Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 OFFFFFF

Go down 
+8
Neo
mariovg
manimal
Rožica-ljutibijes
Goran
JOSIPJOŽA
Ante
plemenitašica
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty10.12.10 3:23

Ante je napisao/la:
Nadam se da se neće predugo zadržati.
Nisam sigurna, Sava je van korita, a u Sopi metar od nasipa. Od jučer je porasla 1,70 m. Zmije caruju.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty11.12.10 1:04

Hihihihihiiiiii, evo mene malo malo iz daljega od našeg Turopolja, ipak se iz usluge domogla jednog laptopa da vas sve obiđem i pozdravim, a ono nađem i poruke, pozive, ma svakakvih vijesti, e-mailova, sms-ova, "puno lijepih stvari" - ma nebitno.
Mili moji dragi ukućani, moja obitelji, evo javljam da znate - dobro sam do sada a vidim i vi mi se držite, ma koliko potresno/trusno bilo. Samo naprej, samo dajte, Nek mi vas svih Bogek dragi u zdravlju sačuva
cheers

plemenitašica je napisao/la:
Rožica - ne vraćajte se jer vam bu pozlilo.
Ovdje su zmije i štakori izmigoljili više i jače nego u Metkoviću gdje je navodno smrad neizdrživ.
Samo kaj ovi ovdje ostaju, dok se u Metkoviću voda povukla, pa budu i zmije.

Poštovana plemenitašica, budem, budem se svakako vrnula i ne budu me stirali a bogme ne pada mi na pamet niti da bježim, aaaa jok, pa nisam ja zabadaf prozvana "rožica ljuta babetina" OFFFFFF - Page 14 Ve2mht OFFFFFF - Page 14 920306 OFFFFFF - Page 14 Ve2mht OFFFFFF - Page 14 920306 OFFFFFF - Page 14 Ve2mht. Kak sam bila vesela kad sam dobila sms s tom informacijom i da znate tak ponosna na sebe takvu kojoj "ne mogu niti ikada budu" mozga mogli isprati, to mi samo kaže da "mislim, pišem i djelujem - pravo u sridu (alkarski rečeno)" OFFFFFF - Page 14 Bicujfa5 OFFFFFF - Page 14 Angryec1, hahahahahaaaaa.

Kaj se smrada dotikavle iz naše Gorice i Turopolja, evo da javim, osjeća se, smrdi, smrdi i guši i do tu gdje ja jesam. Čak i dalje i šire diljem "lijepe naše poplačkane", a kak znate i šire i daljše - prek meja.

Pih, a kaj se tiče štakora, zmija, krokodila i ostalih ljigavih smrdljivih gmazova kaj su se raspuzali - se vidi, razme, polako ali sigurno budu i oni po malo otišli, nestali, zbrisani ....a kaj više VAM reći, em sve čujete i čitate. Samo molim svih za malo strplenja kuliko god smrde, gaze, moramo biti jaki i strpljivi, zar ne....pometanje OFFFFFF - Page 14 55113 je počelo i mislim da se neće zaistaviti.
Tnx OFFFFFF - Page 14 Koshechka09ke0OFFFFFF - Page 14 111.

Ante je napisao/la:
Nadam se da se neće predugo zadržati.

Ante, OFFFFFF - Page 14 664235 , ste mislili da se neću ja predugo zadržati OFFFFFF - Page 14 920306 ili ovi štakori, zmije, krokodili i ini puzajući smrdljivi gmazovi? OFFFFFF - Page 14 920306 OFFFFFF - Page 14 920306


plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Nadam se da se neće predugo zadržati.
Nisam sigurna, Sava je van korita, a u Sopi metar od nasipa. Od jučer je porasla 1,70 m. Zmije caruju.

Žao mi zbog straha tih naših dragih stradalnika, strahujem kak i oni i vi svi a strahujemo baš i jedino zato jer nažalost još uvijek "zmije i ine vrste caruju".
Zato nam svima stradanje i jeste takvo kakvo jeste, zbog njih gmazova/gmizavaca smrdljivih.


Ah, budem još malo prošetala po kući da vidim što ima novog OFFFFFF - Page 14 812283 a odavde OFFFFFF - Page 14 664235 OFFFFFF - Page 14 664235 OFFFFFF - Page 14 664235 .
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty16.12.10 0:50

Rožica, ste se vrnuli? Neka, neka, i bolje vam je.
Dobro da ste stigli prije najavljene oluje i mećave. Kažu da bu u petak počelo. Bolje vam je biti doma, nego lutati.
OFFFFFF - Page 14 664235
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty17.12.10 23:49

Ante je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Mogla bi ovo
biti tužna stara i još tužnija nova godina, pa čak proglašen i dan
žalosti, kad počasnog građanina smijene i odvedu.

Ne kužim. To je razlog za slavlje Very Happy

Eh, Ante, "bombonček" Vas je očarao skroz ako ne kužite i kad ne čitate sarkazam.geek Ma tu Vam ide još stotine onih smajlića šta se valjaju i plaču od smijeha OFFFFFF - Page 14 920306 OFFFFFF - Page 14 Ve2mht.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty18.12.10 2:53

Neo je napisao/la:
Pa na goričkim forumima nema modova, samo dva admina. Molim te da obratiš pažnju na nove trendove.

ADMINI nemaju vremena OFFFFFF - Page 14 47620


Očito se Neo nudi i podupirem njegovu želju da bude Moderator.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty18.12.10 3:05

Ante je napisao/la:

Očito se Neo nudi i podupirem njegovu želju da bude Moderator.
Ne bih rekla da se nudi, ali da bi se trebao prihvatiti tog posla - bi. Neo, imate već 2 glasa. Ajde budite moderator. Svi znamo da ste izvrsni. Moja kćer bi rekla: daj helpaj.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty18.12.10 11:55

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:

Očito se Neo nudi i podupirem njegovu želju da bude Moderator.
Ne bih rekla da se nudi, ali da bi se trebao prihvatiti tog posla - bi. Neo, imate već 2 glasa. Ajde budite moderator. Svi znamo da ste izvrsni. Moja kćer bi rekla: daj helpaj.

Uz ta dva glasa ima i moj treći, ajde Neo, podrška je tu, nema smisla je sada odbiti.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty18.12.10 14:02

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:

Očito se Neo nudi i podupirem njegovu želju da bude Moderator.
Ne bih rekla da se nudi, ali da bi se trebao prihvatiti tog posla - bi. Neo, imate već 2 glasa. Ajde budite moderator. Svi znamo da ste izvrsni. Moja kćer bi rekla: daj helpaj.

Uz ta dva glasa ima i moj treći, ajde Neo, podrška je tu, nema smisla je sada odbiti.

Neo, helpajte, podupirem Vas, pripišite i moj glaaaaassss. Pliiiizzzz, pliiiizzz cheers.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty18.12.10 14:22

Dragi moji, kak stojimo sa snijegom, jel pada još, kod mene sada malo sitnije pada, već drugi put završio čišćenje snijega, snježne radosti dolaze, jeli se čiste ulice kod Vas? Kako zimska služba radi/neradi? santa
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty18.12.10 20:05

Goran je napisao/la:
evo admini nešto i rade...
Da, polovično. Trebali ste pobrisati i Antin "vic" jer takav tekst već postoji na stranicama ispred, i zbog toga je i počeo off.

Goran je napisao/la:

Neo ako si zainteresiran i želiš bit Moderator javi se na PM...

Neo, plizzzzzzzzzzz

Goran je napisao/la:

i dosta spamanja ovdje, tema je za viceve, pa pišite samo viceve... hvala!

Ufffff kak smo oštri.
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty18.12.10 21:35

Sve ste krivo shvatili, nisam se ja nigdje gurao nego sam samo malo bockal pokey i usporedio dva foruma ajmeopa

Kao što sam i Goranu napisao ovaj forum je kulturan i ne treba mu moderator. Malo smo zaspamali jednu temu ali to je bilo iz zeke da vidimo admin
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty18.12.10 23:05

Neo je napisao/la:
Sve ste krivo shvatili, nisam se ja nigdje gurao nego sam samo malo bockal OFFFFFF - Page 14 307354 i usporedio dva foruma OFFFFFF - Page 14 871539

Kao što sam i Goranu napisao ovaj forum je kulturan i ne treba mu moderator. Malo smo zaspamali jednu temu ali to je bilo iz zeke da vidimo OFFFFFF - Page 14 684296

Hvala Neo, ovo doživljavam kao kompliment za uljuđenu komunikaciju na ovom forumu.
No, to ne znači da te ne želimo i ne trebamo za Moda. Evo, ja bih jaaaako volila uz Vaše ime i avatar vidjeti onaj krasan niz zvjezdica, jer mislim da Vi ste to zaslužili a i smatram da ste sposobni, pa još bolje ako jeste "ustoličeni" a nemate puno posla.
Plizzz, evo kažem Vam "dragička" - želimo Vas kao Moda sunny OFFFFFF - Page 14 730334 .
[Vrh] Go down
Goran
Admin
Admin
Goran


Broj postova : 130

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty19.12.10 2:52

plemenitašica je napisao/la:

Da, polovično. Trebali ste pobrisati i Antin "vic" jer takav tekst već postoji na stranicama ispred, i zbog toga je i počeo off.
mea culpa... nisam obratio pozornost na to, evo sad je i to riješeno...


plemenitašica je napisao/la:


Ufffff kak smo oštri.

admin
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty19.12.10 5:12

Neo je napisao/la:
... ovaj forum je kulturan i ne treba mu moderator. Malo smo zaspamali jednu temu ali to je bilo iz zeke da vidimo admin
Na ovom forumu Admini trebaju moderatora, a ne forumaši. sun1 A ne da smo malo zaspamali temu nego skoro svaku uneredimo i bude zabavno, šaljivo i dobra zeka. I da Neo je u pravu, kulturni ljudi pa i kulturan forum. Uživam čitati i još se nitko međusobno ne vrijeđa niti se svadi, osim u šali. Baš vam zato SVIMA HVALA. loveall
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty19.12.10 5:16

I da znate baš mi je super ovak u gluho doba noći sama na forumu, nigdje nikoga. whistle em4700
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty19.12.10 10:41

A gdje ste bili do 3 ujutro ;-)))
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty19.12.10 10:47

TEREZA KESOVIJA koja je donedavno govorila da više nikad neće nastupiti u Srbiji, gostovala je u udarnom terminu Radio-televizije Vojvodine. Prvi put nakon 25 godina, naša se pjevačica pojavila na jednoj srpskoj televiziji i dala intervju uživo najavljujući svoja dva koncerta koji će se održati u siječnju. Jedan u novosadskoj "Spensu", a drugi u beogradskom Centru "Sava".


http://www.index.hr/xmag/clanak/tereza-kesovija-nakon-25-godina-gostovala-na-srpskoj-televiziji-pustila-suzu-na-presici/529239.aspx
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty19.12.10 13:35

Novac i ekonomija čine svoje. Ništa novo, zato treba paziti što se i kako izjavljuje, nikad ne reci nikad. To je stvar i karaktera svake osobe. Očito ona spada u onu grupu ljudi koji su u stanju govoriti u dnevne potrebe, te vrlo brzo mijenjati svoje stajalište prema osobnim potrebama, nije ona jedina, gledamo to svaki dan.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty19.12.10 16:05

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Novac i ekonomija čine svoje. ............. te vrlo brzo mijenjati svoje stajalište prema osobnim potrebama, ...
Razočarala me Tereza.
Ali Joža, nije baš vrlo brzo promijenila mišljenje, pak je to skoro 20 godina.

I ja sam svojevremeno rekla da moja noga više ne bu nikada kročila na to tle, no ako može Tereza, mogu i ja promijeniti mišljenje, tko sam ja u odnosu na Terezu.
No, za sad još uvijek mislim kaj i prije.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty19.12.10 16:12

Ante je napisao/la:
A gdje ste bili do 3 ujutro ;-)))
Ah...... u 12 mj stalno neki domjenci i događanja, po dva i tri u danu. Ufffffff ne stižem na sve.
Za neka događanja mi je žal kaj nisam uspjela doći bar na pol vure, ali onda si mislim, nisam ni tu ni tam pa ne odem.
sunny
Još da je vrijeme malo povoljnije, bi se ja i prepeljala s jednog mjesta na drugo, ali ona magla sinoć nije baš bila za prevažanje.

Jutros je bilo -14 kad sam sjela u auto.
A djelatnici VG komunalca u trećoj smjeni čiste nogostupe lopatama.
Dečki - svaka čast. Nadam se da ste dobili topli čaj.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty19.12.10 19:09

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Novac i ekonomija čine svoje. ............. te vrlo brzo mijenjati svoje stajalište prema osobnim potrebama, ...
Razočarala me Tereza.
Ali Joža, nije baš vrlo brzo promijenila mišljenje, pak je to skoro 20 godina.


Jasno Plemenitašice, htio sam reći da je novac i ekonomija u biti razbio i razbija sve barijere.
Znam mjesta gdje su se ljudi jučer gledali preko nišana, danas je nastupilo primirje, isti tren, taj dan su počeli surađivati i trgovati, eto to je apsurd cijelog rata i žrtava koje su pale u njemu. Basketball
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty19.12.10 19:40

Skinuh ovaj citat sa jednog foruma, ajmo nagradno pitanje što ovdje nije u redu i ne štima?
Nagrada je razglednica Velike Gorice, kad je konačno naprave. Laughing


"Još nisam imala prilike ući unutra no gledajući izvana super je uređena. No, s obzirom da su stalno govorili da će ovo biti modernija i funkcionalnija pošta očekivala sam da više neće biti redova na šalterima (a to je bilo prvo što sam zamjetila u novoj pošti). "
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty19.12.10 20:08

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Skinuh ovaj citat sa jednog foruma, ajmo nagradno pitanje što ovdje nije u redu i ne štima?
Nagrada je razglednica Velike Gorice, kad je konačno naprave. Laughing


"Još nisam imala prilike ući unutra no gledajući izvana super je uređena. No, s obzirom da su stalno govorili da će ovo biti modernija i funkcionalnija pošta očekivala sam da više neće biti redova na šalterima (a to je bilo prvo što sam zamjetila u novoj pošti). "
Nije imala prilike ući - kaj je očekivala da ju vani ispred pošte pozdravi osobno gradonačelnik pa da bi "imala priliku" ući.
No, iako nije imala priliku ući prvo je zamijetila redove na šalterima.
Čujte, možda forumašica ima nadnaravne sposobnosti pa gleda kroz zidove, a možda je lukunula korz prozore (ima li ih)?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty19.12.10 20:16

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Skinuh ovaj citat sa jednog foruma, ajmo nagradno pitanje što ovdje nije u redu i ne štima?
Nagrada je razglednica Velike Gorice, kad je konačno naprave. Laughing


"Još nisam imala prilike ući unutra no gledajući izvana super je uređena. No, s obzirom da su stalno govorili da će ovo biti modernija i funkcionalnija pošta očekivala sam da više neće biti redova na šalterima (a to je bilo prvo što sam zamjetila u novoj pošti). "
Nije imala prilike ući - kaj je očekivala da ju vani ispred pošte pozdravi osobno gradonačelnik pa da bi "imala priliku" ući.
No, iako nije imala priliku ući prvo je zamijetila redove na šalterima.
Čujte, možda forumašica ima nadnaravne sposobnosti pa gleda kroz zidove, a možda je lukunula korz prozore (ima li ih)?


Čestitam, osvojili ste još uvijek nepostojeću razglednicu Velike Gorice, čim se pojavi Vaša je jedna. Laughing
Pošta ima vrata i prozore ali teško da se nadvirivala kroz prozore i da bi mogla vidjeti redove u Pošti a da nije bila unutra.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty24.12.10 4:06

Neo, hvala vam. Imate cugu pa i dvije.
[Vrh] Go down
Sponsored content





OFFFFFF - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: OFFFFFF   OFFFFFF - Page 14 Empty

[Vrh] Go down
 
OFFFFFF
[Vrh] 
Stranica 14 / 22.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Svašta nešto-
Forum(o)Bir: