Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica

Go down 
+5
JOSIPJOŽA
Neo
Ante
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty13.01.11 23:58

Lesar: Vlada mora odstupiti zbog sedam velikih i smrtnih grijeha

Oholost, pohlepa, zavist, srdžba, blud, neumjerenost i lijenost sedam je teških, smrtnih grijeha Vlade Jadranke Kosor.
Tvrde to Hrvatski laburisti koji sve nezadovoljne građane koji misle tako pozivaju da potpišu pismo Vladi u kojem zahtijevaju da podnese ostavku.

Akcija će, dodaje, trajati dva tjedna, po potrebi i dulje, a nada se da će se prikupiti barem 400.000 potpisa koliko je primjerice potrebno za održavanje referenduma.

Jasno, ova akcija ne može se usporediti s prikupljanjem potpisa za referendum jer nema tu pravnu i formalnu težinu. No uspiju li laburisti u svom naumu, prikupljeni potpisi bit će jasna poruka aktualnoj vladi i nimalo ugodna u godini u kojoj bi se trebali održati parlamentarni izbori.

Bit će zanimljivo vidjeti i hoće li akciju podržati i neki drugi političari.
– Nikoga nećemo zvati. Tko god hoće i tko je nezadovoljan može potpisati akciju – kaže Lesar.

http://www.vecernji.hr/vijesti/lesar-vlada-mora-odstupiti-zbog-sedam-velikih-smrtnih-grijeha-clanak-238514
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty14.01.11 20:47

plemenitašica je napisao/la:


...koji sve nezadovoljne građane koji misle tako pozivaju da potpišu pismo Vladi u kojem zahtijevaju da podnese ostavku.

Bit će zanimljivo vidjeti i hoće li akciju podržati i neki drugi političari.
– Nikoga nećemo zvati. Tko god hoće i tko je nezadovoljan može potpisati akciju – kaže Lesar.

http://www.vecernji.hr/vijesti/lesar-vlada-mora-odstupiti-zbog-sedam-velikih-smrtnih-grijeha-clanak-238514

E, pa ja budem potpisala (samo Bog daj da budem živa i imala takvu priliku) i to ne samo zbog razloga koje navodi gospodin Lesar:" Vlada mora odstupiti zbog sedam velikih i smrtnih grijeha", nego još i zbog mojih osobnih animozioteta, shvaćanja, promišljanja, opredjeljenja, stava, prema njima ZNA SE bandi lopovskoj jer su previše zla pričinili ovom narodu hrvatskom i prevršili su svaku mjeru trpljenja. Treba njih "pobrisati" da im se ime potpuno zatre. Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 778688
I baš me nije puno briga tko hoće ovu akciju podržati i koji će rezultat biti, učiniti ću to onak "za svoju dušu" - neka i s tim potpisom potvrdim sve što mislim i želim.
Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 375790
I ako i kada bi još bilo koja stranka potaknula ovakvo potpisivanje radi njih, bande lopovske, ja bih i opet svakome potpisala (osim sindikatima). Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty21.01.11 0:23

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:


...koji sve nezadovoljne građane koji misle tako pozivaju da potpišu pismo Vladi u kojem zahtijevaju da podnese ostavku.

Bit će zanimljivo vidjeti i hoće li akciju podržati i neki drugi političari.
– Nikoga nećemo zvati. Tko god hoće i tko je nezadovoljan može potpisati akciju – kaže Lesar.

http://www.vecernji.hr/vijesti/lesar-vlada-mora-odstupiti-zbog-sedam-velikih-smrtnih-grijeha-clanak-238514

E, pa ja budem potpisala (samo Bog daj da budem živa i imala takvu priliku) i to ne samo zbog razloga koje navodi gospodin Lesar:" Vlada mora odstupiti zbog sedam velikih i smrtnih grijeha", nego još i zbog mojih osobnih animozioteta, shvaćanja, promišljanja, opredjeljenja, stava, prema njima ZNA SE bandi lopovskoj jer su previše zla pričinili ovom narodu hrvatskom i prevršili su svaku mjeru trpljenja. Treba njih "pobrisati" da im se ime potpuno zatre. Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 778688
I baš me nije puno briga tko hoće ovu akciju podržati i koji će rezultat biti, učiniti ću to onak "za svoju dušu" - neka i s tim potpisom potvrdim sve što mislim i želim.
Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 375790
I ako i kada bi još bilo koja stranka potaknula ovakvo potpisivanje radi njih, bande lopovske, ja bih i opet svakome potpisala (osim sindikatima). Crying or Very sad

Molim informaciju ako netko zna, da li je u gradu Velika Gorica moguće negdje potpisati ovu naprijed opisanu Lesarovu peticiju i gdje. bounce Question

Halo, Lesarovi laburisti - članovi ogranka Velika Gorica, javite se da znamo gdje se može obaviti potpisivanje, gdje ste locirani i ima li kakva oznaka. Ako nema, dajte kažite gdje se u Zagrebu može potpisati jer želim to potpisati.
Basketball
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty21.01.11 0:41

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:


...koji sve nezadovoljne građane koji misle tako pozivaju da potpišu pismo Vladi u kojem zahtijevaju da podnese ostavku.

Bit će zanimljivo vidjeti i hoće li akciju podržati i neki drugi političari.
– Nikoga nećemo zvati. Tko god hoće i tko je nezadovoljan može potpisati akciju – kaže Lesar.

E, pa ja budem potpisala ........

Molim informaciju ako netko zna, da li je u gradu Velika Gorica moguće negdje potpisati ovu naprijed opisanu Lesarovu peticiju i gdje. bounce Question

Halo, Lesarovi laburisti - članovi ogranka Velika Gorica, ............
Mislim da prizivate duhove. Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 672564
Ja o djelovanju laburista saznam iz Međimurske županije, a iz VG ni a ni be ni bu. No, ništa novo.

Upravo je završila kontakt emisija na Z1 (kod one vatrocrvenokose) u kojoj je gost bio Lesar.
Na kraju emisije objasnio je sistem potpisivanja.

Rekao je da će u svim većim gradovima biti štandovi sa aktivistima (koliko sam razumjela ne nužno članovima) koji će nuditi pismo na potpis. U pismu će građanin svojim imenom i prezimenom i potpisom zahtjevati od vlade da podnese ostavku. I tada će potpisano pismo gurnuti u kutiju. Lesar je rekao da će sva prikupljena pisma predati vladi.
Akcija počinje 01.02. i trajat će 14 dana (a negdje sam pročitala po potrebi i duže).

Kad to bude u gradu, javit ću gdje stoje i čekaju potpisnike.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty21.01.11 1:32

plemenitašica je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:


...koji sve nezadovoljne građane koji misle tako pozivaju da potpišu pismo Vladi u kojem zahtijevaju da podnese ostavku.

Bit će zanimljivo vidjeti i hoće li akciju podržati i neki drugi političari.
– Nikoga nećemo zvati. Tko god hoće i tko je nezadovoljan može potpisati akciju – kaže Lesar.

E, pa ja budem potpisala ........

Molim informaciju ako netko zna, da li je u gradu Velika Gorica moguće negdje potpisati ovu naprijed opisanu Lesarovu peticiju i gdje. bounce Question

Halo, Lesarovi laburisti - članovi ogranka Velika Gorica, ............
Mislim da prizivate duhove. Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 672564
Ja o djelovanju laburista saznam iz Međimurske županije, a iz VG ni a ni be ni bu. No, ništa novo.

Kad to bude u gradu, javit ću gdje stoje i čekaju potpisnike.

Pa ste lijepo pročitali kaj sam napisala i mislimo o tome potpuno isto. A žao mi da je to tako u našem gradu i Turopolju - mislim na "prizivanje duhova" - em se razmemo, kaj ne.

Vidite, za mene je i ovo vrlo velika informacija što ste Vi napisali ovdje, jer ja to niti pratim, niti imam gdje drugo pročitati a da bih se srela sa nekim aktivnostima - praf imate - "prizivanje duhova".

Ako i kad bude u gradu, a vjerujem da ste Vi u češćem muvingu kroz grad od mene, pa sigurno prije uočite i saznate, lijepo molim, dajte ovdje javite da znam. Ako ne bude, a ja ću onda jedan đir u ZG pa negdje će valjda postojati neki organizirani uočljiv štand.
Very Happy
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty21.01.11 9:20

Trebao bi biti u VG, osim ako opet ne zabrane tj. ne dopuste stand.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty21.01.11 18:52

Ante je napisao/la:
Trebao bi biti u VG, osim ako opet ne zabrane tj. ne dopuste stand.
Bit će. Sigurno će biti. I do sad su se skupljali potpisi i sa i bez štanda, sakupljat će se i dalje. A da zabrane štand, sigurna sam da bu Lesar osobno došao.
Stoga Rožica ne brinite, ima tko brine. pirat
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty22.01.11 1:22

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Trebao bi biti u VG, osim ako opet ne zabrane tj. ne dopuste stand.
Bit će. Sigurno će biti. I do sad su se skupljali potpisi i sa i bez štanda, sakupljat će se i dalje. A da zabrane štand, sigurna sam da bu Lesar osobno došao.
Stoga Rožica ne brinite, ima tko brine. pirat

Hvala Vam queen , budem počekala tu informaciju i akciju u Gorici. Question
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty25.01.11 23:52

[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty25.01.11 23:56

Hvala na infu.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty26.01.11 0:14

Mišel je napisao/la:
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/gorica-potpisuje-peticiju-pisite-vladi--ostavka_309355

KREĆU SA gORICOM OD 01.02.

Eeeee, hvala lijepa za informaciju cheers .
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty26.01.11 0:48

Mišel je napisao/la:
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/gorica-potpisuje-peticiju-pisite-vladi--ostavka_309355

KREĆU SA gORICOM OD 01.02.

A jesu li zatražili dozvolu? Da ne bi bilo opet......policija i tak.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty27.01.11 22:06

Poziv Jacinoj vladi na ostavku: Doveli ste nas do bankrota, a od radnika napravili roblje!

"TEMELJEM mojih prava zajamčenih Ustavom Republike Hrvatske, svojom
voljom i bez ikakvih pritisaka zahtijevam da podnesete ostavku, jer ste u
sedam godina vladanja Hrvatsku doveli do bankrota, radnike pretvorili u
roblje, nezaposlene učinili čajnima, umirovljenike pretvorili u
sirotinju i sve nas odveli u dužničko ropstvo, sadržaj je pisma Vladi
kojeg će građani imati priliku potpisati od utorka, 1. veljače, u 25
hrvatskih gradova. Akcija koju pokreću Laburisti trajat će dva tjedna, s
ciljem da se premijerki Jadranki Kosor i njezinoj Vladi pošalje jasna i
nedvosmislena politička poruka o javnoj percepciji njezina djelovanja.

Pismo ćete moći potpisati na jednom od štandova u 25 gradova ili ga
osobno poslati poštom na adresu Hrvatske vlade. Sva će pisma premijerki
biti uručena nakon završetka akcija.

"Stavljamo se građanima ove zemlje na uslugu da potpisom pošalju Vladi
političku poruku i iskažu svoj politički stav. Ne želimo se opterećivati
time koliko bismo potpisa mogli sakupiti. Možda se ovim izlažemo
riziku, ali naša je obaveza da građanima, nakon što su im suspendirali
njihovo pravo na referendum o Zakonu o radu, omogućimo da izraze svoj
stav. Mi smo to tada obećali, i to izvršavamo", kazao je za Index šef
laburista Dragutin Lesar poručivši građanima: "Referendum i neposrednu
demokraciju su zabranili, mi vam omogućavamo da pošaljete političku
poruku Vladi!"

"Vlada je ohola, pohlepna, neumjerena, lijena..."

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Kraljica_karnevala17-210111ZeljkoSopCROPIX
Laburisti podsjećaju na sedam glavnih grijeha ove Vlade zbog kojih
ona mora odstupiti - ohola je pohlepna, zavidna, srdita, bludna,
neumjerena i lijena.

Ohola je jer se odmetnula od građana i misli samo na sebe, pohlepna je i
lakoma za apsolutnom moći i novcem na osobnim računima i stranačkim
crnim fondovima, zavidna prema vrsnijima od sebe, srdita na sve one koji
im se ne dive, bludna jer zlorabi druge radi vlastita zadovoljenja i
zadovoljenja najbogatijih, neumjerena i proždrljiva u nezasitnoj težnji
za vlašću i lijena ili nehajna u obavljanju posla za koji ih plaćamo,
stoji u letku laburista.

Ako se slažete da je ova vlast počinila makar i jedan od ovih sedam
grijeha i ako mislite da je činjenje tih grijeha i vama sjelo na leđa,
potpišite ovo pismo za ostavkom Vlade, poručuju laburisti.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/poziv-jacinoj-vladi-na-ostavku-doveli-ste-nas-do-bankrota-a-od-radnika-napravili-roblje/535209.aspx

Bravo Lesar! cheers Molim obavijest ovdje kada krenu sa Goricom Laughing
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty27.01.11 23:19

http://vimeo.com/19167355

nešto informacija i o laburistima.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty29.01.11 12:30

Gorički su laburisti vrlo zatajni, nemaju vremena, ima ih premalo, "boje" se konkurencije, ili što već, evo vidim na stranicama stranke da je krenulo:

"Ako se slažete da je ova vlast počinila makar i jedan od ovih sedam grijehova i ako mislite da je činjenje tih grijehova i vama sjelo na leđa, potpišite ovo pismo za ostavkom Vlade.

KAKO?

Potpisom pisma.

Od utorka 1. veljače u svim većim gradovima i mjestima diljem Hrvatske na štandevima Hrvatskih laburista - Stranke rada možete potpisati pismo i staviti ga u za to predviđenu kutiju. Sva prikupljena pisma na kraju akcije predati ćemo Vladi Republike Hrvatske.
Također, pismo možete preuzeti i sa ovih stranica, ispisati ga, potpisati i donijeti na neki od naših štandeva. Dakako, pismo slobodno možete umnožavati i dijeliti na potpis prijateljima, ukućanima, susjedima.."

http://www.laburisti.com/modules/news/article.php?storyid=429
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty29.01.11 14:51

plemenitašica je napisao/la:

KAKO?

Potpisom pisma.

Pismo je na ovoj adresi:

http://www.laburisti.com/preuzimanja/pismo-vladi/pismo_print.pdf
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty29.01.11 16:21

Da, slažem se. I? U teoriji relativnosti kad bi se skupilo 1 milion potpisa i svi bi se ti potpisi predali vladi RH koji bi to bio slijedeci korak? Tražiti referendum ili koristiti isto u izbornoj utakmici? Vlada može zaprimiti pakete sa potpisima, formirati povjerenstvo za provjeru potpisa i nakon toga ustanoviti da:
a.) potpisi nisu vjerodostojni jer ima toliko i toliko falša, krivih imena, nepostoječih imena, duplih imena....
b.) pokrenuti postupak provjere vjerodostojnosti
c.) objaviti da su analizirali i da su u svojim NOVIM programima za predstoječe izbore odlučili promijeniti politiku, pokrenuti istragu protiv još 5-6 "istaknutih" članova i dobiti potporu Unije
d.) oglušiti se

Tko je platio skupljanje potpisa, papir, štampariju, penkala, štandove, letke,gorivo, mazivo, kombi za prijevoz sa više od 50 lokacija.......Volonteri?
Postaje sve zanimljivije, Tour de Rvatska zaprima početne pozicije. Tehnički je nemoguće da, u najluđim snovima sa mirisom breskve Vlada prihvati volju potpisnika. I da istu prihvati vremenski je to neizvedivo jer su izbori vrlo blizu ma koliko daleko bili. Da daju ostavku mora se formirati postupak izbora, isti traju par mjeseci i onda? Ko će potpisati sa Unijom bilo koji dokument do jeseni kad nema predstavnika i olaštenika? Predsjednik-moš mislit.

Ajmo sad malo realnosti. Laburisti kreču dosta korektno, fer, otvoreno i transparentno u utakmicu. Realno im treba par milja kuna da bi ušli u Sabor jer ulaskom samo jednog ( gosp.Lesar)ionako imaju male šanse za bilo kakve oblike promjena ili eventualnih koalicija. Lijeve koalicija ziher ima 20-30%, desna sa centrifugom i partnerima ima ziher 20-30%, malo mesa u sredini beru oko 70%, a ostalo se rastopi. 30% ( najmanje) glasača neće ni izaci na izbore, 5% mrtvih ce se prikloniti centrifugi, dijaspora zna kud ide kao i manjine koje su sad na vlasti. Napeto je al za nove stranke koje nemaju infrastrukturu, glasačnko tijelo, lovu za reklame, spotove, jumbo plakate, novine i priloge još je prerano. Tresla se brda rodio se Ivo.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty29.01.11 16:57

mariofil68 je napisao/la:
Da, slažem se. I? ...... Napeto je al za nove stranke koje nemaju infrastrukturu, glasačnko tijelo, lovu za reklame, spotove, jumbo plakate, novine i priloge još je prerano.
S obzirom da ću potpisati, odgovorit ću vam što ja očekujem.
Ništa.
No, da sam političarka i još na vlasti, pa da čujem, pročitam, primim dokaze da, kak vi velite u teoriji 1 000 000 ljudi (od 4 kojima vladam) potpiše da žele da se maknem s vlasti vjerujem da bi se debelo zamislila.
Kad je na jednoj od sjednica Sabora Željka Antunović pročitala telegram koji je netom dobila u kojem je pisalo da se jedna građanka srami što ima ovakvu vlast, Jadranka je bila iznenađena i bilo joj je žao što se netko tako osjeća. (nisam vidjela žal, ali je tak rekla).
A kako se u ovoj zemlji više od pola stanovništva tako osjeća, netko joj to mora reći tj pokazati tj dokazati.

Lesar je to odlučio.
Uopće ne mislim da mu je namjera "skinuti" Jadranku i grupaciju ZNA SE s vlasti, ali bar im otvoriti oči, jer mislim da ta grupacija ne želi prihvatiti silne napise po forumima, fb, komentare na članke novinara, tekstove po blogovima, (koje usput grupacija čita, ali ne prenosi).
Osim toga ako ona i ne vidi i ne čuje i ne zna što narod u ovoj zemlji misli, EU će saznati što taj milijunček misli i kako se osjeća.
Ne mislim da EU ima samilosti, ali bar će znati.

Stoga - Lesar bravo vi.
A vi čitatelji, građani, članovi ostalih stranaka pridružite se i potpišite, dajmo svi zajedno Jadranki do znanja da živi u neznanju i da ona i ZNA SE grupacija griješe po svih 7 smrtnih grijeha.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty29.01.11 17:51

plemenitašica je napisao/la:
mariofil68 je napisao/la:
Da, slažem se. I? ...... Napeto je al za nove stranke koje nemaju infrastrukturu, glasačnko tijelo, lovu za reklame, spotove, jumbo plakate, novine i priloge još je prerano.
S obzirom da ću potpisati, odgovorit ću vam što ja očekujem.
Ništa.
No, da sam političarka i još na vlasti, pa da čujem, pročitam, primim dokaze da, kak vi velite u teoriji 1 000 000 ljudi (od 4 kojima vladam) potpiše da žele da se maknem s vlasti vjerujem da bi se debelo zamislila.
Kad je na jednoj od sjednica Sabora Željka Antunović pročitala telegram koji je netom dobila u kojem je pisalo da se jedna građanka srami što ima ovakvu vlast, Jadranka je bila iznenađena i bilo joj je žao što se netko tako osjeća. (nisam vidjela žal, ali je tak rekla).
A kako se u ovoj zemlji više od pola stanovništva tako osjeća, netko joj to mora reći tj pokazati tj dokazati.

Lesar je to odlučio.
Uopće ne mislim da mu je namjera "skinuti" Jadranku i grupaciju ZNA SE s vlasti, ali bar im otvoriti oči, jer mislim da ta grupacija ne želi prihvatiti silne napise po forumima, fb, komentare na članke novinara, tekstove po blogovima, (koje usput grupacija čita, ali ne prenosi).
Osim toga ako ona i ne vidi i ne čuje i ne zna što narod u ovoj zemlji misli, EU će saznati što taj milijunček misli i kako se osjeća.
Ne mislim da EU ima samilosti, ali bar će znati.

Stoga - Lesar bravo vi.
A vi čitatelji, građani, članovi ostalih stranaka pridružite se i potpišite, dajmo svi zajedno Jadranki do znanja da živi u neznanju i da ona i ZNA SE grupacija griješe po svih 7 smrtnih grijeha.
Baš tako! I baš zato ću i ja potpisati iako kao ni Vi nemam nikakvih očekivanja. Potpisati ću neka znaju i jer "I mene se pita", ako ništa drugo time ću iskazati što osjećam i mislim iz srca i duše. Bravo za Lesara! cheers (Uh,da Vas nema poštovana, trebalo bi Vas stvarno izmislit - pa makar i kao hologram).Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 29gd3js
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty29.01.11 18:19

Oh, poštovane forumašice. Pa Jadranka, Šekson 5, Šimacu i Kapitalac to JAKO, JAKO, IZUZETNO JAKO DOBRO ZNAJU!!
Toliko to dobro ZNAJU da svakodnevno rade na umrežavanju svih segmenata društva, svih pozicijskih i opozicijskih elemenata da se u datom trenutku NE BI našli u "neobranom grožđu". Uredno sakupljaju dokumenta, rade vlastite arhive, skeniraju materijal i snimaju razgovore kako bi se mogli što više zaštiti od eventualnih progona kad odlete u bespuče rvatske zbiljnosti. Pa to su kadrovi školovani u sistemu koji je funkcionirao da se takve vrste poslova rade pod normalno, do najviših mogućih razina. Pa taj sistem je franju izpedalirao sa funkcije generala da bi ga "kaznio" radnim mjestom na Trgu republike i kućom u zaseoku Pantovčak.
Pa neki istaknuti makro, mikro i hitro ekonomisti su do 48 godine svog života studirali, neki nisu ni odstudirali,a neki su ko onaj Ustaša sa salaša kupili diplomu i to još priznali ali nisu za to odgovarali. Svjesni su oni da su odprdili davnih dana ali moraju svoriti baznu i elementarnu organizaciju da se zaštite usljed progona koji bi mogao usljediti. Uhljebit će se opet u Parlament, uzimati 2-3 soma eurića mjesečno i relaksirati se na Dnevniku raznim izjavama. I što tu sad može biti drastično promjenjeno. Ništa.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty29.01.11 19:04

mariofil68 je napisao/la:
Oh, poštovane forumašice. Pa Jadranka, Šekson 5, Šimacu i Kapitalac to JAKO, JAKO, IZUZETNO JAKO DOBRO ZNAJU!!
Toliko to dobro ZNAJU da svakodnevno rade na umrežavanju svih segmenata društva, svih pozicijskih i opozicijskih elemenata da se u datom trenutku NE BI našli u "neobranom grožđu". Uredno sakupljaju dokumenta, rade vlastite arhive, skeniraju materijal i snimaju razgovore kako bi se mogli što više zaštiti od eventualnih progona kad odlete u bespuče rvatske zbiljnosti. Pa to su kadrovi školovani u sistemu koji je funkcionirao da se takve vrste poslova rade pod normalno, do najviših mogućih razina. Pa taj sistem je franju izpedalirao sa funkcije generala da bi ga "kaznio" radnim mjestom na Trgu republike i kućom u zaseoku Pantovčak.
Pa neki istaknuti makro, mikro i hitro ekonomisti su do 48 godine svog života studirali, neki nisu ni odstudirali,a neki su ko onaj Ustaša sa salaša kupili diplomu i to još priznali ali nisu za to odgovarali. Svjesni su oni da su odprdili davnih dana ali moraju svoriti baznu i elementarnu organizaciju da se zaštite usljed progona koji bi mogao usljediti. Uhljebit će se opet u Parlament, uzimati 2-3 soma eurića mjesečno i relaksirati se na Dnevniku raznim izjavama. I što tu sad može biti drastično promjenjeno. Ništa.
Poštovani mariofil68Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Yoel3, dopada mi se Vaš osebujan stil kojim pišete, mnoga Vaša promišljanja su mi veoma prihvatljiva i pozitivna, ali znate...ja sam Vam tako eto malo neškolovana, neobrazovana starija "baba", priznajem malo mi je teško i izraziti sve što mislim i osjećam (vidite da se ne libim to priznati, kazati i pokazati), pa kada razgovaram kako to naši zdravoseljački slobodnomisleći ljudi i čine - ja Vam to pravo "u glavu", direktno i imenom i prezimenom (a i nadimak mi je prihvatljiv).
Stoga dopadljivo mi je Vas čitati, dapače, zadovoljstvo - pa slagala se ili ne, ali jedno mi strašno smeta i nikako ne mogu shvatiti zašto, kada navodite pojedine primjere i osobe osim svih karakteristika osobnosti i prepoznatljivosti događaja ili osobe ne napišete "naslov i ime" - što i o čemu i kome je Very Happy "pjesnik pjevao" Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 580510 . Znate, koliko sam ovdje ili na bilo kojem forumu - uvijek sa sugovornicima razgovaramo otvoreno (bez rukavica i figa u džepu), bez čarobiranja o kome ili čemu, već "sempre drito". Mislim da ste me razumjeli Very Happy . (Ovo, s toga što sam ozbiljno shvatilo ono Vaše "poštovane" affraid ).
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty29.01.11 21:00

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
mariofil68 je napisao/la:
Oh, poštovane forumašice. Pa Jadranka, Šekson 5, Šimacu i Kapitalac to JAKO, JAKO, IZUZETNO JAKO DOBRO ZNAJU!!
Toliko to dobro ZNAJU da svakodnevno rade na umrežavanju svih segmenata društva, svih pozicijskih i opozicijskih elemenata da se u datom trenutku NE BI našli u "neobranom grožđu". Uredno sakupljaju dokumenta, rade vlastite arhive, skeniraju materijal i snimaju razgovore kako bi se mogli što više zaštiti od eventualnih progona kad odlete u bespuče rvatske zbiljnosti. Pa to su kadrovi školovani u sistemu koji je funkcionirao da se takve vrste poslova rade pod normalno, do najviših mogućih razina. Pa taj sistem je franju izpedalirao sa funkcije generala da bi ga "kaznio" radnim mjestom na Trgu republike i kućom u zaseoku Pantovčak.
Pa neki istaknuti makro, mikro i hitro ekonomisti su do 48 godine svog života studirali, neki nisu ni odstudirali,a neki su ko onaj Ustaša sa salaša kupili diplomu i to još priznali ali nisu za to odgovarali. Svjesni su oni da su odprdili davnih dana ali moraju svoriti baznu i elementarnu organizaciju da se zaštite usljed progona koji bi mogao usljediti. Uhljebit će se opet u Parlament, uzimati 2-3 soma eurića mjesečno i relaksirati se na Dnevniku raznim izjavama. I što tu sad može biti drastično promjenjeno. Ništa.
Poštovani mariofil68Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Yoel3, dopada mi se Vaš osebujan stil kojim pišete, mnoga Vaša promišljanja su mi veoma prihvatljiva i pozitivna, ali znate...ja sam Vam tako eto malo neškolovana, neobrazovana starija "baba", priznajem malo mi je teško i izraziti sve što mislim i osjećam (vidite da se ne libim to priznati, kazati i pokazati), pa kada razgovaram kako to naši zdravoseljački slobodnomisleći ljudi i čine - ja Vam to pravo "u glavu", direktno i imenom i prezimenom (a i nadimak mi je prihvatljiv).
Stoga dopadljivo mi je Vas čitati, dapače, zadovoljstvo - pa slagala se ili ne, ali jedno mi strašno smeta i nikako ne mogu shvatiti zašto, kada navodite pojedine primjere i osobe osim svih karakteristika osobnosti i prepoznatljivosti događaja ili osobe ne napišete "naslov i ime" - što i o čemu i kome je Very Happy "pjesnik pjevao" Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 580510 . Znate, koliko sam ovdje ili na bilo kojem forumu - uvijek sa sugovornicima razgovaramo otvoreno (bez rukavica i figa u džepu), bez čarobiranja o kome ili čemu, već "sempre drito". Mislim da ste me razumjeli Very Happy . (Ovo, s toga što sam ozbiljno shvatilo ono Vaše "poštovane" affraid ).

Ma,ispričavam se ali ta mi je "falinga" ostala još od knjige koju sam napisao, a nikako da počnem tražiti izdavača. Ne bojte se, ne bojim se ja imenom prozvati. evo, za ubuduče da znamo o kome se radi:
Franjo iz zaseoka pantovčak - Franjo Tuđman
Šekson 5 - Vladimir Šeks
Jadrolinija; Jadro - Jadranka Kosor
Šimacu - Hebrang
Kapitalac - Kalmeta

Ubuduce cu pokušati u zagradi objasniti o kome se radi ili na koga sam mislio dok sam pisao. bounce
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty30.01.11 1:10

Molim, molim -------> Kapitalac - Šuker. Nemojte susjedu oduzimati titulu.

Rožica - a tko je Ustaša sa salaša?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty30.01.11 1:53

plemenitašica je napisao/la:
Molim, molim -------> Kapitalac - Šuker. Nemojte susjedu oduzimati titulu.

Rožica - a tko je Ustaša sa salaša?
Ma, poštovana moja, ni ja Vam nisam dosta toga mogla pohvatati pa sam molila pojašnjenje, ali....i dalje nepoznato "Ustaša sa salaša" confused .
Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 60396
Aaaaa, ni ja baš nisam zadovoljna da se titula "Kapitalac" pig dodjeljuje nekom drugom šljamu osim pripadajućem po***nom građaninu Velike Gorice.....oštro prosvjedujem.
geek

Vanzemaljka Rožica-ljutibijes zove @mariofila Very Happy i moli ne dovodite nas u zabludu, nama ovdje je kapitalac = Šuker - (glavni kuhar) Ivan pig od "šuker-grada" Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 703205 , a i ovog Ustašu sa salaša nam pojasnite. Šta ne vidite da sam potpuno "zbrčkana"
confused .
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty30.01.11 2:41

Parlament bi trebao biti struktura naroda, po spolu, regijama, gustoći naseljenosti, obrazovanju i inim kriterijima.

Ja ću ozbiljno razmisliti da li potpisati (iskustvo od Sindikata), no naginjem prema tome da se potipšem. I to samo iz jednog razloga.

Da ne misle da smo guske u magli. Barem dignuti glas.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica   Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» HSP Velika Gorica
» DC Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» SDP Velika Gorica
» HNS Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: