Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost

Go down 
+4
plemenitašica
JOSIPJOŽA
Ante
Rožica-ljutibijes
8 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty18.10.10 13:05

Morala sam otvoriti ovu temu, ipak je aktualno i u prošlosti i u sadašnjosti a slutim i u budućnosti. Ova tema neka posluži reći, objaviti, napisati, iznijeti osjećaje, posljedice, kritike, pokude, sve što znate i mislite o njima iz prošlosti, sadašnjosti i budućnosti.

Za sada od mene: povrac

VIDEO 'Bijesprvi' opjevao Sanaderov povratak: Figa je u srcima, a lova nestala, ima tu i više istina

U najnovijem uratku, nazvanog 'Moja hobotnica', Bijesprvi je preradio popularnu pjesmu 'Moja Domovina' u kojoj je preradio stihove kako bi na svoj način opjevao trenutačno stanje u hrvatskoj politici.

http://www.jutarnji.hr/-bijesprvi--opjevao-sanaderov-povratak-kroz-parodiju--moja-hobotnica-/895973/

- Vratio se Ivo, pa je red da se i ja malo aktiviram. Zahvaljujući prepjevu od Simke s niktitanik.com večeras vam premijerno predstavljamo HDZ band aid special Remetinec mix. I pozdrav oporbi, ma gdje god se ona skrivala... Ako nećete vi ima tko hoće, ne bojte se... - stoji u komentaru kojeg je Bijesprvi ostavio na YouTubeu.

https://www.youtube.com/user/bijesprvi
zahebant
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty18.10.10 13:11

Znamo sve. Na žalost.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty20.10.10 17:58

Povjerenstvo potvrdilo: Ivo Sanader se vraća u Sabor

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hoce-li-sanader-dobiti-dozvolu-za-povratak-u-sabor/518995.aspx
......
Zakazala Šeksova "kuhinja"

Oko zahtjeva za aktivaciju pa ponovno umirovljenje zastupničkog mandata Mladena Barišića, koji je 7. listopada upućen predsjedniku Hrvatskog sabora Luki Bebiću, nije se otvorila nikakva rasprava, a njegov je zahtjev prihvaćen. U Saboru umjesto Barišića sjedi Đurđica Sumrak.

Iako faktički nije bilo prave zapreke za Sanaderov povratak na političku scenu, ipak se očekivala nešto žešća rasprava. Podsjećamo, HDZ-ov "mozak za pravna pitanja" Vladimir Šeks prošlog tjedna izjavio je kako nije siguran ima li zastupnik pravo tri puta tražiti aktiviranje zastupničkog mandata. Iako, prema reakcijama koje su kasnije uslijedile, u zakonu ne bi trebalo biti ničeg što bi moglo spriječiti Sanaderov povratak, nitko nije mogao unaprijed isključiti mogućnost da će Šeks servirati javnosti još jednu deliciju iz svoje poznate "kuhinje" spinova.
umoraaan povrac nesvjestica
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty20.10.10 19:41

Šeks na eks, alfa&omega hrvatske agonije. P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  580510
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty20.10.10 19:58

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Šeks na eks, alfa&omega hrvatske agonije. P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  580510

Baš tako, alfa&omega hrvatske agonije. pig bash chair gun torbice
ljut povrac
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty21.10.10 13:41

Nadam se da će Sanader u bliskoj budućnosti odvesti sebe i HDZ u daleku prošlost.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty21.10.10 15:20

Ante je napisao/la:
Nadam se da će Sanader u bliskoj budućnosti odvesti sebe i HDZ u daleku prošlost.

...i to ne " malo vitra" ne s Tornadom Arrow Arrow Arrow

Poslušajte kakvu bi tortu dobrodošlice Šeks napravio Sanaderu

http://www.index.hr/vijesti/clanak/poslusajte-kakvu-bi-tortu-dobrodoslice-seks-napravio-sanaderu/519189.aspx

"Oni koji su prepotentni trebaju rabiti i jesti kolače s makom. Oni koji imaju insuficijenciju potentnosti za njih su orasi", kazao je dobro raspoloženi Šeks o kolačima dobrodošlice za Sanadera.


P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  2po1gu9 tko to kaže... cnorris alfa & omega nnnn
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty21.10.10 15:51

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Index
P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Get_slika_varijacija
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty22.10.10 12:35

Ivo Sanader nije došao u Sabor

SVI SU saborski zastupnici (a posebno HDZ-ovci) sa strepnjom dočekali današnju sjednicu Sabora. Hoće li se pojaviti Ivo Sanader, pitanje je koje je svima bilo na pameti. Međutim, oni koji su očekivali da Sanaderov show u Saboru počne već danas, ostat će razočarani; bivši premijer nije se pojavio.

Do početka sjednice u 9:30 sati Ivo Sanader nije ušao u zgradu Sabora, niti se njegov dolazak danas očekuje. Podsjećamo, Sanaderov zahtjev za reaktiviranjem mandata potvrdilo je ovaj tjedan Mandatno-imunitetno povjerenstvo, ali prije nego opet zasjedne u Saborske klupe odluku o aktiviranju mandata mora potvrditi i Sabor, nakon čega Sanader mora podnijeti prisegu.

Podsjećamo, Ivo Sanader nakon svog povratka u Hrvatsku u javnosti je podigao popriličnu buru: najprije svjedočenjem pred Istražnim povjerenstvom za Inu, a zatim i odlukom o povratku u politiku. Izazvalo je to nemalu dozu straha kod članova njegove bivše stranke, koji su se dali u akciju dokazivanja da je nekadašnji "voljeni vođa" zapravo izdajica, kukavica, dezerter i prikriveni igrač SDP-a.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ivo-sanader-nije-dosao-u-sabor/519391.aspx

a onda komentari na vijest:

*
aspirinix_1 Objavljeno prije 5 minuta
Pa zašto bi išao na posao? Ionako će jadničak dobiti plaču od samo 16.000,00 KN.

*
nostradamir Objavljeno prije 5 minuta
Citat [Sly_09]možda se razbolio
Imam pouzdane informacije da je ujutro imal proljev,javili mi radnici odvodnje da se zaštopal šaht kod njega zbog svih tih njegovih sranja.

*
hejslaveni Objavljeno prije 5 minuta
a pa šta bi trebao, pa treba se koristiti blagodatima ovog trulog sistema i neka ih ševi sad sve, jer su svi isti, sad bi on trebo biti jedini okaljan a oni svi čisti i pošteni, ma neka ih plaši, ko ih jebe, neka svi otpužu nazad odakle su došli...a plaćica nek mu i ide, bar kao naknada što ih sve plaši svojom pojavom..

*
DonSanchoPanza Objavljeno prije 5 minuta
neradnik bio, neradnik ostao. Ivo dokazuje da kriminalci neznaju raditi posteni posao.

*
newcomer Objavljeno prije 5 minuta
...upravo mi to ide na jetra...16000 kunića osnovica...a on bahat...ne dolazi na posao...nije jedini...a narod na rubu sloma... Evil or Very Mad

*
Sly_09 Objavljeno prije 10 minuta
možda se razbolio

*
olinko Objavljeno prije 10 minuta
link na članakEto. Slika i prilika državnog službenika i "visokog" političara. Već prvi dan nije se pojavio na poslu. A plaćica ide..
ablow cnorris ljut tako to ide kod nas
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty22.10.10 13:37

Vratio se DrIvo u Sabor, je, je, vratio se i već položio prisegu rofl rlol rlol bounce bounce

Hahahahaaaa, kako su ga "bidnoga" seljakali sa mjesta na mjesto, ali barba Luka je njega lijepo smjestio tamo gdje i pripada - na mjesto zamjenice gdje je ona sjedila, hahahahahaaaa bounce rlol rlol rlol

Ljudi moji koji SHOW, koja predstava, koje licemjerje, koji smradovi su to, gre clap clap clap

Imala sam vidjeti i to besplatno i uistinu je za Smile bounce clap rlol rlol rlol gre gre rofl
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty22.10.10 15:07

Vratio se vratio. Sada me živo zanima što će biti dalje.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty22.10.10 15:19

Ante je napisao/la:
Vratio se vratio.....

a da se samo trunkicu pocrvenio od seljakanja i sprdačine koju su mu priredili njegovi drugari.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty22.10.10 15:47

Neka, neka.

Svi su oni zajedno kašu zakuhali. Mi ju kusamo jako dugo.
Mada neće vrana vrani oči iskopati, u to budite sigurni.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty22.10.10 15:59

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ante je napisao/la:
Vratio se vratio.....

a da se samo trunkicu pocrvenio od seljakanja i sprdačine koju su mu priredili njegovi drugari.
Ante je napisao/la:
Neka, neka.
Svi su oni zajedno kašu zakuhali. Mi ju kusamo jako dugo.
Mada neće vrana vrani oči iskopati, u to budite sigurni.
Hihihiiiiiii, da "trunkicu pocrvenio".....???? Evil or Very Mad a kako i što da mu pocrveni, kad umjesto obraza ima opanak m17 m2 diablo
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty22.10.10 16:11

Jel i on botoksiran?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty22.10.10 16:20

Ante je napisao/la:
Jel i on botoksiran?

Kaj je botoks nasljedan? Genetski ili kak Ante?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty22.10.10 16:36

Mislim da su se oko toga njih dvoje i posvađali, tko ima lošijeg doktora.

Sada stajem s ovime jer počinjemo ići u off topic.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty22.10.10 19:51

Sanader došao u Sabor
Bivši premijer Ivo Sanader stigao je u sabornicu i položio prisegu.
Sanader sjeo u prvi red, nakon svađe premješten
Bivši premijer Ivo Sanader vratio se u saborske klupe

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/vratio-sam-se-zbog-nedemokratskog-razvoja-dogadzaja.html#video

Podsjetimo, Mandatno imunitetno povjerenstvo (MIP) u srijedu je jednoglasnom odlukom otvorilo saborska vrata Ivi Sanaderu. Sabor je većinom glasova podržao odluku povjerenstva, sa 97 glasova za, dva protiv i dva suzdržana. Među suzdržanima je bio glas Andrije Hebranga. Saborska sjednica počela je u 9:30 sati, a Sanader se pojavio tek nakon što je Sabor prihvatio odluku povjerenstva.
Zbog njega se radio i razmještaj sjedenja u sabornici i bilo je mnogo pretpostavki gdje bi mogao sjediti. Predsjednik Sabora Luka Bebić odredio je da zastupnik Sanader do konačne odluke predsjedništva Sabora sjedi na mjestu Željane Podrug, koja mu je bila zamjenica za vrijeme mirovanja zastupničkog mandata.
Na početku je Sanader sjeo u prvi red, a nakon što su se zastupnici redom počeli žaliti na raspored sjedenja premješten je na drugo mjesto. Prvu zamjerku rekao je SDP-ov zastupnik Gordan Maras.
Sabor je, također velikom većinom, prihvatio i MIP-ov prijedlog o zahtjevu Mladena Barišića za aktivaciju i ponovno zamrzavanje mandata. Sabor je prihvatio prijedlog sa 107 glasova za, jednim protiv i četiri suzdržana. Njega u Saboru nastavlja mijenjati zamjenica Đurđica Sumrak.
Bauk: Čuvajte papire jer bi moglo zapuhati 'malo vitra'
Potpredsjednik MIP-a, SDP-ovac Arsen Bauk, prije saborskog glasovanja o zahtjevima, napomenuo je kolegama u Saboru da 'pripaze na papire po stolovima jer bi uskoro moglo zapuhati 'malo vitra' i napraviti nered''.
>> Opet premjestili Sanadera, sada kraj SDP-ovaca

>> 'Što se mene tiče, dobro je da smo jedan do drugoga'
Bivši premijer se iz aktivne politike povukao 1. srpnja prošle godine kada je podnio ostavku na mjestu Predsjednika Vlade.
Sanader je nakon ostavke, poštujući zakonski rok od osam dana, podnio zahtjev Saboru za aktiviranje i zamrzavanje mandata. Nakon najave da se želi vratiti u politiku uslijedio je val izljeva odanosti premijerki Jadranki Kosor od strane članova HDZ-a.
Važno je spomenuti da je u Saboru u tijeku i sjednica Antikorupcijskog vijeća na čijem je dnevnom redu stanje u Hrvatskoj pošti

Auh, koji igrokazi, pa da ostane i ovdje zabilježeno Basketball Basketball Basketball - opa, demokracije sada
nesvjestica
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty22.10.10 22:38

E to je način kako odvuči pozornost javnosti s pravih problema. Kruha i igara.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty22.10.10 22:49

Ante je napisao/la:
E to je način kako odvuči pozornost javnosti s pravih problema. Kruha i igara.

Već viđeno, jel da!? Znam ja kakav je njihov inžinjering-marketing Evil or Very Mad
Ali valjda ljudi zdrave pameti znaju i već su ih prozreli u cijeloj njihovoj ZNA SE glistavosti diablo
A da nisu priredili "dobar igrokaz" - jesu, nema što slin nnnn
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty23.10.10 0:40

To je čisto vrijeđanje inteligencije.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty23.10.10 8:54

Ante je napisao/la:
To je čisto vrijeđanje inteligencije.

Pa kada vidimo čime se bavi državni Sabor, šta nas ima čuditi Antiša u GV, sve je to ista stara kumrovečka škola. P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  67749
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty23.10.10 9:04

Uz dužno poštovanje, ne dirajte mi mog imenjaka Very Happy

Ipak je završio neku školu Very Happy ma kako god se zvala Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty23.10.10 9:14

Nego Sanader je najavio, da želi sudjelovati u dovođenju Sabora na pravi demokratski put po europskim načelima, ja to ne razumijem što god da to značilo, pomagajte mi da shvatim, inteligencija mi je na rezervi, od kad sam to čul. Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty23.10.10 9:23

Pa ovo opravdanje koje je Sanader rekao nije tako ni ludo, mislim da je prvi put u životu rekao istinu.
Uostalom na forumu ovdje je to rečeno nekoliko puta.


Šeks donosi odluke Ustavnog suda i svih ostalih sudova.
Šuker se zadužuje gdje god stigne.
Mlakar tumači zakon tako da je HDZ uvijek u pravu.
Jandroković glumi političara.
Karamarko, nezavisni, aha.
Milinović, a jel treba trošiti riječi.
Bajs i Pankretić, e da sam ih crtao.

I naravno Jaca ravna svima njima.
Nikada do sada nije bilo toliko očito kako se vlada državom. Da se razumijemo Sanader je uveo takvo ponašanje.
Na ovima se lomi. Sve kako ih je učio sada ne valja.

Užasno je to što nam sada Sanader govori u kakvoj državi mi to živimo. Halo!!!
A jel ovaj svijet poludio.
[Vrh] Go down
Sponsored content





P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  Empty

[Vrh] Go down
 
P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost
[Vrh] 
Stranica 1 / 8.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: