Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr

Go down 
+3
Rožica-ljutibijes
plemenitašica
JOSIPJOŽA
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty24.10.10 20:13

Ipak su uspjeli zauzeti sve medije i sada puštaju informacije samo ne koje im odgovaraju. portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 83579
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty24.10.10 23:11

Neo je napisao/la:
Ipak su uspjeli zauzeti sve medije i sada puštaju informacije samo ne koje im odgovaraju. portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 83579

Hihihihihiiiiii, pa ne baš sve Exclamation Exclamation Exclamation . Misle ljudi slobodnomisleći, pišu, pišu svugdje gdje mogu pa i ovdje, a ima portala i blogova "to much". Pokušavaju oni zatrti slobodu misli, riječi i slova, ali ne ide to baš tako olako, a to što su zauzeli je njihov "biznis" - čini mi se ipak na kratke staze.

Pa ni veliki mediji više ne mogu biti obuzdani kako su bili. Polako dolazi kraj cenzurama i autocenzurama. clap clap clap ciao
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty25.10.10 9:56

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
a ima portala i blogova "to much"

Da previše ih ima pa se sve razvodni, a opet one najjače drži HDZ portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 922828
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty24.11.10 20:37

Danas na gradskom portalu vidim prvu stranicu, ali gdje god sam kliknula "opširnije" otvorio se prazan papir.
Je li vama u redu?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty24.11.10 20:44

plemenitašica je napisao/la:
Danas na gradskom portalu vidim prvu stranicu, ali gdje god sam kliknula "opširnije" otvorio se prazan papir.
Je li vama u redu?

meni je u redu, ja se nisam "zamjerio" Betiki. portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 67749
Lijepa Vam je nova slika, jako mi se sviđa, posebno da ste je Vi stavili. portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 375790
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty24.11.10 23:21

JOSIPJOŽA je napisao/la:
........
meni je u redu, ja se nisam "zamjerio" Betiki. portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 67749

Pih, kao da imate kaj od toga. Razz
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty25.11.10 0:22

A otkada je Betka relevantna i išta znači????

Ako netko nema ništa drugo osim laži i zločestoće, to se prije ili kasnije vrati. Na ovaj ili onaj način.

Njoj se jednom već vratilo putem sms-a od mog imenjaka ako se ne varam Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty25.11.10 0:28

Ante je napisao/la:
A otkada je Betka relevantna i išta znači????
Točno, ne da ne znači, nego je bez značaja.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty25.11.10 2:04

Sjećam je se kada je vodila onu emisiju.

Moram priznati da me nije impresionrala.

Slaba dikcija, loš izgovor, siromašan vokabular, loša rečenična konstrukcija, korištenje poštapalica....

Baš sam se čudio da nemaju kvalitetniju osobu,
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty25.11.10 10:13

Ante je napisao/la:

Baš sam se čudio da nemaju kvalitetniju osobu,

Ante, pa nemojte tako, možda Betika ima svoje kvalitete koje Vi i ja nismo imali prilike upoznati. portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 920306
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty25.11.10 10:32

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:

Baš sam se čudio da nemaju kvalitetniju osobu,

Ante, pa nemojte tako, možda Betika ima svoje kvalitete ......
Pa naravno da ima. Svaki čovjek ima neke kvalitete i s njima se koristi.
No, to ne znači da bezuvjetno može biti kuharica ako nema afiniteta i ne razumije npr. dodavanje začina što ne znači da ne bu skuhala ručak, ne može biti TV voditeljica ako ne zna koristiti hrvatski jezik u punom smislu te riječi ali može biti spiker/čitač vijesti, ne može biti glasnogovornica ali može biti govornica, ne može objektivno izvještavati kad se druži samo sa ZNA SE MI-glistama itd.

Isto kao što možeš biti član DC a živjeti u gradskom stanu iako tvoje "kvalitete" nadilaze kvadraturu, kao i primanja da bi pripadao u kategoriju ljudi kojima je stan neophodan. Ili možeš biti predsjdnica GV i biti dužna do grla. Ne znam, priča se po gradu, moje pisanje je irelevantno jer se ne družim s tim gospođama. Pih.....

Ili postaneš gradski vijećnik pa ne zineš niti na jednoj sjednici jer ne znaš sročiti proširenu rečenicu, a kam tek 3 odjednom. (jocker pomoć - dva korak natrag, pola naprijed)
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty25.11.10 10:48

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:

Baš sam se čudio da nemaju kvalitetniju osobu,

Ante, pa nemojte tako, možda Betika ima svoje kvalitete ......
Pa naravno da ima. Svaki čovjek ima neke kvalitete i s njima se koristi.

Isto kao što možeš biti član DC a živjeti u gradskom stanu iako tvoje "kvalitete" nadilaze kvadraturu, kao i primanja da bi pripadao u kategoriju ljudi kojima je stan neophodan. Ili možeš biti predsjdnica GV i biti dužna do grla. Ne znam, priča se po gradu, moje pisanje je irelevantno jer se ne družim s tim gospođama. Pih.....

Ili postaneš gradski vijećnik pa ne zineš niti na jednoj sjednici jer ne znaš sročiti proširenu rečenicu, a kam tek 3 odjednom. (jocker pomoć - dva korak natrag, pola naprijed)

Kada ste već kod toga priča se po gradu, priča se po gradu kako će, kad već spominjete DC, kako će Zoran Žic po nalogu VŠO preuzeti DC, gospodin Kunić ima da prihvati i šuti po cijenu očuvanja svog radnog mesta pročelnika u gradskoj Upravi i da je navodno dobio ultimatum ili da to prihvati ili ide ća s mjesta pročelnika.
Hm....možda ne bi bilo loše da otvorimo i posebnu temu o DC? zašto ne bi imali za svaku političku stranku po jednu zasebnu temu? Predlažem pa ako hoće administrator ili mod otvoriti temu ak ne otvoriti ću je ja.
Da možemo sve vezano za DC pisati u jednoj temi a ne razvlačiti svud po svim temama. Basketball
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty25.11.10 15:02

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Hm....možda ne bi bilo loše da otvorimo i posebnu temu o DC? zašto ne bi imali za svaku političku stranku po jednu zasebnu temu? Predlažem pa ako hoće administrator ili mod otvoriti temu ak ne otvoriti ću je ja.
Da možemo sve vezano za DC pisati u jednoj temi a ne razvlačiti svud po svim temama. Basketball

Bravo JOSIPJOŽA, odličan prijedlog. Sviđa mi se. Svaka stranka neka dobije svoju temu. Ukoliko pozvani Admin i Mod to ne budu učinili, krenite i otvarajte. Sviđaju mi se uvijek nove i dobre ideje. Basketball
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty01.12.10 19:34

Sličnosti i razlike sa stvarnim likovima?
Ja bi pročitao nešto novo, ne sve do slova prepisano. portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 920306
Šteta kaj i GT nema svoj portal. portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 920306

http://www.gorica.hr/
http://www.cityportal.hr/
http://www.rvg.hr/
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty02.12.10 1:40

To je za utvrđivanje gradiva Very Happy
Ako se ponovi dovoljni broj puta postaje istina.

Uostalom Betika tako zaradi više Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty10.12.10 13:48

Nikakvih vijesti na najboljem portalu o održanoj 13. sjednici Gradskog vijeća Velike Gorice, iako je danas petak a sjednica je održana u srijedu, dakle prije dva dana, što se to ponovno skriva?
Važno je da je objavljeno "istinito" i sramotno priopćenje gradonačelnika Barišića kako koalicija SDP-HNS-HSLS nije podržala prijedlog nagrade "Turopoljsko srce".

Nema više ni službenog glasnika na portalu Grada.
A sad adio, a sad adio i tko zna gde i tko zna kad......dobijemo to na portal?

http://www.gorica.hr/
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty11.12.10 0:43

Čekaj dok Betika nešto izmisli. Nije to lagano Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty15.12.10 11:12

Zašto na portalu Grada nema više izvješća sa sjednica GV i aktualca?


Nema službenog Glasnika Grada, nema akta Gradonačelnika, zadnji 29.10.2010. nije vrag da gradonačelnik ništa ne dela, nema ničega što bi trebalo biti.
Čemu služi službeni portal jednog Grada, u ovom slučaju Velike Gorice? Što se krije i taji od građana Velike Gorice?

http://www.gorica.hr/


Gradsko vijeće



05.11.2010.
Aktualni sat 12. sjednice Gradskog vijeća
03.11.2010.
Odluke 12. sjednice Gradskog vijeća Grada Velike Gorice; rebalans proračuna i polugodišnji izvještaj o izvršenju proračuna
25.10.2010.
Obavijest o održavanju 12. sjednice Gradskog vijeća Grada Velike Gorice
30.09.2010.
Odluke tematske sjednice Gradskog vijeća Grada Velike Gorice o sanaciji poplavljenih područja
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty15.12.10 19:33

JOSIPJOŽA je napisao/la:
nije vrag da gradonačelnik ništa ne dela, nema ničega što bi trebalo biti.

To me ne bi uopće iznenadilo Very Happy
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty15.12.10 19:55

Ante je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
nije vrag da gradonačelnik ništa ne dela, nema ničega što bi trebalo biti.
To me ne bi uopće iznenadilo Very Happy

Niti mene ne bi iznenadilo. Sada su pogubljeni, levitirajući zbog neizvjesnosti, a svi skupa "pod štresom" portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 375790 ....hehehe
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty19.12.10 13:57

Dragi moji ako niste primjetili na gradskom portalu imamo novi blok informacija "Iz medija" gdje se promoviraju mediji zna se grupacije, otišlo se toliko daleko da se gradski portal zloupotrebljava za daljnju promociju tih medija, što je u sukobu interesa gradske uprave koja zloupotrebljava gradski portal koji je portal svih građana Velike Gorice a ne samo ZNA SE grupacije.

Očito da ni svi ti mediji nisu dovoljni da plasiraju svoje laži, nerad i nesposobnost te zlorabe i gradski portal.
Do kuda seže to njihovo licemjerstvo i bezobrazluk?

Apropo pogledajte samo kada je zadnji put postavljeno pitanje gradskoj Upravi od strane građana?

Sramota, jad i bijeda ove vlasti čime se sve služi kako bi zamaglila oči građanima, na sreću ni to sve im ne pali jer i ovaj postupak samo potvrđuje da im čak ni svi ti mediji nisu dovoljni za prodavanje magle.


http://www.gorica.hr/

Iz medija



18.12.2010.
Gorica u bijelom
TV Gorica
18.12.2010.
Piloti s nogama na zemlji
VG Danas
17.12.2010.
Dan turističke zajednice Velike Gorice
CityPortal
16.12.2010.
Vrata lukavečkog čreta
VG Danas
15.12.2010.
Predstavljena knjiga "Puki nacionale"
RVG
10.12.2010.
Za ceste je Komunalcu isplaćeno 20 milijuna kuna
Večernji list
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty19.12.10 16:21

JOSIPJOŽA je napisao/la:
.........otišlo se toliko daleko da se gradski portal zloupotrebljava za daljnju promociju tih medija, ......

Molim lijepo, nije zloupotreba i sukob interesa. portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 257600

Nisam kliknula na link od portala, čitam vaš c/p i ne vidim link od mojagorica. Kaj bi to značilo da im DC nije baš pri ruci?
Pa na tom portalu ima hrpe informacija o događanjima u gradu.
portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 6614 portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 6614
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty19.12.10 16:49

Sve je to naše Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty14.05.11 11:01

Kaj ozbiljno ili je ovo neki vic?
Kakva je situacija kod Vas, (ne mislim na Vas s balkonima u gradu Laughing ), nego na selu u vrtovima i na usjevima?





http://www.gorica.hr/2011/05/proglasena-elementarna-nepogoda-u-velikoj-gorici-i-opcini-orle/

Proglašena elementarna nepogoda u Velikoj Gorici i Općini Orle


13.05.2011.

Župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić, proglasio je elementarnu nepogodu za područje Grada Velike Gorice i Općine Orle nastalu uslijed niskih jutarnjih temperatura 5., 6. i 7. svibnja 2011. godine koje su prouzročile šteta na poljoprivrednim kulturama.

Nakon Županove Odluke o proglašenju elementarne nepogode, Gradsko/Općinsko i Županijsko povjerenstvo, izvršit će procjenu šteta i u zakonskom roku dostaviti izvještaj Državnom povjerenstvu za procjenu šteta od elementarnih nepogoda
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty28.05.11 23:32

http://www.gorica.hr/

Zašto nema izviješća sa zadnje sjednice GV na gradskom portalu? Mad
[Vrh] Go down
Sponsored content





portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr   portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
portal Grada Velika Gorica - www.gorica.hr
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» DC Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica
» SDP Velika Gorica
» HNS Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Gradonačelnik, Gradsko vijeće-
Forum(o)Bir: