Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 G-Poljoprivreda - općenito

Go down 
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

G-Poljoprivreda - općenito Empty
PostajNaslov: G-Poljoprivreda - općenito   G-Poljoprivreda - općenito Empty19.08.11 12:39

Domaći proizvođači bacaju šlepere voća i povrća

Samo je jučer u okolici Zadra na deponij bačeno pet šlepera lubenica. Zlatko Zagorec iz Zajednice udruga hrvatskih povrćara tvrdi kako je to svakodnevna slika i u jeku sezone

- Ja, ni meni slični, očito nisam bitan ovoj državi! Pitajte ministra Čobankovića zašto sam danas bacio pet šlepera lubenica na deponij, čak 100 tona – ogorčen je proizvođač iz okolice Zadra Tomislav Demo, koji ovih dana dijeli sudbinu desetaka drugih voćara i povrćara čija roba u jeku turističke sezone sigurno putuje samo do smetišta.

http://www.vecernji.hr/biznis/domaci-proizvodaci-bacaju-slepere-voca-povrca-clanak-319678
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

G-Poljoprivreda - općenito Empty
PostajNaslov: Re: G-Poljoprivreda - općenito   G-Poljoprivreda - općenito Empty19.08.11 16:24

ČOBANKOVIĆ POLUDIO NA MLINARIĆA

'Razje... ću i tebe i Poljoprivrednu komoru!'


'Razjebat ću i tebe i Poljoprivrednu komoru zbog toga što mi radite! Znam ja tko iza toga stoji', grmio je jučer ministar Petar Čobanković na predsjednika Nezavisnih hrvatskih seljaka, Matu Mlinarića, koji ga je danas zbog prijetnje prijavio policiji


http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/144132/Razje-cu-i-tebe-i-Poljoprivrednu-komoru.html

No krasno....
[Vrh] Go down
 
G-Poljoprivreda - općenito
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mediji - općenito
» P- HSS - poljoprivreda i ruralni razvoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: