Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom

Go down 
+9
koko-vg
tomy
Mišel
Goran
Neo
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
Ante
JOSIPJOŽA
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Admin
Admin
Goran


Broj postova : 130

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty19.11.10 0:25

jel se zna koji su hunday-i u igri?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty19.11.10 0:32

Tako to oni ZNA SE-gliste rade.
Kada imaju nas ovce koje mogu šišati.

Grrrrrrrrrrrrrrrr......
Eeee,moj narode....
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty19.11.10 16:57

Hebi ga Ante, moraju od nečeg početi. Počeli su od sebe i sad kada su mobilni bogu brže rješavati ostale probleme. Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 668755
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty19.11.10 19:41

hehehehe, evo odgovora HDZ u vezi akcije "cuga je tuga"

HNS špijunira Facebook profile Goričana
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty19.11.10 21:06

Hahhahaah, odlična fora.

Nešto nam je piknulo gradonačelnika Very Happy

Zar nije Facebook javan?

Uostalom, meritum je stvari je da ja na slici maloljetnik s pivom, i ništa drugo.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty19.11.10 21:20

Neo je napisao/la:
hahahahaha, to on podupire kampanju zbog vlastitog iskustva lol!

Ante je napisao/la:
Hahhahaah, odlična fora.

Nešto nam je piknulo gradonačelnika Very Happy

Zar nije Facebook javan?

Uostalom, meritum je stvari je da ja na slici maloljetnik s pivom, i ništa drugo.

Hahahahahaaa, morti je Neov komentar odgovor na "piknulo gradonačelnika" ha?
Kaj sad s tim Facebookom - pa ja budem ostala totalno neinformirana osim ako ne budem otvorila i ja face-book ili ako morti ne budem išla Bogtepitaj čiju informativnu stranicu
HNS špijunira Facebook profile Goričana.

Nekaj budem u hodu valjda domislila i napravila radi informiranosti kao da mi nije dovoljna informacija - življenje "pod" njima u Gorici.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty19.11.10 21:33

Neo je napisao/la:
Hebi ga Ante, moraju od nečeg početi. Počeli su od sebe i sad kada su mobilni bogu brže rješavati ostale probleme. Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 668755

Heb'ga Neo, a kada oni to nisu najprije "sebe" potkožili, a što se tiče njihove mobilnosti i bržeg rjješavanje ostalih problema, hahahaaaa, vidimo kako to oni rade "u-se, na-se i poda-se".

A ove automobile su si osigurali za "svoje" potrebe za svaki slučaj - ode javni prijevoz ihuhu - u nebesa. Bandit Miki koji bješe široke ruke, sada reže, ali ZNA SE po kome - opet po sirotinji. Tako i treba, kad već nemaš dosta, treba uzeti i to što imaš pa da nemaš niti toliko. Trebaš znati biti lopina i to je to.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty19.11.10 21:56

Neo je napisao/la:
hehehehe, evo odgovora HDZ u vezi akcije "cuga je tuga"

HNS špijunira Facebook profile Goričana

Koja čudna grupa ljudi na tom poratalu? Balavac na balavcu.
Nemreš vjerovati kak se može disciplinirano ponašati kad treba prostačiti, pljuvati, omalovažavati, izmišljati, ne biti realan i ne pogledati sliku koja je SRAMOTA za gradonačelnika taman da i nije oraganizator ili pokrovitelj akcije? Ali te discipline nema kad treba biti pristojan, učiti, raditi, zarađivati i ne živjeti na tuđoj grbači, gledati istinu, misliti svojom glavom itakodalje.

Kad neki pjevač bude uhvaćen s flašom Coca-cole a pojavljuje se na reklami Pepsi, gubi silnu lovu od sponzora.. A naš gradonačelnik sa maloljetnim djetetom drži limenku pive i to su mu "najdraži trenuci" i onda bi to trebalo proći i bez objave, a kam tek da podliježe kazni. Kak su se okrenule vrijednosti. Stašno. I to sve toleriraju stariji ljudi bez obzira da li su roditelji te djece koja se iživljava na tom portalu ili su nečiji roditelji.

Neš mi ti zadiranja u privatnost? Slika je obvjavljena da ju SVI na svijetu vide, i sad su oni koji su je vidjeli špijuni ili kaj već? S T R A Š N O.

Mislim da je krajnje vrijeme da se ona nakaza ili ona prodavačica magle izgube u istoj toj magli.
A narod gorički i turopoljski - samo naprijed glasajte ponovno za te nakaze koje nemaju najosnovniji kućni odgoj niti rešpekt prema ljudima od značaja. Postupajte po nalogu: glasam za ime, a ne za stranku, kaj me briga kaj je on iz HDZ. FUJJJJJJJ
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty20.11.10 1:05

Da, da s tim se bave...a zašto se ne pozabave činjenicom da već tri mjeseca nisu isplatili stipendije srednjoškolcima u deficitarnim zanimanjima...valjda im je tih 500 kn mjesečno previše.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty20.11.10 1:10

Ante je napisao/la:
Da, da s tim se bave...a zašto se ne pozabave činjenicom da već tri mjeseca nisu isplatili stipendije srednjoškolcima u deficitarnim zanimanjima...valjda im je tih 500 kn mjesečno previše.

Baš njih briga za srednjoškolce, studente i sve druge, važno da oni sebe namire sa svim i svačim potrebnim, a bogme da budu i "mobilni".
Grrrrrrrrrrrrr....
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty20.11.10 23:51

Slažem se. Nema tu nikakve logike i smisla, ali iskreno od njih ih i ne očekujem.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty21.11.10 16:29

Jeste gledali na tv izjavu Barišića kojom se je nadovezao na najavljeno poskupljenje Vrtića u Zagrebu.Kaže da je i Velika Gorica na tom tragu jer da je ovakvo sadašnje zatečeno stanje načinom plačanja vrtića neodrživo ,te da je i kod nas potrebno poskupljenje.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty21.11.10 16:41

I računajte pokaz.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty21.11.10 17:02

Mišel je napisao/la:
Jeste gledali na tv izjavu Barišića kojom se je nadovezao na najavljeno poskupljenje Vrtića u Zagrebu.Kaže da je i Velika Gorica na tom tragu jer da je ovakvo sadašnje zatečeno stanje načinom plačanja vrtića neodrživo ,te da je i kod nas potrebno poskupljenje.
I vjerujem da je neodrživo. Prije 7 i više godina je cijena bila 450 kn, danas je 550. Halooo?
Ja jesam za to da vrtić poskupi.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty21.11.10 18:15

Ne bih ni ja imao ništa protiv ako ti novci zbilja odu gdje i trebaju, ali nekako nemam taj osjećaj.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty21.11.10 19:20

Ante je napisao/la:
Ne bih ni ja imao ništa protiv ako ti novci zbilja odu gdje i trebaju, ali nekako nemam taj osjećaj.

Nemam ni ja takav osjećaj. Dobro gospodarenje podrazumijeva stvaranje novih vrijednosti.
Kada pogledamo gradski proračun, prošle godine, ove godine, novce od sportske dvorane koji su bili spremni na računu banke, to je jako puno novaca, gradska vlast se uglavnom hvali sa projektima koji su financirani iz državne blagajne,Naravno da postavlja se pitanje a gdje su završili velikogorički novci, dakle proračun, novci od dvorane itd.
Ako su svi ti novci otišli a da nije napravljen ni jedan kapitalni objekt niti komunalni, niti gospodarski, niti sportski, niti koji god hoćete, osim malo peglanja i krpanja rupa po cestama, posipanja i šodranja nekih poljskih puteva ja ne vidim ništa posebno napravljenog i ono što bi se vidjelo u gradu. Možda netko od Vas vidi pa neka mi pokaže, neka me uputi da odem i ja pogledati.
I to nešto malo što se uradilo, uradilo se selektivno, prema mjesnim odborima ili gradskim četvrtima gdje su isti partneri.
Dakle ili novci nestaju po već dobro poznatom ključu ili je ova vlast nesposobna, kako god bilo za velikogoričane nije dobro.
Mnogi su prigovarali Piculi da nije ništa napravio, međutim tek sada kad pogledamo ako je morao sanirati 15 mil kuna manjka koji je naslijedio, ako je skupio govtovih novaca 22 mil za dvoranu + 6 mil koje je ostavio u blagajni, ako pogledamo neke projekte koje je realizirao kao naprimjer spomenik braniteljima, komunalne i infrastrukturne projekte, prostorne planove, plin itd.itd tek sada vidimo koliko je Picula bio bolji gospodar novaca.

Naravno nitko normalan neće imati ništa protiv i poskupljenja vrtića ako će vrtići imati viši standard, ako ćemo dobiti nova vrtićka mjesta, nove vrtiće umjesto da taj novac završi tko zna gdje, recimo na još jednu prometnu studiju i slične projekte s kojima se ispumpava novac iz proračuna, znamo mi to svi vrlo dobro kako to HDZ radi profesionalno i na državnoj razini, pa zašto bi po vertikali bilo bolje, tim više dok narod to sve podržava i daje legitimet za takvo što.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty23.11.10 0:32

Nagrade službenicima gradske uprave za uspješnost

Zaposlenici goričke gradske uprave, za razliku od mnogih građana koji se u ovo recesijsko vrijeme bore da zadrže posao ili da dobiju svoje zaslužene plaće, imaju motivaciju da poslove obavljaju što bolje umiju i mogu.


http://www.vgdanas.hr/nagrade-sluzbenicima-gradske-uprave-za-uspjesnost-1839.aspx

E sada sam se nasmijao Very Happy
Hoćemo pogađati koji će to biti?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty23.11.10 1:04

Ante je napisao/la:
[size=12]Nagrade službenicima gradske uprave za uspješnost .............

http://www.vgdanas.hr/nagrade-sluzbenicima-gradske-uprave-za-uspjesnost-1839.aspx

E sada sam se nasmijao Very Happy
Hoćemo pogađati koji će to biti?

"To mogu biti zaposlenici koji su svojim radom poboljšali kvalitetu života u gradu, pridonijeli njegovu ugledu ili, pak, uštedjeli gradski novac.

Marljive goričke službenike za nagradu od tri plaće, koja je ujedno i najviši iznos koji mogu dobiti, nominiraju pročelnici upravnih tijela Grada, odnosno zamjenici gradonačelnika.
"

Ne mogu vjerovati? T R I plaće? T R I ? tj do T R I????
S kojim pravom će netko odrediti i dodijeliti nekome do TRI plaće?
Prošla je sezona gljiva, time i ludih gljiva.
Imaju dobiti plaketu i gotovo. Pa niti na državnoj razini se više ne dodjeljuju novci za zasluge nego obične plakete.

T R I plaće???????? Ovo je prevešilo svaku mjeru ako to podijele?
Više ne mogu krasti javno, jer nemaju kaj, pa su sad našli dijeliti moje novce nekim takozvano zaslužnima? Da nije možda ta Sandra zašlužna koja čak niti ne zna gjde je Lukavec grad, ili ideš Đurđa koja mojim novcima ide u Kinu i ima 10 % na plaću zbog otežanih uvjeta rada, ili možda koji pročelnik?


Ako imaju viška novca neka te TRI plaće (što je cca 15-20 tisuća) podijele obiteljima sa 3 ili 4 djece u poplavljenim područjima.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty23.11.10 2:03

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
[size=12]Nagrade službenicima gradske uprave za uspješnost .............

http://www.vgdanas.hr/nagrade-sluzbenicima-gradske-uprave-za-uspjesnost-1839.aspx

E sada sam se nasmijao Very Happy
Hoćemo pogađati koji će to biti?

"To mogu biti zaposlenici koji su svojim radom poboljšali kvalitetu života u gradu, pridonijeli njegovu ugledu ili, pak, uštedjeli gradski novac.

Pa toliko koliko su učinili u ova tri segmenta sigurno su zaslužili.......posebno u štednji gradskog novca, što pokazuju i dokazuju ovim pravilnikom.
Vidiš sigurno su dobro osmislili i napunili Fond za poplavljene, pa imaju od kuda i isplaćivati sebi nagrade, projekt s Fondom su odradili perfektno, čak stoji i cijelo vrijeme na gradskom portalu, ideš Đuđa nije zaboravila ga tamo postaviti.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty23.11.10 2:19

Strašno.

Zanima me, ako prošle godine nitko nije dobio tko se toliko ove godine popravio. Možemo pogađati. Pretpostavljam da će nagradu dobiti 5-6 osoba.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty23.11.10 2:32

Recite nam koje su to osobe, jao blago njima oni će moći ići u Demokratski trgovački centar. Božić dolazi.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty23.11.10 2:34

Pa sigurno će i neki od njih biti u tome.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty23.11.10 2:38

Ante je napisao/la:
Pa sigurno će i neki od njih biti u tome.

Ništa ne razumijem Ante.
A ja sam samo rekao da će moći ići u ponovni schoping u demokratski trgovački centar Konzum, Lidl, Kaufland...
Sve su to naši demokratski trgovački centri, kaj su došli s demokracijom, kaj ne?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty23.11.10 12:46

Nemojte se šaliti s isplatom te "zasluge".
Dat ću napravit transparent kao sendvič-reklamu i hodat po gradu i okolici, s guštom ću se prošetati po Poljani, Bukevju, Strmcu pa nek ljudi čitaju tko je zaposlenik/ci koji su svojim radom poboljšali kvalitetu života u gradu, pridonijeli njegovu ugledu ili, pak, uštedjeli gradski novac,
pa mu je grad isplatio T R I plaće.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty23.11.10 13:14

Ima nekih koliko vidim koji usitinu rade svoj posao.

Nemam problem da se radnici i vrijedni ljudi nagrade, ali ako to bude išlo po drugim linijama imam problem.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom   Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Gradonačelnik Barišić i upravljanje Velikom Goricom
[Vrh] 
Stranica 2 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Smjena ravnatelja POU Velika Gorica
» OFFFFFF

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Gradonačelnik, Gradsko vijeće-
Forum(o)Bir: