Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P - "naša" vlada...

Go down 
+5
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
JOSIPJOŽA
koko-vg
Goran
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Koga će iz HDZ-a Polančec. Barišić i Mravak najviše okriviti u istragi
Ivo Sanader
P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jadranka Kosor
P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ivan Šuker
P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Božidar Kalmeta
P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Darko Milinović
P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Andrija Hebrang
P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Martina Dropulić
P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sanader i Kosor
P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kosor i Šuker
P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sanader, Kosor i Šuker
P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_lcap80%P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_rcap
 80% [ 4 ]
sve
P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_lcap20%P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_rcap
 20% [ 1 ]
neke od njih
P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
nikoga
P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 5
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty29.09.10 1:31

Jeli se to kapitalac pravda nama ili Jaci? A do jučer nas je sve uvjeravao kako je bajno i krasno, dok su ga mnogi upozoravali i ukazivali a on ih bahato ignorirao.
Meni se čini kao da je Šuker počeo već plakati jer je svejstan da je na odstrelu, eto meni su već suze krenule. Very Happy Basketball

http://www.index.hr/vijesti/clanak/suker-srce-me-boli-sto-nisam-progurao-svoj-prijedlog-proracuna-2008-godine/514850.aspx

"DA SAM uspio progurati svoj proračun u studenom 2008. godine, državne financije bi danas bile u puno drugačijoj situaciji", rekao je Ivan Šuker u svom govoru na konferenciji Dan velikih planova. "Srce me boli što nisam uspio progurati taj proračun", kaže ministar financija.
Prijedlog proračuna na koji se Šuker poziva značio bi zamrzavanje plaća i mirovina, što bi, prema njegovom mišljenju, smanjilo proračunske izdatke za sedam do osam milijardi kuna. No, umjesto štednje, Šuker je posljednje godine proveo tražeći kredite po bijelom svijetu kako bi pokrpao rastuće proračunske zahtjeve.
Šuker je još jednom ponovio kako je situacija danas puno gora i kako se na proračunu više nema gdje štedjeti osim ako će se dirati u plaće, mirovine i socijalna davanja.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty29.09.10 1:56

Ma to već prelazi sve granice.

Za sve je kriv Sanader a oni jadni nisu mogli ništa. Jednako su krivi jer ako im se nije sviđalo mogli su otići.

Ostavke su dobrodošle.

Već vidim vijesti iz budućnosti npr. 2020 godina, neki talk show o kreditima koje vraćamo iz vremena Vlade RH 2003- 2011 i Šuker nas sve uvjerava da on nikada nije bio ministar financija.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty30.09.10 10:51

Zanimljivi tekstovi koji potvrđuju da je Margetić ipak bio u pravu u mnogo čemu i da ga nisu bez razloga pritiskali i pritišću, hapse jer dečko zna previše očito.

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2014&Itemid=1

Kada se sada pogleda cijeli niz Afera i zadnji slučaj sa Barišićem, jasno je da HDZ i cijela Vlada, kako sa doc Ivom tako i sa Jacom sada stoje iza ovog svog kriminala u Hrvatskoj, kriminala koji je toliko umrežen da smo nadmašili i Talijansku mafiju.
U nekoj uređenoj državi bi svaka Vlada pala do sada tisuću puta.
Imam prečesto osjećaj da živim u zemlji čudesa samo što se još ne osjećam kao Alisa.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/88832/Barisic-u-stanu-imao-dva-i-pol-milijuna-kuna.html
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty30.09.10 20:33

Nekako me muči naziv ove teme pa makar bio u navodnicima.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty01.10.10 9:47

Jubito ministar isto uključen.

Istražujući krađu državnog novca preko Fimi Medije policija provodi kriminalističko istraživanje i u svojim redovima, a sumnjiv je podatak da je u nekoliko godina iz stavki Nacionalnog programa sigurnosti prometa na cestama na račun firme koju je vodila Nevenka Jurak otišlo čak 26 milijuna kuna. Izvor upućen u istragu kaže da se radi o razdoblju kada je na čelu Ministarstva unutarnjih poslova bio Ivica Kirin.


http://www.vecernji.hr/vijesti/i-ivica-kirin-pod-istragom-zbog-poslovanja-fimi-medijom-clanak-197978
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty01.10.10 11:50

Sanader u šoku zbog Barišićevog uhićenja

'Pa zar smo Mladen i ja jedini postojali u HDZ-u? Što je s predsjedništvom stranke i tajništvom? Svi su oni imali uvid u financije stranke, u svaku kunu, a sada ispada da nitko od njih ništa nije znao?'
U očaju je to izgovorio odbjegli bivši premijer Ivo Sanader nakon što je doznao da mu je bliski prijatelj, bivši rizničar HDZ-a i bivši ravnatelj Carinske uprave Mladen Barišić završio u pritvoru

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/89134/Sanader-u-soku-zbog-Barisicevog-uhicenja.html
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty01.10.10 12:16

Pa naravno, dobro je i rekao Sanader, to i ptice na grani pjevaju, pa svi su oni znali sve, zato treba redom, jedan po jedan, što ne isključuje ni Sanadera, koji je bio ipak glavni pokrovitelj tih rabota.

Baš mi ga je nešto žao, dođe mi da se rasplačem. Laughing Kao i on za mnom što je "plakao" sve ove godine, kada su mene, nas bacali u očaj a sebe kako se vidi dobrano bogatili na teret svih nas. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty01.10.10 12:17

Ako tonu neka tonu sa stilom Very Happy

Svi za jednog, jedan za sve.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty01.10.10 12:59

Ante je napisao/la:
Sanader u šoku zbog Barišićevog uhićenja
Gdje je on? Još uvijek je na odmoru u Americi ili se boji vratiti?

Ante je napisao/la:
Ako tonu neka tonu sa stilom Very Happy Svi za jednog, jedan za sve.
"- Postoje razni oblici kriminala, nisu kriminalci samo lopovi koji pljačkaju banke. Postoji i politički kriminal, koji je nekad puno opasniji. Osim Polančecove ”duboke istine”, iz koje izvire kontura političke kriminalne organizacije u slici vrha HDZ-a, dokazi se pojavljuju dnevno u iskazima čelnih ljudi državnih tvrtki, iz kojih se u kutijama crnim BMW-ima nosio novac u središnjicu HDZ-a za financiranje političkih kampanja. Vlast koja je osvojena takvim prljavim novcem nije legalna, ona je kriminalna.

- Što ako Vas netko od njih tuži?

- Dobit ću priliku da za svjedoke pozovem cijeli vrh HDZ-a, od Sanadera i Kosor, preko Polančeca, Šukera i Kalmete do Šeksa i Barišića, te će cijela hrvatska javnost vidjeti kako je funkcionirao politički korumpirani vrh te stranke. "
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/117010/Default.aspx



Konačno opozicija na glas cheers i to još i u sabornici.

Kao i "naš" GBR kad proziva goričku vlast.



Da mi je dočekati dan da svi krenu put Remetinca. Još sam mlada, valjda bum dočekala. Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty01.10.10 15:47

Hrvatska demokratska zajednica, znana po akronimu HDZ, je politički izraz vladajuće gansterske klase, koja se u vrijeme rata iz podzemlja infitrirala u vlast, piše u svom komentaru naslova "Moderna mafija država" Jeffrey Kuhner, koji je, osim što je kolumnist Washington Timesa, ujedno i predsjednik Edmund Burke Institutea.

Kuhner zaključuje, dok mnoge države u svijetu imaju mafiju, u Hrvatskoj mafija ima državu.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Washington-Times-Sanader-mora-za-zlocine-odgovarati-hrvatskom-narodu?homesrclink=carousel

Jet to "naša" Vlada????
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty01.10.10 15:56

Ante je napisao/la:
Hrvatska demokratska zajednica, znana po akronimu HDZ, je politički izraz vladajuće gansterske klase, koja se u vrijeme rata iz podzemlja infitrirala u vlast, .......
Kuhner zaključuje, dok mnoge države u svijetu imaju mafiju, u Hrvatskoj mafija ima državu.
Jet to "naša" Vlada????

Aha.
To je HDZ vlada koja je došla na vlast "voljom" naroda, naročito kad su im se priključili oni neki drugi. Uostalom kao i u našem gradu.

Ne mogu odoljeti, evo još jedan famozni Jovanovićev citat:
Citat :
"– Jadranka Kosor izabrana je stadionskom demokracijom, bez brojanja ruku, na osnovi „čopora“,......

Vladu Jadranke Kosor Jovanović je proglasio Vladom konstantnog neuspjeha i neodgovornosti, ustvrdivši da su nas vratili deset godina unazad, a jedina rasprava koja ima smisla je ona da li je sada gore ili lošije nego prije sedam godina."
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/108391/Default.aspx
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty01.10.10 16:09

Da, to je "naša" Vlada koja zaista nama Vlada, jer vladati i upravljati su dva različita pojma, znamo kakva su bila vremena Vladara, kak je bilo Vladarima a kak puku. Povijest se ponavlja, samo u jednom drugom obliku.

Tada su Vladari rekli : toliko i toliko žita svaki ima da donese.
Danas ovi uzimaju sebi koliko koji hoće i može.

Ma ljudi moji Barišić ima i drži u stanu "sitniš" od 2,5 mil kuna, ma ne, ne, ne nemogu više ni razmišljati o tome što je samo u godinu dana izašlo vani od ove Vlade i HDZ-a, ponavljam u godinu dana a oni vladaju punih 16 godina.

Koji smo mi to idioti, kreteni od Naroda da to sve trpimo i šutimo, još i glasamo za tu bandu lopovsku? Koji smo mi to karakteri, koje ličnosti, gdje nam je izgubljeni ponos i vjera, katolička vjera u koju se ta banda zaklinje i stalno ju nam nabija na nos, svakom prilikom a

7. božja zapovijed kaže jasno NE UKRADI

To su naši veliki domoljubi i vjernici, katolici od Boga dani.

Ponavljam 7.božju zapovijed: NE UKRADI

I neka mi se ni jedan HDZ-ovac više ne javlja sa domoljubljem, vjerom i katoličanstvom, sram Vas može biti sve skupa redom, da, da i Vas koji niste ukrali ali podržavate ove koji kradu i branite ih do boli. Fuj!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty01.10.10 16:43

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Da, to je "naša" Vlada koja zaista nama Vlada, jer vladati i upravljati su dva različita pojma, znamo kakva su bila vremena Vladara, kak je bilo Vladarima a kak puku. Povijest se ponavlja, samo u jednom drugom obliku.

Tada su Vladari rekli : toliko i toliko žita svaki ima da donese.
Danas ovi uzimaju sebi koliko koji hoće i može.

Ma ljudi moji Barišić ima i drži u stanu "sitniš" od 2,5 mil kuna, ma ne, ne, ne nemogu više ni razmišljati o tome što je samo u godinu dana izašlo vani od ove Vlade i HDZ-a, ponavljam u godinu dana a oni vladaju punih 16 godina.

Koji smo mi to idioti, kreteni od Naroda da to sve trpimo i šutimo, još i glasamo za tu bandu lopovsku? Koji smo mi to karakteri, koje ličnosti, gdje nam je izgubljeni ponos i vjera, katolička vjera u koju se ta banda zaklinje i stalno ju nam nabija na nos, svakom prilikom a

7. božja zapovijed kaže jasno NE UKRADI

To su naši veliki domoljubi i vjernici, katolici od Boga dani.

Ponavljam 7.božju zapovijed: NE UKRADI

I neka mi se ni jedan HDZ-ovac više ne javlja sa domoljubljem, vjerom i katoličanstvom, sram Vas može biti sve skupa redom, da, da i Vas koji niste ukrali ali podržavate ove koji kradu i branite ih do boli. Fuj!!!!!!!!

Potpisujem, jer sam odviše LJUUUUTAAAAAA a da bih mogla napisati još nešto više nego ste i sami napisali.

Mad Mad Mad - samo da još istaknem:

Citat :
I neka mi se ni jedan HDZ-ovac više ne javlja sa domoljubljem, vjerom i katoličanstvom, sram Vas može biti sve skupa redom, da, da i Vas koji niste ukrali ali podržavate ove koji kradu i branite ih do boli. Fuj!!!!!!!!
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty01.10.10 22:08

[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty02.10.10 1:11

Ima li Ivan Šuker čizme do ušiju?


Prije tjedan dana u Hrvatskom saboru, za vrijeme aktualnog prijepodneva, zastupnik Goran Beus-Richembergh postavio je ministru financija i potpredsjedniku Vlade Ivanu Šukeru vrlo kratko i jednostavno pitanje: je li znao što mu radi neposredno podređeni Mladen Barišić. Pitanje je izazvalo silno negodovanje i upitanog ministra i čitave desne strane sabornice. Čitav je HDZ bio uvrijeđen, a zastupniku je prigovoreno da želi biti i istražitelj i tužitelj i sudac.

Premda ga nije bio optužio ni za što, Šuker je bio svjestan da je dobio pitanje na koje bi ga bilo koji odgovor kompromitirao. Danas, nakon što je prvi hrvatski carinik i državni tajnik u Šukerovu ministarstvu već iza rešetaka, pod istragom i smijenjen, ministru financija bi svakako trebalo ponoviti isto pitanje. Ali, nekako mi se čini da odgovor više ne bi mogao izbjeći galamom i protuoptužbama koje s predmetom nemaju veze.

Da se o onim pravim nasipima i odvodnim kanalima vodilo toliko računa, kao što se istražnim i pravosudnim procesima priječilo da dođu do vrhova vlasti, zasigurno bi bilo puno manje šteta od nedavnih poplava.
Ostala bi suha i sela oko Velike Gorice, a ministar Šuker ne bi morao usred noći navlačiti gumene čizme do koljena i kišnu kabanicu i obilaziti poplavljene. Lijepo je što se potpredsjednik Vlade, kao prethodnica samoj premijerki, uputio u poplavljena sela i među postradale ljude. Lijepo za kamere i strahovito licemjerno

Voda raste, ali za ove kojima se penje prema grlu nitko neće imati samilosti, kao što se ni međusobno ne štede. A prije nego što odgovori na pitanje je li znao što mu je radio podređeni Barišić, ministar Šuker će morati obući čizme do ušiju.

http://www.jutarnji.hr/ima-li-ivan-suker-cizme-do-usiju-/891412/
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty02.10.10 1:11

Ima li Ivan Šuker čizme do ušiju?


Prije tjedan dana u Hrvatskom saboru, za vrijeme aktualnog prijepodneva, zastupnik Goran Beus-Richembergh postavio je ministru financija i potpredsjedniku Vlade Ivanu Šukeru vrlo kratko i jednostavno pitanje: je li znao što mu radi neposredno podređeni Mladen Barišić. Pitanje je izazvalo silno negodovanje i upitanog ministra i čitave desne strane sabornice. Čitav je HDZ bio uvrijeđen, a zastupniku je prigovoreno da želi biti i istražitelj i tužitelj i sudac.

Premda ga nije bio optužio ni za što, Šuker je bio svjestan da je dobio pitanje na koje bi ga bilo koji odgovor kompromitirao. Danas, nakon što je prvi hrvatski carinik i državni tajnik u Šukerovu ministarstvu već iza rešetaka, pod istragom i smijenjen, ministru financija bi svakako trebalo ponoviti isto pitanje. Ali, nekako mi se čini da odgovor više ne bi mogao izbjeći galamom i protuoptužbama koje s predmetom nemaju veze.

Da se o onim pravim nasipima i odvodnim kanalima vodilo toliko računa, kao što se istražnim i pravosudnim procesima priječilo da dođu do vrhova vlasti, zasigurno bi bilo puno manje šteta od nedavnih poplava.
Ostala bi suha i sela oko Velike Gorice, a ministar Šuker ne bi morao usred noći navlačiti gumene čizme do koljena i kišnu kabanicu i obilaziti poplavljene. Lijepo je što se potpredsjednik Vlade, kao prethodnica samoj premijerki, uputio u poplavljena sela i među postradale ljude. Lijepo za kamere i strahovito licemjerno

Voda raste, ali za ove kojima se penje prema grlu nitko neće imati samilosti, kao što se ni međusobno ne štede. A prije nego što odgovori na pitanje je li znao što mu je radio podređeni Barišić, ministar Šuker će morati obući čizme do ušiju.

http://www.jutarnji.hr/ima-li-ivan-suker-cizme-do-usiju-/891412/
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty02.10.10 1:19

Sjaj i raskoš Barišićeva stana: Ormar sa 40 Brioni košulja, kućno kino i televizori od 40.000 eura



Kako smo doznali iz izvora bliskih istrazi, osim skupocjenih košulja, odijela, satova Patek Philippe, luksuznog stana policijske je istražitelje začudilo( čuj začudilo, kak to)što su u stanu Barišićeve kćeri, koja živi praktički u susjedstvu našli 200.000 eura, 100.000 dolara i kune, sve u protuvrijednosti od 2,1 milijun kn.

http://www.jutarnji.hr/barisic--za-svaki-dan-po-dvije-brioni-kosulje/891422/

Jel to taj Barišić? Mislim, oće njega Barišići, slab je na Barišiće. Laughing Basketball
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty02.10.10 9:27

Ako to ima Barišić, što tek ima Šuker kao njegov nadređeni???????
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty02.10.10 9:53

Ante je napisao/la:
Ako to ima Barišić, što tek ima Šuker kao njegov nadređeni???????
Ništa.
Podstanar s novom fasadom i ogradom te popločenim dvorištem, iako je i to sad već staro. Pa to imaju mnogi i u poplavljenoj Čičkoj Poljani.

Jel zna netko kad HDZ ima knvenciju za (re) izbor?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty02.10.10 13:21

Izbori? HDZ?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty02.10.10 13:42

Ante je napisao/la:
Izbori? HDZ?

Pa jel nisu oni nedavno imali, kad je Jadranka Kosor izabrana?
Osim ako umjesto izvanrednih parlamentarnih, koji su nužniji, ne budemo imali izvanredne izbore HDZ-a. Basketball bounce
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty02.10.10 19:14

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Izbori? HDZ?

Pa jel nisu oni nedavno imali, kad je Jadranka Kosor izabrana?
Osim ako umjesto izvanrednih parlamentarnih, koji su nužniji, ne budemo imali izvanredne izbore HDZ-a.
,

Kako svi polako završavaju iza rešetaka, meni se čini da bi predsjednik stranke uskoro mogao biti čak i gorička nakaza ili vatroprasec (ako izađe iz kućnog pritvora?) ili S zavoj ili upssssssssss kak sam njega ostavila za kraj - favoRIT?
No, vjerujem da ovakvih kandidata ima u svakom malo većem gradu i naselju. Idemo dalje.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty02.10.10 22:29

HDZ monarhija Laughing
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty03.10.10 0:12

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Izbori? HDZ?

Pa jel nisu oni nedavno imali, kad je Jadranka Kosor izabrana?
Osim ako umjesto izvanrednih parlamentarnih, koji su nužniji, ne budemo imali izvanredne izbore HDZ-a.
,

meni se čini da bi predsjednik stranke uskoro mogao biti čak i gorička nakaza ili vatroprasec (ako izađe iz kućnog pritvora?)

Ups, kak me uvijek iznenadite, mislim ono Vi kao da ste dio tamo nekog zaostalog kraka one informatičke organizacije, kak se ono ona zvala, ne sjećam se, Udav ili tako nekako, jel to nešto iz GT-eja ili zadnjeg Reportera? Dajte nam objasnite o čem se tu radi, ko tu koga pritvara u vatroprasca, kakav kućni pritvor, to mi liči na neku žutu priču iz susjedstva. Basketball bounce Kad je mali Ivica dobio po tamburi. Laughing Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty03.10.10 0:33

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

....meni se čini da bi predsjednik stranke uskoro mogao biti čak i gorička nakaza ili vatroprasec (ako izađe iz kućnog pritvora?)

.........tako nekako, jel to nešto iz GT-eja ili zadnjeg Reportera?
Ni pod razno. Kak bi to GT ili besplatno grupe Reporter Media radio RVG pisali o svojim mecenama u negativnom kontekstu kao što je zatvor pa bio on i kućni. Razz

JOSIPJOŽA je napisao/la:

Dajte nam objasnite o čem se tu radi, ko tu koga pritvara u vatroprasca, kakav kućni pritvor, to mi liči na neku žutu priču iz susjedstva.
Priča je iz susjedstva i priča se po gradu ali onak da se baš ne čuje, šapatom samo poznatima. Čudim se da to još niste čuli:
Varoprasec je "naš čovek" (kao i ostatak bande), ali budete morali razmisliti tko bi taj bio (jocker pomoć: ako je vatro - ima veze sa vartogascima, ako je prasec - sliči na prasca, no nisam ga dugo vidjela možda se smanjil) i taj vam je u kućnom pritvoru već duže vrijeme. Pritvorile ga mama i žena u dogovoru sa drugovima jer šteti ugledu stranke. E sad, ako su ga zatvorile mama i žena valjda je jasno gdje je zgriješio i kako bi to štetilo ugledu i čijem, a poučeni iskustvom kad je ZNA SE jedan drug već nanio stranci štetu takve vrste, (no još je aktivan, nije sankcioniran).
Ali u ovom najnovijem slučaju su mama i žena odlučile biti suci i donijele su presudu - kućni pritvor čak i bez tajnice.
Twisted Evil Jedino se ne zna do kad mu traje kazna - moguće do kad i mandat ili bude možda ženi dao mandat na raspolaganje, ali to su nagađanja. Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





P - "naša" vlada... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
P - "naša" vlada...
[Vrh] 
Stranica 2 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Kukuriku Vlada
» Popis stanovništva
» G-Banke, Krediti, Kamate, Odnos Banaka prema Klijentima
» Naša djeca
» Vic do Vica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: