Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Navijači ili divljaci?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert

Broj postova : 2046

PostajNaslov: Navijači ili divljaci?   10.09.10 10:59

Do kad će "navijači" vikati sa tribina U boj, u boj za narod svoj i Ubij, ubij....?
Do kad će ti isti "navijači" navijati dimljenjem i ostalom pirotehnikom?
I ono što me posebno zanima: do kad će igrači i ostala svita oko njih (nogometa, vaterpola, rukometa, košarke) biti oduševljeni takvim navijačima?
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore

Broj postova : 413

PostajNaslov: Re: Navijači ili divljaci?   10.09.10 12:34

plemenitašica je napisao/la:
Do kad će "navijači" vikati sa tribina U boj, u boj za narod svoj i Ubij, ubij....?
I ono što me posebno zanima: do kad će igrači i ostala svita oko njih (nogometa, vaterpola, rukometa, košarke) biti oduševljeni takvim navijačima?

...kaj se mene tiče nevidim niš lošega u pokliču U boj, u boj za narod svoj... dok sa druge strane ne odobravam Ubij, ubij.... ali, to je ipak samo moje mišljenje ...
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

Broj postova : 1353

PostajNaslov: Re: Navijači ili divljaci?   10.09.10 17:10

manimal je napisao/la:

...kaj se mene tiče nevidim niš lošega u pokliču U boj, u boj za narod svoj... dok sa druge strane ne odobravam Ubij, ubij.... ali, to je ipak samo moje mišljenje ...

Poštovani, slažem se s Vašim mišljenjem na koje apsolutno imate pravo, ali evo da se i ja izjasnim kako mislim da "svako vrijeme i svaka prigoda" baš i nisu primjereni pokličima koje imamo prilike čuti. Dakle, sve u svoje vrijeme i prigodu. S toga nisam osobito oduševljena niti ponašanjem, niti pokličima, niti oblicima navijanja u sportskim prigodama i manifestacijama.

Ta zaboga, nećemo u uskršnje dane pjevati božićne pjesme ili obrnuto (primjerice).
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore

Broj postova : 413

PostajNaslov: Re: Navijači ili divljaci?   10.09.10 22:08

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
manimal je napisao/la:

Poštovani, slažem se s Vašim mišljenjem na koje apsolutno imate pravo, ali evo da se i ja izjasnim kako mislim da "svako vrijeme i svaka prigoda" baš i nisu primjereni pokličima koje imamo prilike čuti. Dakle, sve u svoje vrijeme i prigodu. S toga nisam osobito oduševljena niti ponašanjem, niti pokličima, niti oblicima navijanja u sportskim prigodama i manifestacijama.

Ta zaboga, nećemo u uskršnje dane pjevati božićne pjesme ili obrnuto (primjerice).

...btw uskrsno božićnih pjesama - a zakaj ne ak' smo ljudi dobre volje Smile ... u pokliču u boj u boj vidim, barem ja, poziv da daju sve od sebe jer predstavljaju zemlju koju, navodno, vole (mo'š mislit - a zakaj ne plaćaju porez tu a ne 'ko zna gdje... ali to je neka druga priča)... a kaj se tiče naslova teme, čini mi se da ima 90% divljaka a ostalo navijača ...
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator

Broj postova : 287

PostajNaslov: Re: Navijači ili divljaci?   14.09.10 10:31

@pl. krasnu temu si stavila na sport i rekreaciju.
Već sam ti objašnjavao da je "U boj, u boj" iz opere i FIFA ga je proglasila primjernim, niti oni ne vide ništa loše u tome, a zašto tebi to izgleda neprimjereno ne znam. Baklje s druge strane su lijep vizualni efekt samo imaju problematične nuspojave kao veliki dim i mogućnost izazivanja požara. Kada izmisle "hladne" i "bezdimne" baklje biti će dozvoljene na stadionima.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

Broj postova : 2046

PostajNaslov: Re: Navijači ili divljaci?   14.09.10 17:46

Neo je napisao/la:
@pl. krasnu temu si stavila na sport i rekreaciju.
Već sam ti objašnjavao da je "U boj, u boj" iz opere i FIFA ga je proglasila primjernim, niti oni ne vide ništa loše u tome, a zašto tebi to izgleda neprimjereno ne znam.

Zato jer se deru: U boj, u boj za narod svoj......... i tako non-stop.
Ma u koji boj? I za koji narod? Oni tamo u "areni" se bore za svoj džep, a ne za svoj narrod, a drugo, cijeli taj uzvik je iritantan jer poziva na rat. Ja to tako čujem. Usput, i oni kaj se deru tako se i deru s tim prizvukom.
Njima je svaka tekma ratište, a ne natjecanje.

Ma, imate možda i praf, niti idem na tekme, niti gledam na TV pa kaj da onda i komentiram.
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Navijači ili divljaci?   14.09.10 22:18

Naravno da je svaka tekma rat pogotovo ako su podjednaki ili je važna utakmica. Bez velike želje nema pobjede, a ponekad je to i presudno.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

Broj postova : 1957

PostajNaslov: Re: Navijači ili divljaci?   30.09.10 22:35

Pohvale Hajduku na pobjedi,
atmosferi na stadionu, lijepo je vidjeti djecu, lijepe djevojke, Poljud je bio prepun, navijanje korektno i to je ono što trebamo na našim stadionima.
Kontra Splita nitko nema šanse. Very Happy bounce
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Navijači ili divljaci?   02.10.10 17:50

Baš suprotno, čitam u novinama da je bila otvorena hajka na begijce u gradu, a i one baklje nisu trebale.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

Broj postova : 1957

PostajNaslov: Re: Navijači ili divljaci?   03.10.10 0:32

Neo je napisao/la:
Baš suprotno, čitam u novinama da je bila otvorena hajka na begijce u gradu, a i one baklje nisu trebale.

Slažem se Neo, zaboravio sam baklje napomenuti, one su mi stvrano blesave kada izazovu prekid utakmice čak ponekad kada to Hajduku i ne odgovara, za naganjanje po ulicama neznam, ni to nije dobro ako je bilo.
Ali ukupni dojam je ipak pozitivan u odnosu na neka zadnja događanja u gledalištima.
Raduje me, ponavljam, vidjeti djecu, mlade, dečke i cure na tribinama i to u velikom broju, to je pozitivno a na ovome svemu, negativnom treba još poraditi. bounce
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Navijači ili divljaci?   

[Vrh] Go down

Navijači ili divljaci?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novosti iz navijačkog svijeta
» Hrvatska navijačka scena-za koji domaći klub navijate
» Šta mislite o nasilju na stadionima prije ili poslje tekme
» Navijači Dinama: Nećemo ligu sa Srbima!
» Najluđe provale komentatora, nogometaša, izbornika, navijača i ostalih koji imaju veze s sportom