Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P-Raskol u HDZ-u

Go down 
+8
Goran
Ante
Neo
Rožica-ljutibijes
Saša
Mišel
plemenitašica
JOSIPJOŽA
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty18.07.11 17:34

naturalis je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Naravno da likujemo. U čemu je problem?

u tome što nemate program ni ljude

Poštovani,
realno gledajući početak Vašeg performansa na ovom pustom otoku punom različitijeh mišljenja stjeće se dojam da ste jedan od pripadnika Stranke ili bar simpatizer koalicijske skupine. Ako biste nas udostojili jednom laganom, narodski razumljivom prezentacijom programa i ljudi za provedbu programa kojeg zastupa Vaša Stranka ili ste Vi kao simpatuzer lika i djela osnivača iste upoznati sa programom i načinom realizacije istog.
Naime, slažem se sa Vašom konstatacijom da "kukurikukuuuuu, paloma blanca" koalicija za sada nije iznjedrila razumljiv program sanacije nastale štete i ostale oblike poboljšanja životnih uvjeta, te je ovakvo nadje.avanje po forumu ionako sastavni dio plačenih "volonterskih"aktivnosti koje provode velike Partije i Stranke unutar svojih omladinaca i članova, volio bih da me upoznate sa nekim novim licima koja će vođena poštovanom premijerkom krenuti u bolju budučnost.
Molio bih konkretne odgovore sa konkretnim imenima kako ne bi ostali forumaši imali krivo mišljenje o tome da ste Vi još jedan u nizu đikoša, lizošu.ka ili pijavica usmjerenih na uništavanje lika i djela Vladimira Šeksa. Hvala.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty18.07.11 19:48

naturalis je napisao/la:
Slab HDZ je jedina šansa da Kastavska bagra kibi dabi dođe na vlast.

Oooooooooooo "slab HDZ"? Sumnjam da su vam ovo rekli da napišete. Pazite se, da ne bi kao i Hebrang završili na procjeni struktura unutar stranke.

A formulaciju "kibidabi" koristi vrli dogradonačelnik iz HSS strukture, pa prosim, razmislite kak ste počeli.

Ali ne uzrujavajte se, HDZ bu pobijedio, oni uvijek pobijede.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty24.07.11 11:18

[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty09.08.11 20:23

Kako bi se povećale šanse HDZ-a na predstojećim izborima vrh stranke, odakle je i procurila ova informacija, odlučio je uhapsiti ministra Božidara Kalmetu i bivšeg ministra Ivana Šukera.
...................

Prvo će maknuti Božidara Kalmetu s prvog mjesta na izbornoj listi za 9. (zadarsku) izbornu jedinicu, a na to mjesto postavit će drugog ministra koji gaji ozbiljnije političke pretenzije – Tomislava Karamarka.


...................

Šuker bi se procesuirao na temelju njegove uloge u financijskom reketu kojeg je provodio dok je bio ministar; na temelju iskaza Mladena Barišića koji je istražiteljima opisivao tokove novca iz državnih tvrtki i gospodarskih subjekata prema HDZ-u i privatnim računima političara, te na temelju intenzivnih poduzetničkih aktivnosti bivšeg ministra na području Vodica kao i unutrašnjosti zemlje. Pretpostavlja se da se na tim projektima Šuker brine za plasman svojeg i Sanaderovog novca kojeg su sakupili dok su bili miljenici politike.

http://www.tjedno.com/index.php?option=com_content&view=article&id=313:tajni-plan-za-hapenje-kalmete&catid=71:naslovne-teme-1&Itemid=46



Ima li nade za nas? P-Raskol u HDZ-u - Page 7 55113
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty09.08.11 20:59

Tko će ga znati.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty09.08.11 23:17

Pa sad, ako bi se težilo povečanju šansi na predstojećim izborima možda bi najbolji marketin.potez bio da cijeo vodstvo Stranke počini "sepuko" na Jelačić Placu, pored fontane, u smiraj dana. Ujedno bi bilo dobro da pozovu i koalcijske partnere na regionalnom nivou i naprave performans " goli u tunelu" jer toliki šok koji bi građani doživjeli imao bi trajne posljedice na biračko tijelo. Ili da barem održe party na kojem bi se vodeći ljudi Stranke ufurali u izvedbu kao u filmu "skidaj se do kraja" uz zvukove poznate pjesme najpoznatije spisateljice na području rvatske, Nives Celzijus zvane Ronaldinjo Inside!!

Koja bi to bila poruka kad bi Čobanković I Šuki podrapali svoje potkošulje ( made in Taivan) i izbacili prsa prema biračkm tijelu, a Kalmeta i Šeksonja okrenuli zadnji dio svog tijela ( područje namjenjeno izbacivanju unutarnjeg neprijatelja) i pustili mirise Ličke janjetine cijepljene od kravljeg ludila!! Ja kad bi to vidio natjero bi sebe i cijeu familiju da glasaju za njih jer to bi bio pokazatelj transparentnosti i otvorenosti prema biračkom tijelu. Kakav program, kakve ideje, čisto narodski. Ljekarne bi nakon toga prodavale normabele i ostale smirujuće supstance naveliko pa bi se i proračun bolje punio, zar ne?affraid
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty10.08.11 0:28

Ne nose oni Taiwan, oni su kupovali u Kamenskom i žmirili na dugove....
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty10.08.11 11:56

plemenitašica je napisao/la:
Kako bi se povećale šanse HDZ-a na predstojećim izborima vrh stranke, odakle je i procurila ova informacija, odlučio je uhapsiti ministra Božidara Kalmetu i bivšeg ministra Ivana Šukera.
...................

Prvo će maknuti Božidara Kalmetu s prvog mjesta na izbornoj listi za 9. (zadarsku) izbornu jedinicu, a na to mjesto postavit će drugog ministra koji gaji ozbiljnije političke pretenzije – Tomislava Karamarka.

Sjaši Kurta da uzjaši Murta! Eh, jeste mi zamjena, sve gore od goreg.... grrrrrrrrrr Evil or Very Mad

plemenitašica je napisao/la:

...................

Šuker bi se procesuirao na temelju njegove uloge u financijskom reketu kojeg je provodio dok je bio ministar; na temelju iskaza Mladena Barišića koji je istražiteljima opisivao tokove novca iz državnih tvrtki i gospodarskih subjekata prema HDZ-u i privatnim računima političara, te na temelju intenzivnih poduzetničkih aktivnosti bivšeg ministra na području Vodica kao i unutrašnjosti zemlje. Pretpostavlja se da se na tim projektima Šuker brine za plasman svojeg i Sanaderovog novca kojeg su sakupili dok su bili miljenici politike.

http://www.tjedno.com/index.php?option=com_content&view=article&id=313:tajni-plan-za-hapenje-kalmete&catid=71:naslovne-teme-1&Itemid=46



Ima li nade za nas? P-Raskol u HDZ-u - Page 7 55113

Nema! Ja "nadu" ne vidim opravdanom - sve je to "kruha i igara" P-Raskol u HDZ-u - Page 7 55113 ... a je, je, nada umire zadnja ....
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty12.08.11 12:26

HEBRANGOV ULTIMATUM

'Neka Šeks realizira svoju prijetnju ili neka javno kaže da se povlači'

Hebrang je očito vrlo ozbiljno shvatio Šeksove riječi da će stranačka tijela raspravljati o implikacijama njegove tvrdnje kako Brodarčeva smrt pokazuje da Hrvatska ide u krivom smjeru, otkriva Novi list

Činilo se da će se sukob između dva HDZ-ova potpredsjednika, Vladimira Šeksa i Andrije Hebranga, koji je izbio uoči ljetne saborske stanke, a povod mu je bila smrt Đure Brodarca, splasnuti sam od sebe tijekom sezone godišnjih odmora.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/143001/Neka-seks-realizira-svoju-prijetnju-ili-neka-javno-kaze-da-se-povlaci.html



Mislim da će toga biti sve više i više...
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty12.08.11 23:44

Kak ne, nervoza raste sve više kako se izbori približavaju i odkad je Sanader ponovo u domovini (koju opako voli)Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty29.08.11 16:48

- Nismo razgovarali o kooptiranju u predsjedništvo, ali ako su u prošlosti bili kooptirani ljudi poput Polančeca i Primorca, koji nisu ništa napravili za stranku, onda može biti i Karamarko. Primorac i Polančec su uzeli HDZ kao usputnu stranku koja će ih povući prema vrhu - kaže Andrija Hebrang.

- Mislim da je HDZ već napravio ono što je trebalo napraviti, a to je da je iskorijenio koruptivne elemente. HDZ je to napravio kritično prema vlastitim članovima, što nismo vidjeli kod ostalih. SDP-a, primjerice.
Karamarko je odradio svoj dio, a unutar stranke nema više apsolutno nikog tko bi trebao biti odstranjen - siguran je potpuno Andrija Hebrang.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/karamarko_nece_imati_posla_hdz_je_apsolutno_cist_od_korupcije/372863.html

Nema raskola, sve funkcionira ko vurica, a i veš im je opran u venišu.
Polančec nije ništa napravio za stranku i odabrao si je "HDZ kao usputnu stranku koja će ih povući prema vrhu" ????
Ma divota za čitati. Tko je tu glup?
Kalmeta, Šuker, Milinović i ini.... možete mirno spavati ili produljiti GO.
Sad kad vam stigne i Karamarko di ćeš većeg veselja.

Još da im se i vjeruje? Pa kaj ti ljudi stvarno vjeruju to kaj lupetaju?

Živijo HDZ.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty30.08.11 10:28

Hebrang se pokazao kao duhovit čovjek. Svakom svojom izjavom to i potvrđuje.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty30.08.11 13:38

Ante je napisao/la:
Hebrang se pokazao kao duhovit čovjek. Svakom svojom izjavom to i potvrđuje.



On ne laže, samo ponekad ne govori istinu. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty12.09.11 23:15

Dobih na mail, ne znam kamo da smjestim, nije za posebnu temu. Very Happy

Nisam za ovo znala, možda niste niti vi:

Biografija koju je Vladimir Šeks uputio Predsjedništvu SFRJ

PREDSJEDNIŠTVU SOCIJALISTIČKE FEDERATIVNE REPUBLIKE JUGOSLAVIJE

KOMISIJI ZA PREDSTAVKE BEOGRAD

---------------------------------------------------

Obraćavam se u vezi krivičnog postuka koji se vodi protiv mene pred
Okružnim sudom osijek /spis br. K-100/81/, zbog navodno učinjenog djela
neprijateljske propagande...

.... i sada slijedi obrana ....

.. kao student Pravnog fakulteta u zagrebu sam sudjelovao na svaeznim
radnim akcijama na kojima sam vršio odgovorne dužnosti i bio proglašen
udarnikom...

... kao član SKJ na Sveučilištu obavljao dužnost
Predsjednika Saveza studenata Pravnog fakulteta, predsjednika Skupštine
za marsističko-ideološki rad, delegata Sveučilišne skuštine...


... da sam kao stipendist Javnog tužilaštva Hrvatske pri završenom
studiju bio raspoređen na rad u Javno tužilaštvo Vinkovci u kome sam
obavljao dužnosti sekretara sindikalne organizacije pravosudnih
ustanova, tajnika mjesne organizacije SSRNJ-a, člana sekretarijata
mjesne partijske organizacije SKJ, člana komisije za društveni nadzor SO
Vinkovci i tajnika Društva pravnika SO Vinkovci....

... u JNA sam sekretar organizacije SK oklopnih jedinica pr V.Armijskoj oblasti i delegat divizijske konferencije SKJ...

... u Osijeku sam obavljao dužnosti člana sekretarijtaka organizacije
SK pravosudnih ustanova i člana Komisije za društvenu samozaštitu
socijalističkog saveza radnog naroda SO Osijek...

... moja cijela uža i šira obitelj bez iznimke sudjeluje u NOR-u i poslijeratnoj izgradnji zemlje...

... otac kao aktivist radničkog pokreta za cijelo vrijeme rata pod
iznimno teškimk i složenim uvjeima ilegalnog rada po direktivama KPJ
organizira u osijeku tvorničke radnike radi sabotaže i diverzija, radi
na organiziranju JNOF-e, nabavlja i prebacuje razni materijal za NOVJ,
organizira i prebacivanje ugroženih aktivista i drugih u partizane,
organzira punktove za skrivanje ugroženih osoba, čuvanje oružja i hrane i
materijala i sve to prebacuje u NOVJ.

... hapšen i progonjen od okupatora...

... ujak, prvi ratni komandant inžinjerijske brigade III.Armije, poslije rata i danas aktivan društveno-politički radnik...

.... sric, član KPJ od 1929.g. istaknuti sudionik radničkog pokreta u
Beogradu, za vrijeme rata istaknuti partijski radnik u Beogradu, poslije
rata se niz godina nalazi na istaknutim i odgovornim mjestima u
društveno-političkom životu i privrednom životu...

... svi
ostali članovi obitelji aktivno sudjelovali u NOP-u kao partizani ili
ilegalni aktivisti. Mnogi stradali od okupatora neki u koncentracijskim
logorima.

Odvjetnik Vladimir Šeks, Osijek, Vijenac VI. Udarnog Slavonskog korpusa br.1

(054) 25-185 dana 28.12.1981.




Je li se netko sada zapitao a tko je to bio "Sova"!?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty13.09.11 10:09

Davno još sam napisao da su u HDZ-u sve komunjare koje su radile s parama a u SDP-u ideolozi.

Tako da s aspekta "komunjara" nema nikakve razlike između HDZ-a i SDP-a. Iako ovi prvi to ne žele nikako priznati i napadaju ove druge stalno kako su komunjaare i kako postoji opasnost da se Hrvatska zacrveni.



Iako je s njima Hrvatska, ne crvena nego već jako modra.Cool
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty13.09.11 20:37

@ plemenita milejdi, Haloooo!!!!



Pa zar ste Vaša uzoritosti dosad živjeli u vakumu liberalizma POT-a i nijeste koji put prolistali koji tisak ili pročitali kakvu knjižicu?

Zar ne znate da je Vaš predsjenik bio partizan, komunista, predsednik FK Partizan, nekršten i neoženjen Hrvat? Zar Vam je nepoznanica da je bivši ministar obrane iz komunističke obitelji, brat mu bio partijac? Zar vam je nepoznanica da je i sadašnji šerif u Saboru bivši aktivni komunista iz doline mandarina? Zar nemate pojma đe je počasni građanin pekao zanat računovodstva i financija? Zar nemate spoznaje čiji otac je dobio stan od prošlog krvničkog sistema komunista?

Nemojte se dati navući od strane unutarnjih i vanjskih neprijatelja Lijepe Njihove jer Partija se svakodnevno bori protiv takvih.

Vladimir šeks nikada nije bio izdajica doma svog, uvijek je javno proklamirao neosvisnost i samostalnost, bezpogovorno se žrtvovao zajedno sa Glavašem i na prvim linijama obrane krvario i odbijao neprijateljske napade. Po Bosni je aktivno djelovao kako bi zaštitio rvatski živalj i ranjen je najmanje 15 puta u predjelu prsa rvatskih. Nemojte takve junake prozivati već one koji su se vodili rovovske bitke po birtijama ( Kaj, Barba...) ili u crnom lugu Turopoljskom blizu KPD Turopolje obijali atomske napade četničke pješadije koja je navirala iz Vukovine. Sjetite se tih junaka, tih careva obrane domovine!!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty14.09.11 13:34

mariofil68 je napisao/la:
@ plemenita milejdi, Haloooo!!!!
Pa zar ste Vaša uzoritosti dosad živjeli u vakumu liberalizma POT-a i nijeste koji put prolistali koji tisak ili pročitali kakvu knjižicu??

Moja uzoritost je u to vrijeme bila mladenačkog raspoloženja i nije mi padalo na pamet voditi evidenciju u exelu (ili toga tada nije bilo) tko je čiji sin, muž, čiji djed je bio negdje?

A u to vrijeme jedine novine koje sam listala zvale su se Danas.


mariofil68 je napisao/la:

Zar ne znate da je Vaš predsjenik bio partizan, komunista, predsednik FK Partizan, nekršten i neoženjen Hrvat?

Nemojte mi inputirati (stalno to činite) da je on bio MOJ jer nije. Nikada za tog čovjeka nisam glasala, kako ne za njega, tako niti za njegove poslušnike sve do današnjih dana.

Budete li to činili i nakon ove "molbe" smatrat ću da me provocirate da ne velim vrijeđate.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty14.09.11 14:02

plemenitašica je napisao/la:
mariofil68 je napisao/la:
@ plemenita milejdi, Haloooo!!!!
Pa zar ste Vaša uzoritosti dosad živjeli u vakumu liberalizma POT-a i nijeste koji put prolistali koji tisak ili pročitali kakvu knjižicu??

Moja uzoritost je u to vrijeme bila mladenačkog raspoloženja i nije mi padalo na pamet voditi evidenciju u exelu (ili toga tada nije bilo) tko je čiji sin, muž, čiji djed je bio negdje?

A u to vrijeme jedine novine koje sam listala zvale su se Danas.


mariofil68 je napisao/la:

Zar ne znate da je Vaš predsjenik bio partizan, komunista, predsednik FK Partizan, nekršten i neoženjen Hrvat?

Nemojte mi inputirati (stalno to činite) da je on bio MOJ jer nije. Nikada za tog čovjeka nisam glasala, kako ne za njega, tako niti za njegove poslušnike sve do današnjih dana.

Budete li to činili i nakon ove "molbe" smatrat ću da me provocirate da ne velim vrijeđate.



@plemenita

Uzoritosti, ispriku Vam šaljem ukoliko ste se našli prozvani. Nikad više Franju u bilo kojem kontekstu razmjene misli sa Vama koristiti neću. Resetam ga iz upotrebe zauvijek. O pokojniku sve najbolje. Samo napominjem da je to bio moj prvi predsjednik jer sam ga birao na prvim izborima ali to je danas nebitno. Bilo je i onih koji su Jadru birali pa eto, nisu izabrali.

U vremenima Vašeg odrastanja i formiranja bilo je i drugih novinskih uradaka u kojim ste mogli otkriti razne podatke koji bi Vam omogućili jasnije sagledavanje slike na političkoj tržnici domovine naše. Izlazio je i nekakav Feral, Nacional, a još uvijek izlaze i razni Globusi, Slobodne Dalmacije itd. Bilo je i nekijeh emisija kao što su Latinice itd.itd. U međuvremenu su bili izbori i nacionalni, i lokalni, i predsjednički. Više njih. Ali Vladimir i dalje živi i aktivno se bavi sa svjetlom na kraju tunela. Kao i Radimir, kao i Milanović, kao i Vesna 1 ili 2, kao i Ante 1 ili 2 ili 3, kao i ostali. Svi su oni dugogoreči štapini koji još uvijek prodaju maglu i govore o nekim teorijama uspjeha ako im i dalje omogucimo da i dalje govore kao vlast ili oporba. Nije bitno. Bitno da je sitno.

A sigurno, sigurno ce biti isto nakon ovih izbora, bez obzira koja kombinacija izbori mogučnost lajanja na mjesec.

Živi bili pa vidjeli.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty14.09.11 15:06

Kakav raskolu u HDZ - pa tu sve zrači dogovorom:

tekst jedan:



"Ono što je Luka Bebić izgovorio novinarima o tome da su svi znali za crne fondove samo je mali dio onoga što je izgovorio vodstvu stranke. Zidovi su se na Trgu žrtava fašizma tresli kad je vikao: 'Svi smo sve znali, a sada želite utopiti moju kćer'", doznaje Večernji list od osobe bliske premijerki.

"Bivši je to doveo do savršenstva, a Jadranka Kosor nema ni talenta ni smisla za takve stvari. Zbog toga je cijeli taj sustav crkao", navodno je vikao Bebić.

U HDZ-u su, piše Večernji, uvjereni da će izgubiti izbore, a navodno se spekulira da bi nakon toga stranku mogao preuzeti Tomislav Karamarko. No, takve informacije treba uzeti s dozom rezerve, jer navodno i Šeks planira upregnuti nekog mlađeg člana HDZ-a na čelo stranke kako bi mogao vrlo lako 'surađivati' s njim.


http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/09/14/0029006.html?pos=n0




tekst dva:



''Jasno je da se Karamarko vratio kako bi pomogao Kosor smanjiti štetu nastalu nakon otkrivanja crnih fondova, te je taj čin ujedno politizacija represivnog aparata Hrvatske. Karamarko nas je sve lagao, jer je ranije tvrdio kako je njegov cilj potpuna depolitizacija policije, a povratkom u HDZ dokazao je upravo suprotno'', rekao je za Danas.hr Jovanović.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/09/13/0967006.html



I što sad?

Evo Ante Tomić zna:



Znate li zašto postoji HDZ?

HDZ postoji da bi i glupi imali za koga glasati.

Centar za socijalni rad morao bi imenovati skrbnika onima koji još uvijek vjeruju u hrpu patetičnoga domoljubnog sranja kojim je HDZ maskirao svoj stvarni interes


http://www.jutarnji.hr/ante-tomic--znate-li-zasto-postoji-hdz--hdz-postoji-da-bi-i-glupi-imali-za-koga-glasati/973795/
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty14.09.11 16:43

"Cilj nakon izbornog poraza HDZ-a zapravo je preuzimanje HDZ-a od strane Tomislava Karamarka", izjavio je Kajin.

"Sve je dovedeno do kraja jer je i najneovisniji ministar u vladi, kojeg je doveo Ivo (Sanader), postao zavisan", ustvrdio je.

Komentirajući navodno financiranje HDZ-ovih predizbornih kampanja iz crnog fonda, kazao je kako bi u "normalnim zemljama premijerka objavila raspisivanje izbora i raspuštanje Sabora".

http://www.nacional.hr/clanak/116240/policija-i-dorh-ratuju-a-karamarko-nakon-izbora-preuzima-hdz



Ovu "strategiju" sam čula još proljetos od uvaženog gospodina, stoga ovo za mene nije ništa novo.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty14.09.11 16:47

"Ah, da je neprežaljeni dr. Franjo Tuđman živ, sve bi to bilo nakićeno bubicama i naozvučivano na sve zamislive načine, pa bismo barem deset godina kasnije doznali što se to u kasno [color:57ff=#018d25! important]ljeto 2011. pričalo po sastancima, tko je tu vikao a tko šutio, tko je bio za Karamarkov povratak u stranku a tko protiv, tko je prvi spomenuo da se bivšu stranačku blagajnicu Branku Pavošević izbaci i iz stranke i s radnog mjesta na kojemu je godinama tako vjerno i usrdno služila svima i svakakvima, te tko je eventualno bio protiv te ideje, i s kojim argumentima.

Čuda bi ta muha mogla ispričati ali, eto, čovjek snuje a HDZ određuje... Sad nam, nakon "otkrića" ovih crnih fondova i zapanjujuće zaprepaštenosti njihovih korisnika, valja očekivati .....

Kaže jedan moj neku večer: "Ljudi, a da je to sve lipo posmicat, a?". Gledali smo ga u nevjerici nekoliko sekundi, jer izgledao je previše ozbiljno dok je to izgovarao, sve dok netko nije rekao: "Nemoj, pa lipše će ih bit gledat kako trunu sami od sebe".

http://www.nacional.hr/clanak/116272/svecano-stavljanje-lavine-u-pogon



Sve ove kolumne u zadnja dva dana su im zanimljive i nasmijavaju me.


ŽIVIJO hadeze i svi hadezejci zajedno.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty15.09.11 16:37

Nema raskola - samo mala "panikica" - jer se nemreju dogovoriti o ostatku kaj treba "pohapati, hamzigadrp" i količini - koliko kome, a nemreju se niti složiti koga budu slijedećeg "žrtvovali" za haps ak se bu moralo.

Ali sada je opet došel - vrnul se
"onaj koji će sve to smiriti i posložiti v red" (uf, bude i mene KaraMarko "karal", hihihihiiii) - nemaju više straha, panike niti bu raskola ... guske su im i dalje u magli, P-Raskol u HDZ-u - Page 7 70445 a stoka sitnog zuba još uvijek "preživa" P-Raskol u HDZ-u - Page 7 70445 - pa nema frks Basketball
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty15.09.11 18:08

Samo je panika oko toga who is next ;-)
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty15.09.11 21:33

Ante je napisao/la:
Samo je panika oko toga who is next ;-)

.... hihihihihiiiii ... Laughing HOĆEMO IH U HAPS, HOĆEMO IH U HAPS .... bounce gdje im je i mjesto - nema razlike - svi u kolonu jedan za drugim .... hihihihihiiiiii Arrow
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty19.09.11 17:13

Osvrnuo se i na subotnji sabor HDZ-a koji je protekao uz slogan 'Čuvajmo Hrvatsku'. Od koga, pita se Kajin.

'Od HDZ-a koji je urušio Hrvatsku. Oni to najbolje znaju. Međutim, oni viču 'Mi smo stvorili Hrvatsku'. Krivo. Hrvatsku su stvorili građani Hrvatske,



http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/149230/U-HDZ-u-se-vodi-bratoubilacki-rat-za-vlast-i-opstanak.html



Od koga - pitam se i ja. U biti znam. Čuvajmo Hrvatsku od ZNA SE ljigavaca, gadova, zadojenih poslušnika i onih koje su kupili MOJIM novcem. Stoka sitnog zuba su HDZove nakaze.
[Vrh] Go down
Sponsored content





P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
P-Raskol u HDZ-u
[Vrh] 
Stranica 7 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: