Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost

Go down 
+4
plemenitašica
JOSIPJOŽA
Ante
Rožica-ljutibijes
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty09.12.10 16:51

Uopće ne razumijem čemu tolika frka.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty10.12.10 1:39

Ante je napisao/la:
Uopće ne razumijem čemu tolika frka.

".............
Ja sam uvjeren da su ga pustili da pobjegne i da mu je netko iz vrha vlasti organizirao bijeg. Što znači da Vladu treba raspustiti, te smijeniti vrh policije i obavještajne zajednice. Netko mora biti odgovoran. Svi znaju gdje je otišao, koji je granični prijelaz prešao, kad je kupio vinjetu. On nije pobjegao, njega se pustilo da pobjegne, kao što se pustilo Glavaša", tvrdi Kajin.

U kojoj zemlji državni neprijatelj broj jedan može pobjeći? Samo u Hrvatskoj. Zašto? Jer mu se organizirao bijeg. To odgovara vrhu vlasti i HDZ-a. A još bi im draže bilo da dobije politički azil u New Yorku, Austriji ili Bangladešu, nije važno", kaže Kajin.

Potpredsjednik IDS-a pozvao je na raspuštanje vlade i raspisivanje izvanrednih izbora."Ako ovo nije razlog za to, onda ne znam što jest. Ovo je moralni raspad sistema u aktualnoj vladi, koja je doslovno vlada Ive Sanadera. Sanader je organizirao sustav u kojem se otimalo možda i više nego u privatizaciji. Mislim da su mnogi u HDZ-u znali za ovo što se stavlja na teret ivi Sanaderu. Ne može biti odgovoran samo Sanader. Netko je morao znati, netko je morao nositi torbe", rekao je Kain pa podsjetio da je i Jadranka Kosor govorila "kud Ivo, tud i ja".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kajin-vlada-i-hdz-organizirali-su-sanaderov-bijeg/527750.aspx


Gospodine Kajin - potpisujem, sve točno, ezaktno i transparentno - čitaj ISTINITO.


Prijatelju Ivo - koliko je samo to puta ponovila, neću te osramotiti. Hihihihihihihihi
Jadrnka što se čeka? I molim, povedi sve ove svoje, počasnog kapitalca prvog.
Put ZNA SE znate -----------> zatvor Remetinec.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty10.12.10 3:04

Dovoljno je bilo kada je Barbi došlo na stol da ga nazove. Nema tu obavještajne zajednice. Stvari su uvijek puno jednostavnije nego što se čine.

Mene ova situacija žalosti. Narod se veseli uhićenju bivšeg premijera. Neću ulaziti u meritum stvari. Nego sama pomisao da se veseli uhićenju bilo kojeg premijera. Mene ta pomisao užasava. Što se sve tu događalo? U kakvoj državi to živimo?

Ovo nas svrstava u kategoriju država trećeg svijeta o kojima slušamo na televiziji, sudi se bivšem premijeru, ministru....
Po meni je to osnovni problem.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty10.12.10 9:59

Ponukan najnovijim, dramatičnim događajima oko Ive Sanadera, naš kolumnist, pjesnik Aleksandar Stanković, kao pravi emotivac otvorio je dušu i otkrio svoje osjećaje o bivšem premijeru.


10 razloga zašto volim Ivu Sanadera


1. jer sam *****
2. jer ga nitko ne voli
3. jer je nitko Kosor, Kalmeta i Šeks
4. jer si i sam nitko samo se praviš blesav
5. jer je Sanader Hrvatska, a Hrvatskoj neugodno
6. jer je Sanader mjera za hrvatstvo
7. jer smo svi mi Ivo Sanader osim Andrije Hebranga
8. jer mi razlog broj 7. navlači osmijeh na usne
9. jer osmijeh ne kidam kada čujem kako je zbrisao
- i za kraj da se vratim na razlog broj 1.
10. volim Ivu Sanadera jer sam *****, a poznato je da je on više-manje bio okružen *****činama


http://danas.net.hr/hrvatska/astankovic/page/2010/12/09/0595006.html?pos=n1
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty10.12.10 11:58

Šaroliko društvo, bože me sačuvaj.
Pravi čovjek na pravom mjestu. Basketball
A je li jedini? Dobro za promjenu, umjesto ranijih sitnih riba i repa, krenulo se od glave, do repa ove (pob)jegulje ima dug put, koji treba počistiti.

http://www.mup.hr/79554/3.aspx
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty10.12.10 12:24

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Šaroliko društvo, bože me sačuvaj.

[url=http://www.mup.hr/79554/3.aspx
http://www.mup.hr/79554/3.aspx[/quote[/url]]

Ajme......... kad samo gledam sličice uz imena. P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 778688
Kaj mu je to trebalo?

Nego, čitam da je od jutra premetačina u vili u Kozarčevoj? Strašno.
Kak je nekad tanka linija od slave do robije. Strašno?

Ne veseli me ta situacija, ne likujem kao što mnogi razmišljaju, i pitam se hoće li sad ostale MI-gliste stati sa naučenim načinom života i hoće li izvući pouku.
Iako želim da ih se sve (bez obzira na kojoj razini sjedili) procesuira i da svi vrate novac koji nisu zaradili (kak sam danas blago raspoložena)
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty10.12.10 19:50

"Hrvatska policija zaprimila je telefonsku obavijest policije Republike Austrije da je, temeljem međunarodne tjeralice, dr.sc. Ivo Sanader uhićen danas (10.12.2010.) u 15,50 sati u salzburškoj regiji.
.....Sanadera su na autocesti presreli austrijski policajci u civilu,.....
Ukoliko Sanader posjeduje austrijsko državljanstvo, izručenje neće biti moguće zbog Ustava Republike Austrije koji ne dopušta izručivanje vlastitih državljana. Ukoliko Sanader posjeduje austrijsko državljanstvo, sudac će ga morati pustiti na slobodu nakon što to utvrdi.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sanader-uhicen-u-salzburgu/527946.aspx

Pih.....
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty10.12.10 20:18

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Uhapsilosanadera

NIK Titanik promptno reagira. Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty10.12.10 20:18

plemenitašica je napisao/la:
"Hrvatska policija zaprimila je telefonsku obavijest policije Republike Austrije da je, temeljem međunarodne tjeralice, dr.sc. Ivo Sanader uhićen danas (10.12.2010.) u 15,50 sati u salzburškoj regiji.
.....Sanadera su na autocesti presreli austrijski policajci u civilu,.....
Ukoliko Sanader posjeduje austrijsko državljanstvo, izručenje neće biti moguće zbog Ustava Republike Austrije koji ne dopušta izručivanje vlastitih državljana. Ukoliko Sanader posjeduje austrijsko državljanstvo, sudac će ga morati pustiti na slobodu nakon što to utvrdi.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sanader-uhicen-u-salzburgu/527946.aspx

Pih.....

Austrija prije svega ne dozvoljava dvojno državljanstvo, te ga treba sankcionirati ako ima dvojno državljanstvo.
Drugo Austija je članica EU, te iste EU koja nas pritišće pri ulasku i uvjetima ulaska Hrvatske u EU u borbi protiv korupcije, te ukoliko jedna članica EU ne isporuči nekoga koga Hrvatska goni zbog korupcije, mislim da je onda EU u sukobu sama sa sobom.
Ovo će biti dobar test i ptanje je li EU ono zapravo čime se predstavlja, odnosno hoće li se pokazati kao vjerodostojna vladavina prava, ukoliko ne meni takva EU niti ne treba.
Mislim da će ipak EU odraditi kako treba i da ja neću imati problem u smislu hoću li biti ili ne za EU.

I na kraju da se ne bi krivo razumjeli, ne radujem se ničijoj nesreći ali ovo smeće po zemlji treba počistiti kako bi mogli dalje normalno, časno i pošteno živjeti ako ne mi, onda bar naša djeca.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty10.12.10 23:10

Zanimljiv tekst, kao što je bila i zanimljiva i izjava Vladimira Šeksa u Dnevniku Nove TV. Basketball bounce


http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=5766

Jasna Babić: Bajić je ucijenjen, a slučaj Sanader je marginalan u usporedbi sa slučajem Šeks
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty11.12.10 0:27

Šeksova izjava????
To što je on govorio danas govori svaki pa i najzadnji hadezevoac.
Mi nismo znali, mi nećemo dopustiti, mi nismo sudjelovali, mi smo vjerovali izvještajima, mi ovo mi ono.
Priču da on nekaj nije znao i da vrh stranke nije znao nemre prodati niti bakici koja ima samo 4 razreda pučke škole. No, on je uvjeren kako ga narod i dalje uvažava i vjeruje. I ne samo da je on uvjeren, uvjereni su svi. Šljam, najgori šljam. SVI.
Šeks je po mojem mišljenju još jednom pokazao koliko je sitan, sirov i spreman optužiti sve i svakoga samo da sebe spasi i opravda. I ostali su isti.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty11.12.10 1:24

plemenitašica je napisao/la:
Šeksova izjava????
To što je on govorio danas govori svaki pa i najzadnji hadezevoac.
Mi nismo znali, mi nećemo dopustiti, mi nismo sudjelovali, mi smo vjerovali izvještajima, mi ovo mi ono.
Priču da on nekaj nije znao i da vrh stranke nije znao nemre prodati niti bakici koja ima samo 4 razreda pučke škole. No, on je uvjeren kako ga narod i dalje uvažava i vjeruje. I ne samo da je on uvjeren, uvjereni su svi. Šljam, najgori šljam. SVI.
Šeks je po mojem mišljenju još jednom pokazao koliko je sitan, sirov i spreman optužiti sve i svakoga samo da sebe spasi i opravda. I ostali su isti.

Heheheeee, ma bude i on došao na red, šta ne vidite....polako se apse oni koji otvaraju puteve do njega. Uh, da i to dočekam bounce bounce bounce cheers

Vrijedi pogledat i poslušati - vjerujte:







aaaaaaa, ima toga još puno od bijesprvi na youtube - čovjek radi punim pogonom - a kada će ako ne sada kada materijala svakodnevvno sve više i više. Pa neka malo bijesprvi umjesto mene "pjeva i govori".
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty11.12.10 10:05

Mislim da je ovo samo početak. Ustavri nadam se.

Volim ovu klimu kada se svi boje (lovovi, kriminalci i muljatori) . Boje se pravne države. Čovječe, mi imamo pravnu državu, barem u naznakama. Priznajem, nikada nisam mislio da će se ovo dogoditi. Neka bude toga još.

U današnjem Jutarnjem čitam da je podrška građana HDZ-u 11 %. Istraživanje rađeno u četvrtak i petak.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty11.12.10 10:12

Ante je napisao/la:

U današnjem Jutarnjem čitam da je podrška građana HDZ-u 11 %. Istraživanje rađeno u četvrtak i petak.

Možda je to malo i botoksiran rezultat, mislim s statističkom pogreškom, ali svejedno je tu negdje.
Jer ak Šeks nemre sam sebe uvjeriti u ono što govori a i prijatelj mu Hebrang, nikakvo čudo da je takav rezultat.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty11.12.10 15:22

Ima jako puno sivog tu. Samo se nadam da će Jadranka imati snage sve to raščistiti.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty11.12.10 15:40

Ante je napisao/la:
Ima jako puno sivog tu. Samo se nadam da će Jadranka imati snage sve to raščistiti.

"Nije baš vjerojatno da će Sanader mirno gledati u budućnost iza rešetaka, a u isto vrijeme štititi HDZ. Pravi šou u kojemu će biti razotkrivena štetna uloga HDZ-a za Hrvatsku tek će početi, a mogao bi ga voditi tko drugi nego simbol te stranke - Sanader", navodi slovenski list.

Zato bi premijerka Kosor, dodaje se u komentaru Roka Kajzera, mogla požaliti što nije pristala na prijevremene izbore i "ljekoviti" odlazak u oporbu nego jer "tvrdoglavo" ustrajala u ostanku na vlasti.
http://www.poslovni.hr/vijesti/delo-kosor-ce-zbog-sanadera-pozaliti-sto-nije-pristala-na-prijevremene-izbore-166175.aspx
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty11.12.10 23:40

Samo neka se čisti.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty13.12.10 0:42

" Gdje li je samo pogriješio? Samo u jednoj stvari, u taštini: kako je postajao sve moćniji, postajao je i sve samouvjerniji.
.........uostalom, nisu li svi oni bili zajedno toliko povezani i upleteni doguše u različite poslove i 'poslove' da je mogao spavati posve mirno? Ispavao je mirno, znajući da oni znaju da ako padne on padaju i oni i daih sve skupa sigurnima čini mreža satkana od uzajamnog straha. Vjerovaoje, tašto, da sve konce i dalje u rukama drži upravo on. I tu jetakođer pogriješio.
.........
Improvizacija, nepripremljenost – zapravo iskrena nevjerica, eto što gaje došlo glave. U ovom nespretnom i nesretnom bijegu, ali i inače. Atrebao je znati bolje. Trebao je znati da kad se glave počnu kotrljati,svi misle samo na svoju. Sanader zbog svoje taštine nije shvatio da jeostao sam, napušten od dužnika i izgubljen u bespućima hrvatskezbiljnosti, i tako je zaglavio izdan od vlastitih momaka i djevojaka,ni prvi ni zadnji u povijesti. Jer politika ne poznaje prijateljstvo,nego samo interes."

Slavenka Drakulić

http://www.tportal.hr/komentari/komentatori/100967/Sanaderov-pad-posljedica-je-sindroma-Ceausescu.html

Eh...., spavaju li i ostali mirno ili čakaju pad vlastite glave?
Što li ste učinili od Hrvatske?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty13.12.10 20:09

Hrvatska uživo 13.12.2010.- U prvoj temi o Sanaderu, Klauški odličan kao i uvijek, direktan i izravan o problemima, korupciji i kriminalu. Bravo Klauški! Basketball bounce

=370]http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews[cat]=370
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty15.12.10 19:06

Kako je bježao Sanader

http://www.jutarnji.hr/pogledajte-kako-je-bjezao-sanader/910625

Otkrivamo zašto se Sanader po svaku cijenu htio dokopati američkog teritorija

Iako je na ovim prostorima u minulih 109 godina nastao i propao cijeli niz država, Hrvatska je na temelju opće sukcesije jedna od pravnih sljednica te arhaične Konvencije. Taj dokument navodi kaznena djela zbog kojih dvije države mogu međusobno zatražiti izručenje vlastitih državljana. Riječ je, međutim, o bazičnim kaznenim djelima svojstvenima društvima iz 19. stoljeća.Konvencija zbog starosti ne spominje moderna korupcijska kaznena djela kao što su pranje novca ili zloporaba položaja i ovlasti, ali ni djelo ratnog zločina s obzirom na to da su djela povrede humanitarnog prava definirana tek kasnijim međunarodnim konvencijama. Dakle, već sam zastarjeli popis kaznenih djela za koja se izručenje iz SAD-a može tražiti komplicirao bi postupak Sanaderova izručenja Hrvatskoj.

http://www.jutarnji.hr/sanader-se-htio-vratiti-u-sad--jer-nema-izrucenja-za--korupciju/911580/

Aha, tako je to....zna pobjegulja kako izmigoljiti ZNA SE, a znaju i oni koji su mu pomogli i dopustili bijeg, ma što god tko rekao i mislio. Već sam ranije negdje pitala zašto mu se ne oduzme pasoš i poduzmu ostale preventivne mjere za spriječavanje bijega....ali ne, svi su oni u igri i igrači ovog igrokaza. Igrokaza imamo i na pretek, a kruha je svaki dan sve manje i manje.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty16.12.10 2:01

Ak je ovo tak brzo otkriveno, koliko tek ima "spremljeno" , 10 mil kuna? Mašala, idemo dalje..... Rolling Eyes
Ono što mi je nevjerojatno je upravo činjenica koliko još ima ljudi koji ovu politiku brane i dalje, što su sve spremni učiniti da podrže ovakve na vlasti, a sve ovo što se sada otkriva, na što smo mnogo puta ukazivali, kroz različite teme i na različite načine, nevjerojatno, jesmo mi toliko ili glup ili lud narod?

Što se još treba dogoditi da se konačno prizna tko je HDZ i što je radio i radi još uvijek HDZ?
I onda će doći ti isti lezilebovići iz HDZ i govoriti svi su isti, svi su lopovi, svi kradu.
Malo morgen!



http://www.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Hrvatska/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/124304/Default.aspx

Interpol na Sanaderovim tajnim računima otkrio deset milijuna kuna

Interpol je pronašao novac koji je bivši premijer Ivo Sanader nelegalno oprao u Hrvatskoj, javlja HTV.

- Kako doznajemo, na tajnim računima izvan naše zemlje Sanader je sklonio 10-tak milijuna kuna (u eurima). Nađeni su na dva tajna računa u dvije strane zemlje - objavio je HTV.

Informacija o Sanaderovim tajnim računima objavljena je u HTV-ovom Dnevniku 3, uz napomenu kako je informacija potvrđena " iz visokog izvora koji je član istražiteljskog tima u Hrvatskoj" te kako zbog istrage službenih detalja nema.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty16.12.10 3:12

Samo 10!!!!!
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty16.12.10 18:59

Ante (16.12.10 1:12) je napisao/la:
Samo 10!!!!!

Da, zamislite "samo 10" milijuna kuna....pa tko to može povjerovati....aaaaa...jaaa, jok. To je tek jedna žličica u kazanu ćušpajza.
Grrrrrrrrr.... P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 778688 .
A sada si zamislite koliko ta lupetina još po svijetu i of-shore ima računa.
A dajte preračunajte da i "samo po 10" imaju sve UMOČENE kradezeovske lopine tzv. krakovi hobotnice. A nekretnine? A umjetnone i ine vrijednosti? A ni ovi na nižim razinama nisu cjepljeni od lopovluka.
Pa onda k tome pridodti još kojekakve zaklade, of-shore tzv. firme.....ijujuuuu - u narednih 20 godina niti najpošteniji ne mogu tome stati na kraj.
Jadna majko, jadnih svatova ovog još jadnijeg naroda.
P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 203717
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty16.12.10 22:26

10 je samo na jednom računu, danas su već našli još jedan njegov od 10, od njegovog oca samo milju ali eurića, pa malo ženinih.
To su samo zagrebli površinu, one račune koji su odmah vidljivi u Austriji s time da djecu i dalju rodbinu još nisu provjeravali.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty17.12.10 0:22

Neo je napisao/la:
...od njegovog oca samo milju ali eurića,
A jel otac živ? Mislim da nije. A roditelji od Mirjane, suvlasnici u Kozarčevoj, a žive u Splitu skoro pa u potleušici. Strašno. Previše se klupko otkotrljalo, nema sad više pomoći niti zastoja. Stvarno cirkus počinje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost    P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
P - Sanader&HDZ - prošlost, sadašnjost, budućnost
[Vrh] 
Stranica 4 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: