica je napisao/la:

Tko mi je kriv kad se ne pojavljujem na pravim mjestima.

Zbog ovog. Što se ne pojavljujete na pravim mjestima.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty16.12.10 18:55

Ante (16.12.10 1:09) je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

Tko mi je kriv kad se ne pojavljujem na pravim mjestima.

Zbog ovog. Što se ne pojavljujete na pravim mjestima.

I dalje ne kužim. Bila sam i na Susretu generacija, i na koncertu za djede i bake. Niegjde ove pjesme. Možda da odem u Hiperion? Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 550616
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty16.12.10 20:32

plemenitašica je napisao/la:
Ante (16.12.10 1:09) je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

Tko mi je kriv kad se ne pojavljujem na pravim mjestima.

Zbog ovog. Što se ne pojavljujete na pravim mjestima.

I dalje ne kužim. Bila sam i na Susretu generacija, i na koncertu za djede i bake. Niegjde ove pjesme. Možda da odem u Hiperion? Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 550616

Teško i tam, tam je rezervirano za Seku Aleksić, to je doprinijela HDZ-ova promocija na Kurilovcu.
Nego kad smo kod Žaka, čujem da je pjevao i na sv.Luciju za dan Grada, dakle koliko vidim on prati HDZ u stopu, jel mu to HDZ plaća i koliko je plaćen da otpjeva dvije pjesme za Dan Grada? Imali negdje podataka i gdje se može dobiti taj podatak?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty16.12.10 20:59

plemenitašica je napisao/la:
Nikad čula ovu pjesmu od Žaka.
Tko mi je kriv kad se ne pojavljujem na pravim mjestima.
geek

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Ve2mhtGradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 920306 Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Ve2mhtuhahahahahaaaaa...ma i mene ste do suza nasmijali. Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Ve2mht
"Prava mjesta", hahahahaaaaa....ma prava mjesta su vam biti udruženi u KraDeZe...Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Ve2mht Ili vrtiti po "jubitu".
Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 29gd3js

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Ante (16.12.10 1:09) je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

Tko mi je kriv kad se ne pojavljujem na pravim mjestima.

Zbog ovog. Što se ne pojavljujete na pravim mjestima.

I dalje ne kužim. Bila sam i na Susretu generacija, i na koncertu za djede i bake. Niegjde ove pjesme. Možda da odem u Hiperion? Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 550616

Teško i tam, tam je rezervirano za Seku Aleksić, to je doprinijela HDZ-ova promocija na Kurilovcu.
Nego kad smo kod Žaka, čujem da je pjevao i na sv.Luciju za dan Grada, dakle koliko vidim on prati HDZ u stopu, jel mu to HDZ plaća i koliko je plaćen da otpjeva dvije pjesme za Dan Grada? Imali negdje podataka i gdje se može dobiti taj podatak?

Aaaaa....ako je tak, onda bi glasnogovornica morala tu informaciju "transparentno kao i zbog inicijative gradonačelnika" objaviti na gradskom portalu, zar ne geek . Aha, ideš Betika.... Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 779695
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty17.12.10 0:41

Bum ga ja pitala, ja sam si dobra s njim. Ali nisam znala da si je on dobar sa MI glistama. Pih... nemre čovjek baš sve znati.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty17.12.10 2:36

plemenitašica je napisao/la:
Bum ga ja pitala, ja sam si dobra s njim. Ali nisam znala da si je on dobar sa MI glistama. Pih... nemre čovjek baš sve znati.

On uvijek pjeva. Pretpostavljam da nas za Novu zabavlja Skoro.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty17.12.10 2:52

Ante je napisao/la:
Pretpostavljam da nas za Novu zabavlja Skoro.
Mene ne zabavlja. Ja naime kanim biti jako jako daleko.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty17.12.10 3:01

Mogu i ja, mogu i ja Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty17.12.10 12:56

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Pretpostavljam da nas za Novu zabavlja Skoro.
Mene ne zabavlja. Ja naime kanim biti jako jako daleko.

O jako daleko..... Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 871539 sanjkanje, nova godina, snijeg ljepota planina pod snijegom...... Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 59319

Škoro? Pa kaj je tu loše za Šukerselo, kaj bi Ante još Seku Aleksić možda? Pih.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty17.12.10 19:10

JOSIPJOŽA je napisao/la:
.......

Škoro? Pa kaj je tu loše za Šukerselo, .......Pih.
Mogla bi ovo biti tužna stara i još tužnija nova godina, pa čak proglašen i dan žalosti, kad počasnog građanina smijene i odvedu.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty17.12.10 21:31

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
.......

Škoro? Pa kaj je tu loše za Šukerselo, .......Pih.
Mogla bi ovo biti tužna stara i još tužnija nova godina, pa čak proglašen i dan žalosti, kad počasnog građanina smijene i odvedu.
Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Yoel3 kak bi ja rada da mi zbog toga bude tužna stara i još tužnija nova godina Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 67749 .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Gradsko Vijeće Velike Gorice
[Vrh] 
Stranica 6 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Razglednica Velike Gorice
» Smjena ravnatelja POU Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Gradonačelnik, Gradsko vijeće-
Forum(o)Bir: