Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost

Go down 
+4
plemenitašica
JOSIPJOŽA
Ante
Rožica-ljutibijes
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty23.10.10 9:27

Znači Ante da nije čudo da mi je intelegencija na rezervi, baš sam se bio zabrinuo.
Evo sada, nakon Vašeg komentara mi je malo laknulo. P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 920306
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty23.10.10 9:49

Pa kada Sanader poziva na pravnu državu i demokratske proces vrlo je teško ostati razuman.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty24.10.10 0:26

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Nego Sanader je najavio, da želi sudjelovati u dovođenju Sabora na pravi demokratski put po europskim načelima, ja to ne razumijem što god da to značilo, pomagajte mi da shvatim, inteligencija mi je na rezervi, od kad sam to čul.
Ne mogu vam pomoći. Niti ja ne razumijem. Ali po ne znam koji put ne razumijem njih ZNA SE, tako da mi nije čudno. A iskreno, niti se ne trudim razumijeti pokvarenu i prljavu, već dobrano smrdljivu rulju, bilo u Saboru, bilo u vijećnici GV ili po onim besplatnim novinama. Šljam koji je prodao i izdao ovaj narod, a sve samo za svoj džep. Šljam kojeg je do day before yesterday vodio ovaj "jadnik" kojeg njegovi niti ne gladaju, niti ne pozdravljaju.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty24.10.10 0:30

Ante je napisao/la:
........Užasno je to što nam sada Sanader govori u kakvoj državi mi to živimo. Halo!!!
A jel ovaj svijet poludio.

Nisam doživjela da govori meni ili vama, on govori "svojima" tko god to bio. Pa mora im se na neki način obatiti. Razz Razz
Je poludio je, svi ZNA SE MI-gliste su odavno ludi, pokvareni, smrdljivi, ljigavi, bezkičmenjaci, sirovi, gadovi. I baš me briga kaj o njima i s njima misli taj prodavač magle.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty24.10.10 15:35

Šeks 'izračunao'

Sanader će u HDZ kad se riješi kvadratura kruga

Šeks je u subotu odbacio primjedbe Sanadera da su u Hrvatskoj na djelu nedemokratska događanja, te istaknuo kako je 'borba protiv korupcije započela i razmahala se Sanaderovim odlaskom iz politike'.

Na pitanje postoji li mogućnost povratka Ive Sanadera u HDZ, Šeks je rekao kako je to moguće jedino kada se otkrije zakon kojim će se riješiti "kvadratura kruga".

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/10/23/0189006.html
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty05.11.10 17:53

Sanader u Saboru osuo paljbu po Kosorici: Ona nema podršku građana i nije sposobna voditi Vladu!
IVO SANADER u Sabor se vratio u velikom stilu. Prošli tjedan je markirao zbog službenih obveza u inozemstvu, pa je tako propustio i glasanje o nepovjerenju Vladi, ali danas je sve nadoknadio. Njegove riječi kako "ne može glasati protiv Vlade koju je stvorio" mnogi su zadnjih dana tumačili kao ruku pomirenja HDZ-u. Međutim, vrlo brzo je stigao demanti.Nitko u Hrvatskoj nije zaboravio da je upravo Sanader postavio Jadranku Kosor za šeficu Vlade. Tema je to koju bivši premijer danas nije mogao izbjeći, ostalo mu je samo da se pospe pepelom. "Svi griješe pa sam tako i ja, u tom slučaju, pogriješio", kazao je Sanader.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/sanader-u-saboru-osuo-paljbu-po-kosorici-ona-nema-podrsku-gradjana-i-nije-sposobna-voditi-vladu/521865.aspx

"Kosorica je nesposobna!""Jadranka Kosor izgubila je podršku javnosti i sada je pokazala da nije sposobna voditi Vladu!", zagrmio je Sanader, Kosoričin bivši mentor i politički uzor, u svom obraćanju javnosti. "Premijerka Kosor ne zna kako izvući zemlju iz krize i obračunati se s teškom ekonomskom situacijom, zbog čega organizira politički progon kako bi skrenula pozornost javnosti s pravih problema. Da bi prikrila svoju nesposobnost, Kosor poseže za neustavnim metodama u čemu joj Šeks pomaže", kaže Sanader.
"Nikad nisam počinio kazneno djelo""Nikad nisam počinio kazneno djelo i zbog toga se ne bojim uhićenja", kaže Sanader. No, Kosorica i Vladimir Šeks, prema njegovom tumačenju, jesu počinili kazneno djelo koje bi trebalo istražiti. "Tražim da se osnuje saborsko povjerenstvo koje će istražiti navode Damira Polančeca da su mu Kosor i Šeks obećavali blažu kaznu zahvaljujući Šeksovom utjecaju na suca Ivana Turudića ako mene prokaže kao krivca", kazao je Sanader i po prvi put javno demantirao povezanost s Fimi-medijom: "Nikad nisam dao nalog državnim firmama da posluju s Fimi-medijom".
Eto ga na, Isuse i Marijo, a da mi je znati kakva to voda može sva njegova i njihova zlodjela oprati P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 984440 , Ma ljudi moji razumje li itko ove igre? P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 307354
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty05.11.10 18:10

Sanader neće tražiti saborsku plaću:Od čega onda živi?

"NEĆU tražiti plaću saborskog zastupnika", rekao je Ivo Sanader novinarima u Saboru nakon što se okomio na svoju nekadašnju zapisničarku Jadranku Kosor, koju je prozvao zbog nesposobnosti. Na novinarsko pitanje od čega će živjeti ukoliko neće primati saborsku plaću Sanader je samo kratko odgovorio "da je to dobro poznato".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sanader-nece-traziti-saborsku-placu-od-cega-onda-zivi/521831.aspx

Mrknuo čojek već odavno lovu, zalihe su odavno pospremljene i za njega i za buduća pokoljenja, pa sada izigrava "milostivog"
monkey pig . Marš, kao da si ovu zemlju i ovaj narod malo koštao P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 778688
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty05.11.10 21:17

Sami budu sebe pojeli. Ne treba im puno da se pogrizu i oni koji još šute.
Sanader je počeo i nezaustavlja se. Do sad je sve preživio. Ali Polančec, Barišić, Mravak - pričaju ljudi.
Nadam se da neće pobjeći. A ako se to dogodi, onda stvarno treba ukinuti tu stranku.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty05.11.10 22:24

plemenitašica je napisao/la:
Sami budu sebe pojeli. Ne treba im puno da se pogrizu i oni koji još šute.
Sanader je počeo i nezaustavlja se. Do sad je sve preživio. Ali Polančec, Barišić, Mravak - pričaju ljudi.
Nadam se da neće pobjeći. A ako se to dogodi, onda stvarno treba ukinuti tu stranku.

Sanaderu uopće ne vjerujem, hoću reći u njegove dobre ili časne namjere, iskrenost i istinu affraid
Smatram da je on "veliki režiser-scenarist-igrač" i ništa što napravi nije zbog nikoga nego zbog samog sebe i svojih niskih poriva P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 257600 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 257600 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 257600 , nešto đavolje u ljudskom obliku. Jer, ako je danas tako "pucao" pitam se gdje je i zašto nije bio neki dan kada je u Saboru u raspravi mogao i trebao sve ovo pa i više od ovog reći i argumentirati. Dakle, zaključak mi je: "ne laje pas za selo nego za svoj rep".
A koliko će USKOK i DORH "smjeti i moći" iskoristiti od ovih što pričaju, budemo vidjeli, vrijeme će nam dati odgovore Basketball Question Arrow Arrow
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty05.11.10 23:00

Na žalost, mislim da je jedini način ovaj koji sada gledamo. Da krenu jedni na druge.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty06.11.10 0:29

[color=#008000]plemenitašica" A ako se to dogodi, onda stvarno treba ukinuti tu stranku.[/quote]

Baš sam o tome razmišljao kada je Šeks napao SDP, govorio i prijetio člankom Ustava za ukidanje SDP-a.
U ovoj zemlji je sve naopačke, pa i to, ako je netko za ukidanje onda je to svakako HDZ, toliko argumenata za takvo što kao nikada ili nigdje. Molim Vas lijepo pa pogledajte samo kako su oni dobivali izbore i kako su financirali kampanje koje su bile presudne za pobjedu na izborima. Basketball bounce
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty06.11.10 11:18

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 66127045
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty06.11.10 11:43

Familijarna svađa obično i počne kad nema novca?
Dok love ima, nekak se "trpimo", a kad ponestane - uffffff:

Ti si uzeo više, ti imaš više, gle mene, ja stanujem u stančiću za koji me stalno prozivaju, a ti imaš viletinu, dijete studira u Americi, a moje jedva da se zaposlilo na HTV (jel je?), tast i punica, otac i majka - svi plivaju u lovi, a moja mama živi sa mnom u bijednom stančiću.
Pogledaj se Darkec, kakvu to kućerinu gradiš u Lici? Ja si jedva kupim torbicu i onda moram lagati da je kopija.
Ivek - u VG nemaš ništa značajno kaj bi se vidjelo, a kam ti skrivaš novce? Daj reci, daj mi neki savjet, am si ti ipak "školovani" kadar?

Nastavite niz......
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty07.11.10 23:11

plemenitašica je napisao/la:
Familijarna svađa obično i počne kad nema novca?
Dok love ima, nekak se "trpimo", a kad ponestane - uffffff:

Ti si uzeo više, ti imaš više, gle mene, ja stanujem u stančiću za koji me stalno prozivaju, a ti imaš viletinu, dijete studira u Americi, a moje jedva da se zaposlilo na HTV (jel je?), tast i punica, otac i majka - svi plivaju u lovi, a moja mama živi sa mnom u bijednom stančiću.
Pogledaj se Darkec, kakvu to kućerinu gradiš u Lici? Ja si jedva kupim torbicu i onda moram lagati da je kopija.
Ivek - u VG nemaš ništa značajno kaj bi se vidjelo, a kam ti skrivaš novce? Daj reci, daj mi neki savjet, am si ti ipak "školovani" kadar?

Nastavite niz......

Baš pravo ste sve opisali i napisali. Zakrvili rode, nego što bounce . Izgleda da to ipak bude "pravi fajt" u ringu
zvanom Hrvatska. P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 286897

E sada, je već i njegova DrIva "samouvjerenost" polako splasnula P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 779695 .
Prijeti mu pritvor: Sanader bi kroz desetak dana mogao završiti u Uskoku na ispitivanju

Svjestan je odbjegli premijer i sam toga te se bacio u potragu za odvjetnikom. No, ni to se nije pokazalo lakim zadatkom. Naime, većina hrvatskih odvjetnika koje prati kakav-takav glas već su angažirani u drugim slučajevima korupcije i zlouporaba službenog položaja i ovlasti.U javnosti se nagađa kako je Sanader angažirao Željka Olujića, no ovaj to nije htio komentirati, a uz Olujića spominje se i ime Čede Prodanovića.

Uznemireni SanaderDa je bivši premijer ozbiljno uzdrman recentnim svjedočenjima bivših pulena u Uskoku, pokazuje i nedavna paljba koju je u Saboru osuo na nekadašnju uzdanicu, danas svoju ljutu protivnicu premijerku Jadranku Kosor. Optužio ju je da je nesposobna voditi Vladu te da nema podršku građana.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/prijeti-mu-pritvor-sanader-bi-kroz-desetak-dana-mogao-zavrsiti-u-uskoku-na-ispitivanju/522093.aspx

A do tada, pitam, što radi policija? Jesu li mu uzeli pasoše - da pasoše i one legalne i one falsificirane
(pa želim vjerovati da znaju da ih svi oni ZNA SE-gliste imaju). Ili "mu daju šansu" - već smo scenarij
vidjeli višekratno.
P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 614428
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty07.11.10 23:47

Kajin: Nakon HDZ-a u Hrvatskoj neće ostati ni kamen na kamenu


"Ova vlast glumi predsjedništvo SFRJ pred raspad Jugoslavije. Narod bi rekao, to je jedna banda, a bandu treba potjerati na izbore jer ako do izbora ne dođe, i to relativno skoro, od ove zemlje neće ostati ni kamen na kamenu", rekao je te dodao da se aktualna vlast ne bavi krizom, već vodi unutarstranački rat i bavi se svime osim egzistencijom građana.

On smatra da opozicija ne može srušiti Vladu, ali da bi to moglo uspjeti bivšem premijeru Ivi Sanaderu koji bi, kako smatra, već na glasanju o proračunu mogao aktivirati svoje "spavače" u Saboru.

"To je prvi razlog HDZ-ove nervoze. Drugi razlog se ogleda u tome što će nakon gubitka izbora aktualno vodstvo HDZ-a snositi posljedice svom članstvu, dok se treći razlog HDZ-ove zabrinutosti Sanaderovim nastupima ogleda u tome što HDZ-u izmiču najjaču polugu vlasti, a to je pravosuđe", rekao je Kajin.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kajin-nakon-hdza-u-hrvatskoj-nece-ostati-ni-kamen-na-kamenu/522007.aspx

Dobro to Kajin detektira, ne čini li vam se? Baš kao što i ja mislima onda će se vidjeti ta "neovisnost pravosuđa".

Morati će Šeks puno, puuuunoooo "raditi"
P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 185738 . Ajoj, kako bi bilo dobro da svi završe "ZNA SE-gdje" P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 922828
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty08.11.10 0:20

Kak me ova terese, svakim danom sve više, bratko, sele ne piše nam se dobro, dužni smo ko Grčka. Jaoj, kukulele.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty08.11.10 2:18

Samo neka krenu još jedni na druge jače.

Čuo/pročitao sam komentar, svi se boje jer svi nešto znaju jedni o drugima, pitanje je tko će prvi progovoriti i hoće li.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty08.11.10 14:06

Ante je napisao/la:
Samo neka krenu još jedni na druge jače.
Čuo/pročitao sam komentar, svi se boje jer svi nešto znaju jedni o drugima, pitanje je tko će prvi progovoriti i hoće li.

Počelo je, počelo bounce Basketball .

Dokaz o postojanju crnog fonda HDZ-a: Kod Bajića završio prljavi Barišićev novac?
SMIJENJENI glavni rizničar HDZ-a Mladen Barišić predao je svome nasljedniku Branku Bačiću dva milijuna kuna i 300 tisuća eura neposredno nakon što je Predsjedništvo HDZ-a 25. siječnja ove godine smijenilo Barišića sa svih stranačkih funkcija te za glavnog tajnika imenovalo Branka Bačića, doznaje Večernji list iz provjerenog izvora.Novac koji je Barišić donio Bačiću iz svog stana nije nigdje bio evidentiran. Bačić je uzeo svotu te ju je pohranio u stranački sef, a nekoliko mjeseci kasnije, doznaje Večernji, u HDZ-u su odlučili novac proslijediti državnom odvjetniku.Mladen Bajić sada ima snažan dokaz da je najjača stranka imala svoje crne fondove. Radi se o novcu koji se nije knjižio i za koji postoji sumnja da je završavao i na privatnim računima Barišića, ali i njegova bivšeg šefa Ive Sanadera.Službenu potvrdu ovih informacija odbili su dati i u HDZ-u i u DORH-u. Nisu ih željeli potvrditi ni Barišićevi odvjetnici. Pozivaju se na Zakon o Uskoku uz obrazloženje kako ne mogu komentirati slučajeve koji se još uvijek istražuju. Barišić je prema napisima iz medija već otkrio da je 25 milijuna kuna dao bivšem premijeru.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/dokaz-o-postojanju-crnog-fonda-hdza-kod-bajica-zavrsio-prljavi-barisicev-novac/522219.aspx

Ma ljudi moji, koje su to lopine, kakvi su to "mračnjaci umovi" za ovakvo nešto provoditi i to sustavno - godinama.
Dajte, sve prljavštine VANI iznesite, grrrrrrrr
P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 922828 . I nitko, ali baš nitko kao oni ZNA SE-zločinačka, banda lopovska P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 257600 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 257600 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 257600
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty08.11.10 15:20

Tresla se brda,rodio se čorak.Šta više ovdi reći.........ništa.Drugdje bi već gorjeli na lomači,a u našoj državi ništa......jedno veliko ništa.Ni volje ,ni želje baš nikog da ih makne jednom za svagda.Najveći domet su riječi bez djela,bez ulice,bez borbe i ostaje i dalje još jedno veliko ništa.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty09.11.10 19:50

Mišel je napisao/la:
Tresla se brda,rodio se čorak.Šta više ovdi reći.........ništa.Drugdje bi već gorjeli na lomači,a u našoj državi ništa......jedno veliko ništa.Ni volje ,ni želje baš nikog da ih makne jednom za svagda.Najveći domet su riječi bez djela,bez ulice,bez borbe i ostaje i dalje još jedno veliko ništa.

Hajde, hajde, malo više optimizma P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 132115 Mišel. Ma, znate, nije "njemu" ni lako P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 6614 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 703205 .

Pisao liderima EU? Sanader se žalio da ga kod kuće progone

U pismu je Sanader navodno ponovio sve što je rekao na press-konferenciji prošlog tjedna, no lidere država i vlada EU njegovi problemi navodno ne zanimaju

Napisao je i kako je on meta politički motviranog progona pravosudnih organa s ciljem da ga se identificira kao nalogodavca za protupravna djela, piše Jutarnji list koji je navodno vidio Sanaderovo pismo. Bivši premijer je navodno napisao i kako je Šeks pokušao pritisnuti Polančeca kako bi optužio Sanadera. Neki izvori iz država kojima je Sanader uputio pismo procjenjuju da ono neće imati utjecaja jer kažu najmanje što ih sada zanima je sudbina bivšeg hrvatskog premijera, piše Jutarnji.

http://www.24sata.hr/politika/ivo-sanader-u-pismu-se-zalio-liderima-europske-unije-197540

Jel' vidite sada je u klinču, fajt sa "svojim" Kradezejom je počeo P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 89829 , a ovi iz EU ga "ne šljive" ni 0,1% P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 974 , a narod ga se "odrekao" i nikada nitko "mrži" P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 292822 .
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty09.11.10 21:08

Rožice, drago mi je pročitati optimizam u Vašim postovima. I ja se nadam kao i Vi da će biti bolje i da će ovo ludilo jedom stati.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty09.11.10 21:59

Ante je napisao/la:
Rožice, drago mi je pročitati optimizam u Vašim postovima. I ja se nadam kao i Vi da će biti bolje i da će ovo ludilo jedom stati.
Pogrešno ste shvatili Ante P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 871539 . Ma ja to samo htjedoh Mišel "malo" utješiti bounce sunny . Nema kod mene niti malo optimizma P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 668755 . Ja sam davno, još prije 20 godina na "VI" sa optimizmom, posebno što se je sve upravo izdogađalo baš onako kako sam ja već onda promišljala, sagledavala, razumjevala i govorila P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 542192 . Ali tko mene/nas sluša i pita? A hoću i želim da me se i sluša i pita Basketball i da nam se ne događa sve ovo što doživljavamo i proživljavamo P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 172457 . Ma da mi je vidjeti makar malo "svjetla" i perspektive za vas i naše mlade, may be cheers , ali... Question ...tama i mrak sami. Dok se ne desi veliko "lokotanje" P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 614428 na svim razinama, nema ovdje sreće P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 778688 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 375790
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty10.11.10 1:03

Čini se, dakle, da je bivši predsjednik hrvatske Vlade i Hrvatske demokratske zajednice na korak od uhićenja.
...........
Sanader će, dok god to fizički bude mogao, koristiti Sabor da bi optuživao vodstvo HDZ-a za politički progon: Sanader će, dakle, što je posve očigledno čak i najpovršnijem pratitelju političke scene, kriminalne optužbe pokušati pretvoriti u političke.
...........
Ivo Sanader ušao je, čini se, u posljednji krug svog političkog i javnog djelovanja, koji obilježavaju očajnički pokušaji da izbjegne prvo pritvor, a zatim i optužnicu koja bi ga mogla koštati dugogodišnje robije.
...........

Ponavljamo, nedvojbeno je da Ivi Sanaderu nitko u Hrvatskoj ništa ne vjeruje.

Pritvaranje premijera mnogi bi hrvatski građani, nema sumnje, shvatili barem kao simboličnu naznaku pravde.

http://www.jutarnji.hr/davor-butkovic--ivo-sanader-u-svom-posljednjem-krugu/901562/

Niti simboličku. Tek kad ih/ga strpaju na robiju od nekoliko desetaka godina, i tek kad im oduzmu sve što su oteli, a fore da nije dokazivo ne pušim. Pa i ako nije, boli me, ZNA SE da sve kaj imaju, ali baš sve i to svi oni, nisu zaradili svojim rukama i od svoje plaće.
Za mene je to dovoljan dokaz.
Samo čekam kad će početi drhtati i sklanjati se u kućne pritvore, bježeći jedni od drugih.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty11.11.10 17:29

'Digla se hajka oko Sanadera, a zanemaruje se da kolosalna i usmjerena kampanja protiv točno određenih ljudi koji su već sada otpadnici iz HDZ-a', upozorava Olujić. Na taj je način, prema njegovu mišljenju, pravosuđe instrumentalizirano u frakcijske obračune unutar HDZ-a.

'Sve je to koordinirano od strane Vladimira Šeksa koji je neformalni ministar pravosuđa već 17 godina. I sada ga je ustrojio na svoju sliku i priliku i pod svojom dirigentskom palicom može činiti što ga je volja', direktan je Olujić.
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/95849/Sve-istrage-koordinira-Vladimir-seks.html

'Ne bojim se ničijeg iskaza, jer sve što se danas govori nije istina. To sam i jučer rekao. Ali je vrlo zanimljivo da je Vjesnik to objavio prvi, a mi znamo tko je direktor u Vjesniku – Šeksov nećak', prokomentirao je Sanader Barišićev iskaz.
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/95877/Za-pricu-o-30-milijuna-kuna-zasluzan-seksov-necak.html

Zanimljiv je ovaj Hadezeovski "hladni" rat. Bojišnice su posvuda.
A kakav je odjek u našem gradu? Ima li tu onih koji drhte?
Nikako da prestane govoriti MI.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty11.11.10 20:48

Povratak u Sabor


Bianca Matković želi reaktivirati svoj zastupnički mandat





To je pobudilo špekulacije da Ivo Sanader osniva klub zastupnika jer uz njega i Bianku Matković u taj klub odmah mogu ući Mario Zubović i Jerko Rošin, bliski prijatelji Ive Sanadera



http://www.vecernji.hr/vijesti/bianca-matkovic-zeli-reaktivirati-svoj-zastupnicki-mandat-clanak-214298



Ovo ću sa zadovoljstvom promatrati. Ovaj rat u HDZ-u.
[Vrh] Go down
Sponsored content





P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost
[Vrh] 
Stranica 2 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: