Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Voda, Zemlja, Zrak - u slici

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty08.09.10 23:27

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 2010181


Ove godine je nekoliko puta bila vidljiva duga. (lokacija VG)


Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 2010177
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Voda - Plitvice   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty08.09.10 23:44

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 2008161




Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 2008178
[Vrh] Go down
Goran
Admin
Admin
Goran


Broj postova : 130

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty09.09.10 0:14

Jako lijepe slike! Smile Plitvice su zakon! Bio dva puta, još bi trebalo po zimi otići! Wink

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Zima3-v
preuzeto sa http://www.plitvicehouse.com/ (oprosti ako prljam temu... Smile )
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty12.09.10 22:14

Goran je napisao/la:
Plitvice su zakon! Bio dva puta, još bi trebalo po zimi otići! Wink

Da, zima na Plitvicama. Bila sam puno puta na Plitvicama, ali nikada zimi.
U stvari, kak bi tamo i hodala po velikom snijegu? Pogotovo po onim dugačkim drvenim mostićima? A temperatura ispod nule? Brrrrrrrr.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty12.09.10 22:24

plemenitašica je napisao/la:
Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 2010181


Ove godine je nekoliko puta bila vidljiva duga. (lokacija VG)


Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 2010177


Ne sjećam se nijedne godine do sada da je toliko puta pojavila se Duga kao ove godine, koji je razlog tomu, godina je inače bila puna vlage i padavina. Inače svaki put bi bile prekrasne za vidjeti i hvala što ste ih poslikali.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty12.09.10 22:35

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Pakleniot06


Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Pakleniot08


Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Pakleniot07


Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Pakleniot10



Pakleni otoci - uvala Ždrilce


Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Pakleniot22
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty12.09.10 22:44

Evo jedne lijepe kontinentalne - Dugo selo



Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 60081127122568036118214
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty31.10.10 19:50

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Brela042 Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Brela045


Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Brela059


Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Brela058


Prijateljica koja ljetuje u Ždrelcu na Pašmanu, a bile smo zajedno i u Vodicama, pitala me zašto mi se ne sviđa i zašto se ne kupam jer sam samo bila u hladu i čitala.
Odgovorila sam da mi nije lijepa plaža. Eh, a kaj bi ti, odgovori ona.
Eto kaj bi ja.
Ovo, ovo je plaža, ovo je raj na Jadranu. Sve podno Biokova. Od Brela prema Tučepima.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty31.10.10 22:59

Eh....da, da... pa i južnije...
Tnx Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 205 , Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 111, Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Koshechka09ke0 .

Prelijepa mi je slika - Dugo selo. Vi ste queen za ljepote ove otužne "lijepe naše".
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty01.11.10 10:55

Mali doprinos Very Happy

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 55775173

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 57281515

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 54909515
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty06.11.10 23:59

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Dubrovnik2009 Dubrovnik





Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Split002 Split
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty14.11.10 22:48

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 15232779

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 49598492
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty14.11.10 23:44

Znate, već sam pomalo i ljubomorna na vas koji sve tak lijepo vidite i uslikate i na blizu i na daleko i iz visina. Ali hvala, velika hvala Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 205Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 205Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 205što te ljepote iz svih perpektiva podijeliste sa nama - vama Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 111Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 111Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 111- a meni Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Viannen39ov8Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Viannen39ov8Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Viannen39ov8
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty15.11.10 1:26

Prolazio sam pored ove crkvice/kapelice, nisam ju ranije primjetio, ali bio je sunčan vikend, upalilo se crveno na semaforu i usitinu nisam mogo ne uslikati ju, mislivši pri tome na forum.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty15.11.10 1:47

Ante je napisao/la:
Prolazio sam pored ove crkvice/kapelice, nisam ju ranije primjetio, ali bio je sunčan vikend, upalilo se crveno na semaforu i usitinu nisam mogo ne uslikati ju, mislivši pri tome na forum.

Ma, bravo AnteVoda, Zemlja, Zrak -  u slici 29gd3js, majstore! Prelijepe slike. A da ste i više toga poslikali ne bi bilo suvišno, naprotiv imali bi više predodžbu koliko je to sada uređeno, obnovljeno itd.Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 111
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty11.12.10 15:09

Sjeverna polarna svjetlost naziva se aurora borealis, a ime je dobila prema rimskoj božici svitanja Aurori i grčkom nazivu za sjeverni vjetar, Boreas. Polarnu svjetlost uzrokuje Sunčev vjetar, odnosno struja vruće plazme koju Sunce izbacuje.
Solarni maksimum 2012. godine moći će se vidjeti čak i iz Zagreba!

http://www.index.hr/xmag/clanak/prekrasne-fotografije-rapsodija-boja-polarne-svjetlosti-snimljene-na-islandu/528041.aspx

Ne mogu c/p fotke, ali svakako pogledajte.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty17.12.10 22:03

[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty03.01.11 17:02

plemenitašica je napisao/la:
Sjeverna polarna svjetlost naziva se aurora borealis, a ime je dobila prema rimskoj božici svitanja Aurori i grčkom nazivu za sjeverni vjetar, Boreas. Polarnu svjetlost uzrokuje Sunčev vjetar, odnosno struja vruće plazme koju Sunce izbacuje.
Solarni maksimum 2012. godine moći će se vidjeti čak i iz Zagreba!

http://www.index.hr/xmag/clanak/prekrasne-fotografije-rapsodija-boja-polarne-svjetlosti-snimljene-na-islandu/528041.aspx

Ne mogu c/p fotke, ali svakako pogledajte.

Tako mi je žao zbog fotki koje putem ovog linka ne mogu vidjeti - koliko sam shvatila, takve slike mogu vidjeti samo oni koji mogu ući na fb i twitter, a mi ostali - ne.
Šteta, jer to mora biti fantastično za vidjeti.
A da ste se ipak malo pomučili da nam tu koju slikicu ovdje stavite, a molim i druge forumaše ako to mogu naći i prenijeti - bila bih zahvalna.
Very Happy cheers
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty03.01.11 17:16

Rožica-ljutibijes je napisao/la:

http://www.index.hr/xmag/clanak/prekrasne-fotografije-rapsodija-boja-polarne-svjetlosti-snimljene-na-islandu/528041.aspx

Tako mi je žao zbog fotki koje putem ovog linka ne mogu vidjeti - koliko sam shvatila, takve slike mogu vidjeti samo oni koji mogu ući na fb i twitter, a mi ostali - ne.

Rožica - kliknite na link:

http://www.index.hr/xmag/clanak/prekrasne-fotografije-rapsodija-boja-polarne-svjetlosti-snimljene-na-islandu/528041.aspx

Sve se vidi, nema veze sa FB, slike su na indexu.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty03.01.11 18:20

Plemenitašica, jesam, puno puta sam klikala na link i ja samo dobijem tekstualni dio - članak i nema mi nikakvih slika, nažalost.
Razbiti ću komp., ako je to zbog njega.
I pokušala sam svugdje klikati da bi mi se otvorile fotografije, ali ne ide, pa ne ide,aaaaajooooj, a to mora biti divota vidjeti (već sam ranije negdje vidjela tu ljepotu).
Nemojte se, molim Vas, sada radi toga uznemiravati, dovoljno je što sam ja ljuta.
Sad
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty04.01.11 0:13

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Plemenitašica, jesam, puno puta sam klikala na link i ja samo dobijem tekstualni dio - članak i nema mi nikakvih slika, nažalost.
..........
Ne kužim. Vidite li na linku:

http://www.index.hr/xmag/clanak/prekrasne-fotografije-rapsodija-boja-polarne-svjetlosti-snimljene-na-islandu/528041.aspx

ovakvu stranicu ?

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Newpicturepg

U gornjem redu su tri fotke fixne, a ispod njih je traka sa manjim fotografijama koja se pomiče lijevo-desno i te fotke treba kliknuti da bi se uvećale.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty04.01.11 0:18

Iz Zvjezdarnice Zagreb ranije su priopćili da do pomrčine dolazi kad se Mjesec nađe točno između Zemlje i Sunca. No, kod djelomične pomrčine, kakvu ćemo vidjeti 4. siječnja, Mjesec ne zaklanja kompletno Sunce zbog čega je potrebno nositi zaštitne filtere kod promatranja inače može doći do trajnog oštećenja oka. Astronomi upozoravaju da se pomrčina ni u kojem slučaju ne smije promatrati teleskopom ili dalekozorom, jer postoji opasnost od gubljenja vida.

Djelomična pomrčina će se iz Zagreba vidjeti od 7,59 do 10,50 sati

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ne-gledajte-direktno-u-pomrcinu-sunca/531458.aspx
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty04.01.11 0:44

Ooooooo, Bože, kako ste Vi dobra i draga osoba, poštovana plemenitašica. Voda, Zemlja, Zrak -  u slici D_girl_kiss Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 111
Ma tak ste se namučili samo da i ja vidim te slikice - beskrajno Vam hvala.
Malo sam se raspitala, izgleda da ja ipak imam neki problem sa kompom tj. programom, jer ja na Indexu uopće ne vidim, niti mi prikazuje bilo kakve slike. Dakle meni ne prikazuje to što vama ostalima prikazuje na njihovom portalu. U čemu je problem, ne znam, ali ću se potruditi, ako bude milosti, da mi se tu nešto popravi, a ako ne, što mogu (nije žvaka za seljaka). Ne pomaže niti ovaj zadnji link - ne ide, samo tekst bez slika. Na drugim stranicama novina i portalima - imam slikice, a samo na Indexu - NE.
A sada idem guglati i tražiti slike - rapsodiju boja polarne svjetlosti, hahahahaaa.
Puuuuno Vam hvala još jednom na pomoći.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty04.01.11 1:16

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Spektakularne-fotografije-s-islanda-polarna-svjetlost_160598
http://www.advance.hr/

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Pogledajte-kako-izgleda-polarna-svjetlost-nad-kanadom-slika-236811
http://www.vecernji.hr/

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Polarna-svjetlost-nasa-afp540
http://www.google.hr/imgres?imgurl=http://www.index.hr/images2/polarna-svjetlost-nasa-afp540.jpg&imgrefurl=http://www.index.hr/vijesti/clanak/nevjerojatna-fotografija-astronauti-uslikali-polarnu-svjetlost-iz-svemira/497916.aspx&h=300&w=540&sz=62&tbnid=AK3VgN40WxpRAM:&tbnh=73&tbnw=132&prev=/images%3Fq%3Dpolarna%2Bsvjetlost%252Bslike&zoom=1&q=polarna+svjetlost%2Bslike&hl=hr&usg=__9cklcTvYV5Xuul0xma5q0zt_kAw=&sa=X&ei=akMiTcviFNOy8QOlxeGMBQ&ved=0CCAQ9QEwAg
- guglanjem mi izišle ove tri slikice (posljednja/najmanja kao index.hr - bez mogućnosti za uvećanjem kao prethodne dvije)

Polarna svjetlost, Aurora borealis

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Photo-12623-31-08-07-14-00-34
snimljeno na Greenlandu

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 500x326-images-stories-ucenici-2009-10-8b-slike-aurora

Zapanjujuće fotografije polarne svjetlosti iznad Eyjafjallajvkulla

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici 100630072.1_mn

Ovo je toliko zapanijuća i fantastična ovozemaljska pojava i ljepota - zapravo, takva zaista "rapsodija" boja me fascinira. To samo priroda može! Meni jednako tako raskošno, lijepo i očaravajuće poput duga kad ih vidim.


[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty12.04.11 16:59

[Vrh] Go down
Sponsored content





Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty
PostajNaslov: Re: Voda, Zemlja, Zrak - u slici   Voda, Zemlja, Zrak -  u slici Empty

[Vrh] Go down
 
Voda, Zemlja, Zrak - u slici
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Voda
» Topla voda
» Ima jedna zemlja
» ...ima jedna zemlja...
» Japan - zemlja biblijske katastrofe

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Svašta nešto-
Forum(o)Bir: