Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P - "naša" vlada...

Go down 
+5
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
JOSIPJOŽA
koko-vg
Goran
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Koga će iz HDZ-a Polančec. Barišić i Mravak najviše okriviti u istragi
Ivo Sanader
P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jadranka Kosor
P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ivan Šuker
P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Božidar Kalmeta
P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Darko Milinović
P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Andrija Hebrang
P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Martina Dropulić
P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sanader i Kosor
P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kosor i Šuker
P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sanader, Kosor i Šuker
P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_lcap80%P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_rcap
 80% [ 4 ]
sve
P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_lcap20%P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_rcap
 20% [ 1 ]
neke od njih
P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
nikoga
P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_lcap0%P - "naša" vlada... - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 5
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty13.10.10 18:36

Ovo je težak izbor. Ja sam izabrao sve.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty13.10.10 18:43

Ante je napisao/la:
Ovo je težak izbor. Ja sam izabrao sve.

Lako ti je tak, onda znaš sigurno da nećeš fulati. Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty13.10.10 19:03

Nije uopće bitno na koga će pokazati kada nitko neće snositi posljedice, a još manje vratiti lovu. To je opet mazanje očiju pred izbore.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty13.10.10 19:59

Neo je napisao/la:
Nije uopće bitno na koga će pokazati kada nitko neće snositi posljedice, a još manje vratiti lovu. To je opet mazanje očiju pred izbore.

Točno! Kratko i jasno rečeno. Bravo Neo! P - "naša" vlada... - Page 4 29gd3jsP - "naša" vlada... - Page 4 111
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty13.10.10 22:31

Kako me ovo asocira na današnji trenutak i našeg Ministra, tak i on ima program za izlazak iz krize.
P - "naša" vlada... - Page 4 Aa21


[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty13.10.10 22:49

Da bar štrajkaju. Tako bi napravili manje štete.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty21.10.10 15:36

Kako nas Jaca&Co spašavaju od krize: Smanjili su
broj zaposlenih u državnoj upravi za 387!


http://www.index.hr/vijesti/clanak/kako-nas-jacaco-spasavaju-od-krize-smanjili-su-broj-zaposlenih-u-drzavnoj-upravi-za-387-/519201.aspx

Spomenimo i kako je u državnoj upravi od travnja (kada je Kosorica prvi put izašla u javnost s prijedlogom gospodarskih mjera) do 31. kolovoza broj zaposlenih smanjen za "vrtoglavih" 387! Ali valjda je i to u skladu s Kosoričinom tvrdnjom o "sporom, ali sigurnom" provođenju reformi.
....
Narodskim jezikom to bi značilo sljedeće: "Mi, hrvatska vlada, svečano obećavamo da više nećemo zapošljavati ljude koji nam ne trebaju". Ali dobro. Bolje prekasno nego nikad.
Grrrrrrrrr pardon nesvjestica
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty21.10.10 15:49

Strahovito me smeta ovo naša iako je u navodnicima.....
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty21.10.10 15:54

Ante je napisao/la:
Strahovito me smeta ovo naša iako je u navodnicima.....

Pa zato i jeste u navodnicima Exclamation .
A da nije "naša" zahebant nnnn - jeste, službeno, heheheeee rlol rlol, o legalitetu ili legimitetu bi se dalo trac , hm.... ljut povrac
[Vrh] Go down
Goran
Admin
Admin
Goran


Broj postova : 130

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty21.10.10 19:51

Ante je napisao/la:
Strahovito me smeta ovo naša iako je u navodnicima.....

kao što je Rožica rekla... iz tog razloga i je u navodnicima... Mene je sram što živim u ovakvoj državi...
nisam se borio za nju jer sam premlad, ali otkad mogu glasat, definitivno NISAM glasao za ovakvu državu...
tako da, ovo nije naša država... nego njihova (zna se koji su to)
mi samo živimo u kakici (da se ne izražavam pre vulgarno) koja nam je nametnuta i servirana...
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty23.10.10 8:49

Voli li Europa Jadranku Kosor?

Ovoga trenutka Washington, Njemačka i Austrija – kako se čini - i dalje podupiru Jadranku Kosor 'zbog borbe protiv korupcije' i nedvojbene euroatlantske lojalnosti, dok u Europskoj uniji postoje i mnogi drugi koji sve manje i manje podupiru ovu vladu, koja se s jedne strane hvali borbom za pravnu državu, a s druge žmiri na politikantske odluke Ustavnog suda, i vladu koja nema ni znanja, ni volje, ni snage da se izvuče iz gospodarske krize.

Upravo su ova vlada i ovakav HDZ Hrvatsku pretvorili u gospodarskog bolesnika i novu 'malu Grčku', koja bi i u Uniji samo prošila zarazu neuspješnih, nesposobnih, neodgovornih i rasipnih članica. Nema dvojbe da u nekim krugovima vlada i svojevrstan zazor oprema SDP-u, koji je u nekim pitanjima oko Arbitražnog sporazuma sa Slovenijom, pa i u raspravama oko NATO-pakta, bar iz taktičkih razloga, svrstan u 'salonske euroskeptike'. A nekima bi odgovaralo da Hrvatska prokocka svoje europske šanse već i zbog nekih drugih balkanskih ljubavi, a drugima poslužilo kao konačni dokaz da cijelu ovu regiju treba zauvijek preseliti u europsku čekaonicu.

Ona se hvali Europom, a ne rješava ključna gospodarska pitanja, dok se mnogi boje da bi HDZ 'ponovno postao HDZ' čim bi, s ovakvom vladom, Hrvatska ušla u EU. I time bi Europa dobila – još jednu Grčku kad je riječ o gospodarstvu, a Bugarsku i Rumunjsku kad se radi o korupciji i autokraciji.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/92621/Voli-li-Jadranku-Europa.html

Odličan komenatar Dražena Vukova Colića. On je bio naš veleposlanik u Bugarskoj. Ne znam gdje je sada i što radi. Tekst mi se čini vrlo realan bez napucavanja.
[Vrh] Go down
Goran
Admin
Admin
Goran


Broj postova : 130

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty25.10.10 16:03

upravo sam saznao da korisnici alimentacije koju država daje ostaju bez nje od 1.1. i ja među njima... ODLIČNO! Sad m1 m1 m1 m1

HVALA TI JADRANKA,TO JE BAŠ ONO ŠTO MI JE TREBALO!!!
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty25.10.10 17:01

Goran je napisao/la:
upravo sam saznao da korisnici alimentacije koju država daje ostaju bez nje od 1.1. i ja među njima... ODLIČNO! Sad P - "naša" vlada... - Page 4 522991 P - "naša" vlada... - Page 4 522991 P - "naša" vlada... - Page 4 522991 P - "naša" vlada... - Page 4 522991

HVALA TI JADRANKA,TO JE BAŠ ONO ŠTO MI JE TREBALO!!!

Jaca se uvijek zalagala za pronatalitetnu politiku kakva god ona bila, samo da se dica rađaju.
Koliko je ono ona djece rodila? P - "naša" vlada... - Page 4 703205
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty25.10.10 22:00

JOSIPJOŽA je napisao/la:

...
Jaca se uvijek zalagala za pronatalitetnu politiku kakva god ona bila, samo da se dica rađaju.
Koliko je ono ona djece rodila? P - "naša" vlada... - Page 4 703205

Ma ono što je najjadnije, najgnjusnije i najljigavije, to je "njezina umotvorina" taj Fond za alimentacije i isplata alimentacija. Ljigavica, do bola kao i sva ta ZNA SE-Mi gliste kasta zločinačka.
Znači Gorane, uze ti kruha, sad ti jedino ostadoše IGRE. Fuuuuujjjjjjjjjj ljut povrac
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty25.10.10 23:14

Polako, uzet će i igre. Bolje da nije nezahvalan. Nešto je ostavila. Nekima je i stan čak uzela.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty26.10.10 0:01

Ante je napisao/la:
........ Nekima je i stan čak uzela.

No, no.... stan je objasnila. Dali su joj ga i ona ga je otkupila.
Isto kao što su dobili stanove i svi ostali ZNA SE.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty05.11.10 18:05

Kosorica se pravi luda, a Hebrang je brani od Sanadera

JADRANKA KOSOR nije željela reagirati na izjave Ive Sanadera u Saboru. Bivši premijer žestoko se obrušio na svoju nekadašnju zapisničarku kazavši da je nesposobna da bude predsjednica Vlade i da to pokušava prikriti političkim progonom protiv njega. Kosorica, međutim, nije još spremila odgovor na Sanaderov napad.Na sjednici Vlade Kosorica se pretvarala kao da se ništa nije dogodilo. No, zato su se njeni revni branitelji odmah propeli na stražnje noge. "Prvi među jednakima" koji se okomio na Sanadera bio je, naravno, Andrija Hebrang. "Sanaderov cilj je zaustaviti borbu protiv korupcije i pristupanje Hrvatske Europskoj uniji", kazao je Hebrang ponovivši izjavu koja mu je posljednjih dana postala svakodnevna mantra. Na isti je način, podsjećamo, okarakterizirao i SDP.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/kosorica-se-pravi-luda-a-hebrang-je-brani-od-sanadera/521884.aspx

Ah, da...pa najjednostavnije je tako...šutila prije, šuti sada...to je "naša" vlada P - "naša" vlada... - Page 4 257600 P - "naša" vlada... - Page 4 257600 .
Pa zato je tu on koji kaže"nije lagao da je lagao da laže..." ma tko će to sve razumjeti i znati.
I to baš "onaj" koji sam priča i otkriva o svojim lažima i kaže "nisam lagao, samo nisam govorio istinu". Koja zabava narodu. P - "naša" vlada... - Page 4 812283 P - "naša" vlada... - Page 4 580510 Eee, moj narode.... P - "naša" vlada... - Page 4 664235
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty05.11.10 18:54

Vraćaju se tri kanibala sa simpozija na temu "Političar na tanjuru - teorija i praksa".
Komentiraju.

Prvi: "Hej, ljudi ja sam dobio političara iz Bijafre, što je nikakav... neukusan, sama kost i koža!"

Drugi: "A mene je zapao političar iz Njemačke, ugojen, mastaaan...još ga nisam probavio. Samo prdim. Fuj"

Treći: "Meni je bilo super! Dobio sam političara iz Hrvatske.
Krenem ja od glave, kad tamo - putra koliko voliš.
Silazim niz leđa - nigdje kosti, divota... beskičmenjak!
Kad stigoh do guzice, mljac, nećete vjerovati: Tamo još trojica!!!"


ovaj vic se uklapa u ovaj naslov, zato je tu, a ne u vicevima. bom
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty05.11.10 21:59

plemenitašica je napisao/la:
Vraćaju se tri kanibala sa simpozija na temu "Političar na tanjuru - teorija i praksa".
Komentiraju.

Prvi: "Hej, ljudi ja sam dobio političara iz Bijafre, što je nikakav... neukusan, sama kost i koža!"

Drugi: "A mene je zapao političar iz Njemačke, ugojen, mastaaan...još ga nisam probavio. Samo prdim. Fuj"

Treći: "Meni je bilo super! Dobio sam političara iz Hrvatske.
Krenem ja od glave, kad tamo - putra koliko voliš.
Silazim niz leđa - nigdje kosti, divota... beskičmenjak!
Kad stigoh do guzice, mljac, nećete vjerovati: Tamo još trojica!!!"


ovaj vic se uklapa u ovaj naslov, zato je tu, a ne u vicevima. bom

Baš pripada ovdje cheers . A tako aktualna i prepoznatljiva priča P - "naša" vlada... - Page 4 292822 i zapravo istinita - naša stvarnost P - "naša" vlada... - Page 4 922828 P - "naša" vlada... - Page 4 703205 .
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty07.11.10 0:41

Ovo morate pročitati:

Na uvrštavanje Jadranke Kosor na popis "žena godine", ali i komentarspisateljice i nagrađivane novinarke Lynn Harris o "neustrašivoj"Jadranki Kosor reagirali su brojni čitatelji, mahom iz Hrvatske. Većinaje upozorila da autorica članka ne zna ništa o političkom stanju uHrvatskoj ni samoj Jadranki Kosor, a neki su skrenuli pažnju načinjenicu da Kosor nije demokratski izabrana na premijersko mjesto.Ogorčene komentare čitatelja na stranicama internetskog izdanjaGlamoura prvi je primjetio i objavio portal Lupiga .

"Ja sam hrvatska građanka i zgrožena sam što ste na popis stavili Jadranku Kosor. Nisam sigurna jeste li svjesni stanja u kojem se zemlja nalazi. Hrvati su gladni i bez posla, a čitava Vlada je korumpirana."
""Jadranka Kosor?! Molim vas, budite ozbiljni. Provjerite činjenice prije nego što nekoga nominirate, mogli ste jednostavno pitati 99,99999posto Hrvata. Treba li održati govor na prezimanju nagrade? Pitajte jenešto na engleskom."



http://www.index.hr/vijesti/clanak/dodjela-nagrade-za-zenu-godine-jadranki-kosor-je-uvreda-svim-hrvatima/522011.aspx
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty07.11.10 1:20

Neću niti komentirati, dovoljno sam pročitala, a i čujem svakodnevno P - "naša" vlada... - Page 4 778688 . To je to što svi znamo, ali nažalost nitko niš P - "naša" vlada... - Page 4 70445 P - "naša" vlada... - Page 4 375790
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty07.11.10 11:33

Čitao sam komentare. Odlično da je ekipa reagirala.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty07.11.10 12:08

Ante je napisao/la:
Čitao sam komentare. Odlično da je ekipa reagirala.
Lako Vama kad imate i ljubite Jadranku koja može da Vam prevede dobro engleski. P - "naša" vlada... - Page 4 67749
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty07.11.10 23:59

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Čitao sam komentare. Odlično da je ekipa reagirala.
Lako Vama kad imate i ljubite Jadranku koja može da Vam prevede dobro engleski. P - "naša" vlada... - Page 4 67749
http://www.index.hr/vijesti/clanak/jadranka-kosor-ne-ide-po-nagradu-za-zenu-godine/522182.aspx

Jadranka Kosor ne ide po nagradu za ženu godine?


JADRANKA KOSOR ipak neće nazočiti gala svečanosti časopisa Glamour u New Yorku, gdje će biti prezentirane nagrade ženama godine. Ove godine Glamour je odlučio odati počast svim ženama predsjednicama i premijerkama u svijetu, a jedna od njih je i Jadranka Kosor.Iako je nakon objave da je među nagrađenima Kosorica rekla da će vjerojatno otići na dodjelu nagrade "jer bi to bila dobra reklama za Hrvatsku", čini se da su je učestale kritike u medijima natjerale da promijeni mišljenje. Kosorica će tako, dok njene kolegice iz svijeta visoke politike budu šetale crvenim tepihom, sudjelovati na summitu u Bukureštu.Kako javlja jedna televizija, Kosorica je odlučila umjesto u Ameriku otići do obližnje Rumunjske. Tamo se, istovremeno s nagradama Glamoura, održava summit o Dunavskoj strategiji.
Živjeli mediji i kritični glas naroda cheers . Aleluja, konačno nešto suvislo i pametno bounce Basketball
(of topic - žao mi je Ante zbog Vaseg "bombončeka", ali i treba da ju je sram) P - "naša" vlada... - Page 4 703205
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty11.11.10 18:21

Pismo mojoj prijateljici Jadranki

Kako vrijeme odmiče shvaćam da sam sve gluplji i gluplji i gluplji…. Da li se Ti nekada tako osjećaš? Oprosti što Ti ne persiram, ali ipak smo mi prijatelji, zar ne? Baš kao što si ti prijateljica čitavom hrvatskom narodu. Ima jedna poslovica koja kaže : ˝Bože čuvaj me od prijatelja, od neprijatelja se mogu braniti i sam.˝ Ja vjerujem kako je Tvoje ime često u molitvama Hrvata. Ipak si nam Ti svima prijateljica.
...................
Pitao sam Te osjećaš li se ikada da postaješ sve gluplja i gluplja. Ja moram potpuno iskreno reći da mi je bilo teško priznati da sam glupan, ali događa se toliko stvari koje moj mali mozak ne može procesuirati da je jednostavni zaključak kako sam glup. Puno mojih poznanika se isto osjeća glupo, pa mi je ipak nešto lakše. Evo, samo kada Tebe pratim imam problema sa razumijevanjem. Kako to da kao potpredsjednica Vlade ( funkcija kojom si se dičila ) nisi znala za niz pravno krajnje sumnjivih poslova koje je vodio Tvoj bivši mentor, gazda, [color:11dc=#018d25 !important]prijatelj? Sjećam se da si u nadmetanju sa Stjepanom Mesićem, tadašnjim protukandidatom za predsjednika često napominjala kako ti nisi bila ničiji potrčko ili zapisničarka već si kao potpredsjednica Vlade imala važnu ulogu i donosila važne odluke. Kako da ja sada mali glupan shvatim kada Ti o tom vremenu sada nemaš pojma i odjednom se ponašaš kao da te pogodila gadna amnezija? Tko je tu lud? Možda si i Ti?
.....................

Brinem se za Tebe, prijateljice moja koju nikad nisam upoznao, a nadam se i da neću… Možda je to sve previše. A da jednostavno daš ostavku? Šta misliš?

http://www.slavonija-info.com/kolumne/alen-beeiroviae/4303-pismo-mojoj-prijateljici-jadranki.html?sms_ss=facebook&at_xt=4cdbfcb3ec885d30%2C0
[Vrh] Go down
Sponsored content





P - "naša" vlada... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - "naša" vlada...   P - "naša" vlada... - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
P - "naša" vlada...
[Vrh] 
Stranica 4 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Kukuriku Vlada
» Popis stanovništva
» G-Banke, Krediti, Kamate, Odnos Banaka prema Klijentima
» Naša djeca
» Vic do Vica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: