Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Dom za starije na Ključić brdu

Go down 
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert

Broj postova : 2046

PostajNaslov: Dom za starije na Ključić brdu   04.07.11 15:15

Procijenio sam da prije ulaska u Europsku uniju treba napraviti dom koji je na nivou europskih standarda i da to može biti interesantno za građane Unije - kaže Mirko Žužić naglasivši da prvih 6 mjeseci će priliku za useljenje dati hrvatskim građanima, a potom će se okrenuti stranim tržištima...

U sklopu doma se nalazi frizerski i pedikerski salon, prodavaonica, kafić, dvorana za druženje, dvorana za fizioterapiju, dnevni boravci... Sobe su veličine 27 metara kvadranith te svaka ima zasebnu kupanicu, a neke i vlastitu kuhinju. Sve to će biti ponuđeno štićenicima doma koji će za najluksuzniju uslugu mjesečno trebati izdvojiti od 6300 do 9600 kuna.

- Upošljavamo socijalnog radnika, radnog terapeuta, četiri fizioterapeuta, glavnu medicinsku sestru, 16 medicinskih sestara, 14 njegovateljica, vrhunske kuhare. Sve da što bolje bude našim štićenicima - kaže direktor Jozo Tolić naglasivši da od usluga pružaju sve osim operativnih zahvata.

http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/2972/na-kljucic-brdu-luksuzan-staracki-dom.aspx

A za manje luksuznu????????? Za kaj jedan starac troši 6300 kn????? Haloooo? Čime bi to trebao platiti?????
Kakvi su to nebulozni iznosi? Kaj se plaća friški zrak koji udišu? Ma mislim....
A doma mogu preživljavati sa 1500 kn. P R E S T R A Š N O

- Ovo je poduhvat od strane privatnih investitora i treba pohvaliti sve koje su sudjelovali u izvođenju i pripremi. Drago nam je to da je u Ključić brdu i da je napravljeno za manje od godinu dana od početka radova. Pokazalo se da možemo podržati investicije, ishoditi građevinsku i uporabnu dozvolu da se izgradi ovako nešto kvalitetno - rekao da gradonačelnik Barišić.
A gdje je "njegov" dom za starije? Ili misli i ovo pripisati svojim zaslugama?

Usput, tko je Jozo Tolić? Pitam zato jer jedan Tolić ima perfektan dom za starije u Lučkom koji je vrhunski, vjerojatno bolji od ovoga ali ni približno toliko skup? Ako ovaj ima veze s onim Tolićem, onda bi usluga mogla biti super.
[Vrh] Go down
sulejman
Novi član
Novi član

Broj postova : 2

PostajNaslov: Re: Dom za starije na Ključić brdu   24.12.13 15:39

plemenitašica je napisao/la:
 em4200 Draga Plemenitašica, znaš li na kojem forumu se sada javlja gosp. Ivica Smolec (Trs). Volio bih opet čitati njegove divne stihove.pozdrav!
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

Broj postova : 1353

PostajNaslov: Re: Dom za starije na Ključić brdu   26.12.13 2:09

sulejman je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
 em4200 Draga Plemenitašica, znaš li na kojem forumu se sada javlja gosp. Ivica Smolec (Trs). Volio bih opet čitati njegove divne stihove.pozdrav!
e moj sulejmane, već dugo vremena ovdje nitko ne piše .... slučajno sam navratila i vidim što pitate ali ne bude sigurno naša "plemenitašica" odgovorila.  Sad

No, ak ovo pročitate, budem pokušala pomoći linkovima z googla:

Tko sam? .... http://www.ivica.info/  .... početna web stranica samog gospon Ivice Smoleca

Poezija kako ju ja osjećam .... http://www.ivica.info/poezija.html  .... web stranica samog gospon Ivice Smoleca .... tamo imate gotovo pa sve - pogledajte si

Inače si mislim da gospon Smolec više niti ne piše na forumima kak je to bilo prije, mada ne mogu ovo sa sigurnošću reći jer već duže vrijeme na pratim forume.

Lijepi pozdrav i bude mi drago bilo, ak ovo pročitate i ak sam kaj pomogla da si uživate u poeziji gospon Smoleca   study
[Vrh] Go down
sulejman
Novi član
Novi član

Broj postova : 2

PostajNaslov: Re: Dom za starije na Ključić brdu   26.12.13 14:25

Najljepša hvala!
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dom za starije na Ključić brdu   

[Vrh] Go down

Dom za starije na Ključić brdu