Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rohatinski - tak imam te rad!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Rohatinski - tak imam te rad! Empty
PostajNaslov: Rohatinski - tak imam te rad!   Rohatinski - tak imam te rad! Empty31.08.11 18:29

Eto, napokon dočekah i taj posljednji krug u paklu bankarskih kartela. Napokon svatih kako je čovik dobio odlikovanje od bankaskog lobija unutar zajednice visokosofisticiranih poluidiota zvane Država. Čovik je vjerojatno morao konkretno dokazati svoju podčinjenost Kartelu Todorich and Co. da bi ja napokon shvatio kako je moguće da dopušta razne oblike kriminalnih radnji unutar banaka na uštrb stanovnika i korisnika. Jer kad netko izjavi " da je firma d.o.o. sa temeljnim kapitalom od 20.000 kn i zabilježenim gubicima u zadnje tri godine tržišno vrijedna 2 mil.kuna", a da po isplati vlasnik odkupi kuću u kojoj je firma registrirana i u kojoj živi za 1 milju onda ne vidim transparentnijeg pranja love još od Arkanovih dana. Sad mi je tek jasno zašto se godinama primjenjuje pravilo povrata pdv-a na narezanu salamu, luk iz Venezuele i papriku iz Konga dok domaći proizvođaći krepavaju i po cesti prodaju svoju muku. Sad je tek jasno zašto se drži "stabilna" kuna koja kao proizvod i sredstvo plaćanja ima tako veliku međunarodnu vrijednost i stabilnost da se u zemlji koja se vodi kao vlasnik navedene monete bilo kakav kredit bilo kome usko veže uz eure, švajcarce ili policu životnog u slučaju smrti korisnika i uže familije.

Žalosno što se ovo dogodilo prije angažmana Druga Rohatinskog na političkoj sceni jer bi njega sigurno birali mnogi forumaši, bivši i sadašnji, ustaše, partizani i kara Marko!Koji bi to bio belaj i otvorena utakmica za Iveka Todorekusa i njegove udružene skupine da je Rohatinjara pobijedila i "formirala" vlast. Poskok će sigurno pokrenuti istragu, baš sam čitao najnoviji scenario budućeg filma u produkciji TelePikčersa, blockbuster koji dolazi radnog naziva : " Dobro jutro Papci"!!!!!!affraid
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Rohatinski - tak imam te rad! Empty
PostajNaslov: Re: Rohatinski - tak imam te rad!   Rohatinski - tak imam te rad! Empty31.08.11 19:49

Već dugo Vidošević (nije najbolja osoba za režanje) reži na njega.

Da su se banke s njim okoristile tako da im je smanjivao obvezni deopozit na koje im je HNB davala kamate oko 1% a nakon toga su ga plasirale na tržište po kamatama od 6-12 %.

Jasna računica.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Rohatinski - tak imam te rad! Empty
PostajNaslov: Re: Rohatinski - tak imam te rad!   Rohatinski - tak imam te rad! Empty01.09.11 8:38

Marić: Rohatinski bi trebao dati ostavku

"Guverner Rohatinski našao se u vrlo nezgodnoj situaciji", izjavio je za Index Goran Marić, HDZ-ov saborski zastupnik i predsjednik saborskog Odbora za financije i državni proračun. Na naše pitanje smatra li da bi Rohatinski zbog ove afere trebao biti smijenjen, Marić odgovara: "Većina ljudi u takvoj situaciji bi sama dala ostavku".

Marić se i ranije u saborskim klupama iskazao kao žestoki protivnik kreditno-monetarne politike HNB-a. Posebno je zapamćen ostao po izjavama da HNB ne koristi svoje ovlasti kako bi potaknuo gospodarski rast, te da pogoduje poslovnim bankama koje se bogate na grbači građana. Politika koju provodi HNB, govori nam Marić, nije u službi najboljih interesa hrvatskog gospodarstva. Guverner HNB-a služi drugim gospodarima.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdzovac-maric-porucuje-rohatinskom-podnesi-ostavku/569336.aspx
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Rohatinski - tak imam te rad! Empty
PostajNaslov: Re: Rohatinski - tak imam te rad!   Rohatinski - tak imam te rad! Empty01.09.11 11:11

A do jučer bi najmanje polovina Hrvata skočila u vatru za Rohatinskog. Danas ga svi prozivaju, što nam to govori?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Rohatinski - tak imam te rad! Empty
PostajNaslov: Re: Rohatinski - tak imam te rad!   Rohatinski - tak imam te rad! Empty01.09.11 14:06

JOSIPJOŽA je napisao/la:
A do jučer bi najmanje polovina Hrvata skočila u vatru za Rohatinskog. Danas ga svi prozivaju, što nam to govori?

Ne bih skočila u vatru, ali ga cijenim.
No, kad jedan Marić član ZNA SE kriminalne stranke poziva i proziva bilo koga da bi trebao odstupiti onda sam vrlo oprezna.

U nekim razvijenim zemljama kad cijena kruha poskupi 0,05 % svi se dignu na zadnje noge i kreću u štrajk i ostavke, a kod nas premijer, guverner, predsjednik, gradonačelnik, načelnik, i zadnja šuša prevare sve i svakoga i uživaju povjerenje.

HDZ ne da je zadnji, nego nema trunke prava tražiti ni danas ni sutra ni prekosutra ni nikad bilo od koga odstupanje.
HDZovci svi do jednoga ne da trebaju odstupiti (bolje rečeno trebali su) nego bi mogli nestati s lica zemlje Hrvatske da možemo početi disati. A Rohatinskog neka ostave nama na dušu.
Uostalom, vidjet ćete/ćemo kad HDZ pogubi izbore kako će se lijepiti na svaku, ali na svaku pogrešku bilo koga tko nije HDZovac. To se ne bu moglo baviti. Svinje ruju po blatu.

Toliko o Mariću. Ne bih se začudila da mu je životna želja ne biti ministar (čudim se da još nije s obzirom kakvi su "mladići" tipa Jandroković ili Mesić postavljeni na te funkcije) nego guverner. Pa će kao i "naš" gradonačelnik jednog dana reći: a kaj hoćete, bum se naučil, pa ja sam prvi put gradonačelnik.
Zaista danas svatko misli da može i zna voditi grad, zemlju, ministarstvo, biti nogometni izbornik ili pilot.

No, čime se Rohatinski odužio Todoriću koji je kupio firmu za 2 milje, i onda ostao bez jedine nekretnine (pod hipotekom) koju je ta firma imala?
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Rohatinski - tak imam te rad! Empty
PostajNaslov: Re: Rohatinski - tak imam te rad!   Rohatinski - tak imam te rad! Empty01.09.11 20:50

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
A do jučer bi najmanje polovina Hrvata skočila u vatru za Rohatinskog. Danas ga svi prozivaju, što nam to govori?

Ne bih skočila u vatru, ali ga cijenim.
No, kad jedan Marić član ZNA SE kriminalne stranke poziva i proziva bilo koga da bi trebao odstupiti onda sam vrlo oprezna.

U nekim razvijenim zemljama kad cijena kruha poskupi 0,05 % svi se dignu na zadnje noge i kreću u štrajk i ostavke, a kod nas premijer, guverner, predsjednik, gradonačelnik, načelnik, i zadnja šuša prevare sve i svakoga i uživaju povjerenje.

HDZ ne da je zadnji, nego nema trunke prava tražiti ni danas ni sutra ni prekosutra ni nikad bilo od koga odstupanje.
HDZovci svi do jednoga ne da trebaju odstupiti (bolje rečeno trebali su) nego bi mogli nestati s lica zemlje Hrvatske da možemo početi disati. A Rohatinskog neka ostave nama na dušu.
Uostalom, vidjet ćete/ćemo kad HDZ pogubi izbore kako će se lijepiti na svaku, ali na svaku pogrešku bilo koga tko nije HDZovac. To se ne bu moglo baviti. Svinje ruju po blatu.

Toliko o Mariću. Ne bih se začudila da mu je životna želja ne biti ministar (čudim se da još nije s obzirom kakvi su "mladići" tipa Jandroković ili Mesić postavljeni na te funkcije) nego guverner. Pa će kao i "naš" gradonačelnik jednog dana reći: a kaj hoćete, bum se naučil, pa ja sam prvi put gradonačelnik.
Zaista danas svatko misli da može i zna voditi grad, zemlju, ministarstvo, biti nogometni izbornik ili pilot.

No, čime se Rohatinski odužio Todoriću koji je kupio firmu za 2 milje, i onda ostao bez jedine nekretnine (pod hipotekom) koju je ta firma imala?



A po kojim parametrima cijenite Rohatinskog?

Po tome što je pasivni sudionik monetarne politike, ogroman obrambeni zid bankarskog i veleprodajnog kartela, podupiratelj uvoznika ili nešto drugo?

Po tome što je glumio fiksatora "stabilne" kune vezanjem na euro pri tom zanemarivši ostale monetarne jedinice ili po modelu da je danas kuna 7,52, a bila je 6,8 ili 7,2? Malo pliva prsno, malo leptir, a malo i roni, sve zavisi kako uvoznicima paše.

Čovik je jednostavno na vlastitom primjeru pokazao koliko košta obraz u kategoriji "plati pa se klati".

Sad moramo samo pričekati da izbije neka druga aferica pa da ova ode u zaborav kao i masu sličnih na temu.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Rohatinski - tak imam te rad! Empty
PostajNaslov: Re: Rohatinski - tak imam te rad!   Rohatinski - tak imam te rad! Empty01.09.11 23:43

Marića treba slušati. Pametan čovjek. On je išao protiv Rohatinskog kada nitko nije, uključujući i to da su ga iz vlastite stranke radi toga prozivali.



A sada se Rohatinski odlučio na politiku, pazi on ima neto godišnju plaću 408 tiuća kuna, sramota.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Rohatinski - tak imam te rad! Empty
PostajNaslov: Re: Rohatinski - tak imam te rad!   Rohatinski - tak imam te rad! Empty02.09.11 1:04

Ante je napisao/la:




pazi on ima neto godišnju plaću 408 tiuća kuna, sramota.





Pa šta je to, to je samo 40 godina nečije crkavice od mirovine po 1000 kn.

I takav bi u politiku i napravio za sve nas blagostanje.Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rohatinski - tak imam te rad! Empty
PostajNaslov: Re: Rohatinski - tak imam te rad!   Rohatinski - tak imam te rad! Empty

[Vrh] Go down
 
Rohatinski - tak imam te rad!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ZAŠTO TE IMAM ?
» ...chuck norris viđen u zagrebu... imam materijalni dokaz...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: