Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P - HDZ najbolja stranka za Turopolje

Go down 
+2
JOSIPJOŽA
mariovg
6 posters
Autor/icaPoruka
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty07.10.10 12:23

S obzirom da sam mišljenja da je HDZ jedina stranka koja je najbolja za Turopolje, uz Ivana Šukera koji je najveći turopoljski političar i gradonačelnika koji je pobijedio Piculu i Beusa zajedno mislim da im se treba dati podrša.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty07.10.10 12:36

Ajde baš mi je drago mariovg da si otovrio ovu temu, makar je dobro možda bilo da si pričekao još par dana, da vidimo što će biti sa oprosnicama i sa "turopoljskim sinom", drago mi je da se ovdje na forum javio i jedan "koji ima mišljenje", jer koliko ja znam i koliko sam čuo u mom svemiru da se u HDZ-u ne smije imati mišljenje, al dobro ti nisi u HDZ-u ti ih samo podržavaš, je l tak mariovg?
Tema će biti zanimljiva sigurno, je da je malo c/p jedne druge teme na jednom drugom forumu, al dobro trudiš se je l tak?
Ajde onda pripovedaj nam o tome malo, jedva čekamo da saznamo sočne detalje. Basketball bounce
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty07.10.10 12:39

mariovg je napisao/la:
S obzirom da sam mišljenja da je HDZ jedina stranka koja je najbolja za Turopolje, uz Ivana Šukera koji je najveći turopoljski političar i gradonačelnika koji je pobijedio Piculu i Beusa zajedno mislim da im se treba dati podrša.

Evo, mariovg, ja pokazala svoj stav i mišljenje o "vašem mišljenju" - u svezi glede "najboljih i kapitalca pig

Samo naprijed, rado budem čitala! geek
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty07.10.10 12:53

drago mi je da se slažemo Smile pa nebu valjda neka klijentelistička stranka poput hns-a bila najbolja opcija za Turopolje z alkićem među vodećim frikovima Very Happy tongue rabbit
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty07.10.10 13:02

mariovg je napisao/la:
drago mi je da se slažemo Smile pa nebu valjda neka klijentelistička stranka poput hns-a bila najbolja opcija za Turopolje z alkićem među vodećim frikovima Very Happy tongue rabbit

Ja sada više ne kužim mario, jesi ti otvorio temu o hdz-u ili hns-u?
Dobro ja sam vanzemaljac pa Vas zemaljce baš i nemogu kužiti dobro, posebno Vas koji podržavate HDZ.Il da se zovu ZZZ
Zajednica zemaljskih zlotvora. Tak bi se kod mene u svemiru zvali. Basketball bounce
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty07.10.10 13:09

Bravo Josipe nominiraj se za oskara.
Pa spomenuo sam HNS jer je najgora stranka.
U Gorici joj prijeti raskol, a vidimo da se osnovala alternativa ljudima koji glasaju za HNS a to su Lesarovi laburisti Surprised . Još malo i HNS će se ugasiti.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty07.10.10 13:38

JOSIPJOŽA je napisao/la:
....jedan "koji ima mišljenje", ....
... da je malo c/p jedne druge teme na jednom drugom forumu, al dobro trudiš se je l tak?
Ma nije. Ovaj koji ima mišljenje ima i maštu za smišljati naslove. Već se zna da jako cijenim kradljivce.
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty07.10.10 13:45

pa nismo svi istomišljenici kaj ne? jedino ako ste vi oni koji govore: ako nisi s nama onda si protiv nas i suspendiran!
jeste vragolani alien
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty07.10.10 17:19

Mario bilo bi dobro da malo bolje objasniš što si želio ovom temom jer HDZ nije pobijedio nikoga sam na ovim izborima i uz to je morao kupovati VŠO da dobije vlast u gradu. O "najboljem" političaru, koji nije iz turopolja nego je dotepenec, bruji cijela država i svi ga se žele riješiti.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty07.10.10 17:38

Neo je napisao/la:
Mario bilo bi dobro da malo bolje objasniš što si želio ovom temom jer HDZ nije pobijedio nikoga sam na ovim izborima i uz to je morao kupovati VŠO da dobije vlast u gradu. O "najboljem" političaru, koji nije iz turopolja nego je dotepenec, bruji cijela država i svi ga se žele riješiti.

neo ne bu ti mario ništa objasnio, jer on nije tu da nešto objasni, tu je da pokuša obraniti ono što je neobranjivo.
Kao što vidiš u svim temama se naglo danas aktivirao što je dakako njegovo forumsko pravo kao i svakoga od nas.
Međutim građani su ti koji će izvući pravu istinu, svatko prema svojoj savjesti.
Uvjeren sam da mario brani nešto što je neobranjivo po svim zakonima fizike, o ljudskosti, moralu i etici neću ni govoriti. Laughing Basketball bounce
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty08.10.10 10:56

mariovg je napisao/la:
pa nismo svi istomišljenici kaj ne? jedino ako ste vi oni koji govore: ako nisi s nama onda si protiv nas i suspendiran!
jeste vragolani alien

Na ovom forumu nitko zbog vlastitog mišljenja i stava neće biti suspendiran, brisan ili kažnjavan na bilo koji način, ali hoće zbog vrijeđanja, neprimjerenog govora, zagađivanja tema i ne pridržavanja pravila foruma.

To se odnosi na sve sudionike foruma, uključujući moderatora i administratora.

Pravila ovog foruma su jasna i sve vas molim da ih poštujete.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty08.10.10 11:02

HDZ je tricky tema.

Duboko sam uvjeren da će HDZ prije ili kasnije prerasti u pravu demokratsku konzervativnu stranku desnog svjetonazora. To je više nego poželjno.

Način na koji se sada vodi HDZ, ali i stranke općenito u velikoj mjeri, nije demokratski i postoji vrlo malo unutarstranačke demokracije.
To nije dobro ni za HDZ niti za naše društvo.

Željeli neki priznati ili ne, važno je što HDZ misli i kakve odluke donosi jer utječu na sve nas. Iz tog razloga mi nije svejedno kakva je HDZ stranka.

Da li se ja slažem sa stavovima HDZ-a iskazat ću na izborima.
[Vrh] Go down
mariovg
Učenik
Učenik



Broj postova : 49

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty09.10.10 10:13

Slažem se da nema demokracije u unutarstranačkim izborima. SDP je htio uvesti to kod sebe pa sad u Zagrebu imaju 5 frakcija. Mislim da je HNS najbolji što se tiče izbora unutar stranke, uvijek je jedan kandidat i uvijek je jednoglasno i nema problema
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty09.10.10 12:42

mariovg je napisao/la:
Mislim da je HNS najbolji što se tiče izbora unutar stranke, uvijek je jedan kandidat i uvijek je jednoglasno i nema problema

Nego mario reci nam kakva je situacija u HDZ, otvorio si nam temu o HDZ-u a u kojoj pišeš najmanje o HDZ-u a najviše o svima drugima, nego jel ti malo zekaš HDZ-ovce u ovoj temi, zbijaš komedije na račun HDZ-a, doduše to i je tragikomedijaška stranka, sory zajednica, s predstavom koju gledamo već 20 godina "Tragikomedija hrvatskog Naroda".
Šta su predstave Scene Gorica naspram predstava s kojim nas uveseljava HDZ svakodnevno. Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty10.10.10 19:57

JOSIPJOŽA je napisao/la:
,........reci nam kakva je situacija u HDZ,
Kao i svaki dan, padaju u provaliju, srljaju, popikavaju se, ljubuju bez pokrića, omalovažavaju obične ljude, preziru neistomišljenike tj one koji misle, degradiraju radnike koji znaju posao, smišljaju koga dati u žrvenu janjad, ostaju na vlasti sebe radi, muljaju i lažu, sve u svemu ništkoristi za svakog iole normalnog građanina.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty21.10.10 15:28

Hrvatska: mala zemlja za velike laži

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-mala-zemlja-za-velike-lazi/518969.aspx

I umjesto zaključka, samo ovo...

Kad padne avion, ostane ministar obrane. Kad se razbije vlak, ostane ministar prometa. Kad padne proračun, ostane ministar financija. Kad beskućnik ubije odvjetničku vježbenicu, padne ministar unutarnjih poslova. Kad mafija ubije izdavača, ostane ministar unutarnjih poslova. Stvarno nam ne treba više...

em0300 sun3 ljut
[Vrh] Go down
Sponsored content





P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty
PostajNaslov: Re: P - HDZ najbolja stranka za Turopolje   P - HDZ najbolja stranka za Turopolje Empty

[Vrh] Go down
 
P - HDZ najbolja stranka za Turopolje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vic do Vica
» Turopoljska stranka - radni naziv
» Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: