Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prosvjedi branitelja

Go down 
+4
koko-vg
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
Mišel
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty26.02.11 18:18

Mišel je napisao/la:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/prijeti-sukob-specijalaca-i-prosvjednika-na-prilazima-markovom-trgu/539819.aspx

Mišel sve gore sam napisao upravo zbog ovakvih slika, koje nam ne trebaju, niti ovim ljudima koji su u krvi, niti ovoj državi, niti ovom narodu, mi smo demokratska zemlja i ova vlast je izabrana od naroda, svi ovi koji trče na Markov trg i dobivaju batine, ne izlaze na Izbore, o tome sam govorio u predhodnom postu ali očito da niste razumjeli moju osnovnu poruku iz mog posta.
Dakle još jednom da ponovim, mladi se trebaju uključiti u društvenopolitički život, najmanje na način da izađu na izbore i izaberu Vlast po svojoj volji i koja će im odgovarati da ne moraju ići i prolijevati krv kao sada što čine sada.
Sjediti doma na tipkovnici i pozivati na krv nije ni korektno ni dobro. Tkome pravo, pravo tkome nije nemora se složiti s menom, moja poruka je bila jasna i nedvosmislena.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty26.02.11 19:54

Slažem se Josip Joža upotpunosti sa tobom,izričito sam protiv nasilja,pogotovu uključivanja bilo kakvuh navijačkuh skupina u prosvjede,jer to ne vodi ničem nego ide samo na ruku Jaci.Ja sam za prosvjede,prave masovne nenasilne koji nose pravu poruku i koji će imati pravi efekat.Ovako dalje nemože,povratka nema ali definitivno to treba biti put bez nasilja i nereda.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty27.02.11 0:36

He jeste gledali danas dnevnik nove tv kad onaj predsjednik Hvidre kaj je saborski zastupnik hadezea kaže javno tim braniteljima da se moraju politički angažirati i to desno jer jedino tako će moći nešto riješiti samo političkim putem jer branitelj bez politike nemre niš.
Zbilja su se ti hadezeovci totalno pogubili.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty27.02.11 0:45

Mišel je napisao/la:
He jeste gledali danas dnevnik nove tv kad onaj predsjednik Hvidre kaj je saborski zastupnik hadezea kaže javno tim braniteljima da se moraju politički angažirati i to desno jer jedino tako će moći nešto riješiti samo političkim putem jer branitelj bez politike nemre niš.
Zbilja su se ti hadezeovci totalno pogubili.

Milsite na Đakića predpostavljam, najvećeg manipulatora braniteljima, napuhane i prepotentne gubice, dok ima vlast, za koju sve čini, koji onom jadnom poljoprivredniku kad se javio iz Županje veli da je kokošar da ima tri kokoši i šta on ima pričati u ime poljoprivrednika, klasičan nastup HDZ-ovog načina vladanja i gledanja na građane, pa molim Vas lijepo samo ga pogledajte kako nam se svima smije, on je dobio zadatak da ponovo manipulira i neutralizira i današnji skup branitelja kako bi njegova i ostale gu*ice bile sačuvane, fuj.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty27.02.11 0:51

E da taj i ona plavuša,pretvorili su sastanak u politički skup kojim veličaju hadeze i uvjeravaju onu šačicu kako su samo oni legalisti,a svi ostali šljam i u zabludi.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty27.02.11 0:54

[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty27.02.11 17:48

http://www.jutarnji.hr/braniteljski-prosvjed--vise-stotina-ljudi-sa-slikama-gotovine-i-transparentima-okupiralo-trg/928060/

Ne podržavam nasilje,apsolutno nikakvo nasilje,ali i osuđujem postupanje policije,pokušaje zataškavanja i cenzure medija da se ne vidi sa koliko srčanosti zadovoljstva je policija navalila na prosvjednike i tukla koga je stikla jer tek manji dio ih je izazvao nerede a tuklo se i novinare i to od strane policije.Sva sreća pa imamo te mobitele,male kamere i internet na kojem se to sve može prikazati bez cenzure.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty27.02.11 20:23

Mišel je napisao/la:

Sva sreća pa imamo te mobitele,male kamere i internet na kojem se to sve može prikazati bez cenzure.

Baš tako - potpisujem Idea
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty28.02.11 2:02

Bila sam tamo.
http://plemenitashica.iz.vg/ni-blizu-ni-daleko/2011/02/27/transparent

Sve ovo nisam vidjela niti čula. Imala sam valjda sreću da sam zaksnila i otišla ranije.

No, od jučer popodne, pa sve do maloprije stalno gledam neke snimke i videa, i to što se vidi je P R E S T R A Š N O.
Ta bagra je po mojem mišljenju još dobro i prošla. Trebalo ih je sve zavezati i skupljati pobjegle i dovoditi ih kod ovih koji leže na cesti. Pa neka leže u Radićevoj dok se svi ne pokupe.
To je kretenizam koji se MORA zaustaviti.
Očekujem od policije da me kao građanku ove zemlje zaštiti od svakog nasilja, uništavanja imovine, vrijeđanja. Ovi ljudi su bili sve samo ne miroljubivi prema bilo kome. Policija je, po meni, dobro reagirala, pa i prema novinarima koji se muvaju a i njima je život bio u opasnosti.
Nemam pritužbu na policiju ali niti koliko je pod noktom crno.

Ali taj kretenizam i uništavanje nema veze s prosvjedom.
I političari griješe kad to dovode u simbiozu.
Ta razularena bagra je samo iskoristila trenutak.
Ovo kaj su napravili Borkoviću je gore nego HDZ-ovska opljačkana lova.
A saznat će se tko je taj delija.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty28.02.11 9:38

Plemenitašice, slažem se u svemu s Vama vezano za nasilje koje se dogodilo.
Nažalost malo i mediji kumuju tome, kao i uvijek čine zvijezde od njih kao i onog balavca Pernara, zbog čega se uvijek događa novo nasilje na nekom drugom mjestu i ako išta treba cenzurirati na TV onda je to ovakva vrsta nasilja ali ako se već nemože i nemora cenzurirati ne treba mu ni poklanjati tolike minute na TV, da ne kažem sate, a znamo svi koliko košta 1 min na TV. To što mediji rade od toga senzaciju je druga priča.

Nego mene brine nešto drugo, odnosno i potvrđuje se ona moja teza da bi slučaj Purda mogao biti iscenirani slučaj kako bi se desnica homogenizirala, slušajući g.Sačića u NU2 gdje je na neki način "otvorio karte" i potvrdio da je okupljanje branitelja cilj objedinjavanja desnice i unatoč tomu što je desnica i dovela do svega ovoga, što je vrlo opasna poruka za hrvatsko društvo, koja bi nas mogla odvsti u još dublju agoniju i krizu.
Jučer je Vesna Pusić dala vrlo konkretnu, jasnu i otvorenu izjavu glede prosvjeda, ne podilazeći biračkom tijelu, ona koja je uvijek otvorena i bez fige u džepu, pa čak i uspoređujući sa SDP-om koji je dao izjave, šture, nedovoljno jasne i konkretne, kalkulirajući kako će Narod reagirati na to, u stilu malo bi pi*kio, malo ka*io, pa me zanima što Vi i ostali forumaši mislite o tome.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty28.02.11 13:00

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Ono što mi se svidjelo da su tamo bili sve mladi ljudi i vanstranački, neopterećeni bilo kakvim partijama.

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Biće zanimljivo vidjeti sutra navečer, četvrtak na Trgu Bana Jelačića, hoće li biti ovih ograda.
Moram otići sutra navečer, da pitam tko je to radio i gdje mogu se informirati glede ograda. Laughing

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Stog stanovišta ne opravdavam ove i ovakve prosvjede mladih, posebno što svi znamo da su Izbori tu, pred nama, ak smo izdržali 17 godina, možemo i ovih 7 mjeseci do Izbora.

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Mišel sve gore sam napisao upravo zbog ovakvih slika, koje nam ne trebaju, niti ovim ljudima koji su u krvi, niti ovoj državi, niti ovom narodu, mi smo demokratska zemlja i ova vlast je izabrana od naroda, svi ovi koji trče na Markov trg i dobivaju batine, ne izlaze na Izbore, o tome sam govorio u predhodnom postu ali očito da niste razumjeli moju osnovnu poruku iz mog posta.
Dakle još jednom da ponovim, mladi se trebaju uključiti u društvenopolitički život, najmanje na način da izađu na izbore i izaberu Vlast po svojoj volji i koja će im odgovarati da ne moraju ići i prolijevati krv kao sada što čine sada.
Sjediti doma na tipkovnici i pozivati na krv nije ni korektno ni dobro. Tkome pravo, pravo tkome nije nemora se složiti s menom, moja poruka je bila jasna i nedvosmislena.

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Milsite na Đakića predpostavljam, najvećeg manipulatora braniteljima, napuhane i prepotentne gubice, dok ima vlast, za koju sve čini, koji onom jadnom poljoprivredniku kad se javio iz Županje veli da je kokošar da ima tri kokoši i šta on ima pričati u ime poljoprivrednika, klasičan nastup HDZ-ovog načina vladanja i gledanja na građane, pa molim Vas lijepo samo ga pogledajte kako nam se svima smije, on je dobio zadatak da ponovo manipulira i neutralizira i današnji skup branitelja kako bi njegova i ostale gu*ice bile sačuvane, fuj.

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Plemenitašice, slažem se u svemu s Vama vezano za nasilje koje se dogodilo.
Nažalost malo i mediji kumuju tome, kao i uvijek čine zvijezde od njih kao i onog balavca Pernara, zbog čega se uvijek događa novo nasilje na nekom drugom mjestu i ako išta treba cenzurirati na TV onda je to ovakva vrsta nasilja ali ako se već nemože i nemora cenzurirati ne treba mu ni poklanjati tolike minute na TV, da ne kažem sate, a znamo svi koliko košta 1 min na TV. To što mediji rade od toga senzaciju je druga priča.

Nego mene brine nešto drugo, odnosno i potvrđuje se ona moja teza da bi slučaj Purda mogao biti iscenirani slučaj kako bi se desnica homogenizirala, slušajući g.Sačića u NU2 gdje je na neki način "otvorio karte" i potvrdio da je okupljanje branitelja cilj objedinjavanja desnice i unatoč tomu što je desnica i dovela do svega ovoga, što je vrlo opasna poruka za hrvatsko društvo, koja bi nas mogla odvsti u još dublju agoniju i krizu.
Jučer je Vesna Pusić dala vrlo konkretnu, jasnu i otvorenu izjavu glede prosvjeda, ne podilazeći biračkom tijelu, ona koja je uvijek otvorena i bez fige u džepu, pa čak i uspoređujući sa SDP-om koji je dao izjave, šture, nedovoljno jasne i konkretne, kalkulirajući kako će Narod reagirati na to, u stilu malo bi pi*kio, malo ka*io, pa me zanima što Vi i ostali forumaši mislite o tome.

??? Prosvjedi branitelja - Page 3 935530
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty28.02.11 13:36

Rožice, shvaćam da nešto nije jasno, kaj?
Ja ističem cijelo vrijeme nasilje i promociju nasilja.
Sve podržavam ali nasilje ne, posebno ne na ovakav način.

Dakle ako već stvaljate moju kronologiju pisanja iz nje je jasno ko dan
da prosvjede podržavam, kako su oni vremenom prerastali u nasilje, tako se ograđujem od nasilja.
Što ne znači da i dalje ne podržavam prosvjede ali mirne i bez nasilja.

Ne želim sutra niti da ja niti da bilo tko drugi dobije ciglu u glavu.
Da i kada sam vidio u drugom prosvjedu tko su ti mladi i kako se ponašaju, počeo sam ih prozivati, da i uvjeren s punim pravom, jer dok se tako budu ponašali nasilnički ja ih neću podržati.

Zašto? Jer smatram da smo mi civilizirani ljudi i građani, da je Hrvatska civilizirana zemlja, da se trebamo ponašati civilizirano pa kada i prosvjedujemo.

Zbog takvog ponašanja mladih ljudi, danas nemogu odvesti moju djecu na Maksimir da pogledaju neku dobru tekmu, jer na dobroj tekmi je uvijek gužva i neredi i nikad neznate kad će eksplodirati.

Možda je sada malo jasnije, ak ne dovoljno samo pitajte. bounce
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty28.02.11 14:23

Meni se čini da ima nekih koji neznaju kopjim putem će voda teći ,pa čekaju da odmjere kako dalje.Već nekoliko puta sam prozivana da podržavam klinca,da mu radim besplatni pr i tome slično ,da je mali umetnut od nekih hadezeovaca i tome slično.S druge strane već dugo vremena slušam i sama komentiram kako je naš narod jak na riječima ,al slab na djelima i kako ih nikad nema na prosvjedima.

Od prvog prosvjeda pratim te događaje,čitam više foruma,pratim komentare i sudjelujem u mnogo razgovora o ovoj vlasti,ogorčenosti ljudi,gladi,bijedi,frustriranosti,lažima i obmanama.LJUDIMA JE DOSTA;DOSTA;DOSTA.Dali vam to išta znači? Zaista im je dosta gledati prazan tanjur,neplačeni račun,dječju želju.........a rješenja ni otkuda.Nema ga jednostavno na vidiku,svuda se vrti sa ciframa koliko su zamračili tu,koliko tamo,prosječan građanin nemože to zaraditi ni za pet života i ne ma nade da mu se ikako omoguči normalan život.
Ja ne sljedim tog Ivana,on mi čak nije ni bitan,ni kad bi ostvario scoj naum i došao na vlast nebih glasala ua njega,jer sljedim svoj put,no on je okidač za rušenje vlasti.Ja sljedim ideju da ovu vlast treba podhitno maknuti,pitam se zašto je oporba tako inertna i ne poduzima ništa.Vlast im je već zagarantirano u rukama,ali se bojim da će im izmaknuti iz ruku.Ovolika neodgovornost prema narodu i ljudima je neprimjerena.Trebalo se već odavno ići u prosvjede.Kad je malac krenuo imaju puno bolju logistiku i umjesto da su okrenuli narod i protiv sebe svojim sakrivanjem trebali su ove prosvjede okrenuti u svoju korist,i postaviti zid od kojeg Kosorica nebi mogla uzmaknutio.Meni oporba odaje dojam neznanja kako dalje ,pa je bolje nek su ovi što dulje na vlasti.Pa neka onda budu,neka unište do kraja prodaju i zadnji pedalj,mi neka se raselimo i tražimo svoje bolje dane svjetliju budučnost pod nekim drugim nebom.

PROTIV SAM OVOG NASILJA;IZRIČITO PROTIV;NI U KOM SLUČAJU NE PODRŽAVAM UNIŠTAVANJE,no jedna stvar mi nije jasna.Ovo je bio prosvjed svih građana,od 15 pa do 80 godina.Nije istina da su bili samo mladi.Prvi prosvjed je bio prikazan kakv je bio ,sa intervjuima svih skupina građana i to je bio poziv za drugi još veći,sa istim profilom ljudi.Šta se dešava u drugom.Sklona sam vjerovati da su ubačeni provokatori koji to pretvaraju u huliganski prosvjed,više se ne intervjuiraju drugi građani,ne prikazuje se ništa nego razbijači,.Za mene je ovo događanje naroda koje su vlast i mediji obezvrijedili huliganima i nisu prikazani ni u kom slučaju onakvi kakvi su bili ostalih 90% prosvjednika.Normalni građani željni boljeg sutra,neke vizije u budučnost ljepšu i svjetliju i barem malo radosniju.
Zašto nitko ali baš nitko nije prikazao one koji su smirivali te mlade razbijače i zašto nitko ne prikaže kako je policija tukla one koji leže na podu i ne pružaju nikakav otpor,Zašto se ne prikaže to nasilje i iživljavanje.

Ja želim da ova vlast padne još jučer,ne sutra,želim promjena,što je i drugima nezadovoljnima na umu,a tko će uspjeti nakon toga dobiti vlast.E to je veliko pitanje?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty28.02.11 14:48

Mišel, sve ste u pravu i nitko to ne spori pa ni ja.
I o medijima sam pisao gore, dakle ćemu su mediji poklonili najveću pažnju i prave senzaciju od toga, nijednog trenutka nismo vidjeli na TV kako onaj mladić pljuje mladog Jastrijeba, jal tak?
Dakle o svemu tome i pišem, cijelo vrijeme ako me netko nije dobro razumio.

slažem se da je moguće da je grupa nasilnika ubačena, nažalost to možemo samo nagađati.
Danas je novi zakazani prosvjed i vidjeti ćemo kako će on proći.
Nitko sretniji od mene da se raspišu izbori, međutim demokracija je takva, dok god 77 saborskih zastupnika daje podršku premijerki što je i po Ustavu tako, ja cijelo vrijeme prozivam upravo tih 77 zastupnika i po meni oni snose veću odgovornost i od same premijerke, jer oni su narodni zastupnici, legalno izabrani da predstavljaju narod.

Dakle sve štima, sve je u redu, samo nasilje, ne i ne, ne i 1000 puta ne.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty28.02.11 15:07

Ana Milovan12:56

pitam
se ponekad gdje je SDP. sjetim se s vremena na vrijeme te stranke i
pitam se postoji li još uopće ili im je neko nekim tajno oktroriranim
ustavom zabranio djelovanje???
Poruka

Ovo prenosim komentar sa jutarnjeg,a ovakvih komentara je sve više
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty28.02.11 15:35

[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty28.02.11 15:43

Mišel je napisao/la:
Ana Milovan12:56

pitam
se ponekad gdje je SDP. sjetim se s vremena na vrijeme te stranke i
pitam se postoji li još uopće ili im je neko nekim tajno oktroriranim
ustavom zabranio djelovanje???
Poruka

Ovo prenosim komentar sa jutarnjeg,a ovakvih komentara je sve više

Dovoljno je pročitati komantare nakon prosvjeda i puno toga je jasnije.

http://slobodnadalmacija.hr/Novosti/Hrvatska/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/130669/Default.aspx
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty28.02.11 15:48

Mišel je napisao/la:
http://prosvjedi.org/komentar-nata%C5%A1e-srdo%C4%8D-hrvatska-vlada-nema-moralnog-autoriteta-za-vo%C4%91enje-nacije-vijestinet?nocache=1

Ništa gospođa nije rekla novo što mi svi neznamo, međutim i ona zaboravlja ključnu stvar a to je Ustav RH.
Dakle podrška parlamentarne većine za održanje Vlade. Tko daje povjerenje Vladi? Hrvatski Sabor i tu je ključ,
prema tome ne treba premijerki sve po spisku, ona će zadržati vlast sve dok može, zna se i zašto, jer im je većini u bajbukanu, međutim po spisku treba onim du*eliscima u Saboru, koji preko Vlade čuvaju svoje gu*ice.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty28.02.11 18:29

Sve su rasprave u pravu, jedne s racionalne i praktične strane druge s emotivne.

Kako je Sanader rekao; "U banani smo."
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty01.03.11 0:50

[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty01.03.11 13:39

Ante je napisao/la:
Sve su rasprave u pravu, jedne s racionalne i praktične strane druge s emotivne.

Kako je Sanader rekao; "U banani smo."

Već je sve prevršilo mjeru - niti racio nije što bi trebao biti, o praksi da i ne pričamo a zbog emocija smo nacija "nakljukana" sedativima i antidepresivima". Uspjeli su - kao da smo svi konzumirali dugo buniku.

Banana! Question Već smo se i poskliznuli i tresnuli.... eee, sada da li je moguće ustati i kako...hm... teško.... mislim gotovo pa nemoguća misija.
Prosvjedi branitelja - Page 3 522991
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty02.03.11 0:07

Nakon što su se sutrašnjem prosvjedu odlučili pridružiti profesori i studenti filozofskog fakulteta,zatim Dragutin Lesar dolazi također sutra sazvana je hitna sjednica vrha hadezea https://www.youtube.com/watch?v=4WVTG3dXuVM&feature=player_embedded


Zadnja promjena: Mišel; 02.03.11 0:13; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty02.03.11 0:13

[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty02.03.11 0:43

[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty02.03.11 1:21

Dragutin Lesar Nakon današnje izjave Swobode odlučio sam: sutra sam na Cvjetnom u 18,00. Molim mirno i samo mirno, ponesite svijeće da osvjetlimo put odlaska bagre sa Markovog trga. Svijeće ostavimo na Jelačić placu, nemojte se bojati, pravda je na našoj strani. Čekam vas.

Ovo je gospodin Lesar napisao na svojem profilu na FB prije otprilike sat vremena.
Valjda je i njemu prekipjelo, neka nek osjeti kak je nama.



Jedan od komentara: Dali da uzmem svijecu za groblje ili za svadbu?

Moj komentar je: Naklon Lesaru uz opasku - konačno.
A Swoboda je rekao ovo: http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/eu/swoboda_prvo_zavrsetak_pregovora_onda_datum_izbora/248565.html
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Prosvjedi branitelja
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: