Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P - Korupcija, afere, pljačke

Go down 
+4
Ante
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
JOSIPJOŽA
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty04.01.11 9:50

Slušam sinić Žužula iz Skladgradnje, čovjek nam objašnjava kao i svi ono koji imaju ruke u pekmezu do lakata.
Nije on kriv, on je dobio samo posao kao podizviođač od onih koji su dobili posao i ugovorili cijene.
Što je u neku ruku i istina, njegova izjava mene direktno vodi do resornog ministra Kalmete, koji definitivno mora odgovarati za sve nebuloze i krađu koja je učinjena u HAC-u i preko HAC-a.

Pa znamo mi svi i do sada smo imali debele prilike naučiti kako se u Hrvatskoj dobivaju i daju poslovi, po sistemu dobićeš posao, moraš uzeti podizvođača tog i tog, cijena je naštimana tako da svi dobro zaradite, pa bi ja volio da mi Žužul objasni kako to da GP Dubrovnik kao renomirana u to vrijeme građevinska tvrtka nije mogla dobiti poslove, zbog čega je na kraju i propala, a on početnik je mogao dobiti poslove?

Mislim, kad ga čujem meni se iskreno P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 550616
I na kraju milsim da je gđ.Jasna Babić u NU2 bila vrlo jasna i decidirana, što treba napraviti hrvatski narod kako bi se ovome svemu stalo na kraj i kako bi konačno i DORH, MUP, Sudstvo napravilis svoj dio posla kako treba, te jednako tako kako bi se promijenila vlast koja apsolutno nema niti legalitet, niti dignitet, niti bilo kakvo pravo više da upravlja i vodi ovu zemlju ijedne sekunde dalje. Basketball bounce
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty05.01.11 23:08

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 16566113880168403921831
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty07.01.11 0:30

Hrvatski poduzetnik priznao USKOK-u: Da! I ja sam, kao Ježić, kupio BMW Sanaderu


No, glavni tajnik HDZ-a Ivan Jarnjak teško može reći da o tim automobilima ništa nije znao jer su u stranku stizali računi za servise iz Münchena, s obzirom na to da te modele u hrvatskom predstavništvu bavarske tvornice “BMW Tomić” nisu znali ili mogli servisirati.

-----

Osim toga, čini se da su u HDZ-u i prije 2009. slutili da bi zbog tih automobila mogla “puknuti” afera, pa su za njih imali posebne mjere opreza. Tako je u bazi Uprave za posebne poslove sigurnosti MUP-a, u Vatrogasnom domu na zagrebačkom Mihaljevcu, unutar garaže sagrađena još jedna garaža kako vozači drugih štićenih osoba ne bi mogli vidjeti Sanaderov skupocjeni blindirani BMW serije 7.

----

Pripadnici Uprave za posebne poslove sigurnosti MUP-a i članove obitelji bivšeg premijera vozili su u tri automobila u vlasništvu HDZ-a - najčešće u VW Golfu V, VW Passatu, te kombiju Mercedes Viano.
Osim u automobilima HDZ-a, članove obitelji Sanader vozili su i u tri automobila MUP-a - VW Passatu, Mercedesu E klase, te Škodi Superb.

http://www.jutarnji.hr/hrvatski-poduzetnik-priznao-u-istrazi--da--i-ja-sam--kao-jezic--kupio-bmw-sanaderu/916011/


Ovo je sve teže pratiti.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty07.01.11 0:38

Zanimljivo je da je trebao svaki put blindirani BMW, od čega li je bio toliki strah i od koga?
Predsjednik RH Ivo Josipović se šeta slobodno među građanima, čak i bez upadljivog osiguranja.
Zna se tko se vozi u blindiranim Autima.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty09.01.11 21:14

Ante je napisao/la:
Nadzirala milijune iz EU i dodijelila ih svojoj tvrtki



Na osnovi više anonimnih prijava, Uskok je pokrenuo predistražne radnje o kriminalu u Hrvatskim vodama. Sumnja se da je tijekom proteklih pet godina iz Hrvatskih voda na netransparentan način, namještenim natječajima ili izravnom pogodbom dodijeljeno više stotina milijuna kuna tvrtkama zaduženim za vodoopskrbu, odvodnju i pročišćavanje otpadnih voda te obranu od poplava.

...

S tom su tvrtkom povezani Zdravko Krmek, državni tajnik za vode i član središnjice HDZ-a, i Renata Svoboda, glavna revizorica SAFU-a. Renata Svoboda na Trgovačkom sudu u Zagrebu registrirana je kao direktorica poduzeća Agro Kraljevec koje zastupa samostalno i pojedinačno, iako istodobno kao revizorica SAFU-a nadzire financiranje, ugovaranje, plaćanje i nadzor provedbe programa i projekata Europske Unije CARDS, PHARE, ISPA i IPA, što je u najmanju ruku sukob interesa. Svoboda i Krmek kadrovi su koje podupire predsjednik Sabora Luka Bebić.

http://www.jutarnji.hr/renata-svoboda--nadzirala-milijune-iz-eu-i-dala-ih-svojoj-firmi/912398/


Ove je tema o kojoj znam podosta, a mislim da će i sve vas zanimati.

Sljedeće na redu su Hrvatske vode. Naime, one su registrirane kao ustavna (neprofitna). Već neko vrijeme traje rat na relaciji Pankretić - Husarić jer Pankretić želi preregistraciju Hrvatskih voda u trgovačko društvo. To je otvoreni rat u HSS-u. Osim što bi to bio jedinstveni slučaj u Europi, to bi značilo i prvatizaciju Hrvatskih voda.

Prema procjeni taj bi postupak (preregistracije) koštao otprilike 250 milijuna kuna, iako Pankretić tvrdi da ne bi koštao ništa. Iza Pankretića stoji njegov državni tajnik Krmek koji se spominje gore u tekstu. Glavni protivnik promjeni statusa je Širac (Husarićev zamjenik) koji je član HDZ-a. U tome ima potporu Husarića. Širac ima potporu Jadranke, iako je izložena stalnim pritiscima iz HSS-a da pusti ovu promjenu.

Vrlo je vjerojatno će u skorije vrijeme Husarić biti maknut s čela Hrvatskih voda, pod egidom zadnjih poplava (za što i zaslužuje smjenu), iako je pravi razlog protivljenje stranci o promjeni statusa Hrvatskih voda.

USKOK je ušao u Hrvatske vode prije nekih mjesec i pol. Ovo je tek početak.

Eto ga u miru i blagostanju, daleko od očiju javnosti idemo i to riješiti, tko nas pita koji plaćamo i gradimo hrvatske vode kroz stotinu paranameta.
Počistiti i ovo dok se izbori nisu izgubili i dok se još može. Basketball bounce
Zanimljivo je da se malo piše o ovoj temi.

http://www.057info.hr/vijesti/2011-01-09/dok-hrvati-blaguju-hrvatske-vode-prodaju-u-paketu-udio-u-svoje-21-tvrtke

Dok Hrvati blaguju Hrvatske vode prodaju u paketu udio u svoje 21 tvrtke
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty09.01.11 22:28

JOSIPJOŽA je napisao/la:
.....Hrvatske vode prodaju u paketu udio u svoje 21 tvrtke
Pa tome stvarno nema kraja.
Sve, sve ih treba smijeniti i zatvoriti, do onog najzadnjeg šefa nabave.
Odavno su prešli granicu, to je mafija kakve nema ni u jednoj zemlji.
I ta mafija ima jedno jedino pravilo koje se odaziva imonom - Hrvatska demokratska zajednica.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty11.01.11 13:58

Kobak: Nisam izvukao 3,7 milijuna eura iz HŽ-a

Čitanjem USKOK-ove optužnice danas je na zagrebačkom Županijskom sudu počelo suđenje bivšem predsjedniku Uprave HŽ Holdinga Davorinu Kobaku kojega se tereti da je s još troje suoptuženih preko tvrtke 'Agit' iz HŽ-a izvukao više od 3,7 milijuna eura

http://www.tportal.hr/vijesti/crnakronika/105671/Nisam-izvukao-3-7-milijuna-eura-iz-Hz-a.html
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty26.01.11 22:49

Karamarko o Čačiću: Počet ćemo provoditi kriminalističko istraživanje

ZAGREB - I dok su SDP-ovci su danas na aktualnom satu propitivali rad premijerke
Jadranke Kosor
, HDZ-ovci su na pik uzeli predsjednika HNS-a
Radimira Čačića
. Prozivali su ga zbog privatizacije turističkog naselja Kukljice i poduzeća Coning te prometne nesreće u Mađarskoj.
- Počet ćemo provoditi kriminalističko istraživanje - najavio je ministar unutarnjih poslova Tomislav Karamarko na pitanje HDZ-ovca Andrije Hebranga hoće li policija pokrenuti ispitivanje privatizacije Kukljice u koju je uključen Čačić.
Po Hebrangu, riječ je o klasičnom kriminalu koji je rezultirao
otpuštanjem 220 radnika, ukidanjem 1000 turističkih ležajeva što je
ugrozilo egzistenciju otoka. Karamarkov odgovor razgalio je Hebranga.

http://www.jutarnji.hr/karamarko--pocinjemo-istragu-oko-privatizacije-kukljice-u-koju-je-ukljucen-cacic/920684/

Isuse, počelo je - počelo. Koja je to strategija "razbucati opoziciju". Ha, izgleda da je njima bandi lopovskoj na državnom nivou "kost u grlu" Čačić kao što je ovima na lokalnom nivou našega grada i Turopolja naš GBR.
Ma neovisno o mojim stavovima, neka se "čisti i istraži" svakoga, a Čačića su već češljali i pretresali, samo jedno znam da cijela opozicija koliko je god pretresali, nema niti može imati ni za 1/10 putra na glavi i prljavštine koliko je to imaju HDZ banda lopovska - zločinačka organizacija.
Ne'š ti "kontra-udara", samo da se zamagli njihova sva prljavština, banditizam, kriminal, zločinstvo, lopovluk preširokih razmjera koji su nas zapravo doveli u ovaj ambis u kojemu jesmo.
Svi koji su činili pljačku, kriminal i lopovluk hajde - via Remetinec, pa da je moj najrođeniji u pitanju... ali ovo je toliko prozirno da prozirnije ne može.
Držite se opozicija, ne dopustite da vas "razbucaju" - to im je sada taktika.
Basketball
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty27.01.11 0:04

Pokušaj prebacivanja fokusa sa sebe na druge i ništa drugo. Dakle, manipulacija, a znamo da je HDZ u tome bez premca, kao da se nisu potvrdili do sada. Čačić je toliko provjeren i ispitivan, kao nitko do sada u ovoj zemlji i?
Svaki put ćorak! Zato sam sklon vjerovati da je ovo samo jedna nova manipulacija s činjenicama. Mad
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty29.01.11 11:40

Evo narodna zaštita je profunkcionirala, ovaj put preko medija, što sad?
DO treba samo sve provjeriti i oduzeti imovinu, je*a ga miš, dobro sam ja i rekao nekoliko puta do sada, da smo mi još i dobro što je sve pokradeno u ovoj zemlji i kako je osiromašena, zamislite da nismo, gdje bi nam bio kraj, bili bi Švicarska u malom. bounce

http://www.vecernji.hr/vijesti/stotine-dojava-nepravilnostima-dodjeli-vojnih-stanova-clanak-245741

Stotine dojava o nepravilnostima u dodjeli vojnih stanova


Članovi i predsjednici stambenih komisija dodijelili su stanove sebi i rodbini. Rođakinja političara, pak, tvrde čitatelji, dobila je stan, dobila je i činove...
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty29.01.11 14:08

Vlada već četvrti put čisti lažno minsko polje!

Ante Pevalović iz Posedarja tvrdi da se četvrti put zaredom razminirava nepostojeće minsko polje u tom području te se tako ponovno troši tri milijuna kuna, i to dok u istoj općini zaista postoji pravo minsko polje!

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/01/28/0181006.html
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty29.01.11 16:55

Lakše im je raditi na om polju nego na onom gdje je puno mina. Very Happy
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty29.01.11 17:14

Ante je napisao/la:
Vlada već četvrti put čisti lažno minsko polje!

Ante Pevalović iz Posedarja tvrdi da se četvrti put zaredom razminirava nepostojeće minsko polje u tom području te se tako ponovno troši tri milijuna kuna, i to dok u istoj općini zaista postoji pravo minsko polje!

[url=http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/01/28/0181006.html
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/01/28/0181006.html[/quote[/url]]

Bajičuuuu, javi seeee!!!
Koliko bi to trebalo činjnica da samoinicijativno krene istražni postupak. Minirana polja su i dalje minirana, a neminirana polja se i dalje razminiravaju. Na 4 miliona stanovnika jedna država ima 15 firmi koje razminiravaju več 15 godina i još uvijek nisu razminirale, a država i dalje financira. Vlasnici voze bembure i merđane, a djelatnici ne dobivaju ni minimalac po par mjeseci. Eh Thompsone rvatino, suzo moja i utjeho!
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty29.01.11 18:43

Neo je napisao/la:
Lakše im je raditi na om polju nego na onom gdje je puno mina. Very Happy
To se zove "izvlačenje love" - za čiji račun, zašto kako... Question
[quote="mariofil68"]
Ante je napisao/la:
Vlada već četvrti put čisti lažno minsko polje!

Ante Pevalović iz Posedarja tvrdi da se četvrti put zaredom razminirava nepostojeće minsko polje u tom području te se tako ponovno troši tri milijuna kuna, i to dok u istoj općini zaista postoji pravo minsko polje!

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/01/28/0181006.html[/quote]

Bajičuuuu, javi seeee!!!
Koliko bi to trebalo činjnica da samoinicijativno krene istražni postupak. Minirana polja su i dalje minirana, a neminirana polja se i dalje razminiravaju. Na 4 miliona stanovnika jedna država ima 15 firmi koje razminiravaju več 15 godina i još uvijek nisu razminirale, a država i dalje financira. Vlasnici voze bembure i merđane, a djelatnici ne dobivaju ni minimalac po par mjeseci. Eh Thompsone rvatino, suzo moja i utjeho!
....nastavak komentara .... da posao za Bajića. Dobar poziv i dobra adresa @mariofil68.
A za ovo podcrtano, imate moj plusek P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 138410
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty30.01.11 2:48

mariofil68 je napisao/la:

Bajičuuuu, javi seeee!!!
Koliko bi to trebalo činjnica da samoinicijativno krene istražni postupak. Minirana polja su i dalje minirana, a neminirana polja se i dalje razminiravaju. Na 4 miliona stanovnika jedna država ima 15 firmi koje razminiravaju več 15 godina i još uvijek nisu razminirale, a država i dalje financira. Vlasnici voze bembure i merđane, a djelatnici ne dobivaju ni minimalac po par mjeseci. Eh Thompsone rvatino, suzo moja i utjeho!

Ne može. Čeka da neki ministar to spomene na aktualnom satu.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty30.01.11 13:25

Ante je napisao/la:

Ne može. Čeka da neki ministar to spomene na aktualnom satu.

Koji ministar? Ministar obrane i neispravne avio mehanizacije ili Ministar doskoka i sukoba interesa? Pa di bi sad neki tamo ministar sam sebi i svojoj vladi postavljao takva pitanja,hej? Pa do bi bio presedan nad presedanima, nestalo bi struje u Parlamentu. Lele.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty02.02.11 10:38

Sve o vojnim stanovima na jednom mjestu, prestrašno!
Svaki pošteni Hrvat bi sa 220.000 eur mogao u Hrvatskoj započeti nekakv posao i biti uspješan, da je imao takvu odskočnu dasku u kapitalu, na početku, kapitalu koji je pokraden od društvene imovine.
Sve treba oduzeti i naplatiti zatezne kamate, kao što građani RH plaćaju Bankama, kako bi preživjeli. affraid

http://www.vecernji.hr/tema/ratni+kvadrati/stranica-1
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty02.02.11 12:12

Ujeo vuk magare......
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty02.02.11 12:35

Ante je napisao/la:
Ujeo vuk magare......

Pojeli su vukovi, svu magarad. I onu, nasamarenu. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty02.02.11 14:02

Ne bu to tak završilo. Bude vuk povraćal.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty02.02.11 14:13

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Sve o vojnim stanovima na jednom mjestu, prestrašno!
.......http://www.vecernji.hr/tema/ratni+kvadrati/stranica-1
Jedan od komentara: "kad vec svi imaju vojne stanove...predsjednik sabora...ono svi... i premjerka - da li smo mi vojna hunta?"
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty02.02.11 15:57

Nismo vojna nego korupcijska....
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty02.02.11 16:35

plemenitašica je napisao/la:
Ne bu to tak završilo. Bude vuk povraćal.

Jeste dabome Plemenitašice, pravda je spora ali dostižna, vidite kak zajedničari dugo čekaju povrat zemlje. Laughing
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty02.02.11 19:10

Bože pitam se šta napraviti da se zakonom zabrani Hebrangovo javno djelovanje.Pa taj čovjek zbilja nema blage veze sa stvarnošću.Nikako da se odmakne od svojih takozvanih protu izjava onima koji pričaju istinu koju on nemože podnjeti.

Gospon Hebrang preporučam da ubuduće kad želite nešto reći samo obavjestite novinare ,ali se ne trudite pričati jer je dovoljno da se objave vaše prošle izjavekoje nemogu dalje od Jugoslavije.Kako ima vas više u hadezeu koji stalno spominjete Jugoslaviju nekako se nemogu oteti dojmu da vama najviše fali.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty03.02.11 14:12

SLUŽBENI vozač ministra pravosuđa Dražena Bošnjakovića varao je oko računa s benzinom i službenom karticom zbog čega je udaljen iz službe do okončanja postupka.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/vozac-ministra-bosnjakovica-varao-oko-racuna-s-benzinom-i-sluzbenom-karticom/536214.aspx

Al su nam se vozači razbahatili.
[Vrh] Go down
Sponsored content





P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: P - Korupcija, afere, pljačke   P - Korupcija, afere, pljačke - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
P - Korupcija, afere, pljačke
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: