Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prosvjedi branitelja

Go down 
+4
koko-vg
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
Mišel
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty18.02.11 13:15

Iz dva izvora ( tportal, index) pročitah informaciju da je BIH Pravosuđe donjelo odluku da pošalje T.Purdu u Beograd, na isto ono mjesto gdje su mu izbijali zube i mlatili ga palicama po glavi kako bi potpisao da je ubijao zarobljenike. Informaciju je navodno dobio i njegov odvjetnik u BIH koji je navodno izjavio da će se žaliti. Kome?
Supruga i djeca od gosp. Purde sigurno se osječaju "fantastično" kao i ministar koji je znao da je on i još par stotina njih na Interpolovoj tjeralici, a naša vlada primjenjuje odredbe Unije. Sigurno bi i Švajcarska tako postupala sa svojim braniteljima, a da o Englezima ne pričamo.
Ako je ovo scenario koji se priželjkivao moram priznati da je Režiser zaista zaslužio Oskara.
Nadam se da će prije izborne utakmice na Interpolovoj tjeralici osvanuti i svi generali, pukovnici, potpukovnici, poručnici, kapetani prve klase i stariji vodnici koji su vodili "obrambene" akcije na području Grada Vukovara, Iloka, Siska, Petrinje, Dubrovnika, Gospiča........u kojima je vršeno bombardiranje i granatiranje ( bez topničkih dnevnika), palež, ubijanje, masovno protjerivanje, silovanje, uništavanje tuđe imovine, pljačka poslovnica banaka i zavoda za platni promet kao i da će svaki ravnatelj i njegova tajnica iz koncentracijskih logora u Srbiji biti traženi od jeb... smrdlj... repu..... rva....
NAPRED BRAČO ČETNICI - OTAĐBINA ZOVE Prosvjedi branitelja - Page 2 672564
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty18.02.11 13:34

Čujemo i da se najveće krovne udruge branitelja združuju u zauzimanju zajedničkih stavova.
Uskoro nastupaju zajednički, konačno.
Samo me zanima da li će na čelu kolone biti Jadranka Kosor kao što je to Kalmeta bio u Zadru?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty18.02.11 15:15

mariofil68 je napisao/la:
Iz dva izvora ( tportal, index) pročitah informaciju da je BIH Pravosuđe donjelo odluku da pošalje T.Purdu u Beograd, na isto ono mjesto gdje su mu izbijali zube i mlatili ga palicama po glavi kako bi potpisao da je ubijao zarobljenike.
Ja imam pouzdanu informaciju da je to točno.
Neoprostivo. Prestrašno. Izručiti čovjeka koji je prošao torture logoraša ponovno istim ljudima.
Imam prijatelje koji su bili na Manjači i slušala sam njihove priče, vjerojatno samo dio, jer mnogo su toga zatomili u sebi, ili se čak srame reći. Ne mogu zamisliti da ih se ponovno pošalje tim istim ljudima. Prestrašno. Zaista suosjećam s Purdom.

Ako se udruge udružuju, to mi je drago čuti, ali u tim udrugama ima govana i govana. Ne moram čeprkati dalje, dovoljno je pogledati goričke. One su sve do jedne "spremne krenuti" u Purdinu obranu ili još gore rušiti ove gadove koji su na vlasti. Aha.
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty18.02.11 17:06

... da, bosanci su odlučili da se Purda izruči srbima. Nažalost, ova vlada sa svojim ponašanjem prema braniteljskoj populaciji ga je dovela do toga. Jesam da se braniteljske udruge ujedinje, ali ne pod rukovodećom policom Hvidre, ni Đakića ni HDZ-a.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty18.02.11 17:31

Naravno svaki normalan građanin ove zemlje suosjeća sa Purdom pa i tako ja(mislim da sam još uvijek normalan).
Međutim ja se nemogu oteti dojmu da je ova Vlada i HDZ izdao branitelje, domovinski rat, generale, kao što su izdali i ovaj narod, sve nas, znati da takve optužnice postoje i ne poduzimati ništa je prestrašno, kao što je još strašnije da Vlada nije pozvala branitelje koji su na tom popisu i obavijestila ih da ne idu preko granice.
Puno pitanja je ovdje otvoreno, na kraju će Srbija još od agresora postati patenik koji je trpio našu agresiju, ovo je po meni totalni poraz hrvatske politike, državnog suvereniteta.

Osim ako ovo sve skupa nije namjerno tempirano i žrtvovan je Purda da se branitelji i građani maksimalno homogeniziraju pred izbore, ali to bi se moglo vratiti kao bumerang ovaj put.(poznavajući HDZ do sada ne bi me čudilo)
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty18.02.11 19:43

@ josip joža

U pravu ste u završnoj rečenici. Sve ovo je NAMJERNO režirano kako bi se skrenulo sa frabanja tunela, nestanka kilometara i nezaposlenosti uz još barem milijardu akutnih svakodnevnih problema. U prve redove su gurnuti "hrvatine do bola" Andrija, Vladimir i Zagorac koji su počeli i akciju " partizani su krivi" i akciju " kriv je Predsjednik" samo da bi usmjerili novinare i narodne mase u smjeru psovanja četiničkih matera ili srbskih nejači. To im je glavna smjernica i za ostanak na vlasti spremni su žrtvovati pola braniteljske populacije, sa naglasnkom na dragovoljce. Do početka izbora sigurno će se pojaviti još i "nevjerojatno" otkriče ubice i glavnog organizatora i naručitelja smaknuča Gosp. Pukaniča, a moglo bi se i koja saobračajka priljepiti uzput. Nobilo je dobio po piksari, Polančeca će braniti kibi dabi ali su zato Sunčani Hvar, Brodosplit i Opatijo moja bajna kao slučajevi za SF Romane nestali sa scene. U nedostatku zabave dobra je i Severina koja se, zamislite nacijo moja, zaljubila u prekupca obojenih metala iz Srbije ! Hej, to je vijest koja zaslužuje detaljnu analizine mame anlizu!!
Da, da, režija "stranke opasnih namjera" sa glavnim glumcima ponovo snima novi nastavak trilogije. Nisu bitne žrtve ni kolaterali, bitno je da se na ovaj ili onaj način zadrži hegemonija vlasti kako netko "ne bi čačko mečku".
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty20.02.11 21:16

Jučer jaja
Danas mijenjamo Šeksa za branitelje
Zna li HDZ što ih čeka sutra?
Najavljuju se opaki prosvjedi, poziva na ponovno uzimanje oružja, jesmo li došli do zida?
Koliko ova Vlada ima sluha za sve ovo što se događa ali čini se da su ipak fotelje i osobni položaj važniji i od domovine, domoljublja, hrvatstva, vlastitog naroda, branitelja, bilo čega.
Što vo mislite o svemu što se događa i što nam slijedi idućih dana?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty20.02.11 23:00

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Jučer jaja
...........
Koliko ova Vlada ima sluha za sve ovo što se događa ali čini se da su ipak fotelje i osobni položaj važniji i od domovine, domoljublja, hrvatstva, vlastitog naroda, branitelja, bilo čega.
Ova je vlada je kompatibilna sa domoljubljem, domovinom, hrvatstvom. To pokazuju još od vladavine onog mrtvaca koji je rukom na srcu stvorio kriterij. Sve drugo nije važno.
Gledam tekme, razne skupštine, događanja i vidim da jet to dokaz odanosti domovini.

Pribojavam se efekta Egipat, ali ako se mora dogoditi, neka se dogodi što prije. S tim da nikako pustiti preko granice niti jednog političara. O tome treba voditi brigu.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty22.02.11 1:20

Prozvani branitelj: Mi smo mirovinu zaslužili časnije nego premijerka stan

Ponukan izjavom premijerke Jadranke Kosor da nije bila maćeha izvjesnim braniteljima kada im je 2005. isposlovala respektabilne mirovine, priopćenjem se oglasio vinkovački i vukovarski branitelj Mladen Leovac, jedan od trojice govornika jučerašnjeg skupa u Grubišnom Polju koje je spomenula premijerka.

http://dalje.com/hr-hrvatska/prozvani-branitelj--mi-smo-mirovinu-zasluzili-casnije-nego-premijerka-stan/341341

Ovo joj nije trebalo....
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty22.02.11 14:10

Prosvjed i u Zagrebu:


Prosvjedi branitelja - Page 2 Stopp


Obzirom na još neviđenu medijsku blokadu kojoj je izložen najavljeni prosvjed STOP progonu hrvatskih branitelja, najavljen za dan 26.02.2011 u Zagrebu, Trg bana Jelačića s početkom u 13,00 sati.

http://www.dragovoljac.com/index.php?option=com_content&view=article&id=8203%3Avano-preuzimanje-letka-za-poziv-na-prosvjed&catid=12%3Aobavijesti-i-najave&Itemid=12
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty24.02.11 9:44

Ako ste slušali mladog Jastrijeba (inače član HSS-a) kojom retorikom je jučer govorio i napadao Vladu i Jadranku Kosor i unatoč tome što je HSS u kolaciji s HDZ-om. Nije li mladi Jastrijeb ušao isto tako u predkampanju i ne koristi li branitelje za tu predkampanju, obzirom da je HDZ odbacio HSS iz predizborne koalicije?
Kada to sve onako odokativno slušam, gadi mi se a svi se pozivaju na to da se s braniteljima ne manipulira, dok istovremeno čine sve da skupe poneki poltički poen na braniteljima, odnosno branitelji im dođu kao neka slamčica spasa, jer nemaju što pametnije za reći.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty24.02.11 13:45

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ako ste slušali mladog Jastrijeba (inače član HSS-a) kojom retorikom je jučer govorio i napadao Vladu i Jadranku Kosor i unatoč tome što je HSS u kolaciji s HDZ-om. Nije li mladi Jastrijeb ušao isto tako u predkampanju i ne koristi li branitelje za tu predkampanju, obzirom da je HDZ odbacio HSS iz predizborne koalicije?
Kada to sve onako odokativno slušam, gadi mi se a svi se pozivaju na to da se s braniteljima ne manipulira, dok istovremeno čine sve da skupe poneki poltički poen na braniteljima, odnosno branitelji im dođu kao neka slamčica spasa, jer nemaju što pametnije za reći.

Eto, sve to treba gledati sa zadrškom. Zašto ne inzistiraju na tužbi protiv zapovjednika JNA, zašto ne traže stavljanje istih na međunarodnu tjeralicu, zašto ne uzvrate istom mjerom kao i pravosudna tijela Republike Srbije? Kakve veze sad ima polemika o tome da su pošteni borci i danas proganjani od agresora kad agresora nitko ne progoni? kakve sad ima veze što smo mi istovarili sve zapovjednike u Hag kad agresor svog hađiju koji je masakrirao sve oko sebe nije ? Ko smo to mi da se okupljamo radi nepravde na Trgu i dovodimo narodne pjevače kad oni koji nas predstavljaju "čine sve što je moguće" da se Purda vrati doma, a da pri tom krše zakon ( priznao gradonačelnik na TV) i laže ministar ( po izjavi gradonačelnika koji je priznao da je kao djelatnik tog istog ministarstva kršio zakon)? Zašto mi ne bi ulovili kojeg generala, pukovnika, poručnika ili kapetana ljetos na moru ili u prolasku, pa ga malo stavili u Institut Remetinac, pa malo sazivali konferencije, pa malo puštali dokumentarce, pa mu malo razbili gubicu i koju kost da potpiše par papira...
E jesmo papci! pale
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty24.02.11 13:54

Ma nema za nas naziva šta smo,ni ovi što su na vlasti ni narod koji to sve trpi.Šteta kaj smo imali samo jednog Matiju Gupca i kaj je isti se zrodil.živel i umrl u krivo vrijeme.
Ja se spremam biti Ivana Orleanska,bumo vidli jel mi bude uspelo.Dosta je bando lopovska,a ti narode jadni i napačeni ustani i promjeni svoju sudbinu.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty24.02.11 14:05

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ako ste slušali mladog Jastrijeba (inače član HSS-a) kojom retorikom je jučer govorio i napadao Vladu i Jadranku Kosor i unatoč tome što je HSS u kolaciji s HDZ-om. Nije li mladi Jastrijeb ušao isto tako u predkampanju i ne koristi li branitelje za tu predkampanju, obzirom da je HDZ odbacio HSS iz predizborne koalicije?
Ne, ne i ne.
Mladi Jastreb nije izašao u javnost zato da bi promovirao "svoj" HSS niti za niti kontra Jadrankine idiotske stranke.
Čovjek je bio branitelj, zapovjednik posljednje obrane Vukovara i ima veliko pravo i dignitet prozivati bilo koga pa tako i članove "svoje" stranke koji su s Jadrankom u koaliciji i ni na koji način ne koristi branitelje.
Niste u pravu.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty24.02.11 15:50

plemenitašica je napisao/la:

Ne, ne i ne.
.....
Niste u pravu.

Daj bože da se Vaše riječi pozlatile, znam tko je mladi Jastrijeb i drag je, znam tko je i gdje je bio, sve mi je poznato, međutim imam nekoliko razloga za sumnju. Vrijeme ispred nas će pokazati sve, potvrditi ili negirati.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty25.02.11 21:17

http://www.vecernji.hr/vijesti/hdz-zatrazio-da-se-mladi-jastreb-izbaci-hss-a-friscic-odbio-clanak-257469
Šta im nije dosta kreirati rad svoje stranke nego moraju kreirati voditi i druge stranke
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty25.02.11 22:11

Mišel je napisao/la:
http://www.vecernji.hr/vijesti/hdz-zatrazio-da-se-mladi-jastreb-izbaci-hss-a-friscic-odbio-clanak-257469
Šta im nije dosta kreirati rad svoje stranke nego moraju kreirati voditi i druge stranke


Krizni sastanak nakon jednih i prije drugih prosvjeda, zanimljiv mi je ovaj izlazak na sporedni izlaz trojke Jarnjak, Kosor i Šeks. Sasvim sigurno ono što zadnjih dana govori g.Borković njih zabrinjava. Šteta što nije i ranije progovrio imao je dosta razloga za to i ranije, bar kad su branitelji u pitanju.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty26.02.11 2:22

Nekako se bojim svega ovoga. Nadam se da će sve proći u redu.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty26.02.11 10:59

Ante je napisao/la:
Nekako se bojim svega ovoga. Nadam se da će sve proći u redu.

Ja se nadam da je Hrvatska demokratska i civilizirana zemlja i da će kao takva i ostati.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty26.02.11 11:01

Svašta se pisalo po medijima, zadnje sam pročitao prijetnje splitskim taksistima koji su nudili besplatan prijevoz. Činjica je da je situacija došla do usijanja. Tada nema hladne glave.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty26.02.11 11:10

Ante je napisao/la:
Svašta se pisalo po medijima, zadnje sam pročitao prijetnje splitskim taksistima koji su nudili besplatan prijevoz. Činjica je da je situacija došla do usijanja. Tada nema hladne glave.

Masa je uvijek opasna i iz nje se može uvijek nešto dogoditi, po onoj nisam ja netko iz mase, dovoljno je da imaš jednog koji može cijelu situaciju dovesti do kritične situacije, želim vjerovati i nadati se da do toga neće doći.

Kada gledam mlade sa facebooka na prosvjedima i sjetim se da ti isti mladi ne izlaze na izbore i ne glasaju onda mi dođe zlo, ako uzmemo goricu kao primjer gdje ima oko 13000 mladih a da nitko nikada nije osvojio toliko glasova na izborima, to govori dovoljno samo za sebe, zar ne?

Dakle mladi prije svega trebaju aktivno se uključiti u rad društvene zajednice, uvijek i na svakim izborima izaći na birališta i izabrati vlast kakvu žele a ne prosvjedovati, da prije toga nisu napravili ovo predhodno.
Stog stanovišta ne opravdavam ove i ovakve prosvjede mladih, posebno što svi znamo da su Izbori tu, pred nama, ak smo izdržali 17 godina, možemo i ovih 7 mjeseci do Izbora.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty26.02.11 15:08

Ma dajte Josip joža to su gluposti,zašto čekati još 7 mjeseci,zar ne vidite šta se dešava i šta će još sve napraviti ta banda i lopovi,prevaranti i manipulatori.
Lažu da je bilo na prvom skupu stotinjak,a zna se da je bilo oko 1 000,na drugom su rekli 300,a bilo je 3000,zašto lažu,boje se da ih ne dođe još više.Zašto današnji braniteljski prosvjed kasni,zaustavili su autobuse na prilazu gradu i ne puštaju ih,jel to demokracija.Dolje gamad hadezeovska i vrijeme je i to zadnje da se i oporba probudi jer za promjenu i pravdu preostala nam je samo ulica.Komentiraju građani na prosvjedu za Milanovića da je mlakonja,da oporba treba čvrstinu da se tako stiče povjerenje,a toga nema.Ostala nam je ulica.Zašto čekati da nam se još 7 mjeseci smiju u lice dok mi propadamo,gladujemo i dok nam kradu posljednje dostojanstvo,pravo na uspjeh nas i naše djece. Ja to ne želim,neću i više ne mogu trpjeti i hvala Bogu da se narod lagano,ali sigurno budi.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty26.02.11 15:57

Jesu zaustavili autobuse. To se tako radi. Strah zlata vrijedi.
Najgore je kada se vlast boji vlastitog naroda.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty26.02.11 16:57

[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty26.02.11 17:27

Samo je HDZ-ova vlast tukla građane. I 90-tih i sada. U Splitu koalicija nije išla na građane.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Prosvjedi branitelja
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: