Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mladi u VG

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Mladi u VG Empty
PostajNaslov: Mladi u VG   Mladi u VG Empty04.10.11 10:55

Vlasnik Velebitskog piva homofobnim pismom odbio sponzorirati festival mladih alternativaca u Velikoj Gorici koji se, među ostalim, bori i protiv pedofilije

Ma nije moguće. Ovo je nekakva podvala. Nemoguće da nam je to odgovorio - u šoku su bili predstavnici mreža udruga G.A.S. (Gorička alternativna scena), Underground hip hop VG i Punk protiv pedofilije nakon što su na mail dobili odgovor Karla Starčevića, vlasnika pivovare Ličanka.

Udruge su u prosincu namjeravale organizirati zajednički festival alternativne glazbe u Velikoj Gorici koji je trabao trajati dva dana. Nisu imali sponzora pa su se molbom obratili Pivovari Ličanka, jer njihov najveći brend, Velebitsko pivo, jednostavno obožavaju.

http://www.jutarnji.hr/karlo-starcevic--vlasnik-velebitskog-piva--pankeri-i-rokeri-su-pokrenuli-pedofiliju-i-homoseksualizam--necu-im-pomagati/978442/

Predlažem da Velika Gorica postane Velebitsko pivo free zona.
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

Mladi u VG Empty
PostajNaslov: Na Fejsu buja grupa za bojkot Velebitskog piva   Mladi u VG Empty04.10.11 16:48

[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Mladi u VG Empty
PostajNaslov: Re: Mladi u VG   Mladi u VG Empty04.10.11 16:54

genijalac u promišljanju, Bože čuvaj Hrvatsku, od ovakvih sotona.Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Mladi u VG Empty
PostajNaslov: Re: Mladi u VG   Mladi u VG Empty04.10.11 18:38

Ganga i tamburaši


- Ja se ne želim spuštati na njihovu razinu. Moja je razina na zavidnoj visini - odgovorio je i nastavio: - Ma slušajte vi mene, ja nisam rasist. Ali zašto, pobogu, nisu organizirali neki, recimo to tako, tamburaški koncert ili hercegovačku gangu, jel’ tako? Zašto bih ja uživao u nekakvom afričkom rocku, koji ni po kakvoj vezi ne pripada hrvatskoj tradiciji i hrvatskom narodu.



- Znam ja tko je njih poslao da me provociraju. Poslali su ih oni koji ne vole Hrvatsku. A ja sam na to slab. Moja jedina mana je to što obožavam svoj narod.



http://www.jutarnji.hr/karlo-starcevic--vlasnik-velebitskog-piva--pankeri-i-rokeri-su-pokrenuli-pedofiliju-i-homoseksualizam--necu-im-pomagati/978442/



Prestrašno. Još jedan koji obožava "svoj" narod.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Mladi u VG Empty
PostajNaslov: Re: Mladi u VG   Mladi u VG Empty05.10.11 13:05

Mislim da će brzo požaliti takav stav, ne radi toga što smatra da je rekao nešto krivo nego radi para.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mladi u VG Empty
PostajNaslov: Re: Mladi u VG   Mladi u VG Empty

[Vrh] Go down
 
Mladi u VG
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Grad Velika Gorica-
Forum(o)Bir: