Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P-Raskol u HDZ-u

Go down 
+8
Goran
Ante
Neo
Rožica-ljutibijes
Saša
Mišel
plemenitašica
JOSIPJOŽA
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty03.10.10 13:35

Vratia se bar(a)ba iz Amerike. Laughing
Bit će veselo ovih dana u HDZ-u. Basketball bounce

http://www.jutarnji.hr/fotogalerije/892064
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty03.10.10 22:57

Eh ti novinari, uvijek se pojave tam gdje "ne treba", pak su opet sad krivi. Laughing
Što se iza brda valja? Ostaje nam da se strpimo i pričekamo. Dobro ne, mislim.


http://www.jutarnji.hr/i-suker-u-zracnoj-luci--ja-sam-tu-slucajno-/892125/

Na Plesu se jučer oko 11.10 sati pojavio ministar financija Ivan Šuker. Na pitanje je li došao dočekati bivšeg šefa, dignuo je ruke u zrak. - Nemam veze s tim. Došao sam po sina koji se vraća iz Londona. Otkud vam to da Sanader dolazi? Valjda bi mi poslao poruku - čudio se sportski odjeven Šuker. Nakon par minuta napustio je zračnu luku. Bez sina, tipkajući SMS-ove.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty03.10.10 23:19

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Eh ti novinari, uvijek se pojave tam gdje "ne treba", pak su opet sad krivi.
Ovaj novinar-fotograf koji je sinoć uslikao Šukera na aerodromu, potpisan je i ispod slika drIve danas na aerodromu. Kaj je spaval na klupici u parku?
JOSIPJOŽA je napisao/la:

......... Nakon par minuta napustio je zračnu luku. Bez sina, tipkajući SMS-ove.
Da ih nema trebalo bi ih izmisliti. bounce Bljak.
Nego - Jadranka - Šuker se dopisuje sa izbačenim bivšim članom HDZ. Kaj se i to tolerira?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty03.10.10 23:48

Ma, maaa koji je to debelokožac, ovaj Smrad-pobjegulja. Ha, vratio se "obraniti očevinu" - vilu, počistiti i uništiti eventualno postojeće "dokaze" iz privatne kolekcije. Grrrrrrr.... monkey What a Face

A ovaj...hm, kapitalac, pa šta misli da mu netko bude povjerovao kad "prodaje rog pod svijeću" - malo sutra.

Op, žica, žica, drma mu se - s t o l i c a! Makar želim vjerovati u to iako onda smo još jadniji mi goričani i turopoljci. Ali možda bude "kuka i motika" u ruke pa kud puklo da puklo. Puno i preveć je toga svega smrada - ne može se više normalno disati.

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Moorse

pig pig pig tongue
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty05.10.10 11:05

Sanader posvađao HDZ i Jadranku Kosor

Povratak Ive Sanadera izazvao je svađe i sukobe u HDZ-u i vladi Jadranke Kosor. Sinoć je u Banskim dvorima, doznaje Nacional, održan dramatičan neformalni sastanak užeg kabineta Vlade koji je u jednom trenutku bio i prekinut. Glavna tema hitno sazvanog sastanka bio je povratak bivšeg hrvatskog premijera Ive Sanadera u Hrvatsku, a cijeli skup prošao je u mučnoj i svađalačkoj atmosferi, piše Nacional.

Prema pisanju tjednik Nacional, žustru raspravu potakla je hrvatska premijerka i predsjednica HDZ-a Jadranka Kosor koja je okupljenima iznijela svoja saznanja da neki od članova predsjedništva vladajuće stranke i dalje održavaju kontakte s bivšim premijerom Ivom Sanaderom

Naglasak je bio na slučaju Ivana Šukera, kojeg su fotoreporteri domaćih medija snimili u zagrebačkoj zračnoj luci u vrijeme kad se očekivalo slijetanje zrakoplova iz Frankfurta, kojim su se Ivo i Mirjana Sanader vraćali u Hrvatsku.

Ali Šuker nije jedini kojega se propitivalo zbog odnosa sa Sanaderom, doznaje Nacional i upozorava da premijerka Kosor nema povjerenja u neke ministre i HDZ-ovce zbog njihovog odnosa s bivšim šefom.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/89711/Sanader-posvadao-HDZ-i-Jadranku-Kosor.html
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty05.10.10 12:47

Ante je napisao/la:
........

Naglasak je bio na slučaju Ivana Šukera, kojeg su fotoreporteri domaćih medija snimili u zagrebačkoj zračnoj luci u vrijeme kad se očekivalo slijetanje zrakoplova iz Frankfurta, kojim su se Ivo i Mirjana Sanader vraćali u Hrvatsku.

Dobro jel kapitalac bio večer prije ili taj dan na aerodromu?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty05.10.10 12:52

Bio jer u vrijeme kada je Sanader sletio.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty05.10.10 13:19

Ante je napisao/la:
Bio jer u vrijeme kada je Sanader sletio.
Pih.... bila sam i ja u nedjelju prije podne, kaj to znači da sam i ja kompromitirana? silent
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty05.10.10 13:28

Niste valjda Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty05.10.10 15:32

Ante je napisao/la:
Sanader posvađao HDZ i Jadranku Kosor

Povratak Ive Sanadera izazvao je svađe i sukobe u HDZ-u i vladi Jadranke Kosor. Sinoć je u Banskim dvorima, doznaje Nacional, održan dramatičan neformalni sastanak užeg kabineta Vlade koji je u jednom trenutku bio i prekinut. Glavna tema hitno sazvanog sastanka bio je povratak bivšeg hrvatskog premijera Ive Sanadera u Hrvatsku, a cijeli skup prošao je u mučnoj i svađalačkoj atmosferi, piše Nacional.

Prema pisanju tjednik Nacional, žustru raspravu potakla je hrvatska premijerka i predsjednica HDZ-a Jadranka Kosor koja je okupljenima iznijela svoja saznanja da neki od članova predsjedništva vladajuće stranke i dalje održavaju kontakte s bivšim premijerom Ivom Sanaderom

Naglasak je bio na slučaju Ivana Šukera, kojeg su fotoreporteri domaćih medija snimili u zagrebačkoj zračnoj luci u vrijeme kad se očekivalo slijetanje zrakoplova iz Frankfurta, kojim su se Ivo i Mirjana Sanader vraćali u Hrvatsku.

Ali Šuker nije jedini kojega se propitivalo zbog odnosa sa Sanaderom, doznaje Nacional i upozorava da premijerka Kosor nema povjerenja u neke ministre i HDZ-ovce zbog njihovog odnosa s bivšim šefom.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/89711/Sanader-posvadao-HDZ-i-Jadranku-Kosor.html

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Bio jer u vrijeme kada je Sanader sletio.
Pih.... bila sam i ja u nedjelju prije podne, kaj to znači da sam i ja kompromitirana? silent

Ups.....koliko slučajnosti samo za jedno nedjeljno prijepodne Basketball bounce


Bilo je velike frke u Vladi, Vlada je postala poligon i taoc HDZ-ovih briga. Basketball bounce

http://www.jutarnji.hr/ivo-sanader-i-njegova-vojska--7-zastupnika-koje-kontrolira-bivsi-premijer/892503/

Dodatne napetosti


- Lijepo je biti doma - komentirala je dan ranije šefica Vlade i HDZ-a Jadranka Kosor povratak bivšeg premijera Ive Sanadera u Hrvatsku. Ostali su HDZ-ovci u ponedjeljak manje-više šutjeli o tome. Međutim, Sanaderov povratak, kako doznajemo, unio je u redove vladajuće stranke dodatne napetosti. U HDZ-u se, naime, već neko vrijeme pripremaju za njegovo svjedočenje pred Istražnim saborskim povjerenstvom za Inu.
- Nitko ne zna što će Sanader tamo reći, niti što priprema, zbog čega su neki u stranci nervozni, doznajemo od izvora iz HDZ-a.

Svjedočenje nije jedino


No, Sanaderovo svjedočenje nije jedini problem za njegove bivše stranačke kolege. Naime, u HDZ-u se, doznajemo iz vrha stranke, pribojavaju da je Sanader moćniji nego što se to u ovom trenutku čini te da je njegov utjecaj na neke saborske zastupnike još uvijek velik. Izvori iz HDZ-a tvrde da Sanader, zapravo, ne kontrolira samo četiri, kako se nagađalo, nego čak sedam zastupničkih mjesta. U tom slučaju HDZ bi mogao izgubiti većinu. Osim toga, u vrhu HDZ-a strahuju kako je Sanader, osim onih za koje se zna da su mu još uvijek odani, u stalnom
redovitom kontaktu s čak troje članova najužeg vodstva HDZ-a.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty05.10.10 16:27

Ante je napisao/la:
Bio jer u vrijeme kada je Sanader sletio.

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Bio jer u vrijeme kada je Sanader sletio.
Pih.... bila sam i ja u nedjelju prije podne, kaj to znači da sam i ja kompromitirana? silent

I sad se pitate "kaj to znači da sam i ja kompromitirana?"
lol!

Nego što, nego da ste kompromitirani i sad pomalo već sumnjam da ste "ovdje nekakv provokator" Very Happy cheers , sumnjivi ste mi, vrlo sumnjivi.

Za Kapitalca smo čuli obrazloženje (naravno, ako je netko budala pa mu vjeruje) da je došao vidjeti hoće li mu sin sletjeti, a prosim da raščistimo - što ste i koga ste Vi u to vrijeme tamo čekali na slijetanju, ha? jocolor

Uh, odoh of topic da bih se našalila, sorry. cheers scratch
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty05.10.10 16:35

http://www.jutarnji.hr/ivo-sanader-i-njegova-vojska--7-zastupnika-koje-kontrolira-bivsi-premijer/892503/

Citat :

No, Sanaderovo svjedočenje nije jedini problem za njegove bivše stranačke kolege. Naime, u HDZ-u se, doznajemo iz vrha stranke, pribojavaju da je Sanader moćniji nego što se to u ovom trenutku čini te da je njegov utjecaj na neke saborske zastupnike još uvijek velik. Izvori iz HDZ-a tvrde da Sanader, zapravo, ne kontrolira samo četiri, kako se nagađalo, nego čak sedam zastupničkih mjesta. U tom slučaju HDZ bi mogao izgubiti većinu. Osim toga, u vrhu HDZ-a strahuju kako je Sanader, osim onih za koje se zna da su mu još uvijek odani, u stalnom
redovitom kontaktu s čak troje članova najužeg vodstva HDZ-a.

Nego, nego, imaju oni "muku ježevu sada". I još i oni Zna se-glistavi na čelu s njom Jacom, a bome i mi jadnici hrvatski, budemo dosta toga vidjeli i doživjeli s njim - DrIvom-pobjeguljom. Naime, mislim da on i nije baš tip za kojeg se može raći "bio, pa otišao i gotovo"...hm...branit će on "osinje gnijezdo", a izgleda da ima i s kime. Sad, mislim, da predstoji prava predstava unutar HDZ-ja zločinačke Basketball bounce

[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty05.10.10 18:15

Žestoka svađa na sastanku Vlade: Kosor optužila ministre da kontaktiraju sa Sanaderom

Ako je istina da je Šuker i dalje u kontaktu sa Sanaderom, on očito nije jedini visokopozicionirani hadezeovac koji i dalje komunicira s bivšim predsjednikom stranke koji je u međuvremenu izbačen iz nje......

http://www.nacional.hr/clanak/92729/zestoka-svada-na-sastanku-vlade-kosor-optuzila-suradnike-da-kontaktiraju-sa-sanaderom
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty05.10.10 22:52

Ima Šuki dosta veliku guzu da more bez problema sjediti na dvije fotelje. Kaj ste zaboravili da je on jedini pašaličevac kaj ne samo da je preživio nego i dobio mjesto ministra financija, a bio je tek 5. na listi Exclamation
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty05.10.10 23:52

Neo je napisao/la:
Ima Šuki dosta veliku guzu da more bez problema sjediti na dvije fotelje. Kaj ste zaboravili da je on jedini pašaličevac kaj ne samo da je preživio nego i dobio mjesto ministra financija, a bio je tek 5. na listi Exclamation

Opet je Neo, na žalost, u pravu.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty06.10.10 9:16

Ante je napisao/la:
Neo je napisao/la:
Ima Šuki dosta veliku guzu da more bez problema sjediti na dvije fotelje. Kaj ste zaboravili da je on jedini pašaličevac kaj ne samo da je preživio nego i dobio mjesto ministra financija, a bio je tek 5. na listi Exclamation

Opet je Neo, na žalost, u pravu.

Ničija nije vječno sjala, pa nadam se da neće ni Šukerova, bez obzira na širinu njegove guzi*ce.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty06.10.10 15:01

Ante je napisao/la:
Neo je napisao/la:
Ima Šuki dosta veliku guzu da more bez problema sjediti na dvije fotelje. Kaj ste zaboravili da je on jedini pašaličevac kaj ne samo da je preživio nego i dobio mjesto ministra financija, a bio je tek 5. na listi Exclamation

Opet je Neo, na žalost, u pravu.

Moja baka je znala reći: svak rit dojde na šakret.
Tak bu i njegova i od ovih nama znanih u našem kraju. Nije im taj dan daleko.
Klanjali se budu i lizali cestu po kojoj će neki drugi prolaziti. (uostalom mislim da se na to i pripremaju)
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty14.10.10 12:19

POVRATAK U SABOR
'Sanader počeo ultimate fight s HDZ-om'


Predsjednik Hrvatskog sabora Luka Bebić zaprimio je pisani zahtjev Ive Sanadera za aktiviranje zastupničkog mandata u Hrvatskom saboru sa 13. listopadom 2010. godine, priopćeno je iz Hrvatskog sabora

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/91124/Sanader-poceo-ultimate-fight-s-HDZ-om.html

http://www.index.hr/vijesti/clanak/je-li-to-kraj-jadranke-kosor-ivo-sanader-za-osam-dana-sjeda-u-saborske-klupe/517783.aspx

[Vrh] Go down
Goran
Admin
Admin
Goran


Broj postova : 130

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty14.10.10 12:25

[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty14.10.10 12:32

Imunitet nije bitan, on se skine u roku dva dana.

Povratak u Sabor ga neće spasiti od progona, ali može srušiti Jadranku Kosor ili pod broj dva pritisak na nju da stane sa svim istražnim radnjama.

Kak kažu slepci, bum vidli.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty14.10.10 12:36

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
http://www.jutarnji.hr/ivo-sanader-i-njegova-vojska--7-zastupnika-koje-kontrolira-bivsi-premijer/892503/

Citat :

No, Sanaderovo svjedočenje nije jedini problem za njegove bivše stranačke kolege. Naime, u HDZ-u se, doznajemo iz vrha stranke, pribojavaju da je Sanader moćniji nego što se to u ovom trenutku čini te da je njegov utjecaj na neke saborske zastupnike još uvijek velik. Izvori iz HDZ-a tvrde da Sanader, zapravo, ne kontrolira samo četiri, kako se nagađalo, nego čak sedam zastupničkih mjesta. U tom slučaju HDZ bi mogao izgubiti većinu. Osim toga, u vrhu HDZ-a strahuju kako je Sanader, osim onih za koje se zna da su mu još uvijek odani, u stalnom
redovitom kontaktu s čak troje članova najužeg vodstva HDZ-a.

[b]Nego, nego, imaju oni "muku ježevu sada". I još i oni Zna se-glistavi na čelu s njom Jacom, a bome i mi jadnici hrvatski, budemo dosta toga vidjeli i doživjeli s njim - DrIvom-pobjeguljom. Naime, mislim da on i nije baš tip za kojeg se može raći "bio, pa otišao i gotovo"...hm...branit će on "osinje gnijezdo", a izgleda da ima i s kime. Sad, mislim, da predstoji prava predstava unutar HDZ-ja zločinačke[/b] Basketball bounce


Ante je napisao/la:
POVRATAK U SABOR
'Sanader počeo ultimate fight s HDZ-om'


Predsjednik Hrvatskog sabora Luka Bebić zaprimio je pisani zahtjev Ive Sanadera za aktiviranje zastupničkog mandata u Hrvatskom saboru sa 13. listopadom 2010. godine, priopćeno je iz Hrvatskog sabora

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/91124/Sanader-poceo-ultimate-fight-s-HDZ-om.html

http://www.index.hr/vijesti/clanak/je-li-to-kraj-jadranke-kosor-ivo-sanader-za-osam-dana-sjeda-u-saborske-klupe/517783.aspx


Rekla sam ja, rekla, već davno! goriii Ajoj, jao nama! nnnn povrac
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty14.10.10 13:33

Ante je napisao/la:
Imunitet nije bitan, on se skine u roku dva dana.

Povratak u Sabor ga neće spasiti od progona, ali može srušiti Jadranku Kosor ili pod broj dva pritisak na nju da stane sa svim istražnim radnjama.

"Od vlasti koja je korumpirana i nesposobna, nastalo je još nešto gore, a to je laž. To zaista nije normalno, oni se još hvale da su lagali. Svaki čovjek griješi, ali lagati i još se time hvaliti, to je dno. ........
"Mi se moramo obračunati s ovom lažljivom vlašću, laž je majka svih zala. Ne možete na laži ništa graditi, samo još veće zlo može nastati. Ovo treba što prije riješiti, ne može se nacija s njima baviti", zaključila je Antičević Marinović.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/reakcije/517792.aspx

Pa kaj čekate? Nacija se i bavi njima već mjesecima. I s ovim koji ima pravo na mjesto u Saboru? A tko njega mijenja, tj tko će otići kad on dobije mjesto?



Isto tako ne treba zaboravit i "manevar" Mladena Barišića koji se nalazi u pritvoru, a koji je zatražio da mu se aktivira, a odmah potom stavi u mirovanje njegov zastupnički mandat.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/rusenje-kosor-u-saboru-sanader-budi-sest-spavaca/517791.aspx

Zna li mi netko objasniti kako se aktivira pa zamrze s kojim razlogom? I do kad imaš mogućnost aktivirati, pa do kad zamrznuti pa opet nekaj... ništa ne razumijem?
I zar nema neke zabrane ako si u zatovru, ako su te izbacili iz stranke u kojoj si dobio mandat?



"Ovo je logičan potez kada ste pod kaznenom istragom, onda kroz političku arenu želite zaštititi vlastitu kožu. Zastupničkim imunitetom ova bi se istraga barem usporila", komentirao je za Index politički analitičar Davor Gjenero ....te objašnjava kako Sanaderu odgovara što brži pad Kosoričine vlade kojim bi bile zaustavljene istrage protiv njega.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/reakcije/517792.aspx

Zašto? Pa ne provodi istrage Jadranka osobno? Zar misli da bi on mogao ponovno doći na vlast? Ili misli da će buduća vlast prestati sa progonoma?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty14.10.10 13:41

Rožica-ljutibijes je napisao/la:

Rekla sam ja, rekla, već davno! P-Raskol u HDZ-u - Page 2 694810 Ajoj, jao nama! P-Raskol u HDZ-u - Page 2 922828 P-Raskol u HDZ-u - Page 2 550616

Zašto? Pa koji su on i ona i oni faktor?
To je njihov rat, već imaju dovoljno ranjenih, ali izgleda da idu do istrebljenja.
Samo neka se istrijebe do zadnjega. P-Raskol u HDZ-u - Page 2 570667 P-Raskol u HDZ-u - Page 2 694809 P-Raskol u HDZ-u - Page 2 708975

OPOZICIJA bi trebala konačno djelovati. A mi smo promatrači. P-Raskol u HDZ-u - Page 2 292822
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty14.10.10 14:17

plemenitašica je napisao/la:


Zašto? Pa koji su on i ona i oni faktor?
To je njihov rat, već imaju dovoljno ranjenih, ali izgleda da idu do istrebljenja.
Samo neka se istrijebe do zadnjega. P-Raskol u HDZ-u - Page 2 570667 P-Raskol u HDZ-u - Page 2 694809 P-Raskol u HDZ-u - Page 2 708975

OPOZICIJA bi trebala konačno djelovati. A mi smo promatrači. P-Raskol u HDZ-u - Page 2 292822

Sva Vaša razmišljanja potpisujem, posebno u onom dijelu: "Samo neka se istrijebe do zadnjega." bash gun

Ali kaj se nas tiče - oni jesu faktor do sada bili (i vidite gdje jesmo) m1 , a dok se oni međusobno "fajtaju" tko plaća i kome je najteže i najgore - nama m12 "stoci sitnog zuba - a mi smo promatrači" trac , zar ne? Nemamo Matiju!!!

Zašto to mislim? Pa zato što to bude potrajalo, neće to ići baš GLAT među njima, trajati će to, a ovaj narod vremena više nema umoraaan umoraaan umoraaan (uh, kako ovi smajlići više kažu od riječi cheers )
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty14.10.10 21:10

Došao je istinski partybreaker. Sanader nije bez veze aktivirao svoj saborski mandat sada bu se on i Jaca malo

P-Raskol u HDZ-u - Page 2 28382 a možda P-Raskol u HDZ-u - Page 2 84372 ili P-Raskol u HDZ-u - Page 2 570667 možda bu Jaca kao prava domaćica P-Raskol u HDZ-u - Page 2 55113 ipak je moje mišljenje da je to P-Raskol u HDZ-u - Page 2 694809
[Vrh] Go down
Sponsored content





P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P-Raskol u HDZ-u   P-Raskol u HDZ-u - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
P-Raskol u HDZ-u
[Vrh] 
Stranica 2 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: