Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Polančec - ZNA SE nisi sam

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Ima li nade da ih sve otkuca?
Trebao bi zbog sebe, nema kaj izgubiti
75%
 75% [ 6 ]
Bude, ali koje koristi
13%
 13% [ 1 ]
Ne, svjestan je da je žrtveno janje i da će biti bogato nagrađen
12%
 12% [ 1 ]
Ukupno glasova : 8

Autor/icaPoruka
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

Broj postova : 1353

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   15.10.10 23:54

Ante je napisao/la:
Sada svi znaju.

http://www.index.hr/images2/IzjavaDP.PDF

Toliko o pravnoj drzavi. Čovjek je ovjerio izjavu 27. rujna i sve je predvidio kako se danas i odigralo.
Sam sam u šoku što sam sada na strani Sanadera i Polančeca, upucat ću se.

http://www.index.hr/images2/IzjavaDP.PDF, a moja komentar na pročitano je ajmeopa , piši i pričaj i dalje "naš Rumenige, naš crveni vjetre".

rlol , moram, moram, hahahahaaaa. Svi su oni isti, nema kod mene nikakve oprosnice. Samo da se što više toga rasplete i da fino u koloni jedan za drugim u hotel Remetinec, a onda budemo osposobljavali ORA novi smještajni kapacitet - "tucanje kamena Goli otok".
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

Broj postova : 2140

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   15.10.10 23:59

Slažem se. Zaslužuju sve što im se događa, ali mi je žao da njih dvojica budu jedini. Kada vidim Kalmetu, Šeksa, Jarnjaka kako nam drže moralne prodike i diže mi se kosa na glavi. affraid
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

Broj postova : 2046

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   16.10.10 0:35

Ante je napisao/la:

Sam sam u šoku što sam sada na strani Sanadera i Polančeca, upucat ću se.
Sanader nije na mojoj listi za oprost, nikada, nikada, nikada. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Polančec mi nekak dođe - domaći dečko, tu iz kvarta, vrlo slično našem gradonačelniku.
Delal je ono kaj mu je rečeno, sramotil se kad mu je rečeno, crvenil se kad mu je rečeno, a on je samo slušal. Bar se naučio disciplini, bit će mu lakše u Remetincu.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   16.10.10 1:10

Naravno da ne zaslužuju, ali isto tako ne zaslužuju da budu jedini krivi za sve.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

Broj postova : 1957

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   16.10.10 10:08

Činjenica da u ovoj zemlji i pored svega što se izdogađalo u samo zadnjih godinu dana i što je izašlo na vidjelo, da nitko nije osjetio potrebu, moralnu ili političku odgovornost da podnese ostavku govori dovoljno samo za sebe u kakvoj zemlji mi živimo i dan danas jošuvijek. To govori puno samo za sebe po meni, u takvom društvu nažalost nemožemo ni očekivati da se sav ovaj kriminal koj se dogodio i događa i sankcionira. Tko će to sankcionirati? Ovi koji nisu osjetili moralnu potrebu da podnesu ostavke? Ccccccccc ne bu to išlo. Bit će po onoj narodnoj, tresla se gora rodio se miš.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   16.10.10 11:27

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Činjenica da u ovoj zemlji i pored svega što se izdogađalo u samo zadnjih godinu dana i što je izašlo na vidjelo, da nitko nije osjetio potrebu, moralnu ili političku odgovornost da podnese ostavku govori dovoljno samo za sebe u kakvoj zemlji mi živimo i dan danas jošuvijek. To govori puno samo za sebe po meni, u takvom društvu nažalost nemožemo ni očekivati da se sav ovaj kriminal koj se dogodio i događa i sankcionira. Tko će to sankcionirati? Ovi koji nisu osjetili moralnu potrebu da podnesu ostavke? Ccccccccc ne bu to išlo. Bit će po onoj narodnoj, tresla se gora rodio se miš.
Pa to i tako i ja mislim. scratch Tresla se gora, rodio se miš (ma ne niti štakor), uffff. povrac
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   16.10.10 15:55

Kao što je JosipJoža rekao u jednom postu na drugoj temi. Ništa novo. Bilo bi novo da neko da ostavku.

Eto, Jaca kaže neće komentirati papiriće i pamflete. Neka sada objasni Europi nezavisno sudstvo i borbu protiv korupcije.

Potiče ona sve vrste korupcije, a mi smo u Velikoj Gorici doživjeli njenu političku korpupciju na djelu.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   20.10.10 17:16

Steže se obruč oko Šeksa

Političko soliranje potpredsjednika HDZ-a sve više zabrinjava šeficu stranke i Vlade Jadranku Kosor te njezine najbliže suradnike, ali i oporbu: i jedni i drugi procjenjuju da Šeksovo poigravanje s tumačenjem zakona postaje teret Hrvatskoj i da ga hitno treba neutralizirati

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/steze-se-obruc-oko-seksa

Polančec je još jednom uspio unijeti nemir u HDZ, ovoga puta udarujući po jednoj od najjačih karika vladajuće stranke, po Šeksu. Njegova strategija obrane, iza koje stoji odvjetnik Anto Nobilo, pogodila je HDZ u metu koja je itekako osjetljiva jer je pravosuđe tema koju s najvećom pozornošću prati i Europska Unija.

Iz više izvora potvrđeno nam je kako su strani diplomati u Hrvatskoj skočili na noge čim su čuli tvrdnje o Šeksovoj upletenosti u donošenje sudskih odluka. Istina, i oni s velikim oprzom prate događaje oko Polančeca.

cnorris

Moj jedini komentar povrac
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   20.10.10 19:04

Još jednom užas i stramota.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss

Broj postova : 1957

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   20.10.10 19:37

Ante je napisao/la:

Kao i odluka ustavnog suda o referendumu na koju je opet alfa&omega Šeks utjecao. bounce
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   20.10.10 19:55

Ante je napisao/la:

Vjerujete li mi da mi je zlo i mučnina kad pročitam svakodnevno ovakvo ponešto ili čujem vijesti. povrac .
Uuuuužaaaaaas!!!

A što je najgore, znam da je sve istina u vezi s njima clap ljut
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   20.10.10 21:17

I ja razmišljam da prestanem pratiti vijesti.

No s druge strane volim ovaj forum, ispucam se.

Zadnja promjena: Ante; 21.10.10 13:24; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   20.10.10 23:11

Ante je napisao/la:

rlol rlol rlol baš mi se Vi Ante ispucavate, a šta ne vidite mene, pa ja nesvjestica gun torbice ljut slin clap bash chair ablow

Ovo se zove "ispucati" na forumu, kad vidimo gdje i u kakvoj LJIGI pig pig pig jesmo Question Arrow

Idemo dalje m1 goriii
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   21.10.10 9:40

Ante je napisao/la:

O čemu je riječ? Kaj se događa? confused
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   21.10.10 12:10

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:

O čemu je riječ? Kaj se događa? confused
Od muke kad sve čujemo što se dešava, malo otišli vantopic Sorry Very Happy
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   21.10.10 13:25

Stanje u državi i što se na koji način radi i tko nam se predstavlja moralne vertikale u društvu.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   21.10.10 23:06

Ante je napisao/la:
Stanje u državi i što se na koji način radi i tko nam se predstavlja moralne vertikale u društvu.

Ah.. pa nije to nešto novo. ZNA SE tko su i kaj su MI gliste. Kak je ono rekao Jovanović...?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   25.10.10 10:55

Kosor potpisala Vladine odluke o poslu sa MOL-om!

Ivan Šuker je i pred istražnim povjerenstvom rekao kako nije vidio novi ugovor, premda je glasao za njega, a u obranu premijerke uključila se i ministrica Marina Matulović-Dropulić koja je izjavila da premijerka Kosor nije znala i nije sudjelovala ni u kakvim razgovorima

http://www.jutarnji.hr/premijerka-je-znala--dvaput-je-potpisivala-odluke/897920/

Očito je dva puta zaboravila da je potpisala Very Happy

Da joj pošaljemo antisklerin ili stavimo sapun u usta Very Happy
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   25.10.10 22:07

Ante je napisao/la:
Kosor potpisala Vladine odluke o poslu sa MOL-om!
Ivan Šuker je i pred istražnim povjerenstvom rekao kako nije vidio novi ugovor, premda je glasao za njega, a u obranu premijerke uključila se i ministrica Marina Matulović-Dropulić koja je izjavila da premijerka Kosor nije znala i nije sudjelovala ni u kakvim razgovorima
http://www.jutarnji.hr/premijerka-je-znala--dvaput-je-potpisivala-odluke/897920/
Očito je dva puta zaboravila da je potpisala Very Happy

Da joj pošaljemo antisklerin ili stavimo sapun u usta Very Happy

Ma nju, bjeloglavog supa, treba "torpedirati" u najudaljeniji dio Sunčeve galaksije, ma zapravo izvan nje, negdje u neistraženi najudaljeniji mogući dio svemira, jer bi nam i u galaksiji, galaksiju zagadila. m7 Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   05.11.10 18:26

Polančec preuzeo radnu knjižicu na prozoru Vlade: "Osjećao sam se kao zadnje smeće"

Potpisao se na prozorskoj dasciNo, hladan tuš za Polančeca uslijedio je kada su mu čuvari rekli, i to nakon što je prošao detektor za metal, da ne može ući u prostorije Vlade. Umjesto odlaska do gornjih ureda, Polančec je morao čekati šefa kadrovske službe ispred vrata.

"Jadnije od zadnjeg smeća""Ne znam što sam uopće potpisao. U tim sam se trenucima osjećao jadnije od zadnjeg smeća. Ni u snu se nisam nadao da će se moje kolege prema meni ponašati, kao prema običnom kriminalcu s ceste. Htio sam samo što prije izaći van", rekao je Polančec novinarima Novog lista nakon ove neslavne epizode. Glasnogovornica Vlade Martina Banić kratko je komentirala da nije ni znala da je Polančec došao pa ne može ništa komentirati.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/polancec-preuzeo-radnu-knjizicu-na-prozoru-vlade-quotosjecao-sam-se-kao-zadnje-smecequot/521804.aspx

Ima jedna izreka "crveni vjetre - rumenige" a glasi: "Tko s vragom sadi tikvajnje o glavu mu se razbijaju" - da si čist nisi, a da si najgori isto nisi, ma...
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   05.11.10 21:09

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
"Ne znam što sam uopće potpisao. U tim sam se trenucima osjećao jadnije od zadnjeg smeća. Ni u snu se nisam nadao da će se moje kolege prema meni ponašati, kao prema običnom kriminalcu s ceste. Htio sam samo što prije izaći van", rekao je Polančec ..........
....... da si čist nisi, a da si najgori isto nisi, ma...

Da. Nije se nadao? A ja se nadam da će reći baš sve što zna, pa i više, neka dokazuju.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   05.11.10 22:04

plemenitašica je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:

....... da si čist nisi, a da si najgori isto nisi, ma...
Da. Nije se nadao? A ja se nadam da će reći baš sve što zna, pa i više, neka dokazuju.
Ma i ja se nadam, a bilo bi mu i pametno, pa mu evo i moja preporuka - kaži "sokole", sve kaži .
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   06.11.10 11:26

Već sam jednom napisao. Tjeraju me da mi bude žao Polančeca i Sanadera.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   06.11.10 11:27

Ante je napisao/la:
...... Tjeraju me da mi bude žao Polančeca i Sanadera.
Polačenc može proći, ali Sanader nikada.
Kak ste osjećajni još malo budete suze ronili za Jadrankom.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   06.11.10 11:32

Ne treba pretjerivati sada Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Polančec - ZNA SE nisi sam   

[Vrh] Go down

Polančec - ZNA SE nisi sam