Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 žičana ograda na igralištu u ft parku

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

žičana ograda na igralištu u ft parku  Empty
PostajNaslov: žičana ograda na igralištu u ft parku    žičana ograda na igralištu u ft parku  Empty25.08.11 19:22

...žičana ograda na igralištu u ft parku je već neko vrijeme potrgana (tam gore na vrh brda pokraj stanice za očitanje kakvoće zraka)... gledam već danima kak se klinci provlače kroz žicu i čekam samo kad se koji bude zderal, ili nedaj bože, piknul u oko.... a to je tak velika investicija, mislim taj popravak... bum još malo pričekal ak' se bu 'ko smiloval iz grada i dal popraviti to, a ak' ne bum zel sam od doma žice i kliješta i budem "pokrpal"... btw, kad smo kod stanice - ni ona ne dela već duže vrijeme... a tu se nebi mešal... osim sa sikirom...
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

žičana ograda na igralištu u ft parku  Empty
PostajNaslov: Re: žičana ograda na igralištu u ft parku    žičana ograda na igralištu u ft parku  Empty25.08.11 20:53

Reci gradskoj upravi, oni rade od 0-24....probaj sada nazvati Very Happy
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

žičana ograda na igralištu u ft parku  Empty
PostajNaslov: Re: žičana ograda na igralištu u ft parku    žičana ograda na igralištu u ft parku  Empty28.08.11 23:50

...hebi ga, veceras sam "laički" zakrpal... još samo da sikiru nabavim pa da stanicu popravim...



afro
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

žičana ograda na igralištu u ft parku  Empty
PostajNaslov: Re: žičana ograda na igralištu u ft parku    žičana ograda na igralištu u ft parku  Empty28.08.11 23:53

Bravo Very Happy
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

žičana ograda na igralištu u ft parku  Empty
PostajNaslov: Re: žičana ograda na igralištu u ft parku    žičana ograda na igralištu u ft parku  Empty09.09.11 11:19

...heba ga chuck...ima 'ko sikiru za posudit...svoju sam zgubil i nemrem ju najt... mislim iti popraviti stanicu, kad već grad neće... a tak je lepo svetlila po noći... nije bitno kaj je pisalo, ionak nitko to nije gledal... a tak je lepo svetlilaaaaa... a kakvoća zraka nam je ionak na zavidnom nivo(j)u...
[Vrh] Go down
Sponsored content





žičana ograda na igralištu u ft parku  Empty
PostajNaslov: Re: žičana ograda na igralištu u ft parku    žičana ograda na igralištu u ft parku  Empty

[Vrh] Go down
 
žičana ograda na igralištu u ft parku
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: